Page 58 of 115 FirstFirst ... 84854555657585960616268108 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 2299

Thread: DriveClub

  1. #1141
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Δυο ερωτήσεις...
    πως αλλάζει η κάμερα;;;; Υποτίθεται με το τετράγωνο, αλλα δε γινεται. Βλεπω μονίμως μεσα απο το αυτοκίνητο.
    Και δεύτερον, γιατι ο οδηγός μου ειναι γυναίκα;;;;;

  2. #1142
    PS4forums Addict corsaopc3071r's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    L.A. LArisa
    Posts
    1,372
    PSN ID
    corsaopc3071r

    Default

    Γιατι εχω ξενερωσει τοσο πολυ χωρις να το εχω κατεβασει καν??? :/

    Και κατι ασχετο.. τοσα χαζα game κανανε remaster απο τη προηγουμενη γενια... Ενα GT6 γιατι δε το κανουνε? Ειναι τεχνικα πολυ δυσκολο? Φαγαμε ενα χρονο με τη κονσολα χωρις να εχει σοβαρο Racing Game...

  3. #1143
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Δυο ερωτήσεις...
    πως αλλάζει η κάμερα;;;; Υποτίθεται με το τετράγωνο, αλλα δε γινεται. Βλεπω μονίμως μεσα απο το αυτοκίνητο.
    Και δεύτερον, γιατι ο οδηγός μου ειναι γυναίκα;;;;;
    R1 για την κάμερα,
    Μy Profile/more/customise your carachter για το δεύτερο.

    Εν τω μεταξύ ακόμη δεν μπαίνει στους servers.

  4. The Following User Says Thank You to odytsak For This Useful Post:

    Dragonpaul (08-10-2014)

  5. #1144
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Το πρόβλημα με το online είναι τραγικό fail της Evolution. Σε αυτό δεν υπάρχει ΚΑΜΙΑ δικαιολογία!
    Κάτι πολύ ωραίο που παρατήρησα πάντως είναι η επιλογή για full control customisation του remote play γιατί τα L&R του Vita είναι απάλευτα για racers.

  6. #1145
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    R1 για την κάμερα,
    Μy Profile/more/customise your carachter για το δεύτερο.

    Εν τω μεταξύ ακόμη δεν μπαίνει στους servers.
    Μα το πάτησα κι αυτο... Τελοσπαντων... Μόλις επιστρέψω θα δοκιμάσω παλι. Αν και στα controls γράφει ξεκάθαρα πως η αλλαγή κάμερας γινεται με το τετράγωνο.
    Θα επιστρέψω με εντυπώσεις.

  7. #1146
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by VoleMaulder View Post
    Δεν το έγραψα εγώ το bold οπότε δεν μπορώ να σε βοηθήσω
    απλα αδυνατεις να υπερασπιστεις τις ανοησιες που εγραφε στο συγκεκριμενο σημειο το review. Οταν ενα παιχνιδι κανει κατι εξαιρετικα το λες, δεν πας να κανεις downplay τα παντα, με ανοητες φρασεις η με χλιαρες φρασεις οπως στην περιπτωση του GB. Ειναι σαν να κανει καποιος review το destiny και να γραψει "η μουσικη ειναι καλη, καθως εχει καποια καλα κομματια". Απο ενα σημειο και μετα παυει να ειναι αποψη και περνα στα ορια της παραπληροφορησης.
    Οπως είπα και πριν, δε χρειάζεται να συμφωνείς 100% με κάποιον για να έχουν αξία άλλα points του.
    Συμφωνω μεν, αλλα εαν καποιος λεει κατι που βλεπω οτι ειναι λαθος, θα αναρωτηθω και για οτι αλλο γραφει μηπως και αυτα ειναι λαθος. Γιαυτο διαβαζουμε πολλα review και οχι μονο ενα, βλεπουμε που συγκλινουν και βγαζουμε τα συμπερασματα μας. Ασχετως με την βαθμολογια 5/10 και 4/10 που εδωσαν GS και GB, στο θεμα των γραφικων απλα εκαναν μεγαλο φαουλ κατα την γνωμη μου.

    Τέλος, τα γραφικά δεν κάνουν ένα παιχνίδι. Τόσο κόλλημα με το πόσο καλά γραφικά έχει ένα παιχνίδι ούτε σε PC section να ήμασταν...
    κοιτα το παραδειγμα που εδωσα με το destiny, δεν εχει να κανει με τα γραφικα, εχει να κανει με ενα τμημα του παιχνιδιου που βλεπουμε οτι ειναι κορυφαιο, να το βλεπουμε να γινεται downplay απο μερικα sites.
    Πάντως και αυτοί είδαν τα ίδια θέματα με τον Τζεφ ανέφεραν στα γραφικά.
    Για να μην παρεξηγηθώ, το point μου δεν είναι πως το παιχνίδι δεν έχει καλά γραφικά. Ο λόγος που τονίζω αυτά τα πράγματα είναι πως εσύ επέλεξες τα συγκεκριμένα σημεία για να πεις ότι έχει ατζέντα το GB, τη στιγμή που τα λένε κι άλλοι, κι αυτοί μάλιστα που δουλειά τους είναι η τεχνική ανάλυση.
    αυτοι που ειναι η δουλεια τους να το κρινουν τεχνικα γραφουν το εξης.
    a racing game that blurs the line between arcade and simulation while boasting the latest graphical features only possible on higher-end hardware. Despite some teething problems earlier in development, this is a feat that DriveClub manages to accomplish. Indeed, the game has benefitted from a remarkable makeover: from scrappy contender to visually polished technological showcase for PlayStation 4 hardware.
    Εαν πιστευεις οτι το παραπανω μπορει να περιγραφει επαρκως απο το "it's a nice-looking game" του jeff τοτε παω πασο. Δεν πιστευω οτι υπαρχει παιχνιδι χωρις ψεγαδια στα γραφικα, και ουτε αμφισβητω οτι και το driveclub εχει καποιες πολυ μικρες ελλειψεις, απλα πιστευω οτι τα giantbomb και gamespot, ψαχτηκαν για να αφαιρεσουν βαθμους ακομα και απο εκει.

  8. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    flyawaygr (08-10-2014)

  9. #1147
    Cool Member MarVell's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    163
    PSN ID
    MarVell

    Default

    Χμμμ... Η Σόνυ για το καλό του κόσμου δεν δίνει το PS+ ντέμο, για να μπορέσει να το ευχαριστηθεί περισσότερο όταν λυθούν τα προβλήματα... Με την ίδια λογική δεν έπρεπε να σταματήσει να πουλάει το παιχνίδι μέχρι να λυθούν τα προβλήματα; Τα λεφτά να τα παίρνει δεν έχει πρόβλημα...

    Οι καθυστερήσεις και ψεύτικες υποσχέσεις ένα χρόνο τώρα δεν με πολυ-πειράζουν, η κοροιδία με πειράζει. Και φυσικά όλος αυτός ο ντόρος γίνεται για το Driveclub γιατί ένα χρόνο μετά σχεδόν, οι κάτοχοι PS4 έχουν πολύ λίγα πραγματικά καλά παιχνίδια να παίξουν. Αν έβγαινε μετά από 2-3 χρόνια αυτό το παιχνίδι, θα ασχολούμασταν πολύ λιγότερο μαζί του. Οι απόψεις μου πάντα...

  10. The Following 4 Users Say Thank You to MarVell For This Useful Post:

    pafralis30 (09-10-2014),psx3 (09-10-2014),spyros arianara (08-10-2014),teras1 (08-10-2014)

  11. #1148
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    ¶ντε πάλι το "PS4 has no games"!
    Αν πήρες PS4 για να παίζεις μόνο αποκλειστικά παιχνίδια, τότε θα το ανοίγεις 4 φορές το χρόνο max...
    Πούλα το καλύτερα
    Το ίδιο ισχύει και για το xbox1!

  12. #1149
    Cool Member MarVell's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    163
    PSN ID
    MarVell

    Default

    Φίλε μου που είδες να γράφω για "αποκλειστικα" παιχνίδια;

  13. #1150
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Θες να μου πείς ότι τα πραγματικά καλά παιχνίδια ένα χρόνο τώρα είναι πολύ λίγα;
    Μετρώντας μέσα και τα multiplatforms;

  14. #1151

    Default

    Quote Originally Posted by corsaopc3071r View Post
    Γιατι εχω ξενερωσει τοσο πολυ χωρις να το εχω κατεβασει καν??? :/

    Και κατι ασχετο.. τοσα χαζα game κανανε remaster απο τη προηγουμενη γενια... Ενα GT6 γιατι δε το κανουνε? Ειναι τεχνικα πολυ δυσκολο? Φαγαμε ενα χρονο με τη κονσολα χωρις να εχει σοβαρο Racing Game...
    Σωστότατος.βασικα αυτο λέω και γω απ την πρώτη μέρα αλλα όχι για remaster του gt6 αλλα ότι ήταν τεράστιο σφάλμα να μην έβγαινε αποκλειστικά στο ps4 όπως το forza στο one.

    Μιλάμε αν δεν είχε κανει αυτή τη μ@λακια άλλες τόσες κονσόλες θα είχε πουλήσει.(τρόπος του λέγειν)

  15. #1152

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis1979 View Post
    Σωστότατος.βασικα αυτο λέω και γω απ την πρώτη μέρα αλλα όχι για remaster του gt6 αλλα ότι ήταν τεράστιο σφάλμα να μην έβγαινε αποκλειστικά στο ps4 όπως το forza στο one.

    Μιλάμε αν δεν είχε κανει αυτή τη μ@λακια άλλες τόσες κονσόλες θα είχε πουλήσει.(τρόπος του λέγειν)
    Update:1χρονος θα ναι μέχρι το Δεκέμβρη αλλα ποιος σου εγγυάται ότι ο ένας δεν θα γίνει δυο η τρία όπως τοτε με το gt5;;

  16. #1153
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    απλα αδυνατεις να υπερασπιστεις τις ανοησιες που εγραφε στο συγκεκριμενο σημειο το review. Οταν ενα παιχνιδι κανει κατι εξαιρετικα το λες, δεν πας να κανεις downplay τα παντα, με ανοητες φρασεις η με χλιαρες φρασεις οπως στην περιπτωση του GB. Ειναι σαν να κανει καποιος review το destiny και να γραψει "η μουσικη ειναι καλη, καθως εχει καποια καλα κομματια". Απο ενα σημειο και μετα παυει να ειναι αποψη και περνα στα ορια της παραπληροφορησης.

    Συμφωνω μεν, αλλα εαν καποιος λεει κατι που βλεπω οτι ειναι λαθος, θα αναρωτηθω και για οτι αλλο γραφει μηπως και αυτα ειναι λαθος. Γιαυτο διαβαζουμε πολλα review και οχι μονο ενα, βλεπουμε που συγκλινουν και βγαζουμε τα συμπερασματα μας. Ασχετως με την βαθμολογια 5/10 και 4/10 που εδωσαν GS και GB, στο θεμα των γραφικων απλα εκαναν μεγαλο φαουλ κατα την γνωμη μου.


    κοιτα το παραδειγμα που εδωσα με το destiny, δεν εχει να κανει με τα γραφικα, εχει να κανει με ενα τμημα του παιχνιδιου που βλεπουμε οτι ειναι κορυφαιο, να το βλεπουμε να γινεται downplay απο μερικα sites.

    αυτοι που ειναι η δουλεια τους να το κρινουν τεχνικα γραφουν το εξης.

    Εαν πιστευεις οτι το παραπανω μπορει να περιγραφει επαρκως απο το "it's a nice-looking game" του jeff τοτε παω πασο. Δεν πιστευω οτι υπαρχει παιχνιδι χωρις ψεγαδια στα γραφικα, και ουτε αμφισβητω οτι και το driveclub εχει καποιες πολυ μικρες ελλειψεις, απλα πιστευω οτι τα giantbomb και gamespot, ψαχτηκαν για να αφαιρεσουν βαθμους ακομα και απο εκει.

    Εγώ προσπαθώ να κάνω συζήτηση τόση ώρα για το τι σημαίνει κριτική σε αντίθεση με το τι σημαίνει τεχνική ανάλυση κι όλα αυτά βάλ' τα σε αντίθεση με το τι σημαίνει σχολιάζω ένα παιχνίδι ως απλός φαν σε ένα φόρουμ. Ως απλός φαν σε ένα φόρουμ μπορείς να εκφράζεσαι όπως θέλεις και με όσα κοσμητικά επίθετα ταιριάζουν στον ενθουσιασμό της στιγμής. Ως κριτικός, όμως, φέρεις άλλες ευθύνες, μιλώντας από θέση ισχύος. Επιπλέον, το κάθε σάιτ έχει διαφορετική λογική στη βαθμολογία που χρησιμοποιεί, στις κλίμακες κλπ. Η μετατροπή στην κλίμακα του 10, ειδικά όταν βλέπω άτομα να θεωρούν το 5 πάτο, δεν έχει κανένα νόημα. Οπότε, όχι, το GB δεν έβαλε 4/10, έβαλε 2/5. Το ότι εσύ δε συμφωνείς με τον τρόπο έκφρασης κάποιου δεν τον κάνει αναξιόπιστο γενικά, ή πληρωμένο όπως υπονοείς, τον κάνει να έχει διαφορετικά κριτήρια από εσένα, όπως και, ίσως, να μην έχει καμία προσωπική συναισθηματική επένδυση στο να βγει ένα παιχνίδι καλό. Δε λέω ότι έχεις εσύ συγκεκριμένα, λέω απλώς ότι ο κάθε φαν δεν έχει υποχρέωση να τσεκάρει την ψυχραιμία του όταν εκφράζει γνώμες.

    Για να έχουμε ένα καλό ερώτημα, μιας και έχεις κολλήσει πολύ στους βαθμούς και στα γραφικά. Εσύ πόση βαρύτητα θα έδινες σε ένα βαθμό για τα γραφικά; Και για ποιο aspect των γραφικών; Επειδή υπάρχει το Crysis, αλλά υπάρχουν κι άλλα παιχνίδια με χειρότερα γραφικά από τεχνική άποψη, αλλά με πολύ περισσότερο χαρακτήρα και καλλιτεχνική διεύθυνση.

    ΥΓ για το bold: μην το πάρεις στραβά αυτό τώρα, το λέω με φιλικό τόνο, αλλά όταν συζητάς με έναν άνθρωπο είναι λίγο άτοπο να του απαντάς με quotes άλλων ατόμων και μετά να του ζητάς να τα υπερασπιστεί για να "νικήσεις". Τουλάχιστον εγώ δε συζητάω για να νικήσω. Αν εσύ αυτό κάνεις, πες το μου να το ξέρω, να μη χάνω το χρόνο μου

  17. #1154
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Λίγο έφτιαξε το multi χτύπησα δυο αγώνες καλο φαίνεται αν φτιάχνουν η server
    Click image for larger version. 

Name:	DRIVECLUB™_20141008231911.jpg 
Views:	119 
Size:	227.4 KB 
ID:	5752
    Click image for larger version. 

Name:	DRIVECLUB™_20141008234334.jpg 
Views:	116 
Size:	310.0 KB 
ID:	5753
    Last edited by Christos33; 09-10-2014 at 00:47.

    xbox:Christoforo7s

  18. #1155
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by VoleMaulder View Post
    Εγώ προσπαθώ να κάνω συζήτηση τόση ώρα για το τι σημαίνει κριτική σε αντίθεση με το τι σημαίνει τεχνική ανάλυση κι όλα αυτά βάλ' τα σε αντίθεση με το τι σημαίνει σχολιάζω ένα παιχνίδι ως απλός φαν σε ένα φόρουμ. Ως απλός φαν σε ένα φόρουμ μπορείς να εκφράζεσαι όπως θέλεις και με όσα κοσμητικά επίθετα ταιριάζουν στον ενθουσιασμό της στιγμής. Ως κριτικός, όμως, φέρεις άλλες ευθύνες, μιλώντας από θέση ισχύος. Επιπλέον, το κάθε σάιτ έχει διαφορετική λογική στη βαθμολογία που χρησιμοποιεί, στις κλίμακες κλπ. Η μετατροπή στην κλίμακα του 10, ειδικά όταν βλέπω άτομα να θεωρούν το 5 πάτο, δεν έχει κανένα νόημα. Οπότε, όχι, το GB δεν έβαλε 4/10, έβαλε 2/5. Το ότι εσύ δε συμφωνείς με τον τρόπο έκφρασης κάποιου δεν τον κάνει αναξιόπιστο γενικά, ή πληρωμένο όπως υπονοείς, τον κάνει να έχει διαφορετικά κριτήρια από εσένα, όπως και, ίσως, να μην έχει καμία προσωπική συναισθηματική επένδυση στο να βγει ένα παιχνίδι καλό. Δε λέω ότι έχεις εσύ συγκεκριμένα, λέω απλώς ότι ο κάθε φαν δεν έχει υποχρέωση να τσεκάρει την ψυχραιμία του όταν εκφράζει γνώμες.
    θα συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε τοτε, προφανως θεωρεις οτι δεν υπαρχει καμια ειδους διαφθορα στα gaming media που κανουν reviews, οποτε δεν εχει νοημα η περαιτερω συζητηση.



    Για να έχουμε ένα καλό ερώτημα, μιας και έχεις κολλήσει πολύ στους βαθμούς και στα γραφικά. Εσύ πόση βαρύτητα θα έδινες σε ένα βαθμό για τα γραφικά; Και για ποιο aspect των γραφικών; Επειδή υπάρχει το Crysis, αλλά υπάρχουν κι άλλα παιχνίδια με χειρότερα γραφικά από τεχνική άποψη, αλλά με πολύ περισσότερο χαρακτήρα και καλλιτεχνική διεύθυνση.
    Εξαρταται απο πολλους παραγοντες αυτο, πρωτα απ'ολα για τι παιχνιδι μιλαμε. Υπαρχουν παιχνιδια που τα γραφικα παιζουν πολυ σημαντικο ρολο ενω σε αλλα οχι και τοσο, στα racing συγκεκριμενα που συζηταμε τωρα, για μενα παιζουν πολυ μεγαλο ρολο. Απο την στιγμη που το ζητουμενο ειναι να σε βαλει στην θεση του οδηγου, οσο καλυτερα ειναι τα γραφικα τοσο καλυτερο για το immersion. Μετα θα το συγκρινω με τα αλλα παιχνιδια της ιδιας κατηγοριας, ενα παιχνιδι που θα εχει απλα τα καλυτερα γραφικα στην κατηγορια του, θα παρει επιπλεον ποντους για το επιτευγμα αυτο, προσφατο παραδειγμα το GTAV στα open world παιχνιδια την προηγουμενη γενια. Τελος θα συγκρινω και το budget , καθως δεν θα κρινω με τα ιδια κριτηρια ενα AAA παιχνιδι με budget εκατομμυριων, με ενα indy που κοστισε μερικες δεκαδες χιλιαδες δολαρια.

    ΥΓ για το bold: μην το πάρεις στραβά αυτό τώρα, το λέω με φιλικό τόνο, αλλά όταν συζητάς με έναν άνθρωπο είναι λίγο άτοπο να του απαντάς με quotes άλλων ατόμων και μετά να του ζητάς να τα υπερασπιστεί για να "νικήσεις". Τουλάχιστον εγώ δε συζητάω για να νικήσω. Αν εσύ αυτό κάνεις, πες το μου να το ξέρω, να μη χάνω το χρόνο μου
    καμια φορα ο γραπτος λογος εχει αυτο το προβλημα, αυτο που εννοουσα ηταν οτι προφανως και δεν θα μπεις στην διαδικασια να υπερασπιστεις μια ανοητη εκφραση. Εκτος και εαν συμφωνεις με το..
    They're beautiful places, but in Driveclub, they are as lifeless as postcards; if there any sagas left to tell in those mountains, this game isn't telling them.
    οποτε αλλαζει το πραγμα

  19. #1156
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Μπηκα και εγω στο + δεν βρηκα το παιχνιδι... Μονη μου ελπιδα για να περασει το βραδυ ειναι να στριμαρει ο οδυσσεας το pix the cat.

  20. The Following User Says Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    Nek_Food (09-10-2014)

  21. #1157
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    Χαχ, όχι, φυσικά και δε συμφωνώ με την ατάκα τη συγκεκριμένη. Βασικά, να το θέσω πιο σωστά. Δεν ξέρω καν τι σημαίνει για να σου πω αν διαφωνώ ή συμφωνώ

    Δε θεωρώ ότι δεν υπάρχει διαφθορά στα gaming media. Είναι όμως λίγο εύκολο ή και παγίδα να απορρίπτουμε ό,τι διαφωνούμε ως διεφθαρμένο, that was my point. Να μου πεις ότι δεν ταιριάζουν τα κριτήριά σου με του Τζεφ, ή οποιουδήποτε, από αυτόν πιάνομαι ως παράδειγμα επίκαιρο τώρα, κι ότι διαφωνείτε είναι απολύτως δεκτό. Ούτε εγώ συμφωνώ μαζί του τις μισές φορές, αλλά δεν τον θεωρώ και διεφθαρμένο επειδή έχουμε διαφορετικές απόψεις ή εκφραστικό στιλ. Προσωπική μου εκτίμηση είναι πως δεν του αφέρεσε κανένα βαθμό για τα γραφικά, αλλά για όλα τα υπόλοιπα που γράφει. Δεν το έχω παίξει για να ξέρω αν είναι εύστοχα όλα τα points του, αλλά βασιζόμενος στο ιστορικό του όσον αφορά άλλα racing games, πάντα με έβρισκε σύμφωνο η άποψή του, οπότε δεν έχω λόγο να μην πειστώ τώρα. (Αυτό που έλεγα προχτές για τη γνώση του reviewer )

    Και δες το κι αλλιώς. Μιλάμε για ένα παιχνίδι που αρκετοί θεωρούν μέτριο. Τι είναι πιο πιθανό; Να είναι όλοι αυτοί διεφθερμένοι (ή, αντίστροφα, να είναι διεφθαρμένοι όλοι όσοι του βάζουν 8 και 9 - είμαι σίγουρος πως κάποιος άλλος αυτό ακριβώς θα υποστήριζε, όπως υποστήριζε το αντίστροφο για το Ryse, ονόματα δε λέμε ) ή απλώς να είναι ένα παιχνίδι για πολύ συγκεκριμένα γούστα;

  22. #1158
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Quote Originally Posted by nikoladim View Post
    Μπηκα και εγω στο + δεν βρηκα το παιχνιδι... Μονη μου ελπιδα για να περασει το βραδυ ειναι να στριμαρει ο οδυσσεας το pix the cat.
    Το διέγραψα στο μισό λεπτό, είπαμε να μας κοροιδεύουν με τα plus games αλλά όχι κι έτσι.

  23. #1159
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    και εγώ το κλείνω μέχρι να φτιάξουν αν και μερική παίζουν να δω ποτε θα καταφέρω να πάρω τα cars.....θέλει και αυτό servers αν είναι δυνατόν
    Παω να παιξω κανενα last of us multi να ξεκα.... γιατι με το που.. στο χερι.

    xbox:Christoforo7s

  24. #1160
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by VoleMaulder View Post
    Δε θεωρώ ότι δεν υπάρχει διαφθορά στα gaming media. Είναι όμως λίγο εύκολο ή και παγίδα να απορρίπτουμε ό,τι διαφωνούμε ως διεφθαρμένο, that was my point.
    γιαυτο οπως ειπα και πριν διαβαζουμε αρκετα review και κανουμε συγκριση στο τι γραφουν, οταν η πλειοψηφια των reviews εκθειαζει τα γραφικα του, και τα gamespot,giantbomb τα περναν στο ψιλο ντουκου, ε τοτε ειναι προφανες ποιος εχει το προβλημα.

    Και δες το κι αλλιώς. Μιλάμε για ένα παιχνίδι που αρκετοί θεωρούν μέτριο. Τι είναι πιο πιθανό; Να είναι όλοι αυτοί διεφθερμένοι (ή, αντίστροφα, να είναι διεφθαρμένοι όλοι όσοι του βάζουν 8 και 9
    το 72 που εχει αυτη την στιγμη δεν νομιζω οτι αντιστοιχει σε μετριο, ποιο πολυ προς το καλο (η το καλουτσικο εαν θελεις κατι λιγοτερο) ο μεγαλος ογκος των βαθμολογιων ειναι στο 8 και μετα στο 7. Εγω τα 9-αρια τα βαζω στην ιδια κατηγορια με το giantbomb , δηλαδη στις ακραιες βαθμολογιες.
    - είμαι σίγουρος πως κάποιος άλλος αυτό ακριβώς θα υποστήριζε, όπως υποστήριζε το αντίστροφο για το Ryse, ονόματα δε λέμε ) ή απλώς να είναι ένα παιχνίδι για πολύ συγκεκριμένα γούστα;
    νιωθω οτι κανουμε κυκλους, μπορει ενα παιχνιδι να εχει κορυφαια γραφικα και να παρει 6, δεν ειναι αυτη η ενσταση μου. Η ενσταση ειναι στο να μην αναγνωριζεις στο review οτι τουλαχιστον σε αυτο το κομματι τα πηγε παρα πολυ καλα, καλυτερα απο καθε αλλο παιχνιδι του ειδους του, και η αισθηση που αποκομισα απο τα δυο συγκεκριμενα reviews ειναι ακριβως αυτη.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •