Page 112 of 120 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116 ... LastLast
Results 2,221 to 2,240 of 2391

Thread: Destiny

  1. #2221
    Cool Member alexadrinos's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Αιγάλεω
    Posts
    263
    PSN ID
    Darkwield
    Name
    ’γγελος

    Default

    Quote Originally Posted by giotios View Post
    Σημερα εχω γηπεδο, αλλα μετα τις 10 υπολογιζω να ειμαι μεσα για να παμε να δειρουμε κοσμο στην ψειρου

    Το στορυ με τους αλλους 2 παει για μεσα στο Σ/Κ
    Εγώ πάλι σκέφτομαι να προχωρήσω με ένα χαρακτήρα γιατί με τρεις έχει πολύ μεροκάματο σε καθημερινή βάση και είναι και καλοκαιράκι οπότε δεν λέει.

  2. #2222
    Advanced Member phaerun's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Πειραιάς / Atlanta GA
    Posts
    301
    PSN ID
    PhaerunGR

    Default

    μια φορα την κάνεις την ιστορία και μετά ειναι ετοιμος. έτσι και αλλιως θα κάνεις απειρες φορές PoE γιατι δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις ολα τα κλειδια σου με τη μια. πρεπει να το κανεις καθε φορα για να χρησιμοποιεις αλλο κλειδι.

  3. #2223
    Cool Member alexadrinos's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Αιγάλεω
    Posts
    263
    PSN ID
    Darkwield
    Name
    ’γγελος

    Default

    Δεν ξέρω....με τρεις χαρακτήρες δεν το προλαβαίνω.
    Υπάρχει πρόβλημα με την εφαρμογή της bungie;;;;Πάω να μεταφέρω όπλα και κολλάει όλος ο υπολογιστής.

  4. #2224
    Senior Member manolissmy83's Avatar
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    χανια
    Posts
    121
    Name
    μανωλης

    Default

    εχω χτες εγινα 33 σε ενα δυορακι με ενα ασαρτακη που επεσε μπαμ μπαμ να ειναι καλα τα παιδια που παιξαμε μαζι σημερα παμε για αλλα πραγματα

  5. #2225
    Advanced Member captainjacko's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    389
    PSN ID
    captainjacko1234
    Name
    Steve

    Default

    Εντυπωσεις απο PoE

    Lv 28 Πολυ ευκολο ακομα και με δυο ατομα βγαινει πολυ ευκολα ο τριτος ειναι περιτος και βρεχει Exotic μεγαλο λαθος απο Bungie ειναι σα να κανεις farming sta exotic και δεν εχει περιορισμο μπορεις να το κανεις απειρες φορες νομιζω οτι χανουν την αξια τους τα Exotic με αυτο τον τροπο οι ποιο πολυ εδω παιζαμε μηνες μεχρι να τα μαζεψουμε ολα

    Lv32Σαφως μεγαλυτερη δυσκολια αλλα τιποτα το τρομακτικο μολις το συνηθισεις λιγο βγαινει παλι με 2 ατομα

    Lv 34 Εδω εχει πονοφταιει βεβαια οτι ημασταν lv33 με οχι max οπλα οποτε ειχαμε μεγαλο μειονεκτημα αλλα ειναι δυσκολο και το βρισιδι παει συννεφο 1.5 ωρα μας πηρε με 2 gjallarhorn

    Lv 35 ουτε για πλακα δεν δοκιμασα σημερα το βραδυ οταν γινουμε ολοι lv34

    Σε γενικες γραμμες μου αρεσε ξεσκουριαζεις δεν εισαι στασιμος να καθεσαι ολη την ωρα με 1 snipper και να καθαριζεις ολη την πιστα οπως παμε στον crota πλεον για καφε
    Raid παντως δεν ειναι α ρε τιμημενο Vault of Glassενα μηνα διαρκεια του δινω μετα κατανταει βαρετο και ανουσιο...το σιγουρο ειναι ενα στην Bungie εχουν σταματησει εδω και πολυ καιρο να δουλευουν τοσους μηνες περιμεναμε για 1 story που στην ουσια πας αναποδα τις ηδη υπαρχουσες πιστες 3 νεα Exotic και οχι Raid
    τα λεμε μεσα το απογευματακι

  6. #2226
    Advanced Member phaerun's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Πειραιάς / Atlanta GA
    Posts
    301
    PSN ID
    PhaerunGR

    Default

    εβγαλα το 28 χθες στην ουσία εγώ με τον Hunterako και ο Myles με warlock γιατι πεταγε κόσμο αβερτα. το βγάλαμε με τη δευτερη γιατι την πρώτη μας πέταξε και τους δύο εξω στο 3ο κύμα του 3ου trial (μεγάλη βλακεία αυτό αν εισαι γκρουπακι και τους πετάξει ολους τον παπα πάλι απο την αρχή).

    η τυχη μου ξαναγύρισε κυριοι. πήρα το ..


    Spoiler!



    σημερα τελειώνω και με τον master race warlock και μετα θα κάνω κανα 28αρι και ισως και 32 αν βρούμε κόσμο

    P.S ετοιμος και ο φωντας (το 365 thorn).. πεσε ευλογημένο για να γινει και το fatebringer master race... πεσε...
    P.P.S μου εριξε και ένα shotgun το Her Courtesy της βασιλισσας. σε ροζάκι... μετα απο 30 motes of light και κανα 10χιλιαρο glimmer, το εκανα φυσικά arc με full auto, cascade, reinforced barrel. Βασικά θα προτιμούσα crowd contrοl αλλά ήδη ειχαμε χαλάσει αρκετα. Εφτιαξα με αλλα τόσα και ενα arc rocket launcher με tracking... ΕΡΧΟΜΑΣΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
    Last edited by phaerun; 21-05-2015 at 09:20.

  7. #2227
    Cool Member alexadrinos's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Αιγάλεω
    Posts
    263
    PSN ID
    Darkwield
    Name
    ’γγελος

    Default

    Ναι νομίζω καλά τα λες captain.Καλή η αρένα αλλά από μόνη της δεν νομίζω να σε κρατήσει για πολύ στο παιχνίδι.Το story προχειρότητα εως και κοροϊδία θα λέγα.Σωστή η παρατήρηση για τα exotic.To μεγάλο θέμα στο παιχνίδι πάντως είναι η επανάληψη.Κάποιος που έχει τρεις χαρακτήρες πρέπει να κάνει το ίδιο strike 9 φορές.Έλεος!!!!Δεν σου φτάνει που το κάνεις night,weekly στο πετάει και σαν quuest στο story.Να το εμπεδώσουμε!!!!!Α ξεχασα το νέο strike.’λλη μια προχειρότητα!!!!!Μικρό σε διάρκεια με μηδέν δυσκολία.
    Τελικά τι είναι αυτό που με κρατάει στο παιχνίδι;;;;Η ΠΑΡΕΑ!!!!!Θα μπω το απόγευμα και είναι σαν να έχω πάει στο καφενείο!!!Θα πειράξουμε τον αρμενάκι θα κουρντίσω λίγο τον φίλο μου τον giotio που αν και καλό παιδί αεκτζης και θα κρινιάξω στον captain που πάντα στα strike τρέχει μπροστά και πέφτει στα ποιο απίθανα μέρη θα γελάσω με την ’ννα που συνέχεια τα ¨χώνει¨ στον Μάιλς σε 'άπταιστα Αγγλικά όταν δεν κάνει κάτι καλά στο παιχνίδι.Αυτά και αλλά πολλά συμβαίνουν όταν "καλωδιονόμαστε" οπότε το παιχνίδι περνάει σε δεύτερη μοίρα θα έλεγα.

  8. The Following User Says Thank You to alexadrinos For This Useful Post:

    giotios (21-05-2015)

  9. #2228
    Advanced Member phaerun's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Πειραιάς / Atlanta GA
    Posts
    301
    PSN ID
    PhaerunGR

    Default

    Του τα λεω γιατι τον αγαπω για να γίνει wuwu Ειδες τι προοδο που εχει το παιδί σε ένα μήνα; γατόνι θα τον κάνω...

    κατα τα άλλα τα ειπαμε χθές... παιζουμε εδω και 8 μήνες ένα RPG παιχνίδι που μετα απο 2 dlcs εχει λιγότερη πλοκή απο τσόντα του Γκουσγκουνη... αλλά ειναι τρελά ναρκωτικά το παιχνίδι. δεν ειδες και ο Σταυρος που ενα μήνα αντεξε και μετα ξανακυλισε; addiction κυριοι και κυριες...

  10. #2229
    Cool Member alexadrinos's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Αιγάλεω
    Posts
    263
    PSN ID
    Darkwield
    Name
    ’γγελος

    Default

    Quote Originally Posted by phaerun View Post
    Του τα λεω γιατι τον αγαπω για να γίνει wuwu Ειδες τι προοδο που εχει το παιδί σε ένα μήνα; γατόνι θα τον κάνω...



    κατα τα άλλα τα ειπαμε χθές... παιζουμε εδω και 8 μήνες ένα RPG παιχνίδι που μετα απο 2 dlcs εχει λιγότερη πλοκή απο τσόντα του Γκουσγκουνη... αλλά ειναι τρελά ναρκωτικά το παιχνίδι. δεν ειδες και ο Σταυρος που ενα μήνα αντεξε και μετα ξανακυλισε; addiction κυριοι και κυριες...
    χαχα αυτή με τον Γκουσγκούνη φοβερή ατάκα.Πράγματι το παιχνίδι είναι πρέζα.Την γυναίκα μου την έχω φτάσει στα όρια της.Με βλέπω να πάω από τηγάνι

  11. #2230
    Advanced Member giotios's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    440
    PSN ID
    giotios
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	divorcetiny.jpg 
Views:	64 
Size:	125.6 KB 
ID:	7124

    Μεχρι και κομμωτηριο της υποσχεθηκα να πληρωσω για να με αφησει να παιξω απερισπαστα (που ουτως ή αλλως θα το πληρωνα αλλα λεμε τωρα...)
    Χθες βεβαια δεν τα καταφερα γιατι αργησα να γυρισω αλλα the deal is on!
    Απο σημερα θα ειμαι ξανα μαχιμος, τα λεμε στην ψειρου
    Last edited by giotios; 21-05-2015 at 13:19.

  12. The Following 2 Users Say Thank You to giotios For This Useful Post:

    djpar (21-05-2015),Nikos326_GR (21-05-2015)

  13. #2231
    Advanced Member phaerun's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Πειραιάς / Atlanta GA
    Posts
    301
    PSN ID
    PhaerunGR

    Default

    αποσπασματάκι απο τα release notes εχθές...

    και μετά λες γιατι πέφτει ο πούστης ο ρελές (ΤΜ). Αυτή είναι η δουλεία του.. να πέφτει.



    “Offer the riches of our realm as Bounty…” – The Awoken Queen

    Do you think Her Royal Highness anticipated having to pay out 11 Billion Glimmer on day one? Let’s hope those treasure rooms are piled high. By the time the Cryptarchs finished reading their Wolf Hunt Decryption Manual (Abridged Edition), there were over 105 Million Engrams to decrypt. We hope they didn’t disappoint you too much.
    The stampede on May 19th was… impressive. Not even the arrival of the KinderGuardians of Christmas could match the numbers we saw for the opening of Wolf Hunting season. As of 11AM on the third day of fighting, Skolas has been captured almost 900,000 times, and evicted from the Prison of Elders with extreme prejudice over 9,000 times.

  14. #2232
    Advanced Member giotios's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    440
    PSN ID
    giotios
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Xursday!

    No Backup Plans
    Star fire Protocol
    Radiant Dance Machines
    The Last Word


  15. #2233
    Cool Member alexadrinos's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Αιγάλεω
    Posts
    263
    PSN ID
    Darkwield
    Name
    ’γγελος

    Default

    Όπως θα λεγε και ο Κούρκουλος.....όχι άλλο last word!!!!!!!

  16. #2234
    Elite dspug7's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Κερατεα
    Posts
    929
    PSN ID
    dspug7
    Name
    Διαμαντης

    Default

    Quote Originally Posted by dspug7 View Post
    Attachment 7098Attachment 7098Attachment 7098Attachment 7098


    απο ενα μπουκαλακι για καθε gjallaτετοια που εχω σπασει.

    ανανεωση στο ποστ.


    Click image for larger version. 

Name:	prdcat_0342.png 
Views:	57 
Size:	26.9 KB 
ID:	7134Click image for larger version. 

Name:	prdcat_0342.png 
Views:	57 
Size:	26.9 KB 
ID:	7134

    Υ.Γ. ναι, ειναι αλλα δυο.

  17. The Following User Says Thank You to dspug7 For This Useful Post:

    giotios (22-05-2015)

  18. #2235
    Advanced Member giotios's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    440
    PSN ID
    giotios
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Ενα για καθε Fatebringer ή Vex που καποιος εχει και εσυ οχι?

  19. #2236
    Elite dspug7's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Κερατεα
    Posts
    929
    PSN ID
    dspug7
    Name
    Διαμαντης

    Default

    Quote Originally Posted by giotios View Post
    Ενα για καθε Fatebringer ή Vex που καποιος εχει και εσυ οχι?
    για το πρωτο i dont care. για το δευτερο δεν χωραει το φορουμ.

  20. #2237
    Advanced Member FurionMike's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    431
    PSN ID
    furionmike

    Default

    Ωραια τα κερατα του warlock(το νεο helmet,ειδα το βρηκες phaerun..grats!...βλεπω μετα και αυτο του hunter(τούμπανο)! Για τον τιτανα τι βαλανε???

  21. The Following 2 Users Say Thank You to FurionMike For This Useful Post:

    Conjure7 (23-05-2015),phaerun (25-05-2015)

  22. #2238
    Advanced Member phaerun's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Πειραιάς / Atlanta GA
    Posts
    301
    PSN ID
    PhaerunGR

    Default

    Του τιτανα μοιαζει με πετρινο αγαλμα και ειναι για striker. Μου εκατσε μια φορά και του warlock μου εκατσε 2 φορές αλλα δυστυχώς του hunter καμία.

    βρωμοξυλο φαγαμε στο osiris. θα αρχισω να προπονούμαι σε skirmish με warlock γιατι ο hunterakos μου που οργώνει στο iron banner ηταν πολύ πτωχός
    Aσε που η ρομπίτσα ηταν τρελή χλιδή...

    edit: Το κρανάκι για titan ειναι το Eternal Warrior.
    Last edited by phaerun; 25-05-2015 at 09:24.

  23. The Following User Says Thank You to phaerun For This Useful Post:

    FurionMike (25-05-2015)

  24. #2239
    Advanced Member captainjacko's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    389
    PSN ID
    captainjacko1234
    Name
    Steve

    Default

    Χρειαστηκαν 230 mote of light αλλα το Celestial Nighthawk εκατσε

    Επιτελους μια αξιολογη super για hunter στο PvE

    οσοι δοκιμασετε PoE Lv35 χρειαζονται 3 gjallarhorn για το τελευταιο boss αλλιως καλυτερα μην σπαταλησετε αδικα το χρονο σας να πατε μεχρι εκει

    το δοκιμασαμε μια φορα με 2 gjallarhorn max και ενα hunger 331 και δεν εβγαινε τον σκοτωνεις οριακα αλλα δεν προλαβαινεις τα mines

    η bubble του τιτανα δεν ειναι απαραιτητη και τις τρεις φορες το βγαλαμε χωρις αυτην

  25. The Following User Says Thank You to captainjacko For This Useful Post:

    phaerun (25-05-2015)

  26. #2240
    Advanced Member phaerun's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Πειραιάς / Atlanta GA
    Posts
    301
    PSN ID
    PhaerunGR

    Default

    χαλασα 184 motes (oσα ειχα) αλλα πηρα

    2 rams
    1 skull of dire ahamkara
    1 eye of 3rd man
    1 eternal warrior
    1 knucklehead radar
    2 light beyond nemesis

    αναμενόμενο απο αυτή που δεν εχει πάρει ακόμα το swordbreaker μετά απο 74 crota normals συμφωνα με το destiny tracker


    κατα τα άλλα.. εισαστε σκουλίκι της λάσπης ; σας τα εχουν κάνει τσουρέκια αυτοι που βγάζουν 9-0 και βλεπετε οτι ειναι στο 7-0 και σας εχουν βιάσει ;
    θελετε να τους πληρώσετε με το ιδιο νόμισμα; TΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ...

    -- Went 4-0 in a match then the other team quit. The game counted it as a loss.--
    -- That doesn't even make sense.
    -- It's because no team made it to 5. It counts as tie, and as part of a tied game both teams get a loss.

    συνεπώς αν κανει quit ΟΛΗ η ομάδα σας οταν σας βιάζουν... τους δινετε μια ηττα. εσεις θα τρώγατε ηττα ετσι και αλλιώς απλα τους μαματε το σπιτι και αυτών. αν το κανουν αυτό ολοι αυτοι που χάνουν ματσάκια προβλέπω τρελο qq. και δεν μπορούν να σας κάνουν και τιποτα.. αν φτάσει σε report λες sorry boss εφαγα babboon η weasel στην μούρη φτιαξτε τους servers σας εχω χάσει lewts στο PoE απο τη μαλακια σας. και δεν μπορουν να πουν τιποτα.
    Το lag στο trials ειναι εδώ ενωμένο δυνατό. Source : το hawkmoon που αδειασα εξ επαφής σε ενα παπαρι χθές και πεθανε 10 δεύτερα αργότερα την ωρα που εκανα reload για να το ξαναδειάσω στο κεφάλι του.

    ΕDIT: υπαρχει κόσμος που λέει οτι το να εγκαταλείψει η αλλη ομάδα το πηρε σαν win αλλα και κόσμος που λεει οτι εφαγε την ηττα χωρίς λογο. καπου υπαρχει μια κατσαριδα στο συστημα
    Last edited by phaerun; 25-05-2015 at 11:43.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •