Page 21 of 25 FirstFirst ... 11171819202122232425 LastLast
Results 401 to 420 of 497

Thread: Diablo 3

  1. #401
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    επιτελους εφτασα 70 τον μαγο μου...κανω bounties τωρα...
    Ναι guys οσοι θελετε να ανεβασουμε στειλτε invitation οταν ειμαστε μεσα...
    thanx @anbis13 για το δωρακι πολυ καλο ηταν!!!
    Spoiler!

  2. #402
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Παιδια σαν coop τι λεει?ψαχνουμε με ενα φιλο κανα παιχνιδακι να παιζουμε να χαβαλεδιαζουμε παρεα.Βλεπωντας καποια βιντεο δν μπορεσα να βγαλω συμπερασμα για το τι ακριβως παιζει.Απο πλοκη κ στορυ εχει τπτ η σκοτωνεις μεχρι να λιωσει ο αντιχειρας?

  3. #403
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by katsouras View Post
    Παιδια σαν coop τι λεει?ψαχνουμε με ενα φιλο κανα παιχνιδακι να παιζουμε να χαβαλεδιαζουμε παρεα.Βλεπωντας καποια βιντεο δν μπορεσα να βγαλω συμπερασμα για το τι ακριβως παιζει.Απο πλοκη κ στορυ εχει τπτ η σκοτωνεις μεχρι να λιωσει ο αντιχειρας?
    Το εχω ξαναπει εδω. Για μενα ειναι απο τα πιο διασκεδαστικα coop αυτη την στιγμη στο PS4. Εχει ιστορια και πλοκη κανονικα απλα καποια στιγμη τελειωνει. Απο εκει και περα αρχιζει το φαρμαρισμα σε μορφη bounties και rifts με ανταλλαγμα καλυτερο λουτ και φυσικα με καλυτερο λουτ εχεις προσβαση σε μεγαλυτερη δυσκολια. Ασε που παιζεις στην ιδια οθονη και οχι σπλιτ σκριν που για μενα και σε προτζεκτορα να παιζεις σε χαλαει καπως η διπλη οθονη.

  4. The Following User Says Thank You to Noobios For This Useful Post:

    katsouras (30-12-2014)

  5. #404
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Πήγα σήμερα να παίξω κανένα παιχνιδι online αλλά δεν μου έβρισκε τπτ.παλι πρόβλημα έχει;;;

  6. #405
    Advanced Member Mouxlalouda's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Λάρισα
    Posts
    500
    PSN ID
    Mouxlalouda
    Name
    Γιώργος

    Default

    καλησπέρα και καλή χρονιά σε όλους. άρχισα να ξαναπαίζω diablo στο ps4 μετά από 1 μήνα απουσίας, οπότε όποιος θέλει με κάνει add. επίσης θα ήθελα βοήθεια στο να πάρω το τρόφι με τα 50 πράγματα που θέλει να σπάσεις. αν ξέρει κανείς κάποιο εύκολο τρόπο, ας μου πει. επίσης, επειδή μετέφερα το save από το ps3, δε μου έδωσε όλα τα τρόφις, αλλά κάποια μόνο. οπότε τώρα ανεβάζω char σε hardcore και θα χρειαστεί να ανεβάσω και κάποιον στο κανονικό παιχνίδι ως τα 70. πάλι καλά που μου έδωσε το τρόφι για τους 6 chars 70 lvl
    Today is a good day to die...



  7. #406
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Σε εκανα add.μαζευτηκαμε αρκετοι.

  8. #407
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Μπορεί κάποιος να μου λύση μια απορία;βάζω πανω στο play δεύτερο μοχλό και πρεπει να το συνδεσω με διαφορετικό user η να παίξω σαν guest με αποτέλεσμα να μην μπορω να πάρω δυο παιχτες απο αυτους που έχω έτοιμους και να πρεπει ο δεύτερος να ξεκινήσει απο την αρχή.ξέρει κανεις αν γίνεται τπτ;

  9. #408
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    ^^κάθε χαρακτήρας είναι tied σε ένα συγκεκριμένο προφίλ χρήστη. Από εκεί και πέρα, κάθε προφίλ μπορεί να έχει μέχρι 15 διαφορετικούς χαρακτήρες. Δε γίνεται όμως να παίξεις στην ίδια κονσόλα με 2 χαρακτήρες από το ίδιο προφίλ χρήστη, δηλαδή αν στο δικό σου με username anbis13 έχεις 3 χαρακτήρες, δεν μπορεί ο φίλος σου να επιλέξει από αυτούς τους 3, γιατί αυτοί αφορούν το δικό σου username. Κάθε χειριστήριο ουσιαστικά συνδέεται με κάποιο προφιλ χρήστη και εκεί πάνω χτίζεις. Επίσης, θα σου πρότεινα να αποφύγεις το guest γιατί δεν κρατάει χαρακτήρες/equipment/levels μόλις κάνεις quit το παιχνίδι.

  10. The Following User Says Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    anbis (04-01-2015)

  11. #409
    Advanced Member j.dnls's Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    329
    PSN ID
    adtk

    Default

    Ποια ειναι η ιδανικη δυσκολια ρε παιδια?
    Ξεκινησα με normal, αλλα μου φανηκε περιπατος. Το γυρισα στο hard, αλλα παλι βολτα στην εξοχη ειναι.
    Εχω φτασει lvl 29, μηπως μετα ανεβαινει η προκληση? Δηλαδη, εχω την εντυπωση πως ειναι το
    πιο ευκολο παιχνιδι που εχω παιξει.


  12. #410
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Tsakali ευχαριστώ.και εκανα την βλακεία χθες και πατησα guest. Οποτε να μην περιμένω τπτ μετα εεε;;;;κρίμα το παιχνίδι.

  13. #411
    Advanced Member Mouxlalouda's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Λάρισα
    Posts
    500
    PSN ID
    Mouxlalouda
    Name
    Γιώργος

    Default

    φίλε μου, το παιχνίδι έχει 10 διαφορετικές δυσκολίες, οπότε είναι λογικό οι 2-3 πρώτες δυσκολίες να είναι τόσο εύκολες όπως λες. συμβουλή μου μιας και είσαι μικρό lvl ακόμη, άρα δεν έχεις και καλό equip, να δοκιμάσεις σε Τ1. από εκεί ουσιαστικά αρχίζει να δυσκολεύει το παιχνίδι. παρατήρησα πάντως, πως το παιχνίδι είναι πιο δύσκολο στο ps4 από ότι στο ps3, ίσως να άλλαξε κάτι λόγω του patch που δεν υπάρχει στο ps3.

    ΥΓ ακόμη χρειάζομαι βοήθεια για το τρόφι με τα 50 items που θέλουν σπάσιμο...
    Today is a good day to die...



  14. #412
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Για αυτό που πρεπει να σπάσεις 50 συνεχόμενα;;;το κατάφερα εκεί που πας για σκελετον κινκ με τον hunter..

  15. #413
    Advanced Member Mouxlalouda's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Λάρισα
    Posts
    500
    PSN ID
    Mouxlalouda
    Name
    Γιώργος

    Default

    εκεί το προσπάθησα και γω αλλά δεν το κατάφερα, ίσως γιατί έτσι όπως παίζω με την witch doctor να μην είναι το ίδιο εύκολο όπως πιθανόν να είναι με τον hunter, λόγω skills διαφορετικών. στο ps3 το είχα πάρει online σε random game με κάποιον που είχε hacked items και τα έριχνε όλα με ένα hit...
    Today is a good day to die...



  16. #414
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Έχει skill και μεταφέρεται πιο γρήγορα στην κατευθυνση που πας.δεν θυμαμαι καλά αλλά νομιζω με το δέλτα το κανει.τεσπα.έτσι το κατάφερα και εφτασα σχεδόν τα 70.με την δεύτερη προσπάθεια.στην πρωτη εφτασα στα 35

  17. #415
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    Μετά απο 18-19 χρόνια που έπαιξα το πρώτο παιχνίδι που έφαγα κόλλημα και είχα τον πατέρα μου να απειλεί οτι αν με ξαναπιάσει να παίζω 5 το πρωί θα πετάξει το PC, πήρα και εγώ το diablo 3 επιτέλους, απο το Font και μόνο με έπιασε ενα κάτι εχτές που έβαλα το game, έκανα εναν μάγο ( γιατί ο φίλος μου που θα παίζουμε μαζί θα κάνει κάτι σε crusader μάλλον ) και ξεκίνησα. Φανταστικά όλα μέχρι στιγμής και περιμένω πως και πώς να περάσει η μέρα να πάω να λιώσω το ΣΚ.


    Ξεκίνησα σε normal, καλά έκανα η μπορούσα σε Hard από την αρχή 1 lvl? Μου φαίνεται λίγο εύκολο

  18. The Following User Says Thank You to dlevel For This Useful Post:

    tsakali GR (16-01-2015)

  19. #416
    Elite Terastios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,147
    PSN ID
    DHMHTRHS_HAWK
    Name
    Δημητρης

    Default

    Μπες hard!

  20. The Following User Says Thank You to Terastios For This Useful Post:

    dlevel (16-01-2015)

  21. #417
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    Quote Originally Posted by Terastios View Post
    Μπες hard!
    πάλι καλά σε άκουσα! φανταστικό μέχρι στιγμης... μπήκα act2... 26 lvl

  22. #418
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    salvage or sell σαν γενικό rule?

  23. #419
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Salvage....λεφτά βρίσκεις. ΑΣΕ που εγώ εκτός απο τα διαμάντια δεν τα εχω χαλάσει πουθενά αλλου τα λεφτά.και έχω ακόμα 20 μύρια.

  24. #420
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    σωστος αυτό κανω. τελικά το έβαλα extreme, και είναι καλύτερα, λίγο πιο challenging. 42 lvl μπαίνω. act3

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •