View Poll Results: Θα σας ενδιεφερε ενα event με assisted χειρισμο ?

Voters
9. You may not vote on this poll
  • Ναι

    4 44.44%
  • Οχι

    5 55.56%
Page 2 of 42 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 21 to 40 of 838

Thread: 1st Main Series Fifa 2013

  1. #21
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    Spoiler!
    TOTTENHAM-NAPOLI 1-3

    Last edited by katsouras; 29-01-2013 at 04:16.

  2. #22

    Default

    Quote Originally Posted by aloialone View Post
    Γνωμη μου ειναι αν κολαει το παιχνιδι να ξαναγινεται. Αν εμενα μου τυχει τετοιο παοχνιδι θα το σταματησω.
    Ξέρεις τι? Δεν είναι θέμα του παιχνιδιού να πεις οτι θα το ξαναπαίξουμε... Με όλους παίζω άψογα..

    Μόνο με τον Πάνο έχω θέμα.. Στα 5 παιχνίδια π.χ. τα 4 δεν βλέπονται.. Βήμα και σκάλωμα.. Πατάω να δώσω πάσα κάτω αλλά επειδή lagarei την δίνει πάνω.

    Δεν ξέρω αν φταίει η συνδεσή του, η σύνδεση μου ή και οι 2...
    Last edited by FotisGRC; 27-01-2013 at 17:09.

  3. #23
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    LAG
    Παιδια αν δειτε μεχρι το 20'' οτι δεν μπορειτε να παιξετε λογω lag να το βγαζετε.Επαιξα πολλα παιχνιδια ετσι και το μετανιωσα και δεν παιζει να ξαναγινει.Αν εχει θεμα ο φιλος με lag και το γνωριζει κακως δηλωσε συμμετοχη γιατι θα ειναι για ολους ασχημο.

    Πεναλτι
    Ορισμενοι ειχαμε την (καλη) συνηθεια αν κρινουμε οτι ενα πεναλτι ειναι μουφα να το στελνουμε αουτ.Πλεον βαζουμε ολα τα πενταλτι κανονικα που γινονται ειναι δεν ειναι γιατι 2-3 μονο το τηρουσαμε αυτο,οι υπολοιποι τα εβαζαν ολα κανονικα οποτε τελος αυτο.

    Τα κανονια θα ηχησουν απο αυριο..
    Last edited by katsouras; 27-01-2013 at 17:15.

  4. #24

    Default

    Οπότε καλό θα ήταν λογικά να ξαναγίνει και το ματς μας ίσως κάποια πρωινή ώρα αν συμφωνεί και ο Παναγιώτης. Αν δεν θέλει και θεωρεί οτι δεν ήταν πολύ το lag οκ το αφήνουμε όπως είναι.

  5. #25
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    ^^
    Εσεις θα το κρινετε αυτο απλα messi κοιτα το προβλημα γιατι αν εχεις με ολους lag θα φταιει η συνδεση σου.Δοκιμασε κανενα φιλικο και αν δεν δτρωσει μην παιζεις για το πρωταθλημα.
    Last edited by katsouras; 27-01-2013 at 17:34.

  6. #26
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    exei provlima o filos o messi sto 10 lepto tou paixnidiou to evgala den mporousame na paiksoume para polu lag. to skor htan o-o

  7. #27
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Δειτε γενικα και την αποσταση modem-ps3. Να ειναι σχετικα κοντα. Το καλυτερο ειναι να τα εχετε με καλωδιο ethernet αλλα γενικα μην παιζετε με αποσταση δυο δωματιων.

  8. #28

    Default

    Spoiler!


    JUVENTUS - TOTTENHAM 4-0

    Ξέσπασαν οι Ιταλοί μετά τα πρώτα άσχημα αποτελέσματα.. Δεν του βγήκε του φίλου το ματς απο άποψη τακτικής και τύχης.. Κάποια άσχημα λάθη του στοίχισαν.. Καλή συνέχεια!
    Last edited by FotisGRC; 27-01-2013 at 18:31.

  9. #29
    Cool Member psilos-7-syros's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    192
    PSN ID
    psilos-7-syros

    Default

    o sugkai krimenos filos exei provlima lazy me tous allous eimai mia xara kai gw kai o fwths

  10. #30

    Default

    Quote Originally Posted by giannislazy View Post
    Δειτε γενικα και την αποσταση modem-ps3. Να ειναι σχετικα κοντα. Το καλυτερο ειναι να τα εχετε με καλωδιο ethernet αλλα γενικα μην παιζετε με αποσταση δυο δωματιων.
    Αυτό εννοείται! Μπορεί να έχω το Modem στο σαλόνι αλλά τουλάχιστον παίζω σαν άνθρωπος..

  11. #31
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    τεσπα παιδια τι να πω στο ματς με τον φωτη δεν ειχε λαγκ! και γενικα εδω και 2 εβδομαδες δεν παρατηρω εγω λαγκ! στα επομενα 2 ματς υπηρχε (με psilos, iou21) αλλα οχι σε ΤΕΡΑΣΤΙΟ βαθμο τεσπα κατεβαζα ταυτοχρονα με τα ματς το borderlands απο psn, δεν νομιζω να παιζει ρολο (?)

    Juventus - Dortmund 0 - 0
    Dortmund - Totenham 2 - 4
    Napoli - Dortmund 0 -0 (διακοπη στο 24')

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  12. #32

    Default

    Απορώ πως γίνεται.. Ειλικρινά σε εμένα ήταν βήμα του παίχτη και κόλλημα!! Τέλος πάντων..

    Και εννοείται οτι όταν παίζεις ματς δεν πρέπει να κατεβάζεις τίποτα.. Ούτε απο το Psn.. Εγώ κλείνω και το wi-fi του pc να φανταστείς..

  13. #33
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    πώς κλεινεις το wifi του pc? τεσπα αν οντως ειχες τοσο προβλημα εγω δεχομαι να ξαναπαιξουμε, αν και οπως ειπα δεν ειχες σχεδον καθολου λαγκ στο δικο μας ματς (για αυτο αλλωστε δεν σταματησα να κατεβαζω το borderlands). τεσπα ισως ειναι και οι σερβερς...

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  14. #34
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    ^^
    Εσυ λες να μην παιζει ρολο??Φυσικα και παιζει!Ο Φωτης για να κανε παραπονα μαλλον εχει δικιο..Τεσπα κοιταξε το και οταν παιζεις μην κανεις τιποτα αλλο γιατι αν εχεις torrent η κατεβαζεις οπως λες ειναι φυσικο να σου κοβει ταχυτητα.

  15. #35
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    οκ συγνωμη, δεν το ξερα οτι ακομα και απο πσν θα υπηρχε προβλημα. παντως σε εμενα ο φωτης δεν ειπε τπτ για λαγκ. μονο ο πσιλος7 που βγηκε.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  16. #36
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Οκ απλα ξαναπαιζεις.Τωρα με τον Φωτη καντε οτι νομιζετε..

  17. #37

    Default

    Quote Originally Posted by messi10 View Post
    οκ συγνωμη, δεν το ξερα οτι ακομα και απο πσν θα υπηρχε προβλημα. παντως σε εμενα ο φωτης δεν ειπε τπτ για λαγκ. μονο ο πσιλος7 που βγηκε.
    Προσπάθησα να την παλέψω γιατί κάθε φορά που παίζουμε έχει lag.. Γι'αυτό τελείωσα τον αγώνα.. Τέσπα, δεν υπάρχει θέμα.. Βλέπουμε, απο την επόμενη φορά..

  18. #38
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    οχι ρε συ αν υπηρχε τοσο πολυ, οκ. αλλα ρε παιδια δλδ τι να πω δεν παιζω πολυ ονλινε αλλα το λαγκ κανονικα δεν πρεπει να εμφανιζεται και στους 2 ?? δλδ οχι οτι δεν σας πιστευω γιατι κ εμενα μου χει τυχει με αλλους στο seasons αλλα προσωπικα δεν βλεπω αυτο το τρομερο λαγκ πουθενα.

    στο firewall status μου γραφει open ή μερικες φορες moderate, οποτε δεν ξέρω τι άλλο να κάνω.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  19. #39
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    ^^
    Να μην κανεις τιποτα αλλο οταν παιζεις απλα!Ρε συ μαστερ ωραιες οι φωτο αλλα βαζε SPOILER!!Ολη την σελιδα επιασε η φωτο σου τωρα..Ποσες φορες θα λεμε τα ιδια δλδ..

  20. #40

    Default

    Το βασικό είναι να μην κατεβάζεις ΤΙΠΟΤΑ.. Ούτε απο PSN ούτε με Torrent. Ούτε καν το Youtube να μην είναι ανοιχτό..

    Το Fifa είναι πολύ απαιτητικό όσον αφορά το Internet που τραβάει..

    Είδες την αντίδραση του Φίλιππου όταν είπες οτι κατέβαζες απο PSN!

Page 2 of 42 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •