Page 66 of 120 FirstFirst ... 165662636465666768697076116 ... LastLast
Results 1,301 to 1,320 of 2391

Thread: Destiny

  1. #1301

    Default

    Ερωτηση μετα το Black Garden τι γινεται ? Τελος ?

  2. #1302
    Member eternalife's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    74
    PSN ID
    eTeRn4L1F3
    Name
    Νικος

    Default

    Quote Originally Posted by PrisonBreak-7- View Post
    Ερωτηση μετα το Black Garden τι γινεται ? Τελος ?
    Το story του παχνιδιου ναι τελος, αυτο ηταν. Απο κει και μετα ομως ουσιαστικα αρχιζει το παιχνιδι αφου φτασεις lvl 20 και αρχιζεις να μαζευεις καλο εξοπλισμο και οσο ανεβαινεις επιπεδο σου ξεκλειδωνει αποστολες. 'Η για να το πω πιο σωστα παιζεις παλι τις ιδιες απστολες σε αλλο επιπεδο δυσκολιας για να σου δωσει καλυτερα "δωρα". Μεχρι να βαρεθεις....

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by jper75 View Post
    Για όσους έχουν strange coins σήμερα πουλάει ο Xur το Icebreaker (Μάλλον το καλύτερο exotic sniper) και σχετικά φθηνά. (17 νομίσματα)
    10 λεπτα στεκομουν μπροστα του με το διλημα οπλο ή κρανος... τλεικα πηρα το κρανος γιατι ειχα ηδη 2 exotic οπλα και κανενα exotic armour. εκανα μακακια λες;

  3. The Following User Says Thank You to eternalife For This Useful Post:

    PrisonBreak-7- (13-10-2014)

  4. #1303
    Senior Member dimagic's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    athens
    Posts
    145
    PSN ID
    dimagic
    Name
    Αντρεας

    Default

    εχει σήμερα πρόβλημα το online?
    η μόνο σε μένα εμφανίζεται?
    τα εχει ολα κλειδωμένα και μου λεει οτι δεν εχω το Playstation Plus.......
    Last edited by dimagic; 11-10-2014 at 13:23.

  5. #1304
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    δες τι έγραψα στο τοπικ PSN διακοπές λειτουργίας και θα καταλάβεις με ΠΟΣΟ μαλακισμένη εταιρεία έχουμε να κάνουμε. (Sony)

  6. The Following User Says Thank You to Lefteris_X For This Useful Post:

    dimagic (11-10-2014)

  7. #1305
    Cool Member Arikoc's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Καβάλα
    Posts
    168
    PSN ID
    Arikos88
    Name
    Άρης

    Default

    Εμένα όποτε μου τα έχει κλειδωμένα κάνω ένα restore licences και παίζει κανονικά.

  8. #1306
    Forum GOD Lefteris_X's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    10,685
    PSN ID
    Lefteris_X

    Default

    arikoc, κάνε ένα κόπο και πήγαινε να διαβάσεις στο τόπικ που λέω, και θα δεις τι γίνεται. ΤΙΠΟΤΑ δεν λειτουργεί αυτή τη στιγμή στο PSN. Τ-Ι-Π-Ο-Τ-Α.

  9. #1307
    Cool Member Arikoc's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Καβάλα
    Posts
    168
    PSN ID
    Arikos88
    Name
    Άρης

    Default

    Η πλάκα είναι ότι ενώ προσπαθούσα να ανοίξω το συγκεκριμένο topic κόλλησε και το Tapatalk... Και σκέφτομαι, αυτό είναι κόλλημα, ότι έχει να κάνει με το psn έχει κολλήσει. :-P sorry για το off topic.

  10. #1308
    Senior Member dimagic's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    athens
    Posts
    145
    PSN ID
    dimagic
    Name
    Αντρεας

    Default

    επιτελους λειτουργει κανονικα!!!!!!

  11. #1309
    Senior Member dimagic's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    athens
    Posts
    145
    PSN ID
    dimagic
    Name
    Αντρεας

    Default

    αντε πάλι τα ιδια.......

  12. #1310

    Default

    Ρε παιδιά, μπορεί να μου εξηγήσει κανείς για ποιο λόγο όταν κάποιος πεθάνει σε strike λίγο πριν πέσει το τελευταίο boss, δεν γίνεται να τον κάνουν revive οι συμπαίκτες; Το βρίσκω τρισάθλιο να παλεύω τόση ώρα το boss, να γίνεται μια μαλακία λίγα hit πριν πέσει και να με σκοτώνει και ενώ έχω αφήσει όλο το loot για να το μαζέψω στο τέλος, πάνε οι συμπαίκτες να με κάνουν revive και απλά δεν γίνεται. Παίζει κάτι με αυτό; Το έχω δει να πεθαίνουν και άλλοι πριν πέσει το boss και πάω να τους κάνω revive αφού το ρίξαμε και δεν γίνεται να αναστηθούν. Wtf δηλαδή;!;! Fail εγώ ή το game?

  13. #1311
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Miou07 View Post
    Ρε παιδιά, μπορεί να μου εξηγήσει κανείς για ποιο λόγο όταν κάποιος πεθάνει σε strike λίγο πριν πέσει το τελευταίο boss, δεν γίνεται να τον κάνουν revive οι συμπαίκτες; Το βρίσκω τρισάθλιο να παλεύω τόση ώρα το boss, να γίνεται μια μαλακία λίγα hit πριν πέσει και να με σκοτώνει και ενώ έχω αφήσει όλο το loot για να το μαζέψω στο τέλος, πάνε οι συμπαίκτες να με κάνουν revive και απλά δεν γίνεται. Παίζει κάτι με αυτό; Το έχω δει να πεθαίνουν και άλλοι πριν πέσει το boss και πάω να τους κάνω revive αφού το ρίξαμε και δεν γίνεται να αναστηθούν. Wtf δηλαδή;!;! Fail εγώ ή το game?
    To game μην τρελαινεσαι, άλλη μια μαλακια του.

    Spoiler!

  14. The Following User Says Thank You to james9 For This Useful Post:

    Miou07 (12-10-2014)

  15. #1312
    Member Johnny1981's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Location
    Athina
    Posts
    99
    PSN ID
    JyDud1981
    Name
    Giannis

    Default

    Ας μου εξηγησει καποιος, ολα καλα παιζω το παιχνιδι σαν single player ωραια mechanics μια χαρα shooter κανενα παράπονο αλλα όλα τα υπολοιπα για coop και clans κλπ ποτε θα τα δω; Μεχρι στιγμης παιζω εντελώς μόνος και έγινα και μέλος στην clan του Sutorcen. Υποπψιν βέβαια οτι αυτο το ΣΚ το ξεκίνησα λόγω φόρτου εργασίας και ειμαι μόνο level 8. Πρέπει να κάνω κι άλλο grind;


  16. #1313
    Cool Member Arikoc's Avatar
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Καβάλα
    Posts
    168
    PSN ID
    Arikos88
    Name
    Άρης

    Default

    Το clan system του παιχνιδιού είναι πρακτικά ανύπαρκτο. Πέραν του ονόματος της clan κάτω από το όνομα του χαρακτήρα σου, δεν υπάρχει κάτι άλλο. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να κάνεις add στο psn παιδιά από την clan και να μπαίνεις στις fireteam. Η αλήθεια είναι πως οι περισσότεροι είναι πάνω από 20 λεβελ και ασχολούνται με πράγματα που δεν έχεις πρόσβαση ακόμα, οπότε συνέχισε να ανεβαινεις. Επίσης ρύθμισε τις επιλογές του fireteam σου ώστε να μπορούν να σε κάνουν invite όλοι. Γενικά το matchmaking και το clan system είναι για κλάματα, οπότε μόνο στους psn φίλους μπορείς να βασιστείς.

  17. #1314

    Default

    Quote Originally Posted by Johnny1981 View Post
    Ας μου εξηγησει καποιος, ολα καλα παιζω το παιχνιδι σαν single player ωραια mechanics μια χαρα shooter κανενα παράπονο αλλα όλα τα υπολοιπα για coop και clans κλπ ποτε θα τα δω; Μεχρι στιγμης παιζω εντελώς μόνος και έγινα και μέλος στην clan του Sutorcen. Υποπψιν βέβαια οτι αυτο το ΣΚ το ξεκίνησα λόγω φόρτου εργασίας και ειμαι μόνο level 8. Πρέπει να κάνω κι άλλο grind;
    Πες μου το gamer tag σου να σε κάνω add το μεσημέρι να παίξουμε μαζί και θα σου εξηγήσω τα πάντα για το παιχνίδι.κ γω 9 lvl ειμαι.

  18. #1315
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by eternalife View Post
    Το story του παχνιδιου ναι τελος, αυτο ηταν. Απο κει και μετα ομως ουσιαστικα αρχιζει το παιχνιδι αφου φτασεις lvl 20 και αρχιζεις να μαζευεις καλο εξοπλισμο και οσο ανεβαινεις επιπεδο σου ξεκλειδωνει αποστολες. 'Η για να το πω πιο σωστα παιζεις παλι τις ιδιες απστολες σε αλλο επιπεδο δυσκολιας για να σου δωσει καλυτερα "δωρα". Μεχρι να βαρεθεις....

    - - - Updated - - -


    10 λεπτα στεκομουν μπροστα του με το διλημα οπλο ή κρανος... τλεικα πηρα το κρανος γιατι ειχα ηδη 2 exotic οπλα και κανενα exotic armour. εκανα μακακια λες;
    Κοίτα, έγω το πήρα γιατί λένε ότι είναι αρκετά καλό τόσο στο raid όσο και σε bosses (nightfall κ.λ.π) Το δοκίμασα αυτό το ΣΚ και βλέπω οτί όντως αξίζει τα λεφτά του. Φαντάζομαι πλήρως αναβαθμισμένο θα κάνει θαύματα. Βασικά αν με το helmet ανέβαζες επίπεδο και αυτό σου έκανε την ζωή ευκολότερη σε strikes klp τότε καταλαβαίνω την επιλογή. Εγώ προσωπικά θα αγόραζα το όπλο πρώτα γιατί έχεις μόνο μία πιθανότητα να το πουλάει ο Xur ενώ κάθε εβδομάδα έχει exotic armor και φυσικά έχει σχεδόν μόνιμα το exotic helmet engram που μπορεί να αγοράσεις επίσης. Φαντάζομαι όμως οτί κάποια στιγμή θα το ξαναπουλάει οποτέ το αγοράζεις τότε.

  19. #1316
    Cool Member flyawaygr's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    196
    PSN ID
    FlyawayGR
    Name
    Βασίλης

    Default

    Quote Originally Posted by Miou07 View Post
    Ρε παιδιά, μπορεί να μου εξηγήσει κανείς για ποιο λόγο όταν κάποιος πεθάνει σε strike λίγο πριν πέσει το τελευταίο boss, δεν γίνεται να τον κάνουν revive οι συμπαίκτες; Το βρίσκω τρισάθλιο να παλεύω τόση ώρα το boss, να γίνεται μια μαλακία λίγα hit πριν πέσει και να με σκοτώνει και ενώ έχω αφήσει όλο το loot για να το μαζέψω στο τέλος, πάνε οι συμπαίκτες να με κάνουν revive και απλά δεν γίνεται. Παίζει κάτι με αυτό; Το έχω δει να πεθαίνουν και άλλοι πριν πέσει το boss και πάω να τους κάνω revive αφού το ρίξαμε και δεν γίνεται να αναστηθούν. Wtf δηλαδή;!;! Fail εγώ ή το game?
    Δεν νομίζω ότι χάνεις κάτι από το loot, ότι δεν μαζέψεις από κάτω θα το βρεις στον postmaster στο tower.

  20. #1317
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Miou07 View Post
    Ρε παιδιά, μπορεί να μου εξηγήσει κανείς για ποιο λόγο όταν κάποιος πεθάνει σε strike λίγο πριν πέσει το τελευταίο boss, δεν γίνεται να τον κάνουν revive οι συμπαίκτες; Το βρίσκω τρισάθλιο να παλεύω τόση ώρα το boss, να γίνεται μια μαλακία λίγα hit πριν πέσει και να με σκοτώνει και ενώ έχω αφήσει όλο το loot για να το μαζέψω στο τέλος, πάνε οι συμπαίκτες να με κάνουν revive και απλά δεν γίνεται. Παίζει κάτι με αυτό; Το έχω δει να πεθαίνουν και άλλοι πριν πέσει το boss και πάω να τους κάνω revive αφού το ρίξαμε και δεν γίνεται να αναστηθούν. Wtf δηλαδή;!;! Fail εγώ ή το game?
    Αν χάσεις και δεν σε κάνουν revive πριν ρίξετε το boss τότε μετά δεν μπορούν να κάνουν κάτι. Θα πάρεις βέβαια κανονικά τις ανταμοιβές που δίνει όταν βγεί η αποστολή αλλά δεν θα μπορείς να μαζέψεις engrams που μπορεί να είχαν πέσει κατά την διάρκεια της μάχης και τα είχες αφήσει.

    Μάλλον ισχύει αυτό που λέει ο flyawaygr. Λογικά ότι δεν μαζέψεις το έχει ο postmaster.
    Last edited by jper75; 13-10-2014 at 15:10.

  21. #1318

    Default

    Καθαρό online game τελικά, δεν ξετρελάθηκα μπορω να πω. Βεβαια δεν είμαι τοσο φαν τετοιων παιχνιδιών....

  22. #1319

    Default

    ψάχνω άτομα να με βοηθήσουν να βγάλω το raid κονσόλα ps4 το level mou 23.
    θα το εκτιμήσω πάρα πολύ!

  23. #1320
    PS4forums Addict corsaopc3071r's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    L.A. LArisa
    Posts
    1,372
    PSN ID
    corsaopc3071r

    Default

    Αντρέα στείλε μου να παίξουμε γιατί και εγώ μόνος παίζω. 23 είμαι και εγώ.

    Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •