Page 63 of 115 FirstFirst ... 135359606162636465666773113 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 2299

Thread: DriveClub

  1. #1241

    Default

    Η AI είναι πραγματικά άθλια. Τα υπόλοιπα είναι όμορφα. Έχω σχεδόν τελειώσει το single player (level 29). Δεν υπάρχει κανένα ενδιαφέρον πλέον. Αν φτιαχτεί ποτέ το online, πράγμα για το οποίο αμφιβάλλω, το ξανασυζητάμε.
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι αυτός ήταν ο τελευταίος τίτλος από evolution studio. Είναι σαν να έχουν ήδη κλείσει.


  2. #1242
    apanalat's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Stockholm
    Posts
    13
    PSN ID
    arxidaki_gr
    Name
    Apo

    Default

    Καλησπέρα παιδιά. Πολύ απογοήτευση για μένα το driveclub δυστυχώς. Και το περίμενα πως κ πως. ..

  3. #1243
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Αν είχαμε πραγματικό next gen motorstorm τίτλο απο την evolution s νομίζω θα πανηγυρίζαμε τώρα.

  4. #1244
    apanalat's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    Stockholm
    Posts
    13
    PSN ID
    arxidaki_gr
    Name
    Apo

    Default

    Α, και μια ερώτηση: σε μενα το driveclub δεν παίζει full screen αλλά μέσα σε ενα μικρότερο frame!! Έχω μια samsung tv και όπου και να έψαξα στις ρυθμίσεις δεν μπορώ να το αλλάξω! !

  5. #1245
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Παίζω τώρα απροβλημάτιστα online και έχω τύχει και σε σχετικά καθαρούς αγώνες και το παιχνίδι απογειώνεται πραγματικά.
    Δοκιμάστε σήμερα

  6. #1246
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by apanalat View Post
    Α, και μια ερώτηση: σε μενα το driveclub δεν παίζει full screen αλλά μέσα σε ενα μικρότερο frame!! Έχω μια samsung tv και όπου και να έψαξα στις ρυθμίσεις δεν μπορώ να το αλλάξω! !
    Στο PS4: settings, sound and screen, display area settings και μεγαλώνεις το παράθυρο.

  7. The Following User Says Thank You to teras1 For This Useful Post:

    apanalat (11-10-2014)

  8. #1247
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Quote Originally Posted by apanalat View Post
    Α, και μια ερώτηση: σε μενα το driveclub δεν παίζει full screen αλλά μέσα σε ενα μικρότερο frame!! Έχω μια samsung tv και όπου και να έψαξα στις ρυθμίσεις δεν μπορώ να το αλλάξω! !
    ps4 settings -> sound and screen -> display area settings
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  9. #1248
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Quote Originally Posted by apanalat View Post
    Α, και μια ερώτηση: σε μενα το driveclub δεν παίζει full screen αλλά μέσα σε ενα μικρότερο frame!! Έχω μια samsung tv και όπου και να έψαξα στις ρυθμίσεις δεν μπορώ να το αλλάξω! !
    Αν θυμάμαι καλά έχει και κάπου στα settings του driveclub.

  10. #1249

    Default

    Όχι. Δεν υπάρχει στα settings του παιχνιδιού. Όπως είπαν τα παιδιά παραπάνω. Από τα settings της κονσόλας.

  11. #1250
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Αυτο δεν ειναι Driveclub ειναι Afterclub γιατι λειτουργει μετα της 3 το πρωι.
    Εγώ πάντως το διασκεδάσω κάποια στιγμή θα φτιάξει το online εγώ από την αρχή πίστευα ότι θα πάρει 10 μέρες το ελάχιστο να το φτιάξουν......στο tour ειμαι σχεδον στα μισα 26 leven.
    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Eχει ένα χρυσό τρόπαιο που πρέπει να μην τους τρακάρεις και να βγεις στην πρώτη τριάδα,
    θέλει πραγματικά πολλές προσπάθειες αφού τις περισσότερες φορές χωρίς να φταις εσύ έρχονται και σου την ρίχνουν από πίσω.

    Γενικώς πολύ arcade, μένουν πίσω και παίρνουν τις στροφές με 300
    μένεις πίσω εσύ και σε περιμένουνε, οδηγάνε λες κι έχουνε αυγά μέσα να μην τα σπάσουνε.
    Πανεύκολο είναι αλλα θέλει τρόπο η στο δεύτερο στο tour (Mountain Dash) η Single Event, Race,Maplewood Καναδα
    Αυτό που με δυσκολεύει είναι το drift δεν ξέρω αλλα δεν μου κάθεται......
    Όσο για AI μερικές φορες είναι πραγματικά σπαστικό να γίνετε καραμπόλα μπροστά και να σε παίρνει η μπάλα και σένα και η ποινες όταν έρχεται ο άλλος από πίσω (να μου πεις του κλείνεις το δρόμο)
    Last edited by Christos33; 11-10-2014 at 15:19.

    xbox:Christoforo7s

  12. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    teras1 (11-10-2014)

  13. #1251
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Πανεύκολο σου φαίνεται γιατί δεν έχεις την plus έκδοση όπου παίζεις αναγκαστικά και μόνο στην Ινδία.

    Το θέμα όμως δεν το έθιξα για το τρόπαιο αλλά για την θλιβερή ΑΙ.

  14. #1252
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Πανεύκολο σου φαίνεται γιατί δεν έχεις την plus έκδοση όπου παίζεις αναγκαστικά και μόνο στην Ινδία.
    Γιατι την plus Mountain Dash. 2-3 προσπαθειες βασικα δεν ξερω για τα αμαξια χρειαζεται μινι η σκαραβαίο

    xbox:Christoforo7s

  15. #1253
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Κι επαναλαμβάνω, το θέμα δεν είναι το τρόπαιο που αργά ή γρήγορα θα το πάρεις αλλά η απαράδεκτη ΑΙ.

  16. #1254
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Κι επαναλαμβάνω, το θέμα δεν είναι το τρόπαιο που αργά ή γρήγορα θα το πάρεις αλλά η απαράδεκτη ΑΙ.
    Για αυτό έλεγες ναι είναι λες και κολλάνε πάνω σου σε φτάνουν γρήγορα και αν σε περάσουν ένα περίεργο πράγμα επιβραδύνουν (βεβαια μετά το Rookie γιατί πριν είναι παιδικό).
    Βεβαια και στο Multi υπαρχει ΑΙ(μυαλα) χαλια αντι να παιζουν για την νικη κοιτανε πως θα σε χτυπησουν
    Last edited by Christos33; 11-10-2014 at 15:47.

    xbox:Christoforo7s

  17. #1255

    Default

    Στο multi ειναι σαν να παιζειs συγκρουομενα σε λουνα παρκ,και ιδιωs στην πρωτη στροφη,σχεδον παντα collision.

  18. #1256
    Member ps4 gamer's Avatar
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    αθηνα
    Posts
    87
    PSN ID
    wO21lfmanGR

    Default

    τελικα χθες το βραδυ το on line πεταγε.πολυ καλο αλλα με τρελαμενους παιχτες{στουκες πολλες}μπηκα και σε club αλλα καταλαβα οτι για να ανεβεις επιπεδο απλα πρεπει να παιζεις και να κερδιζεις ποντους.δεν εχει challenge ακομα,time trials η και drift δοκιμασιες.στο on line δεν μπορεις να κανεις room αλλα εχει επιλεγμενα event.δηλαδη αμα εγω εχω κανει ενα χρονο καλο δεν παιρνω περισσοτερους ποντους απο καποιον που θα παιξει 3 φορες την πιστα και θα παρει τους ιδιους βαθμους,απλα αμα παιζεις συνεχεια ανεβαινεις,οχι αμα εισαι καλος{ετσι καταλαβα εγω)παντως με τα club θα εχει χαβαλε.σε ενα event χθες ηταν η μπλε ομαδα που ηταν ολοι απο το ιδιο club και η κοκκινη ομαδα που ηταν ασχετοι μεταξυ τους.εκει να δεις σε πεταγαν εξω για κερδισει ο δικος τους ο καλος.αυτα ειναι

  19. #1257

    Default

    Βρε παιδια να ρωτησω κατι, οντας κατοχος συνδρομης plus. Ακουω για την δωρεαν edition με 11 πιστες μονο στην ινδια κ το μονο που βλεπω στο store ειναι η 'ps plus edition full game upgrade' με 39,99 με κιτρινη σημανση και μια με κοκκινη σημανση που λεει full game αλλα not available for purchase. Ειναι κατι που δεν βλεπω η για να παιξεις το game πρεπει να σκασεις τουλαχιστον τα 39,99? Ευχαριστω!

  20. #1258
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Η κυκλοφορία της δωρεάν ps plus έκδοσης με τις 11 πίστες έχει αναβληθεί μέχρι νεωτέρας λόγω των προβλημάτων με το online.

  21. #1259
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Να συμπληρωσω οτι καποιοι εχουμε προλαβει και κατεβασαμε την δωρεαν plus εκδοση απο το Hong Kong PS store πριν την αποσυρουν.

  22. #1260

    Default

    Μόλις βγήκε update. Για να δούμε. Ποιός θα ναι ο τυχερός που θα καταφέρει να παίξει online;

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •