Page 111 of 114 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114 LastLast
Results 2,201 to 2,220 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2201

    Default

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Ερώτηση λοιπόν: πόσες ώρες απαιτούνται, για να παίξει κανείς το main story, αλλά και να δει σε μεγάλη έκταση τον κόσμο, να κάνει πολλά side quests, γενικά να το πάει "γεμάτα" το παιχνίδι (γενικά δεν μου αρέσει να παίζω έναν τίτλο και να βλέπω τα μισά).
    https://howlongtobeat.com/game.php?id=10270

  2. The Following User Says Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    toninio (18-10-2019)

  3. #2202
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Το έχω παίξει δύο φορές. Τη μία το αγόρασα, τη δεύτερη το βρήκα από φίλο και στη δεύτερη έκδοση και το έπαιξα ξανά ! Τη πρώτη φορά μου 135 ώρες όλο το στόρι μαζί με το ντιελσί με διάφορα side quests απαραίτητα και μη για την πλατίνα. Τη δεύτερη φορά επειδή σκίπαρα όλα τα βίντεο και δεν έκατσα να δω βίντεο και διαλόγους ξανά, μου πήρε 86 ώρες ( στόρι και ντιελσί ). Για όσους δεν έιναι πολύ μέσα στη σειρά, ίσως χρειαστεί λίγο υπομονή στην αρχή που είναι οι αποστολές με τον Baron. Λειτουργεί λίγο σαν tutorial αυτό στην αρχή και η υπόθεση μέχρι εκεί είναι λίγο αργή και βαρετή. Προσωπικά πιστεύω ότι επειδή το παιχνίδι δε σε βάζει σιγά σιγά στο ρυθμό του, αλλά στα δίνει να τα διαχειριστείς όλα μαζί ίσως φανεί λίγο μεγάλο και υπερβολικό. Αφού παίξετε 5-6 ώρες και του δώσετε την ευκαιρία να τελειώσετε με τις αποστολές του Βαρώνου, αλλάζει αρκετά στο πόσο σε τραβάει. ΤΟ σύστημα μάχης δεν είναι κάτι διαφορετικό από αυτό που συναντάς στην αρχή, αλλά όσο περνάει η ιστορία συνηθίζεις τον κόσμο και ότι έχεις να χειριστείς και εξελίσσεται σε παιχνιδάρα! Και τις δύο φορές το ξεκίνησα στο Death Marching, και αφού τελείωσα την ιστορία το άλλαξα στο εύκολο. Αν έβρισκα και την τρίτη έκδοση, θα το έκανα και τρίτη φορά. Παιχνιδάρα από τις λίγες..

  4. The Following User Says Thank You to Gokussjin For This Useful Post:

    toninio (18-10-2019)

  5. #2203

    Default

    Σόρι για την καθυστερημένη απάντηση και φυσικά thanks σε όλους για τις συμβουλές (Fulgore, δεν ξέρω γιατί δεν μπορώ να πατήσω thanks στο ποστ σου. Γενικά, δεν με αφήνει να πατάω thanks στο πρώτο ποστ, σε κάθε τόπικ).
    Έχω σκοπό να βάλω δυσκολία τέτοια, ώστε να έχει πρόκληση, αλλά όχι σε σημείο να σπάει νεύρα (οπότε λογικά νόρμαλ ή το επόμενο πιο δύσκολο). Δεν έχω πρόβλημα να πιάσω και 100ωρο, αν το παιχνίδι μου αρέσει. Εντάξει, όλα εξαρτώνται από το πόσο μας αρέσει και μας κρατάει κάτι, πχ στο Skyrim ξεκίνησα χωρίς να έχω πάλι ιδέα πώς θα πάει και το παιχνίδι από μόνο του με έφερε να παίζω σχεδόν κάθε μέρα, επειδή ήθελα και γούσταρα κι όχι καταναγκαστικά.
    Εγώ από αυτά που διάβαζα για το Witcher, το έκοβα και για παραπάνω από 100ώρες χαλαρά, γιατί πάντα στα παιχνίδια, σε κάθε περιοχή μου αρέσει να εξερευνώ και να την καλύπτω όσο γίνεται.
    Λογικά θα το ξεκινήσω σύντομα, οπότε θα πω και εντυπώσεις.

  6. #2204

    Default

    Update: το ξεκίνησα κι έχω παίξει λιγάκι. Έχω σκοτώσει τον Γρίφωνα στην αρχή του main story παρέα με τον Vesemir και τώρα κάνω κάτι side quests (είμαι σε ένα πηγάδι και ψάχνω ένα φάντασμα), πριν συνεχίσω παρακάτω στο main story. Με απλά λόγια: το παιχνίδι κάνει μπαμ ότι είναι σπουδαία παραγωγή, έχει πέσει φοβερή δουλειά, έχει πάρα πολύ και καλό ψωμί. Παρόλο που δεν έχει πέσει και κανένας τρομερός "έρωτας", όπως με άλλα games, το βρίσκω πολύ εθιστικό. Μοιάζει σε κάποια πράγματα με το Skyrim (ανοικτός κόσμος , όπου παντού κάτι παίζει και θες να εξερευνάς) και σε άλλα όχι. Πανέμορφος κόσμος, αλλαγές καιρού κλπ. Μοιάζει να έχουν κάνει πολύ καλή δουλειά με τις αποστολές, είτε main story είτε side, γιατί έχουν ενδιαφέρον. Η μάχη ως τώρα είναι καλή, δεν έχω παράπονο (παίζω στο hard, ή τεσπά ένα επίπεδο κάτω από το τέρμα δύσκολο. Κάπως αλλιώς τα λέει). Το iventory είναι λίγο μπέρδεμα, αλλά προφανώς με τόσα στοιχεία, δεν γινόταν και αλλιώς. Συνηθίζεται.
    Το βασικό μου "παράπονο" είναι ότι, παρόλο που χρωματικά και σχεδιαστικά, το παιχνίδι τα σπάει, τα γραφικά και τα physics ρε γμτ μου φαίνονται κάπως χάρτινα, κάπως άψυχα. Δεν ξέρω πώς να το πώ. Ίσως και λόγω μηχανής γραφικών, η κίνηση του Geralt (πήγα κατά λάθος να τον γράψω Gerard και ξιπάστηκα, λέω θα φάμε ξύλο! ) μου φαίνεται κάπως ελαφριά, χωρίς βάρος, χωρίς στιβαρότητα. Ανεβοκατεβαίνω στ'άλογο, τρέχω, παίζω σπαθιές και δεν το καταλαβαίνω και πολύ. Γενικά,σαν να είναι κάπως από "πούπουλο" ο κόσμος συνολικά. Δεν είναι game breaking, κάνει τη δουλειά του, αλλά κάπου κάπου με ενοχλεί. Νομίζω ότι στο Skyrim τα physics και η αίσθηση ήταν αρκετά καλύτερα. Εδώ για εμένα αποδεικνύεται το πόσο σημαντικό είναι στα παιχνίδια η στιβαρότητα και το "βάρος" (το βλέπουμε και στα ποδοσφαιράκια, αλλά και αλλού).
    Γενικά, μου αρέσει πολύ, είναι πολύ αξιόλογο σύνολο και φαίνεται εξαρχής. Ελπίζω να το συνεχίσω και ολοκληρώσω σιγά σιγά, χωρίς διακοπές, παρατήματα κλπ
    Last edited by toninio; 29-10-2019 at 05:40.

  7. The Following 2 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    Kane (29-10-2019),Valkyre (30-10-2019)

  8. #2205
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αυτο που αναφερεις για την κινηση το animation και την γενικτοερη αισθηση του χειρισμου ειναι ενα απο τα γενικως παραδεκτα ελλατωματα του τιτλου. Και εμενα μου ειχε φανει ακριβως οπως το περιγραφεις. Μη στιβαρο, χωρις καθολου καλη αισθηση τα hit boxes λιγο οτι ναναι και γενικοτερα η επιλογες που κανει ο Gerald στο τι animation θα χρησιμοποιησει σε καθε επιθεση αναλογα την αποσταση του εχθρου hit and miss κυριολεκτικα.

    Γενικα -για εμενα- το gameplay του Witcher δεν ηταν ποτε το δυνατο του σημειο. Ισα ισα που με εκνευριζε συχνα πυκνα.

    Αλλα τα αλλα στοιχεια του σε αποζημειωνουν και με το παραπανω. Ειναι ενα εκπληκτικο παιχνιδι. Αρκει να εχεις χρονο...

  9. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    johnnyman25 (31-10-2019),Nikos326_GR (01-11-2019),toninio (31-10-2019)

  10. #2206
    Elite ntsmrtz's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    963
    PSN ID
    epi60s
    Name
    Κώστας

    Default

    ^
    Συμφωνώ, πρέπει να έχεις ΠΟΛΥ χρόνο....

    Ααα, υποκειμενικά επίσης...:
    Spoiler!

  11. The Following User Says Thank You to ntsmrtz For This Useful Post:

    toninio (31-10-2019)

  12. #2207

    Default

    A, οκ, οπότε δεν μου φάνηκε απλώς. Δηλαδή θυμάμαι στο Skyrim που είναι και παλιότερο, μου άρεσε πολύ η κίνηση και το βάρος του ήρωα, αλλά και η μάχη, που ήταν πιο ελεύθερη και η αίσθηση των όπλων πολύ καλύτερη.
    Δεν είναι θέμα συγκρίσεων φυσικά, οκ, ο κάθε τίτλος έχει τα προτερήματά του. Κάνει μπαμ εδώ ότι είναι πολύ καλογραμμένο, έχει ωραίους διαλόγους και θέματα και εγώ, που είμαι στην αρχή, έχω το ενδιαφέρον και την περιέργεια να δω τη συνέχεια, κι αυτό μετράει πολύ.
    Και σε λίγο βγαίνει το Death Stranding γμτ :-) Θα προσπαθήσω να παίζω παράλληλα, μιας κι έχω περισσότερο χρόνο τώρα.

  13. #2208
    Advanced Member Sergio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    315
    PSN ID
    vavavou
    Name
    Dr.Who

    Default

    Εννοείται οτι πρέπει να παίξεις και τα dlc ε...?

  14. The Following User Says Thank You to Sergio For This Useful Post:

    toninio (01-11-2019)

  15. #2209

    Default

    Σε αυτό, πάσχω! Με το που τελειώνω το main game, σε όλα τα παιχνίδια το κάνω αυτό, πάω για άλλα. Έχω το (ίσως λανθασμένο) σκεπτικό ότι με το main story το παιχνίδι είπε ό,τι είχε να μου πει, και προτιμώ να παίξω κάτι άλλο, από το αρκετά μεγάλο backlog που έχω. Και έχω διαβάσει ότι τα dlc του Witcher λένε και παραλένε.

    Παίζει να χει bug η αποστολή Devil by the Well ;
    Spoiler!
    .
    Ωραία έχουν φτιάξει πάντως τον χαρακτήρα Witcher και ωραίο που αποφασίζουμε εμείς πώς θα φερθεί, πχ μπροστά στον Αυτοκράτορα.

  16. #2210
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Δεν είμαι σίγουρος γιατί το έχω παίξει πριν πάρα πολύ καιρό αλλά

    Spoiler!

  17. The Following User Says Thank You to enstikto For This Useful Post:

    toninio (10-11-2019)

  18. #2211

    Default

    Ευχαριστώ φίλε, δεν αποκλείεται να παίζει κάτι τέτοιο (καλή φάση, αν παίζει). Θα δοκιμάσω.
    Λοιπόν, έχω έρθει σε "δύσκολη"θέση. Από τη μία μου αρέσει και ξέρω ότι θα συνεχίσει να μου αρέσει και ότι "πρέπει" να μην το αφήσω. Από την άλλη, για κάποιο λόγο, δεν με πιάνει όσο θέλω. Παίζουν ρόλο δύο πράγματα: η παντελής απουσία backround μου με τη σειρά και τα πολύ "ελαφριά" γραφικά, αυτό που λέγαμε πριν δηλαδή. Η μάχη μου φαίνεται εντελώς ψεύτικη, ο Geralt και το άλογο είναι εντελώς αέρινοι και η απουσία βάρους γενικά είναι κάτι που προσέχω και μ ενοχλεί στα video games. Αναπόφευκτα, κάνει κανείς τη σύγκριση με άλλους τίτλους στον τομέα αυτό. Και κάτι βασικό, παίζει ρόλο και η gaming "φάση" που είμαστε. Αυτή τη στιγμή, δεν έχω τον χρόνο (και τη διάθεση) να ξοδέψω ώρες σε παιχνίδι που είναι για εμένα "ναι μεν, αλλά". Δεν ξέρω τί θα κάνω, αλλά εάν το σταματήσω, σίγουρα δεν θα είναι επειδή δεν είναι καλό.

  19. The Following 4 Users Say Thank You to toninio For This Useful Post:

    DJTaurus (10-11-2019),MajereMP44 (10-11-2019),ntsmrtz (10-11-2019)

  20. #2212
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Quote Originally Posted by toninio View Post
    Ευχαριστώ φίλε, δεν αποκλείεται να παίζει κάτι τέτοιο (καλή φάση, αν παίζει). Θα δοκιμάσω.
    Λοιπόν, έχω έρθει σε "δύσκολη"θέση. Από τη μία μου αρέσει και ξέρω ότι θα συνεχίσει να μου αρέσει και ότι "πρέπει" να μην το αφήσω. Από την άλλη, για κάποιο λόγο, δεν με πιάνει όσο θέλω. Παίζουν ρόλο δύο πράγματα: η παντελής απουσία backround μου με τη σειρά και τα πολύ "ελαφριά" γραφικά, αυτό που λέγαμε πριν δηλαδή. Η μάχη μου φαίνεται εντελώς ψεύτικη, ο Geralt και το άλογο είναι εντελώς αέρινοι και η απουσία βάρους γενικά είναι κάτι που προσέχω και μ ενοχλεί στα video games. Αναπόφευκτα, κάνει κανείς τη σύγκριση με άλλους τίτλους στον τομέα αυτό. Και κάτι βασικό, παίζει ρόλο και η gaming "φάση" που είμαστε. Αυτή τη στιγμή, δεν έχω τον χρόνο (και τη διάθεση) να ξοδέψω ώρες σε παιχνίδι που είναι για εμένα "ναι μεν, αλλά". Δεν ξέρω τί θα κάνω, αλλά εάν το σταματήσω, σίγουρα δεν θα είναι επειδή δεν είναι καλό.
    Ακριβως αυτο επαθα και εγω. Το αφησα μετα απο 40 ωρες περιπου διοτι μου περασε η ορεξη. Αν το μετανιωσα που το πηρα και αφιερωσα τοσο χρονο? Οχι. Καλο παιχνιδι ειναι και οσο επαιξα μου αρεσε. Αυτα τα παιχνιδια τα βγαζουν τα λεφτα τους πολυ ευκολα αλλα δεν ενιωσα και τυψεις που το σταματησα.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  21. The Following 2 Users Say Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    DJTaurus (10-11-2019),toninio (17-11-2019)

  22. #2213
    Elite ntsmrtz's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    963
    PSN ID
    epi60s
    Name
    Κώστας

    Default

    Επί αυτών που αναφέρετε,
    το παιχνίδι -για τα γούστα μου- είναι οριακά αποδεκτό σε playability... ανασταλτικοί παράγοντες είναι αφενός το το σύστημα μάχης (είπαμε.. γούστα) αφετέρου το πόσο δεν θα πρέπει να είμαι αμιγώς στο game αλλά να βρίσκομαι σε menu/tutorial/map/quest/όπλα/αποθηκευτικός χώρος/μπλα/μπλα/μπλα/...
    Επίσης... όποτε ακούω τη φωνή του geralt, με πιάνει νευρικό γέλιο. Μου ακούγεται επιτηδευμένη η χροιά της και μου θυμίζει το "μαγκιά, κλ@νιά και..."

    Το βασικότερο όμως, γιατί να έχουμε ενοχές όταν σταματάμε ένα παιχνίδι που βλέπουμε ότι δεν μας πάει? Ούτε κατά διάνοια... τα παιχνίδια είναι για διασκέδαση και όχι για ψυχαναγκασμό!

  23. The Following 5 Users Say Thank You to ntsmrtz For This Useful Post:

    DJTaurus (10-11-2019),MajereMP44 (10-11-2019),mtifosi (10-11-2019),toninio (17-11-2019),Valkyre (12-11-2019)

  24. #2214
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Quote Originally Posted by ntsmrtz View Post
    Επί αυτών που αναφέρετε,
    το παιχνίδι -για τα γούστα μου- είναι οριακά αποδεκτό σε playability... ανασταλτικοί παράγοντες είναι αφενός το το σύστημα μάχης (είπαμε.. γούστα) αφετέρου το πόσο δεν θα πρέπει να είμαι αμιγώς στο game αλλά να βρίσκομαι σε menu/tutorial/map/quest/όπλα/αποθηκευτικός χώρος/μπλα/μπλα/μπλα/...
    Επίσης... όποτε ακούω τη φωνή του geralt, με πιάνει νευρικό γέλιο. Μου ακούγεται επιτηδευμένη η χροιά της και μου θυμίζει το "μαγκιά, κλ@νιά και..."

    Το βασικότερο όμως, γιατί να έχουμε ενοχές όταν σταματάμε ένα παιχνίδι που βλέπουμε ότι δεν μας πάει? Ούτε κατά διάνοια... τα παιχνίδια είναι για διασκέδαση και όχι για ψυχαναγκασμό!
    Σκεψου οτι μου αρεσουν τα rpg και ειναι ακριβως του γουστου μου. Ετυχε και μου κοπηκε η ορεξη φαντασου.

    Τις τυψεις που μπορει να νιωσεις οταν παρατας ενα παιχνιδι ειναι επειδη ισως χασεις κατι παρακατω πολυ δυνατο σαν εμπειρια. Π.χ εχοντας παιξει τα Dark Souls, Dark Souls 2 και Demon's Souls μου αρεσαν ολα. Πηρα και το dark Souls 3 αλλα μου κοπηκε η ορεξη για το ειδος και το σταματησα μετα απο μερικες ωρες. Νιωθω τυψεις εννοειται διοτι ξερω τι ειδους εμπειρια χανω. Μη νομιζεις παντως οτι δεν κοιμαμαι κιολας και σκεφτομαι το Dark Souls 3 Απλα ειναι ενα παιχνιδι που θελω να το τελειωσω γενικως και ετσι οπως εξελιχθηκε η φαση ενδεχομενως να μην το καταφερω. Η καταλληλοτερη λεξη που μπορω να σκεφτω ειναι "κριμα" αλλα it is what it is.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  25. The Following 2 Users Say Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    DJTaurus (10-11-2019),toninio (17-11-2019)

  26. #2215
    Elite ntsmrtz's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    963
    PSN ID
    epi60s
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Π.χ εχοντας παιξει τα Dark Souls, Dark Souls 2 και Demon's Souls μου αρεσαν ολα. Πηρα και το dark Souls 3 αλλα μου κοπηκε η ορεξη για το ειδος και το σταματησα μετα απο μερικες ωρες. Νιωθω τυψεις εννοειται διοτι ξερω τι ειδους εμπειρια χανω.
    Τι είπες τώρα...??
    Για μένα, το DS3 δεν έχει καμία σχέση με το W3 και δεν έχει κανένα από τα αρνητικά που προσάπτω στο W3. Mα KANENA!
    Φιλική συμβουλή, δώσε οπωσδήποτε 2η ευκαιρία στο ds3.

  27. The Following 3 Users Say Thank You to ntsmrtz For This Useful Post:

    DJTaurus (10-11-2019),MajereMP44 (10-11-2019),toninio (17-11-2019)

  28. #2216
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Eμ βλεπεις γιατι μπορει να σταματησεις ενα παιχνιδι να σε πιανει κατι σαν ψυχαναγκασμος - τυψεις να το τελειωσεις? Γιατι ξερεις τι χανεις επακριβως. Οπως σου ειπα τελειωσα ολα τα υπολοιπα Souls. Σορρυ αλλα ανηκω σε μια ηλιθια κατηγορια ατομων χαχα Εαν μου ξαναρθει η ορεξη θα το παιξω εννοειται και το θελω. Το τελευταιο διαστημα μαλιστα ,επειδη τοχω σε digital, πολλες φορες εχω παει το κουμπι να το ξεκινησω αλλα δεν το κανω.

    Εννοειται δεν εχει καμια σχεση με το W3 τι το συζηταμε. Δεν ειναι θεμα παντως αν εχει αρνητικα ενα παιχνιδι ή οχι. Ειναι καθαρα θεμα διαθεσης. Εκει ειναι και τα δυο παιχνιδια αγορασμενα. Δεν θα βγαλουν ποδια (θελω ν πιστευω) να φυγουν.

    Satan has left his killing floor
    PS4

  29. #2217
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Παντως αυτο με το witcher το επαθα κι εγω,μαλιστα 2 φορες.
    Και τις 2 φορες μετα το δεκαωρο το παρατησα.
    Ενω με τραβαει παρα πολυ ο κοσμος του και θελω να ασχοληθω, δεν μου δινει αυτο το κατι να το συνεχισω και δεν εχω βρει τι ειναι.Θεμα ψυχαναγκασμου δεν εχω,σε κανενα τομεα,games,σειρες,βιβλια κτλ.Αν κατι δεν μου κανει το παραταω και παω παρακατω.
    Το κακο ειναι οτι μελλοντικα θελω να το ξεκινησω τριτη φορα

  30. The Following 4 Users Say Thank You to mania For This Useful Post:

    DJTaurus (10-11-2019),johnnyman25 (11-11-2019),MajereMP44 (10-11-2019),toninio (17-11-2019)

  31. #2218
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Και εγώ στην αρχή δυσκολευτικα με το Witcher. Το είχα παρατήσει και μετά από 2 χρόνια το έπιασα ξανά. Το main story δεν με είχε κρατήσει και δεν είχα νιώσει αρκετά δεμένος με τους ήρωες για να το συνεχίσω.

    Όταν το ξανά έπιασα ήμουν σχετικά κοντά στο να ξεκινήσω το quest line του Skelige, και εκεί ξεκίνησε να μου αρέσει πολύ και να νιώθω πολύ πιο δεμένος με την ιστορία που στο τέλος κορυφώθηκε και τώρα νιώθω ότι ειναι από τα καλύτερα που έχω παίξει.

  32. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    toninio (17-11-2019)

  33. #2219

  34. #2220
    Elite mania's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    zografou
    Posts
    737
    PSN ID
    mania83

    Default

    Quote Originally Posted by mania View Post
    Παντως αυτο με το witcher το επαθα κι εγω,μαλιστα 2 φορες.
    Και τις 2 φορες μετα το δεκαωρο το παρατησα.
    Ενω με τραβαει παρα πολυ ο κοσμος του και θελω να ασχοληθω, δεν μου δινει αυτο το κατι να το συνεχισω και δεν εχω βρει τι ειναι.Θεμα ψυχαναγκασμου δεν εχω,σε κανενα τομεα,games,σειρες,βιβλια κτλ.Αν κατι δεν μου κανει το παραταω και παω παρακατω.
    Το κακο ειναι οτι μελλοντικα θελω να το ξεκινησω τριτη φορα
    Τελικά μετά από πολλούς μήνες, ήρθε και η τρίτη φορά.
    Όχι απλά άλλαξα γνώμη,αλλά μπήκε στα top παιχνίδια που έχω παίξει χρόνια τώρα.
    Ο λόγος ήταν η σειρά του netflix και καπάκι τα 3 βιβλία που έχουν κυκλοφορήσει σε μας.
    Και σειρά και βιβλία κύλησαν νερό και με έψησαν να ξαναρχίσω το παιχνίδι με εντελώς άλλο ενδιαφέρον και υλικό από πίσω.
    Πλέον ήξερα τι έπαιζα, κάτι που έλειπε από τις 2 προηγούμενες φορές που το είχα πιάσει.Εκτίμησα τα side quests,το story, τα πάντα.Απίστευτη δουλειά.
    Απλά το αναφέρω και για τα άλλα παιδιά που κάπου το παράτησαν, ίσως οι λόγοι που ανέφερα πιο πάνω να βοηθήσουν.

  35. The Following 3 Users Say Thank You to mania For This Useful Post:

    Leon_DiZ (04-05-2020),PDS (04-05-2020),tsakali GR (07-05-2020)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •