Page 120 of 120 FirstFirst ... 2070110116117118119120
Results 2,381 to 2,391 of 2391

Thread: Destiny

  1. #2381
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Destiny: Rise of Iron is coming to PS4 this autumn – watch the trailer



    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  2. #2382
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Information regarding the future of Destiny

    The next installment in the DESTINY franchise will be revealed as " Destiny II: Forge of Hope".
    Will be launching in Q4 2017 with an estimated window release of November 4th to November 18th.
    The next installment will be launching on five platforms: PS4, PS4 Pro, Xbox One, Xbox Scorpio (TBA) and PC.
    Console Exclusivity will remain with PlayStation but the exclusive period will be reduced to 3 Months.
    The game has a whole new engine built from the ground up with the ability for Bungie to rapidly create and ad new content to the world of Destiny.
    Bungie is scheduling for an event release every 1-2 months centering around a theme similar to Overwatch while also delivering new narrative paths and new game play mechanics.

  3. The Following 2 Users Say Thank You to Viper For This Useful Post:

    Kane (11-02-2017),Nikos326_GR (09-02-2017)

  4. #2383

    Default

    Παιδιά καλησπέρα εδώ και μια βδομάδα πήρα το destiny the collection μποονσ πω ότι κόλλησα με το παιχνίδι

    Τωρά είμαι στο iron banner και το έχω φτάσει lvl5 το light μου είναι 320..

    Αξίζει να συνεχίσω να το παίζω το iron banner ή να πάω στα stories

  5. #2384
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Είναι ιδιαιτέρως κολληματικό
    To IB διαρκεί μία εβδομάδα οπότε σήμερα τελευταία μέρα (και αύριο το πρωί φαντάζομαι). Αν με το να πάω στα stories εννοείς τα quests που σου δίνουν οι διάφοροι παρατρεχάμενοι ναι πρέπει να τα κάνεις.
    Σημαντική συμβουλή αν δεν την ξέρεις ήδη. Τα emgrams θα τα ανοίγεις ένα - ένα και διαφορετικά μεταξύ τους πχ όχι όλες τις μπότες μαζί. Αν αυτό που θα βγει είναι μεγαλύτερο light (που θα είναι) από αυτό που έχεις, θα βάζεις το μεγαλύτερο και μετά θα ανοίγεις το επόμενο. Τι χαρακτήρα έχεις φτιάξει;

  6. #2385

    Default

    παιδιά υπαρχει κανένα ελληνικό κλαν που να είναι ενεργό ?? ή υπαρχει καποιος εδώ που ασχολείται ακόμα ???

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Είναι ιδιαιτέρως κολληματικό
    To IB διαρκεί μία εβδομάδα οπότε σήμερα τελευταία μέρα (και αύριο το πρωί φαντάζομαι). Αν με το να πάω στα stories εννοείς τα quests που σου δίνουν οι διάφοροι παρατρεχάμενοι ναι πρέπει να τα κάνεις.
    Σημαντική συμβουλή αν δεν την ξέρεις ήδη. Τα emgrams θα τα ανοίγεις ένα - ένα και διαφορετικά μεταξύ τους πχ όχι όλες τις μπότες μαζί. Αν αυτό που θα βγει είναι μεγαλύτερο light (που θα είναι) από αυτό που έχεις, θα βάζεις το μεγαλύτερο και μετά θα ανοίγεις το επόμενο. Τι χαρακτήρα έχεις φτιάξει;
    ελα φίλε μου έχω φτιαξει ενα hunter :Ρ δεν ξέρω αν έκανα καλά :Ρ
    τι εννοεις να τα ανοίγω 1-1 ??? αφου παντα 1-1 τα ανοιγει

  7. #2386

    Default

    και εγω ψηνομαι καποια φαση να ασχολληθω με το game φιλε, ποτε δεν του δωσα ιδιαερη σημασια ..

  8. #2387
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Quote Originally Posted by gkontos10 View Post
    παιδιά υπαρχει κανένα ελληνικό κλαν που να είναι ενεργό ?? ή υπαρχει καποιος εδώ που ασχολείται ακόμα ???

    - - - Updated - - -



    ελα φίλε μου έχω φτιαξει ενα hunter :Ρ δεν ξέρω αν έκανα καλά :Ρ
    τι εννοεις να τα ανοίγω 1-1 ??? αφου παντα 1-1 τα ανοιγει
    Όλοι οι χαρακτήρες έχουν τα καλά τους και τα κακά τους. Από περιέργεια ρώτησα
    Έχεις πχ 10 engrams. Ανοίγεις ένα πχ κράνος. Είναι μεγαλύτερο light από΄αυτό που έχεις; Το φοράς και ανοίγεις το επόμενο engram το οποίο δεν είναι κράνος, ας πούμε primary. Είναι μεγαλύτερο από αυτό που έχεις; Το βάζεις και προχωράς στο επόμενο. Έτσι ανεβαίνεις light και το επόμενο engram που θα ανοίξεις θα είναι μεγαλύτερο.

  9. #2388

    Default

    Α οκ
    Φίλε μου σε ευχαριστώ

  10. #2389
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Πέτυχα εχθές στο Public στα Used games το Destiny Collection στα 12€. Έπαιξα λίγο σήμερα και έφτασα μέχρι level 8.
    Μια ερώτηση σε όσους έχουν το collection: Τα Dlc είναι μέσα στο δισκάκι ή μπαίνουν με κάποιον κωδικό;; Απλά για να ξέρω αν έχω ολοκληρωμένο το παιχνίδι ή μόνο το βασικό game...
    Spoiler!

  11. #2390
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Δεν το ξέρω αλλά με μια γρήγορη ψακτική είδα ότι είναι με κωδικούς
    https://www.gamefaqs.com/boards/704532-destiny/74475826

  12. #2391
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Δεν το ξέρω αλλά με μια γρήγορη ψακτική είδα ότι είναι με κωδικούς
    https://www.gamefaqs.com/boards/704532-destiny/74475826
    Κατάλαβα, την πατήσαμε δηλαδή...
    Δεν πειράζει, ακόμα και έτσι το ευχαριστιέμαι σαν παιχνίδι.
    Δεν έχεi κάποιο ωραίο story ούτε κάτι καινοτόμο στο Gameplay του. Αλλά είναι πολύ ευχάριστο και διασκεδαστικό σαν παιχνίδι.
    Είμαι με Warlock level 12 και 64 light. Ίσως εφόσον το τερματίσω να δοκιμάσω και τις άλλες κλάσεις.
    Spoiler!

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •