Page 22 of 25 FirstFirst ... 121819202122232425 LastLast
Results 421 to 440 of 497

Thread: Diablo 3

  1. #421

    Default

    Το επαιξε κανεις και σε 3 και σε 4? εχει διαφορες σε οτι εχει σχεση με τα γραφικα και το ηχο?


  2. #422
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Σε γραφικά έχει...ήχο να πω την αλήθεια δεν το προσεξα καθόλου.

  3. #423
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    Ήχο έχει φοβερό πάντως στο 4. το έχω στο 5.1 και σχετικα δυνατά. όλα καλά μέχρι στιγμής απλα και στο extreme πολύ σπάνια πεθαίνω, meta to act 4 μπορώ να ανεβάσω και άλλο δυσκολία όπως λέει η πρέπει να το τερματίσω πρώτα;

  4. #424
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    τέλος το act 4 και ο Diablo πολύ εύκολη μάχη :S για πτώτο playthrough... anyway με άφησε να το βάλω master τώρα κ βλέπουμε

  5. #425
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    τέλος το πήγα σχεδόν σερί χαχα. στο μαστερ ήταν κάπως challenging. 65 lvl τερμάτισα,. τα υπόλοιπα αύριο να βγούμε λίγο απο το σπίτι γιατί θα πάθω τίποα χαχ

  6. The Following 2 Users Say Thank You to dlevel For This Useful Post:

    anbis (17-01-2015),WolfRathmA (19-01-2015)

  7. #426
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    Το πήρα το thread μόνος μου, δε παίζει κανείς? anyway έλιωσα 4 μέρες, 12+ ώρα, είχα και άδεια χτες, έφτασα paragon 100 Lol.... φανταστικό το παιχνίδι, κ έχει πολλά builds και αυτά είναι που βλέπω τώρα, μέχρι Torment 3 το πάω μόνος, μετα δεν.... ( rifts ).... παίζω μόνο bounties και Rifts-Greater Rifts τώρα, πήρα πολύ exp σε κάτι Torment 4 runs μαζί με άλλους. ( πήγα 80-100 σε 4-5 ώρες έτσι )...

    όποιος παίζει κάντε με add.

  8. #427
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by dlevel View Post
    Το πήρα το thread μόνος μου, δε παίζει κανείς? anyway έλιωσα 4 μέρες, 12+ ώρα, είχα και άδεια χτες, έφτασα paragon 100 Lol.... φανταστικό το παιχνίδι, κ έχει πολλά builds και αυτά είναι που βλέπω τώρα, μέχρι Torment 3 το πάω μόνος, μετα δεν.... ( rifts ).... παίζω μόνο bounties και Rifts-Greater Rifts τώρα, πήρα πολύ exp σε κάτι Torment 4 runs μαζί με άλλους. ( πήγα 80-100 σε 4-5 ώρες έτσι )...

    όποιος παίζει κάντε με add.
    Πω ρε συ καηκες! Εγώ περίπου 30 paragon σταμάτησα δεν άντεξα άλλο. Θα μου πήγαινε όλα τα παιχνίδια πίσω το diablo ήθελα να παίξω κ άλλα.

    Spoiler!

  9. #428
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    ανεβαίνει εύκολα αν μπεις σε rifts, όντως κάηκα, 1 run έκανα το game να το δω απο την αρχή story κλπ κ μετά rifts-bounties, έχει πολύ πράμα ακόμα για gear Κλπ... δε βλέπω να παίζω κάτι άλλο σύντομα... έχω και ένα φίλο που το χε παρατήσει και ξεκινάει πάλι.. αν ξαναμπείς πες μου να πάμε κανα rift να δεις πως πάει.

    btw τα gold χρειάζοντε όντως για τα gems, για να φτιάξω 3 top RoS gems χάλασα κάπου 25 μύρια... το καλό είναι οτι σου μένουν και τα μεταφέρεις σε άλλο gear
    Last edited by dlevel; 20-01-2015 at 13:35.

  10. #429
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    παίζω κι εγώ πολύ και όπως είπε κι ο James μου έχει κρατήσει άλλα games πίσω. Θα σε κάνω add, αν και με τη σύνδεση που έχω κλάφτα.

  11. #430
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    το πήρα το request, καλά πόσο χάλια μπορεί να είναι η σύνδεση ?

  12. #431
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εγω παιδια το πουλησα δεν κραταω παιχνιδια γιατι μετα με πιάνει αγχος να τα παιξω και δεν ευχαριστιεμαι τα καινουρια. Ξερω εχω προβλημα...

    Spoiler!

  13. #432
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    Ψάχνω 1-3 άτομα για split farm ACT I bounties σε Torment 1 για Caches για το ring of royal grandeur ( ίσως το πιο συμαντικό ring στο game ).

  14. #433
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by dlevel View Post
    το πήρα το request, καλά πόσο χάλια μπορεί να είναι η σύνδεση ?
    Και καλά έχω HOL 6Mbps (γιατί άλλωστε στα Βριλήσσια που μένω δεν πάει ούτε με 24αρα πάνω από 4) αλλά ανάθεμα κι αν έχω δει ποτέ download πάνω από 3mbps.
    Όσες φορές δοκίμασα Diablo μέσω Internet, με πέταγε στην αρχή του dungeon και έτρεχα μετά να βρω τον συμπαίκτη μου.

    Για αυτο πήρα 4 controllers και μαζευόμαστε σπίτι και παίζουμε local coop και βρήκαμε την υγεία μας. Να δοκιμάσουμε πάντως αν θέλεις...

  15. #434
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by tsakali GR View Post
    Και καλά έχω HOL 6Mbps (γιατί άλλωστε στα Βριλήσσια που μένω δεν πάει ούτε με 24αρα πάνω από 4) αλλά ανάθεμα κι αν έχω δει ποτέ download πάνω από 3mbps.
    Όσες φορές δοκίμασα Diablo μέσω Internet, με πέταγε στην αρχή του dungeon και έτρεχα μετά να βρω τον συμπαίκτη μου.

    Για αυτο πήρα 4 controllers και μαζευόμαστε σπίτι και παίζουμε local coop και βρήκαμε την υγεία μας. Να δοκιμάσουμε πάντως αν θέλεις...
    Ελα ρε γειτονα!! Εγω με HOL παντως και πριν με ADSL (ειχα κλειδωσει στα 16Mbps) και τωρα με VDSL, ειμαι ικανοποιημενος.

    Sorry για το off topic.

  16. #435
    PS4forums Addict dlevel's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,940
    PSN ID
    dlevel

    Default

    Το έχεις το RORG ?

  17. #436
    Advanced Member Mouxlalouda's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Λάρισα
    Posts
    500
    PSN ID
    Mouxlalouda
    Name
    Γιώργος

    Default

    άλλα 150 bounties και έρχεται η πλατίνα. για όποιον θέλει να το ξεμπερδεύει γρήγορα, το πιο γρήγορο bounty είναι στο act 4 το hell rift. δεν κρατάει πάνω από 1 λεπτό. πάντως μπήκα σήμερα σε greater rift και σε 30 λεπτά πήρα 220 paragon lvls. πολύ ξενέρα που έχει και εδώ πολλούς cheaters. αν κάποιος θέλει κανένα item ας μου στείλει μνμ in game, γιατί τα κάνω όλα salvage και είναι κρίμα αν κάποιος ψάχνει κάτι...

    ΥΓ επιτέλους μετά από 6 μήνες μου έριξε το γάντι που ήθελα και μάλιστα εις διπλούν...
    Today is a good day to die...



  18. #437
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Ερωτηση.αν σβησω το παιχνιδι απο το play και μετα απο καιρο θελω να το ξαναπιασω θα σβηστουν ολα οσα εχω κανει;

  19. #438
    Cool Member chrisfox's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    287
    PSN ID
    ChristosFoX

    Default

    Quote Originally Posted by anbis View Post
    Ερωτηση.αν σβησω το παιχνιδι απο το play και μετα απο καιρο θελω να το ξαναπιασω θα σβηστουν ολα οσα εχω κανει;
    Όταν διαγράφεις ένα παιχνίδι από την κονσόλα, δεν διαγράφονται αυτόματα τα δεδομένα του χρήστη (saves κτλ). Οπότε όταν το ξαναεγκαταστήσεις, θα συνεχίσεις από εκεί που είχες μείνει.
    Spoiler!

  20. #439
    Senior Member anbis's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    142
    PSN ID
    anbis13

    Default

    Σε ευχαριστω πολυ.θελω να το σβησω γιατι σιγα σιγα γεμίζει. Αλλα δεν θα την παλευα να το ξαναβαλω και να ειναι στο μηδεν.

  21. #440
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Μπορείς επιπλέον να αντιγράψεις τα save σου για μεγαλύτερη ασφάλεια α) σε memory stick και β) στο cloud του PSN αν είσαι (και σκοπεύεις να μείνεις) συνδρομητής της υπηρεσίας plus.

  22. The Following User Says Thank You to Nek_Food For This Useful Post:

    anbis (19-02-2015)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •