Page 71 of 115 FirstFirst ... 216167686970717273747581 ... LastLast
Results 1,401 to 1,420 of 2299

Thread: DriveClub

  1. #1401
    Cool Member tzimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    173
    PSN ID
    stikaros

    Default

    Πατα delete το αρχειο και ξαναξεκινα το game μετα πατα no ωστε να μην ξεκινησει χωρις to update και θα αρχισει να στο κατεβαζει κανονικα,τουλαχιστον σε μενα και σε αλλο ενα φιλο ετσι το καναμε και δουλεψε που μας εβγαζε συνεχεια error ;0

  2. The Following User Says Thank You to tzimis For This Useful Post:

    teras1 (16-10-2014)

  3. #1402
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Τελικά πάτησα retry από τα notifications καμιά δεκαριά φορές και το κατέβασε.
    Πολύ φοβάμαι ότι το παιχνίδι θα έχει θέματα για πολύ καιρό ακόμη

  4. #1403
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by Christos33 View Post
    Το εκανε και εμενα εχτες κλεισε το ps4 και ξανα μπες χωρις να ανοιξεις το παιχνιδι κοιτα για το update.......Αυτα τα σκατο αυτοκινητα ποτε θα τα παρω
    Τσέκαρες στα notifications, στο πεδίο "from playstation" αν έχεις μήνυμα για τα αυτοκίνητα;
    Αν όχι δοκίμασε να τα κατεβάσεις χειροκίνητα πάλι σήμερα!

  5. #1404
    Member ps4 gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    αθηνα
    Posts
    87
    PSN ID
    wO21lfmanGR

    Default

    παντως και που εισαι on line παιρνεις ποντους για το club αλλα δεν σωζονται οι χρονοι ουτε μπορεις να στειλεις προκληση για event σε αλλο club.θελει αρκετη δουλεια ακομα το on line.

  6. #1405
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Σε εμένα εχει έρθει μήνυμα απο εχτες. Νομιζω εχει ενα voucher, με το οποίο κατεβαζεις τα αυτοκίνητα.

  7. #1406
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Εντάξει, το να μπαίνεις σε Event και να τρώς πόδι αφού περιμένεις το matchmaking είναι χειρότερο από το να μην μπορείς να μπείς καθόλου. Έλεος δηλαδή!!

  8. The Following User Says Thank You to teras1 For This Useful Post:

    donkixoths (18-10-2014)

  9. #1407
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Δηλαδή δεν κάνατε τίποτα σας τα έστειλαν εμενα δεν κατεβαίνουν ........μήπως πήρατε από us γιατί εγώ από gr το είχα πάρει (δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αργούν σε μένα).

    xbox:Christoforo7s

  10. #1408

    Default

    Το νοίκιασα από τα Seven γιατί αν ήταν να περιμένω την PSN Plus έκδοση....

    Τα παρακάτω είναι η προσωπική μου άποψη χωρίς να έχω σκοπό να προσβάλω κανέναν και ειδικά αυτούς που διασκεδάζουν με το DC. Είχα όλη την καλή διάθεση να δω αντικειμενικά το παιχνίδι και να μην με πάρει η μπάλα του hate που έχει αναπτυχθεί αλλά δυστυχώς το παιχνίδι δεν με άφησε. Ξέρω πολύ καλά ότι δεν περίμενα να δω κάποιο forza ή GTurismo. Άντεξα μόλις 4 event... θεωρώ ότι με τα λίγα που είδα δεν χρειάζεται να οδηγήσω Ferrari και ως δια μαγείας το παιχνίδι από πατάτα θα μεταμορφωθεί σε γλυκοπατάτα. Ναι είναι τόσο άθλιο που κάνει το NFS να δείχνει Simulation δίπλα του. Το καλύτερο arcade που έχω παίξει είναι η σειρά των Shift. Έχω όλες τις κονσόλες για να επιλέγω τα καλύτερα παιχνίδια για τα δικά μου γούστα και το Drivelessclub σίγουρα δεν είναι ένα από αυτά. Η εισαγωγική πίστα έχει αντικειμενικά άθλια γραφικά... στα επόμενα event ομολογώ ότι οι φωτισμοί και τα τοπία είναι jawdropping... και είμαι σίγουρος ότι πιο μετά θα είναι ακόμα καλύτερα. Εχεστηκαμεν... είναι ντροπή να ζητάνε χρήματα για έναν τίτλο όπου δεν σου μεταφέρει σε πρώτη φάση καμία αίσθηση ότι οδηγάς τετράτροχο...η σειρά motogp δίνει περισσότερο feedback από 2 τροχούς. Είναι ντροπή όχι μόνο να έχεις την αίσθηση ότι το αυτοκίνητο αιωρείται αλλά να το βλέπεις και στην οθόνη σου και ειδικά στην διαδικασία φρεναρίσματος που το spacecraft ετοιμάζεται για απογείωση... βουτάς στην είσοδο της στροφής με τέρμα γκάζι? Κανένα πρόβλημα... οι εξωπραγματικές άγκυρες των driveclub brembo edition θα σε βγάλουν ατσαλάκωτο... ούτε κώλο, ούτε άνοιγμα τροχιάς, ούτε διορθώσεις γενικότερα.... τι 200, τι 300 με λίγο L2 όλα διορθώνονται. Είναι τόσο τραγικό το παιχνίδι που δεν σου μεταφέρει ούτε την ελάχιστη αίσθηση του τι συμβαίνει όταν χτυπάς στις μπαριέρες ή όταν έρχεσαι σε επαφή με άλλα αυτοκίνητα... 100% αποστείρωση και αποκοπή από τα οδηγικα δρώμενα. Είναι κρίμα το PS4 με σχεδόν διπλάσια εγκατεστημένη βάση χρηστών από το One και να μην έχει έστω έναν αξιόλογο racing τίτλο. Η Sony δεν θα έπρεπε να επαναπαύεται αλλά να πιέζει συνεχώς το One με τελειωτικά χτυπήματα.... αλλά βλέπετε τίποτα δεν είναι τυχαίο. Οταν η Sony κάθε τρίμηνο εμφανίζει σαν όμιλος ζημιές από τα pc/mobile, η MS σταθερά παρουσιάζει καθαρά κέρδη παραπλήσια των Google και Samsung... η μία εταιρία δεν έχει χρήματα να αναβαθμίσει τους server του PSN Plus και η άλλη μπορεί να αγοράζει exclusive και να αλλάζει όσες φορές θέλει στρατηγική διορθώνοντας παλιές λαλακίες. Ίδωμεν για το Vs των 2 εταιριών. Για το DC κατέληξα ότι δεν θα κατεβάσω ούτε την free Plus έκδοση.
    Last edited by DJTaurus; 16-10-2014 at 23:38.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    james9 (16-10-2014),modecris (17-10-2014),odytsak (17-10-2014)

  12. #1409
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Nerven View Post
    Το τελείωσα με ολα τα αστεράκια(225/225) σε όλα τα tour event (το έχω retail).
    Το παιχνίδι είναι όντως broken μέχρι και σήμερα δηλαδή δεν έχει βασικά πράγματα όπως replay, photo mode, online, καιρικά φαινόμενα και άλλα πολλά όπως tuning/customizing που το θεωρώ δεδομένο να υπάρχει σε racing άσχετα αν δεν το ειχαν υποσχεθεί το τελευταίο, α! και το πιο τραγικό όλων broken AI copy/paste απο Motorstorm.
    Δηλαδή αν δεν έβγαινε με ενα χρόνο καθυστέρηση πως θα ήταν???!!!?!???!?!?!?


    Forza killer huh?!?
    μονο τα bold μπορουν να χαρακτηριστουν σαν broken, το οτι δεν εχει features που δεν ειπαν οτι θα εχει , δεν το κανει broken. Επισης θα ζητησω και την προελευση του σχολιου "Forza killer", γιατι το ακουσα να αναφερεται μετα την κυκλοφορια του παιχνιδιου, και υποψιαζομαι οτι ειναι σχολιο που δεν εχει γινει ουτε απο την Evolution ουτε απο την Sony.

  13. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    panos74gr (17-10-2014)

  14. #1410
    PS4forums Fanatic jk_blue_tiger's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Ηρακλειο
    Posts
    2,975
    PSN ID
    jk_blue_tiger
    Name
    Γιάννης

    Default

    Το σχολιο ειναι απο το VG24/7.



    Η Sony ομως το χρησιμοποιει σε δικο της trailer
    .

    Θελω να κανω ενα σχολιο οχι μονο σε οσους αγορασαν το συγκεκριμμενο παιχνδι με preorder,
    αλλα και γενικοτερα σε οσους κανουν preorders:

    Κατ' αρχην ειμαι παθων και μαθων.
    Οσα games preordara στο παρελθον κατα το πλειστον ηταν κατω των προσδοκιων μου,
    ή ειχαν διαφορα προβληματα που δεν περιμενα (π.χ. Far Cry 2, Pes 2011-4), CLOS 2, Bayonetta, NFS Shift 2).
    Αποψη μου ειναι οτι τα preorders ποτε δεν ωφελουν εμας τους καταναλωτες παρα μονο κακο μας κανουν.
    Εγω σταματησα λοιπον να αγοραζω κατ' αυτον τον τροπο.

    Στην ουσια δινουμε χρηματα για κατι που δεν ξερουμε πως πραγματικα θα ειναι,
    δηλαδη ουτε εαν τα videos (π.χ running on high end pc), φωτογραφιες (π.χ. bullshots) θα ειναι αυτουσια στο τελικο προιον,
    ουτε αν θα λειτουργει σωστα, ουτε τυχον bugs, ουτε εαν θα εχει καλο online, ουτε, ουτε, ουτε....
    Ουσιαστικα κανουμε σχεδον τυφλη αγορα.
    Μηπως λοιπον να περιμενουμε τουλαχιστον τα πρωτα reviews,
    καθως και σχολια χρηστων στο intenet;

    Σκεφτειτε πως αγοραζετε προιοντα και υπηρεσιες στην ζωη σας γενικοτερα.
    Ειναι σαν να προπληρωνεις π.χ. ενα ολοκληρο συνεργειο χιλιαδες € (αρχιτεκτων, μηχανικος, χτιστης, ηλεκτρολογος, υδραυλικος κ.λ.π.),
    για ενα σπιτι για το οποιο βλεπεις μονο φωτογραφιες & videos για το πως θα μοιαζει.
    Σε αυτη την περιπτωση θα δινατε ΟΛΑ τα χρηματα που απαιτουνταν προκαταβολικα;
    Στους τυφλους βασιλευει ο μονοφθαλμος...
    Spoiler!

  15. #1411
    Elite gepe13's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    854
    PSN ID
    apoksenosi

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Το νοίκιασα από τα Seven γιατί αν ήταν να περιμένω την PSN Plus έκδοση....

    Τα παρακάτω είναι η προσωπική μου άποψη χωρίς να έχω σκοπό να προσβάλω κανέναν και ειδικά αυτούς που διασκεδάζουν με το DC. Είχα όλη την καλή διάθεση να δω αντικειμενικά το παιχνίδι και να μην με πάρει η μπάλα του hate που έχει αναπτυχθεί αλλά δυστυχώς το παιχνίδι δεν με άφησε. Ξέρω πολύ καλά ότι δεν περίμενα να δω κάποιο forza ή GTurismo. Άντεξα μόλις 4 event... θεωρώ ότι με τα λίγα που είδα δεν χρειάζεται να οδηγήσω Ferrari και ως δια μαγείας το παιχνίδι από πατάτα θα μεταμορφωθεί σε γλυκοπατάτα. Ναι είναι τόσο άθλιο που κάνει το NFS να δείχνει Simulation δίπλα του. Το καλύτερο arcade που έχω παίξει είναι η σειρά των Shift. Έχω όλες τις κονσόλες για να επιλέγω τα καλύτερα παιχνίδια για τα δικά μου γούστα και το Drivelessclub σίγουρα δεν είναι ένα από αυτά. Η εισαγωγική πίστα έχει αντικειμενικά άθλια γραφικά... στα επόμενα event ομολογώ ότι οι φωτισμοί και τα τοπία είναι jawdropping... και είμαι σίγουρος ότι πιο μετά θα είναι ακόμα καλύτερα. Εχεστηκαμεν... είναι ντροπή να ζητάνε χρήματα για έναν τίτλο όπου δεν σου μεταφέρει σε πρώτη φάση καμία αίσθηση ότι οδηγάς τετράτροχο...η σειρά motogp δίνει περισσότερο feedback από 2 τροχούς. Είναι ντροπή όχι μόνο να έχεις την αίσθηση ότι το αυτοκίνητο αιωρείται αλλά να το βλέπεις και στην οθόνη σου και ειδικά στην διαδικασία φρεναρίσματος που το spacecraft ετοιμάζεται για απογείωση... βουτάς στην είσοδο της στροφής με τέρμα γκάζι? Κανένα πρόβλημα... οι εξωπραγματικές άγκυρες των driveclub brembo edition θα σε βγάλουν ατσαλάκωτο... ούτε κώλο, ούτε άνοιγμα τροχιάς, ούτε διορθώσεις γενικότερα.... τι 200, τι 300 με λίγο L2 όλα διορθώνονται. Είναι τόσο τραγικό το παιχνίδι που δεν σου μεταφέρει ούτε την ελάχιστη αίσθηση του τι συμβαίνει όταν χτυπάς στις μπαριέρες ή όταν έρχεσαι σε επαφή με άλλα αυτοκίνητα... 100% αποστείρωση και αποκοπή από τα οδηγικα δρώμενα. Είναι κρίμα το PS4 με σχεδόν διπλάσια εγκατεστημένη βάση χρηστών από το One και να μην έχει έστω έναν αξιόλογο racing τίτλο. Η Sony δεν θα έπρεπε να επαναπαύεται αλλά να πιέζει συνεχώς το One με τελειωτικά χτυπήματα.... αλλά βλέπετε τίποτα δεν είναι τυχαίο. Οταν η Sony κάθε τρίμηνο εμφανίζει σαν όμιλος ζημιές από τα pc/mobile, η MS σταθερά παρουσιάζει καθαρά κέρδη παραπλήσια των Google και Samsung... η μία εταιρία δεν έχει χρήματα να αναβαθμίσει τους server του PSN Plus και η άλλη μπορεί να αγοράζει exclusive και να αλλάζει όσες φορές θέλει στρατηγική διορθώνοντας παλιές λαλακίες. Ίδωμεν για το Vs των 2 εταιριών. Για το DC κατέληξα ότι δεν θα κατεβάσω ούτε την free Plus έκδοση.
    Στο αντεξα μεχρι 4 event ...σταματησα να διαβαζω ...δεκτο να μην σου αρεσει κατι αλλα να το δοκιμαζεις 5 λεπτα και να γραφεις και ενα σεντονι κειμενο κατι δεν μου κολλαει...

  16. The Following User Says Thank You to gepe13 For This Useful Post:

    teras1 (17-10-2014)

  17. #1412

    Default

    Quote Originally Posted by gepe13 View Post
    Στο αντεξα μεχρι 4 event ...σταματησα να διαβαζω ...δεκτο να μην σου αρεσει κατι αλλα να το δοκιμαζεις 5 λεπτα και να γραφεις και ενα σεντονι κειμενο κατι δεν μου κολλαει...
    Σωστή παρατήρηση αν μιλούσαμε για κάποιο παιχνίδι με story που ακόμα δεν έχουν ξεδιπλωθεί οι μηχανισμοί του. Επέτρεψε μου να μην διαθέτω "χασιμο χρόνου" για ένα παιχνίδι που οι δημιουργοί του δεν παίζει να μπήκαν καν στη διαδικασία να οδηγήσουν αυτοκίνητα ώστε να περάσουν κάποιο μέρος της φυσικής τους (για τα δεδομένα του driveclub) στο παιχνίδι. Τα motorstorm έχουν καλύτερη αλληλεπίδραση από το αυγεστο driverlessclub. Ειναι κάπως απαξιωτικό αυτό που γράφεις για την άποψη μου. Κατέθεσε την δίκη σου και no worries at all. Θα προτιμούσα να έγραφες τα δικά σου επιχειρήματα κ πίστεψε με δεν πρόκειται να μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης. Έχω ρίξει άκυρο σε αυτό το παιχνίδι και το θεωρώ ντροπή που συνδέεται με την Sony ως exclusive. Τα 2/5 του giantbomb ειναι υπερβολικά και τα παίρνει για το περιτύλιγμα. Στην ουσία που ειναι η οδήγηση (με βάση αυτό θα έπρεπε να βαθμολογείται) η κουλούρα ειναι επιεική βαθμολογία. Ακόμα και το nfs κάνει τα βασικά πράγματα καλύτερα. Δεν ειναι δυνατόν να με κοροϊδεύουν στα μούτρα με αυτή την ξεπέτα και την αίσθηση ότι οδηγάς jet ski. Προτιμώ ν παίξω χωμάτινο αγώνα σε gturismo (στα παλιά που σου έβγαζε το λάδι μέχρι να βρεις τροπο να στρίψεις) παρά αυτό το ψέμα.

  18. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    odytsak (17-10-2014)

  19. #1413
    Elite gepe13's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    854
    PSN ID
    apoksenosi

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Σωστή παρατήρηση αν μιλούσαμε για κάποιο παιχνίδι με story που ακόμα δεν έχουν ξεδιπλωθεί οι μηχανισμοί του. Επέτρεψε μου να μην διαθέτω "χασιμο χρόνου" για ένα παιχνίδι που οι δημιουργοί του δεν παίζει να μπήκαν καν στη διαδικασία να οδηγήσουν αυτοκίνητα ώστε να περάσουν κάποιο μέρος της φυσικής τους (για τα δεδομένα του driveclub) στο παιχνίδι. Τα motorstorm έχουν καλύτερη αλληλεπίδραση από το αυγεστο driverlessclub. Ειναι κάπως απαξιωτικό αυτό που γράφεις για την άποψη μου. Κατέθεσε την δίκη σου και no worries at all. Θα προτιμούσα να έγραφες τα δικά σου επιχειρήματα κ πίστεψε με δεν πρόκειται να μπω σε διαδικασία αντιπαράθεσης. Έχω ρίξει άκυρο σε αυτό το παιχνίδι και το θεωρώ ντροπή που συνδέεται με την Sony ως exclusive. Τα 2/5 του giantbomb ειναι υπερβολικά και τα παίρνει για το περιτύλιγμα. Στην ουσία που ειναι η οδήγηση (με βάση αυτό θα έπρεπε να βαθμολογείται) η κουλούρα ειναι επιεική βαθμολογία. Ακόμα και το nfs κάνει τα βασικά πράγματα καλύτερα. Δεν ειναι δυνατόν να με κοροϊδεύουν στα μούτρα με αυτή την ξεπέτα και την αίσθηση ότι οδηγάς jet ski. Προτιμώ ν παίξω χωμάτινο αγώνα σε gturismo (στα παλιά που σου έβγαζε το λάδι μέχρι να βρεις τροπο να στρίψεις) παρά αυτό το ψέμα.
    Οπως σου ειπα σεβομαι την αποψη σου .Αλλα δεν μπορω να την παρω σοβαρα οταν εχεις ασχοληθει 5 λεπτα με το παιχνιδι. Και ναι οι μηχανισμοι αλλαζουν αργοτερα στο παιχνιδι , τα αυτοκινητα εχουν ολα τον δικο τους χαρακτηρα και αισθηση ...ο ηχος ειναι τρομερος τα γραφικα εξαιρετικα και η οδηγηση απολαυστικη και πορωτικη.
    Ειπαμε αλλα γουστα ο ενας αλλα ο αλλος ,εσενα σου αρεσει το shift που για μενα ηταν αθλιο και εμενα το drive club που για σενα ειναι αθλιο.

  20. #1414
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Δεν ειναι δυνατόν να με κοροϊδεύουν στα μούτρα με αυτή την ξεπέτα και την αίσθηση ότι οδηγάς jet ski.
    Kαλά που το νοίκιασες να λες και κλαις το δίευρω μόνο, φαντάσου να είχες δώσει 40.

    Εγώ που γρινιάζω ελαφρώς είναι γιατί πρόλαβα και κατέβασα την δωρεάν Plus έκδοση,
    αν είχα δώσει 40 ευρώ θα τους έστελνα με το ταχυδρομείο βόμβα στα γραφεία τους εκεί στην evolution.

  21. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    DJTaurus (17-10-2014)

  22. #1415
    Elite gepe13's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    854
    PSN ID
    apoksenosi

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Kαλά που το νοίκιασες να λες και κλαις το δίευρω μόνο, φαντάσου να είχες δώσει 40.

    Εγώ που γρινιάζω ελαφρώς είναι γιατί πρόλαβα και κατέβασα την δωρεάν Plus έκδοση,
    αν είχα δώσει 40 ευρώ θα τους έστελνα με το ταχυδρομείο βόμβα στα γραφεία τους εκεί στην evolution.
    Στην DICE τι επρεπε να στειλεις που τους εδωσες 100 ευρω για το bf4 και το παιχνιδι ειναι ακομα broken ? Εχεις κανει τοσα ποστ αρνητικα για ενα παιχνιδι που δεν το εχεις καν στην κατοχη σου ..απλα το ντεμο (PS+ edition) εχεις απο το store του Hong Kong . Ισως να ανοιξει ενα ξεχωριστο θεμα για την plus free εκδοση και να κρατησουμε καθαρο το συγκεκριμενο γιαυτους που εχουν το full game.

  23. #1416

    Default

    Ε καλά. Εντάξει. Στο bf4, όσο προβληματικό κι αν ήταν - είναι κάτι δούλευε - δουλεύει.
    Στο driveclub τίποτα. Οκ. Σχεδόν τίποτα.
    Πρώτο και τελευταίο pre order.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to Conjure7 For This Useful Post:

    odytsak (17-10-2014)

  25. #1417
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Eλπιζω απλα να το γυρισουν σε motorstorm παλι που το εχουν.Ειναι απο τα στουντιο της sony που δεν θα ηθελα να εχουν την τυχη της Zipper Interactive(socom)
    .

  26. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    panos74gr (17-10-2014)

  27. #1418
    PS4forums Addict corsaopc3071r's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    L.A. LArisa
    Posts
    1,372
    PSN ID
    corsaopc3071r

    Default

    Τους επεσε η φημη ηδη πολυ χαμηλα. Δεν ειναι θεμα concept παιχνιδιου...

    Τα κανανε μανταρα!

  28. #1419

    Default

    εχει κερδισει για μενα το βραβειο του worst launch ever

  29. #1420
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by jk_blue_tiger View Post
    Το σχολιο ειναι απο το VG24/7.

    Η Sony ομως το χρησιμοποιει σε δικο της trailer
    Ακουγα τοσες ημερες οτι μας ειχαν hyparei με το forza killer, και ελεγα οτι ειχα χασει πολλα επισοδεια, τελικα ηταν ενας click bait τιτλος (καμια τετοια αναφορα στο κυριως κειμενο) απο τον Μαιο, που χρησιμοποιηθηκε σε ενα τραιλερ , μια εβδομαδα πριν την κυκλοφορια του παιχνιδιου. Marketing foul σιγουρα, αλλα οχι οτι προσπαθουσαν να το πλασαρουν και σαν forza killer.

    Επισης στο κομματι σου σχετικα με τα pre-orders συμφωνω απολυτα, pre-order κανω μονο τι κονσολες, και αυτο επειδη υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα να μην μπορω να την εχω διαθεσιμη στο launch.

  30. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    jk_blue_tiger (17-10-2014)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •