Page 105 of 114 FirstFirst ... 55595101102103104105106107108109 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #2081
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Μου αρέσει που η CDPR όταν είχε βγει το Pro, είχαν πει ότι σε καμία περίπτωση δε θα έβγαζαν boost performance για το Pro. Μετά μάλλον αλλάξαν γνώμη

    Ευκαιρία να το αγοράσω να παίξω. Αν και δεν ξέρω αν θα με κρατήσει το παιχνίδι γενικότερα. Έχω δοκιμάσει και τα υπόλοιπα Witcher είναι η αλήθεια στο Xbox 360 τότε, αλλά δεν με τράβηξε.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  2. #2082
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    3 κρασαρίσματα από τότε που το ξαναπιασα μετά το patch, ένα freeze και κάτι περίεργα glitchαρισματα σε μερικούς διαλόγους (θολώνουν οι χαρακτήρες και αργεί να πάει στην επόμενη ατάκα). Επίσης ο ανεμιστήρας ακούγεται όπως ακουγόταν στον χάρτη του Horizon.

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. #2083
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Μετά από πολλά κρασαρίσματα και διάφορα bugs/glitches, έστειλα στην CD Project. Με λίγα λόγια, ξέρουν ότι έχει προβλήματα αλλά δεν είναι κάτι που θα φτιάξουν


    Το σχετικό thread στο GAF.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  4. #2084
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Και αναφέρουν ότι αν ξεκινήσεις καινούριο παιχνίδι ότι δεν παρουσιάζεται όμως. Πάλι καλά.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  5. #2085
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    CD Projekt to address The Witcher 3 post-PS4 Pro patch crashes

    BReports on NeoGAF and reddit complained about The Witcher 3 crashing after the 1.50 patch was installed.

    This patch, which adding 4K resolution support, came out last week. Digital Foundry did its thing soon after.

    But the patch rendered The Witcher 3 unplayable for some. Concern was exacerbated after a message from CD Projekt, which suggested the developer wouldn't fix the problem, circulated online.
    But CD Project confirmed to Eurogamer that this PS4 Pro crashing issue will be sorted soon.

    "This response was simply a miscommunication on our end," a CD Projekt said over email.

    "We are aware of the issues some users have been experiencing following the PS4 Pro Patch and we are looking into addressing those as soon as possible."

    So there you go. CD Projekt's on the case.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  6. #2086
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Ε, ναι. Λίγο χοντρό μου φαινόταν να μην το φτιάξουν. Τέλος καλό όλα καλά;
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  7. #2087
    PS4forums Addict panos74gr's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Athens
    Posts
    2,000
    PSN ID
    panos74gr
    Name
    Πάνος

    Default

    Το παιχνίδι το είχα παρατήσει με το που έφτασα στο Skellige λίγους μήνες αφού βγήκε και από τότε δεν είχα καμία όρεξη να το πιάσω ξανά. Όταν βγήκε το PS4 Pro patch και αφού τόσοι άνθρωποι που σέβομαι πολύ τις γνώμες τους ,το έχουν στα πολύ αγαπημένα τους, είχα πει να του δώσω μια ευκαιρία ξανά. Έτσι το ΣΚ μου ήρθε η όρεξη να το κάνω.

    Έριξα αρκετές ώρες και μπορώ να πω ότι το ευχαριστιέμαι αρκετά προς πολύ. Εννοείτε κλειστό σχεδόν όλο το HUD εκτός από το minimap, το health/experience bar και τα status effects. Έχω σχεδόν κλείσει και την μουσική γιατί ειδικά όταν δεν είσαι σε κύρια αποστολή μου φάνηκε επαναλαμβανόμενη και να μην ταιριάζει πάντα με την αίσθηση που είχε το quest.

    Βρίσκω τον εαυτό μου να χάνει αρκετό χρόνο στα μενού και στους merchants, προσπαθώντας να κάνω craft διάφορα αλλά νομίζω ότι είναι και λόγο του ότι είχα ξεχάσει πως παίζουν τα συστήματα του παιχνιδιού.

    Γενικά το παιχνίδι έχει άπειρα πράγματα να κάνεις αλλά δεν θέλω να κουράσω τον εαυτό μου κάνοντας πράγματα που δεν είναι σημαντικά, οπότε αν κάποιος έχει συμβουλές που να βοηθούν στο immersion ή γενικά συμβουλές σε σχέση με το τι διαλέγει να κάνεις και τι όχι ας τις μοιραστεί μαζί μου.

  8. The Following User Says Thank You to panos74gr For This Useful Post:

    Starlord (22-01-2018)

  9. #2088
    Elite Starlord's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    ΠΡΕΒΕΖΑ
    Posts
    602
    PSN ID
    STARMICHAEL
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Το παιχνίδι το είχα παρατήσει με το που έφτασα στο Skellige λίγους μήνες αφού βγήκε και από τότε δεν είχα καμία όρεξη να το πιάσω ξανά. Όταν βγήκε το PS4 Pro patch και αφού τόσοι άνθρωποι που σέβομαι πολύ τις γνώμες τους ,το έχουν στα πολύ αγαπημένα τους, είχα πει να του δώσω μια ευκαιρία ξανά. Έτσι το ΣΚ μου ήρθε η όρεξη να το κάνω.

    Έριξα αρκετές ώρες και μπορώ να πω ότι το ευχαριστιέμαι αρκετά προς πολύ. Εννοείτε κλειστό σχεδόν όλο το HUD εκτός από το minimap, το health/experience bar και τα status effects. Έχω σχεδόν κλείσει και την μουσική γιατί ειδικά όταν δεν είσαι σε κύρια αποστολή μου φάνηκε επαναλαμβανόμενη και να μην ταιριάζει πάντα με την αίσθηση που είχε το quest.

    Βρίσκω τον εαυτό μου να χάνει αρκετό χρόνο στα μενού και στους merchants, προσπαθώντας να κάνω craft διάφορα αλλά νομίζω ότι είναι και λόγο του ότι είχα ξεχάσει πως παίζουν τα συστήματα του παιχνιδιού.

    Γενικά το παιχνίδι έχει άπειρα πράγματα να κάνεις αλλά δεν θέλω να κουράσω τον εαυτό μου κάνοντας πράγματα που δεν είναι σημαντικά, οπότε αν κάποιος έχει συμβουλές που να βοηθούν στο immersion ή γενικά συμβουλές σε σχέση με το τι διαλέγει να κάνεις και τι όχι ας τις μοιραστεί μαζί μου.
    Βασικά εγώ τα έκανα σχεδόν όλα και το ευχαριστήθηκα. Ακόμα και τα πολύ δευτερεύοντα quests είναι δοσμένα με χιούμορ. Το μόνο που θεώρησα χάσιμο χρόνου ήταν τα άπειρα smugglers στο skellige

    Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  10. The Following User Says Thank You to Starlord For This Useful Post:

    panos74gr (22-01-2018)

  11. #2089
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Και εγώ από quests, contracts έκανα τα πάντα. Ακόμα και τα fights και οι αγώνες με τα άλογα έχουν ενδιαφέρον όταν τα ολοκληρώσεις.
    Από τα λίγα παιχνίδια που χανόμουν στον κόσμο του. Ακόμα και από ένα μικρό χωριό να πέρναγα με 5 σπίτια καθόμουν και το χάζευα και έκανα τις βόλτες μου εκεί.
    Spoiler!

  12. The Following 2 Users Say Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    panos74gr (22-01-2018),Starlord (22-01-2018)

  13. #2090
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by panos74gr View Post
    Το παιχνίδι το είχα παρατήσει με το που έφτασα στο Skellige λίγους μήνες αφού βγήκε και από τότε δεν είχα καμία όρεξη να το πιάσω ξανά. Όταν βγήκε το PS4 Pro patch και αφού τόσοι άνθρωποι που σέβομαι πολύ τις γνώμες τους ,το έχουν στα πολύ αγαπημένα τους, είχα πει να του δώσω μια ευκαιρία ξανά. Έτσι το ΣΚ μου ήρθε η όρεξη να το κάνω.

    Έριξα αρκετές ώρες και μπορώ να πω ότι το ευχαριστιέμαι αρκετά προς πολύ. Εννοείτε κλειστό σχεδόν όλο το HUD εκτός από το minimap, το health/experience bar και τα status effects. Έχω σχεδόν κλείσει και την μουσική γιατί ειδικά όταν δεν είσαι σε κύρια αποστολή μου φάνηκε επαναλαμβανόμενη και να μην ταιριάζει πάντα με την αίσθηση που είχε το quest.

    Βρίσκω τον εαυτό μου να χάνει αρκετό χρόνο στα μενού και στους merchants, προσπαθώντας να κάνω craft διάφορα αλλά νομίζω ότι είναι και λόγο του ότι είχα ξεχάσει πως παίζουν τα συστήματα του παιχνιδιού.

    Γενικά το παιχνίδι έχει άπειρα πράγματα να κάνεις αλλά δεν θέλω να κουράσω τον εαυτό μου κάνοντας πράγματα που δεν είναι σημαντικά, οπότε αν κάποιος έχει συμβουλές που να βοηθούν στο immersion ή γενικά συμβουλές σε σχέση με το τι διαλέγει να κάνεις και τι όχι ας τις μοιραστεί μαζί μου.
    Ειναι ενα υποδειγματικο RPG αλλα εχει τα θεματακια του οσο κι αν αρκετοι θελουν να τα αγνοουν.

    Θεμα με τα μενου υπαρχει και υφισταται. Δεν ειναι ιδεα σου οτι παιρνας πολυ χρονο στα μενου, ειναι οντως ετσι για ολους, ξερεις δεν ξερεις τα mechanics. Και μπορω να πω οτι αυτο ειναι ενα απο τα πραγματα που πρεπει να δεχθουν μεγαλη βελτιωση στις επομενες αποπειρες της CD Projekt (Cyberpunk).

    To W3 εχει μια τεραστια πληθωρα αχρειαστων items, μενου, υπομενου, κατηγοριες κατηγοριων κλπ. Εκτος αυτου οταν αρχιζει και γεμιζει το μενου σου, τα βλεπει κωλυομενα το παιχνιδι και εχει lag οταν πηγαινεις απο tag σε tag.

    Ολο αυτο το φτιαξε potions, φτιαξε concoctions, φτιαξε την χαλασμενη σου πανοπλια (4σημεια) φτιαξε τα χαλασμενα σου οπλα (2 σημεια), βαλε enchantments, κανε craft 5 αντικειμενα για να καταφερεις να καταληξεις να κανεις craft αυτο που αρχικα ηθελες, κανε εκεινο κανε το αλλο....

    too much. Υπερβολη. Και το χειροτερο ειναι οτι δεν προσθετουν κατι ιδιαιτερο επι της ουσιας.

    Μετα απο καποιο σημειο το μενου γινεται γολγοθας μια χωματερη κυριολεκτικα που το management αυτης κατανταει πονοκεφαλος. Και φαντασου τωρα το εχουν φτιαξει λιγακι γιατι στην αρχη ηταν απλα αθλια η φαση.

    Το αλλο μου μεγαλο παραπονο απο το παιχνιδι ειναι το combat το οποιο το εχω εκφρασει σε παλαιοτερες αναρτησεις. Θεωρω οτι ειναι πολυ μετριο το combat και αρκετα unresponsive σε πολλους τομεις.

    Ειναι σιγουρα συνολικα το καλυτερο RPG της γενιας, αλλα σηκωνει αρκετες βελτιωσεις κατα την γνωμη μου.

  14. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    panos74gr (22-01-2018),Starlord (22-01-2018)

  15. #2091
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Συμφωνώ και εγώ για το combat με τον Δημήτρη, αν και βέβαια δεν μου χάλασε καθόλου την εμπειρία. Κρύβεται κάπως το πρόβλημα με τα Signs που χρησιμοποιείς στη μάχη.
    Τώρα για το μενού όντως όταν το έπαιξα για πρώτη φορά είχε πολλά θέματα και ήταν ένα αχταρμάς.
    Όταν επέστρεψα πέρυσι και έπαιξα το Blood & Wine είχε διορθωθεί πολύ το μενού και δεν χανόμουν σχεδόν καθόλου. Δεν ξέρω Δημήτρη αν έχει δει το μενού πιο πρόσφατα.
    Γενικά το πρώτο menu του παιχνιδιού έδειχνε πως ήταν φτιαγμένο για PC. Για αυτό και σε εμάς που το παίζαμε σε κονσόλες μας παίδευε τόσο πολύ.
    Spoiler!

  16. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Starlord (22-01-2018)

  17. #2092
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Το εχω δει οντως το βελτιωσαν αρκετα αλλα και παλι ειναι ενα χαος. Εχει τοσα πολλα πραγματα και mechanics tied στο μενου εγω προσωπικα το βρισκω υπερβολικο. Παιρνεις μυριαδες αντικειμενα, σαβουρα, Ingredients, φυτα... too much ρε παιδι μου.

    Θες να φτιαξεις ενα potion ή ενα concoction και πρεπει πρωτα να κανεις craft αλλα 3 ingredients για να καταληξεις μετα απο 5 crafts να φτιαξεις αυτο που ηθελες. Και στο μεταξυ πρεπει να πας να βρισκεις/μαζευεις/αγοραζεις τα υλικα που χρειαζεσαι για τα αρχικα crafts.

    Ολο αυτο το βρισκω too much wasted time. Δεν λεω να πατας ενα κουμπι και να αποκτας οτι θες στο παιχνιδι, αλλα και οοοοολη αυτη η διαδικασια γινεται κουραστικη για εμενα. Αν ηταν μονο σε potions αυτο το πραγμα θα το καταλαβαινα αλλα ειναι τοσα πολλα αυτα που κανεις craft που σε πιανει πονοκεφαλος στο τελος.

  18. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Starlord (22-01-2018)

  19. #2093
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Αυτό το κακόγουστο αστείο πάντως με το inventory στα western RPGs κάποια στιγμή πρέπει να σταματήσει. Σταμάτα, γύρνα πίσω, πούλα, βάλε στο μπαούλο.. πολλές φορές χωρίς να μπορείς να τρέξεις. Δεν κατάλαβα ποτέ γιατί έχει επικρατήσει μια τόσο σαδιστική (απέναντι στο χρόνο του παίκτη) τακτική. Ειδικά σε μεγάλα RPGs όπως το Witcher που θα έπρεπε να σε βοηθάνε να γλιτώσεις χρόνο και να τον αφιερώσεις στο παιχνίδι, σε καθυστερούν χωρίς λόγο.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  20. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    panos74gr (22-01-2018),Starlord (22-01-2018)

  21. #2094
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    ^^ Αντικειμενικα ειναι και θεμα gameplay. Εγω σπανια ασχολουμαι να λουταρω junk items, διοτι ειδικα στο Witcher δεν εχεις μεγαλο προβλημα με τα λεφτα.
    Για εμενα το W3 ειχε τα εξης μεγαλα θεματα :
    1. Συστημα μαχης -> μετριο προς κακο. Πολλες φορες ανισο, αρκετα πολυπλοκο - με τα mutagens πχ- χωρις να υπαρχει πραγματικος λογος, καμια αισθηση συνοχης και εξελιξης ανεβαινοντας levels. Εδω εξαιρουνται ομως τα ξορκια τα οποια ανεβαζουν καπως το επιπεδο.
    2. Τα μενου -> θεε και κυριε, ειδικα στις πρωτες εκδοσεις χρειαζομουν μεγενθυτικο φακο. Αργα, πολυ αργα και δυσχρηστα.
    3. Crafting system -> Υπαρχει για να υπαρχει.
    4. Aντικειμενα -> Για εμενα δεν υπαρχει ιδιαιτερο Lore στα αντικειμενα, μια ιστορια δηλαδη απο πισω τους που να σε κανει να τα νοιωθεις unique.
    5. Κακο animation (για αυτο το επιπεδο παιχνιδιου).

  22. #2095
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    6. Basic story is basic. :/ Το μεγαλύτερο μου θέμα με το παιχνίδι, άκουγα από δεξιά και αριστερά το πόσο καλό παιχνίδι είναι και "το καλύτερο RPG ever" κτλ κτλ και η βασική ιστορία ήταν αδιάφορη για εμένα. Τα επιμέρους arcs ήταν πολύ καλύτερα όπως και τα expansions.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  23. #2096
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    6. Basic story is basic. :/ Το μεγαλύτερο μου θέμα με το παιχνίδι, άκουγα από δεξιά και αριστερά το πόσο καλό παιχνίδι είναι και "το καλύτερο RPG ever" κτλ κτλ και η βασική ιστορία ήταν αδιάφορη για εμένα. Τα επιμέρους arcs ήταν πολύ καλύτερα όπως και τα expansions.
    Κοιτα το main story σαν Objective δεν λεει κατι. Αλλα οι επιμερους ιστοριες που το κατασκευαζουν ειναι εκπληκτικες.
    Τωρα Leo να ειμαι ειλικρινης απο δυτικο rpg καιρο εχω να δω καλο mainstory. Μου φαινεται το τελευταιο ωραιο που επαιξα ηταν το Deus Ex.
    Last edited by Nikoladim; 22-01-2018 at 17:06.

  24. #2097
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Δεν ξέρω, εμένα με τράβηξε πολύ και το story. Οκ σαν objective δεν λέει κάτι, αλλά στην πορεία συναντάς κάποιες εκπληκτικές ιστορίες.
    Πχ το Quest με τον Blooby Baron είναι εκπληκτικό και αν έχεις παίξει και διάφορα secondary quests παθαίνεις πλάκα το πως σχετίζονται μεταξύ τους.
    Spoiler!

  25. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Starlord (22-01-2018)

  26. #2098

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    6. Basic story is basic. :/ Το μεγαλύτερο μου θέμα με το παιχνίδι, άκουγα από δεξιά και αριστερά το πόσο καλό παιχνίδι είναι και "το καλύτερο RPG ever" κτλ κτλ και η βασική ιστορία ήταν αδιάφορη για εμένα. Τα επιμέρους arcs ήταν πολύ καλύτερα όπως και τα expansions.
    Σε κανενα αλλο RPG δεν εχω συναντησει τοσο απροβλεπτα side quests.
    Ξεκινας με ας πουμε straightforward σεναριο (πχ πηγαινε και σκοτωσε εκεινον τον τυπο που αιμοτοκυλησε το χωριο) και διακλαδωνεται σε κατι που δεν περιμενες.
    Ε το βασικο στορυ ειναι meh,μας κυνηγανε οι κακοι,κανουμε ενα last stand και μετα μεταφερουμε την μαχη σε αυτους.

    Εχει αρκετα θεματα τεχνικα - ΩΡΕΣ loading screens και βαρυ inventory αλλα καλυπτονται απο την γενικοτερη εικονα. Και μην ξεχνατε οτι ειναι και καποιων ετων παιχνιδι,οσο προχωραμε τοσο πιο πολυ θα φαινονται τα ψεγαδια.

    Παντως τετοιο interaction Geralt-Lambert δεν εχει υπαρξει νομιζω ποτε

  27. The Following 4 Users Say Thank You to tutuyo For This Useful Post:

    mihalis13 (22-01-2018),Nikoladim (22-01-2018),Starlord (22-01-2018)

  28. #2099
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by tutuyo View Post
    Σε κανενα αλλο RPG δεν εχω συναντησει τοσο απροβλεπτα side quests.
    Ξεκινας με ας πουμε straightforward σεναριο (πχ πηγαινε και σκοτωσε εκεινον τον τυπο που αιμοτοκυλησε το χωριο) και διακλαδωνεται σε κατι που δεν περιμενες.
    Ε το βασικο στορυ ειναι meh,μας κυνηγανε οι κακοι,κανουμε ενα last stand και μετα μεταφερουμε την μαχη σε αυτους.

    Εχει αρκετα θεματα τεχνικα - ΩΡΕΣ loading screens και βαρυ inventory αλλα καλυπτονται απο την γενικοτερη εικονα. Και μην ξεχνατε οτι ειναι και καποιων ετων παιχνιδι,οσο προχωραμε τοσο πιο πολυ θα φαινονται τα ψεγαδια.

    Παντως τετοιο interaction Geralt-Lambert δεν εχει υπαρξει νομιζω ποτε
    Γιατι η ιστορια με της 3 Κορμπς? Ηταν σαν να βρισκομαι μεσα σε σκοτεινο παραμυθι... ασε που εχουν και αμεση σχεση με το
    Spoiler!

  29. The Following 2 Users Say Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    Starlord (22-01-2018),tutuyo (22-01-2018)

  30. #2100
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εμενα η δουλεια που εγινε στο στορυ (και κυριως οπως ειπατε στα side quests) ειναι πραγματικα παρα πολυ καλη. Ολα τα quests ειχαν δουλευτει με μερακι.

    Το κακο της υποθεσης ηταν οτι το μοτιβο που ακολουθουσες ηταν παντα σχεδον το ιδιο... witcher senses εδω, witcher sense εκει κλπ. Αυτο οντως κουραζει λιγακι. Αλλα οι ιστοριες πραγματικα σε αποζημειωνουν, ασχετο αν το παιχνιδι δεν σου προσφερε ιδιαιτερο in game reward για πολλες απο αυτες. (Το συστημα ΧΡ του παιχνιδιου ειναι επισης κακη υλοποιηση κατι που ελπιζω στο cyberpunk να διορθωσουν...)

  31. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Starlord (22-01-2018),tutuyo (22-01-2018)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •