Page 88 of 104 FirstFirst ... 387884858687888990919298 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 2061

Thread: Killzone Shadowfall

  1. #1741
    Banned PS4forums Addict le_71's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,550
    PSN ID
    Sgt-GRECO
    Name
    Λευτέρης

    Default

    Για ποιό DLC μιλάς;

  2. #1742
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Αυτό με την νέα anti-turret κλάση που θα «καταστρέψει» το balance του παιχνιδιού... τι συζητάμε εδώ και τόσα posts;

  3. #1743
    Banned PS4forums Addict le_71's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,550
    PSN ID
    Sgt-GRECO
    Name
    Λευτέρης

    Default

    Βγήκε;

  4. #1744
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Όχι ακόμα. Αλλά εσύ τι προβλέπεις να γίνει; Θα χαλάσει ή θα φτιάξει το balance;

  5. #1745
    Banned PS4forums Addict le_71's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Posts
    1,550
    PSN ID
    Sgt-GRECO
    Name
    Λευτέρης

    Default

    Οταν βγει και το πάρω θα σου πω.

  6. #1746
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    OK...........

  7. #1747
    Cool Member sfortis's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    291
    PSN ID
    sfortis

    Default

    μου ήρθε στο μυαλό η λαϊκή παροιμία "ακόμα δεν τον είδαμε, Γιάννη τον βαφτίσαμε...

    περιμένετε βρε παιδιά να βγει πρώτα και να παίξουμε ...εδώ ειμαστε μετά να σχολιάσουμε!

  8. The Following 5 Users Say Thank You to sfortis For This Useful Post:

    Kkritikos (27-03-2014),le_71 (27-03-2014),MarVell (27-03-2014),nikosarg (28-03-2014),spyros arianara (27-03-2014)

  9. #1748
    Cool Member MarVell's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    163
    PSN ID
    MarVell

    Default

    Εδώ έχουμε μείνει εμείς και εμείς να παίζουμε το παιχνίδι (χίλια άτομα με το ζόρι παίζουν κάθε βράδυ) και θα έρθουμε στα χέρια για το DLC που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα!

    Άντε να κανονήσουμε να βρεθούμε όλοι μαζί online το Σαββατοκύριακο, τουρετάκηδες και μή να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι πριν πεθάνει από έλειψη κόσμου πριν την ώρα του...

  10. The Following User Says Thank You to MarVell For This Useful Post:

    nikosarg (28-03-2014)

  11. #1749

    Default

    συγνωμη αλλα εγω με turretaκιδες (nikon) ουτε καλημερα ,το λεει αλλωστε και ο μπαμπινιωτης. nikon=αυτος που χρησιμοποιει turrets για kills ,turretakias,cheap kills with bots.Σου βγηκε το ονομα turreΤΑΚΗΣ φιλε nikon

  12. #1750
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Ωραία η ειρωνεία παίδες, αλλά βλέπω σιγά-σιγά έρχεστε στα λόγια μου (βλ. έλλειψη κόσμου). Η Guerrilla το παλεύει να αναζωπυρώσει το ενδιαφέρον του κόσμου με τα νέα DLC. Με το που σταματήσει το επίσημο support (νέα patches/DLCs), λούηδες θα την κάνουν όλοι για κανά TF2/BF5. Σπανίως βλέπω gamers πλέον να παίζουν το ίδιο παιχνίδι για 2-3 χρόνια σερί.

  13. #1751

    Default

    δεν ειρωνευομαι κανεναν ,λιγο χαβαλε κανω για να ελαφρωσω λιγο το κλιμα ελπιζω να μην εκνευριστει και ο turetak...eee ... o nikon.

  14. #1752
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    @spyros



    Δεν τον ξέρεις καλά τον nikon69. Του αρέσει να το παίζει πνεύμα αντιλογίας μονίμως. Τα ίδια έκανε και με τον Val σε αυτό το νήμα για το αν πρέπει να δίνεται βάρος στο SP ή στο MP, τα ίδια έκανε και με εμένα στο νήμα του PS+ να του αποδείξω ότι έχω PS+, όπως επίσης ήθελε να του αποδείξω ότι εκεί μπαίνουν τα παιχνίδια που έχει κλείσει ο εμπορικός τους κύκλος, κάτι που παραδέχτηκε μόνος του λίγο καιρό μετά (fuck logic δηλαδή!). Διαφωνία για την διαφωνία δηλαδή και καταντάει εξαιρετικά κουραστικό/προβλέψιμο από ένα σημείο και μετά. Διαφώνησε αν έχεις κάποια σοβαρά επιχειρήματα τουλάχιστον, αλλιώς δεν έχει νόημα ρε φούστη μου. Ε πλέον κουράστηκα με τα savoir vivre και αποφάσισα να απαντάω στο ίδιο (εριστικό/ειρωνικό) ύφος. Φτάσαμε ακόμα και στο σημείο να φοβάμαι να γράψω την άποψή μου για κάποιο παιχνίδι (βλ. Tomb Raider), μην τυχόν και γίνει παντιέρα για τρολλάρισμα από κακεντρεχείς. Έλεος δηλαδή!

    Εσείς δεν τα ξέρετε όλα αυτά, όπως κι εγώ δεν ξέρω πως είναι στην πραγματική ζωή (πορνόγερος/πουρέιτζερ ή ό,τι άλλο έχει ακουστεί εδώ μέσα) και να σου πω την αλήθεια δεν με ενδιαφέρει να μάθω κιόλας. Στην τελική αν είναι να έχω τον κάθε εναν εδώ μέσα να με ειρωνεύεται ότι το παίζω «ειδικός» επειδή έχω βοηθήσει αφιλοκερδώς διάφορους, δεν το έχω σε τίποτα να τα παρατήσω και να σας αφήσω στην ησυχία σας. Και στο adslgr κάτι τέτοια τυπάκια μου την έδωσαν και σταμάτησα να ποστάρω.
    Last edited by PDS; 28-03-2014 at 15:36.

  15. #1753

    Default

    Παιδιά έχει παίξει κανείς στο Pistol arena;;;;.....έπαιξα χθες για να κάνω το challenge του Judaz και ενώ είχα σκοτώσει κάμποσους σήμερα πάω να δω τα στατιστικά και δεν έχει προσθέσει τίποτα τι γίνεται;;;;
    Last edited by nikon; 28-03-2014 at 17:05.


  16. The Following User Says Thank You to nikon For This Useful Post:

    le_71 (28-03-2014)

  17. #1754
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    παντος στο dlc λεμε για την νεα class και δεν εχουμε πει οτι θα μπουν 3 νεα abilities...

  18. The Following User Says Thank You to djpar For This Useful Post:

    nikosarg (28-03-2014)

  19. #1755
    Advanced Member nikosarg's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    393
    PSN ID
    k-r-o-n-o-s666
    Name
    Νικος

    Default

    Βρε δεν πανε να βαλουνε αλλες 40 κλασεις και 100 abilities. Οτι και να κανουνε θα παω με το Nikon και τον Sfortis, θα στησουμε Κολοκοτρωνεικο ταμπουρι με τα turrets και οποια καινουργια class θελει ας κοπιασει. Θα ειναι εκει και ο Marvel και οποιος το παιζει εξυπνος θα τον θεριζει με το γιαταγανι η μαλλον με κανα rumbler (Παλι πολυ Παπαφλεσσα ειδα και με επηρεασε...........).

  20. #1756

    Default

    ^^Xαχαχα καλό, η αλήθεια είναι Νίκο ότι αν είναι να παίζω με σένα και τον Σάκη παρέα δεν πάνε να βγάλουν και απάτσι σε dlc πάλι δεν θα το πάρω και πάλι θα τους γλεντάμε.


  21. #1757
    Cool Member MarVell's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    163
    PSN ID
    MarVell

    Default

    Εγώ πάντως δεν καταλαβαίνω γιατί τόσος ντόρος για τα turrets. Τις περισσότερες φορές έχεις 1-2 δευτερόλεπτα απ΄ την στιγμή που θα τα δεις για να προσπαθήσεις να τα αποφύγεις. Πιο πολλές φορές καταστρέφω turrets παρά με σκοτώνουν. Εκτός και αν τα έχει βάλει αυτός ο περιβόητος Κρόνος666 που έχω βάσιμες υποψίες οτι είναι Βραζιλιάνος, lag-άρει σκοπίμως και είναι και παλιοχαρακτήρας!

  22. #1758
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Μετά από κάποια PM που έλαβα, κατάλαβα αρκετά πράγματα για τον «κύριο»... ίδιος και απαράλλαχτος είναι και εκτός forum.

    Λοιπόν, αφού μερικοί δεν έχουν κανέναν σεβασμό (βλ. «ειδικός», «μαϊντανός» κλπ.) και είναι καρακομπλεξάρες του κερατά λόγω ανεπάρκειας γνώσεων, εγώ σταματάω να συνεισφέρω πλέον αν είναι να τα ακούω. Πλέον αν είναι θα ποστάρω μόνο για την πάρτη μου. Κρατήστε τον nikon69 να σας λύνει τις απορίες. Κουράστηκα με τις κρυφοειρωνείες τον Πόντιων Πιλάτων εδώ μέσα. Κάνω delete και τα posts μου αφού σας χαλάνε και για να μην φαίνομαι «ειδικός». I'm outta this shit.

    Και plz δεν θέλω απάντηση από κανέναν. Ας συνεχιστεί η ροή του thread.
    Last edited by psx3; 28-03-2014 at 15:51.

  23. #1759
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,401
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Εγιναν edit καποια ποστς.

    psx3 υπαρχει και το ignore.Το αν δεν σεβεται ενας-δυο την προσφορα σου, δεν σημαινει οτι τσουβαλιαζεται αυτοματα ολο το φορουμ.
    Ο καθενας εχει την αποψη του και την δικη του οπτικη.Υπαρχει κανεις εδω μεσα με τον οποιο συμφωνουν ή συμπαθουν ολοι?Απιθανο.
    Last edited by PDS; 28-03-2014 at 15:49.
    .

  24. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    nikon (28-03-2014),spyros arianara (28-03-2014)

  25. #1760
    Cool Member sfortis's Avatar
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    291
    PSN ID
    sfortis

    Default

    Εγώ μια χαρά τυπακια σας βλέπω και τους δυο εκτός των flame posts σας...τώρα τι σας έχει πιασει δεν ξέρω! Άντε πάμε παρακατω...σήμερα πρεπει να στησουμε τις self protecting - objective defensing - non destructable turretιες μας! Ετοιμαστειτε...

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  26. The Following User Says Thank You to sfortis For This Useful Post:

    nikon (29-03-2014)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •