Page 38 of 114 FirstFirst ... 283435363738394041424888 ... LastLast
Results 741 to 760 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #741
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    'Η ίσως απλώς να είναι κακά screenshots. Τα Witcher δεν ήταν και ποτέ consistent στην ποιότητά τους. Και το 2, που οι περισσότεροι το έχουν πολύ ψηλά, έχει σημεία που μπορούν να βγάλουν πολύ μέτρια screenshots και σημεία όπου φαίνεται πανέμορφο. Και, γενικά, από τη μέση και μετά είναι πολύ άνισο οπτικά.

    Αν για κάτι αξίζουν αυτά τα παιχνίδια είναι για το βάθος και για το storytelling τους, και για το art direction. Τώρα, πώς με 2 παιχνίδια, εκ τω οποίων το πρώτο μόνο τεχνικά άρτιο δεν ήταν, κατέληξε να θεωρείται η CDPR ως μια άλλη Naughty Dog, ιδέα δεν έχω

  2. #742

    Default

    Quote Originally Posted by VoleMaulder View Post
    Τώρα, πώς με 2 παιχνίδια, εκ τω οποίων το πρώτο μόνο τεχνικά άρτιο δεν ήταν, κατέληξε να θεωρείται η CDPR ως μια άλλη Naughty Dog, ιδέα δεν έχω
    εδω νομιζω πως εχει βαλει το χερακι του το ιντερνετ που μεγεθυνει πραγματα και καταστασεις.

  3. #743
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by VoleMaulder View Post
    Τώρα, πώς με 2 παιχνίδια, εκ τω οποίων το πρώτο μόνο τεχνικά άρτιο δεν ήταν, κατέληξε να θεωρείται η CDPR ως μια άλλη Naughty Dog, ιδέα δεν έχω
    Quote Originally Posted by AgentPrinny007 View Post
    εδω νομιζω πως εχει βαλει το χερακι του το ιντερνετ που μεγεθυνει πραγματα και καταστασεις.
    Πιστεύω ότι περισσότερο έχει να κάνει με το ήθος που έδειχνε ότι είχε η CDP πριν το Witcher 3. Άκουγε τους καταναλωτές , βελτίωνε σημαντικά τα παιχνίδια της, δωρεάν upgrades (Enhanced Editions), δωρεάν swag κτλ.. Ελάχιστοι το κάνουν αυτό πλέον, για πολύ μιρό χρονικό διάστημα και η ND/Sony δεν είναι ένας από αυτούς.

    Enhanced Edition

    At Game Developers Conference 2008, CD Projekt RED announced an enhanced version of the game which was released on September 16, 2008. The significant changes featured in the enhanced version are over 200 new animations, additional NPC models and recoloring of generic NPC models as well as monsters, vastly expanded and corrected dialogues in translated versions, improved stability, redesigned inventory system and load times reduced by roughly 80%.[14][15][16] In addition all bugs are said to be fixed and the game manual completely overhauled. There are also two new adventures available to play through: Side Effects and The Price of Neutrality. A new option is to mix and match ten different languages of voice and subtitles. For instance, players can now choose to play the game with Polish voices and English subtitles. Other featured languages are Russian, Italian, French, Spanish, German, Czech, Hungarian and Chinese.


    Aside from the game enhancements, The Witcher Enhanced Edition includes a "making of" DVD, a CD with 29 in-game soundtracks, another CD with "Inspired by" music, the short story The Witcher from the book The Last Wish, a map of Temeria printed on high quality paper, and the official strategy guide. In addition, a new and enhanced version of the D'jinni Adventure Editor is on the DVD with the two new Adventures. The game updates, as well as the box's extras, are available as a free download for owners of the original version who registered their game on the official forum. Furthermore, old savegames are compatible with the Enhanced Edition.


    According to CD Projekt co-founder Michal Kicinski, the Enhanced Edition required a $1 million investment, and the company has shipped 300,000 copies of the retail version worldwide as of December 2008, and counting digital distribution and retail sales the original game and the Enhanced Edition sold around 2 million copies as of 2010.[17]
    Enhanced Edition

    On 27 January 2012, CD Projekt RED announced an "Enhanced Edition" of The Witcher 2 via its sister company GOG.com, which was released on 17 April 2012 on the Xbox 360 and on the Windows PC via Steam and GOG.com.[36] The Enhanced Edition added over 10GB of new content, including four hours of gameplay, thirty-six minutes of cinematics including a new intro and outro, and a host of fixes to gameplay and the interface. All existing owners of The Witcher 2 received free upgrades to the Enhanced Edition, and could pre-load the update starting 11 April 2012. All new copies on PC and Xbox 360 shipped with the additional content on board.
    Πέρυσι τον Ιούλιο είχα πάρει τα 1+2 στο PC/Mac/Linux σε τιμή χώμα με όλα τα extras που θα μπορούσε να φανταστεί κανείς (από μουσική, μέχρι χάρτες, making of videos κτλ). Συλλεκτικές των 100€ και δεν έχουν τόσα πολλά.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  4. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Starlord (04-10-2014)

  5. #744
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    Αυτό το ήθος όμως δεν κρίνεται ούτε από τα εντυπωσιακά γραφικά ούτε από την τεχνική αρτιότητα. Κρίνεται από το πώς αντιμετωπίζεις τα όποια προβλήματα ή αιτήματα υπάρχουν και από τιμολογιακές πολιτικές. Το "ίντερνετ" όμως είτε ξεχνάει είτε αρέσκεται σε δράματα, και να δεις που θα βγει το παιχνίδι, θα έχει έναν αξιοσέβαστο αριθμό από bugs και προβλήματα (όπως και τα προηγούμενα δύο, που δεν ήταν καν open world) και θα αρχίσουν όλοι να φωνάζουν να τους ρίξουμε στην πυρά επειδή "πουλήθηκαν στην MS" ή ό,τι άλλο είναι cool to hate σε εκείνη τη φάση.

  6. #745
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by VoleMaulder View Post
    'Η ίσως απλώς να είναι κακά screenshots. Τα Witcher δεν ήταν και ποτέ consistent στην ποιότητά τους. Και το 2, που οι περισσότεροι το έχουν πολύ ψηλά, έχει σημεία που μπορούν να βγάλουν πολύ μέτρια screenshots και σημεία όπου φαίνεται πανέμορφο. Και, γενικά, από τη μέση και μετά είναι πολύ άνισο οπτικά.

    Αν για κάτι αξίζουν αυτά τα παιχνίδια είναι για το βάθος και για το storytelling τους, και για το art direction. Τώρα, πώς με 2 παιχνίδια, εκ τω οποίων το πρώτο μόνο τεχνικά άρτιο δεν ήταν, κατέληξε να θεωρείται η CDPR ως μια άλλη Naughty Dog, ιδέα δεν έχω
    Κατεληξε να θεωρειται διοτι οι ιδιοι το επιδιωξαν και η σταση η δικη τους ηταν τετοια στην οποια προβαλαν τους εαυτους τους ως το πιο cutting edge pc graphics making studio.

    Το διατυμπανιζαν καθολο το development του 2 και το υπερδιατυμπανισαν με τις δηλωσεις τους για το 3. Οταν αυτολεξει οι ιδιοι εκαναν δηλωσεις οπου ελεγαν "we are aiming at cgi open world quality graphics" και οτι θα τριβουμε τα ματια μας απο το αποτελεσμα και fur tech και red engines και και και, δεν φταιει καποιος αλλος παρα μοναχα οι ιδιοι. Ή μαλλον οχι, ιςως φταιμε απο οτι φαινεται κι εμεις, που λογο της υποληψης στην οποια τους ειχαμε σαν στουντιο, τους πιστεψαμε. Αν ολα αυτα αποδειχθουν αληθεια βεβαια.

    Και αυτους τους διατυμπανισμους για τα γραφικα δεν τα ακουσαμε μια και 2 φορες αλλα αρκετες. Οπως και αλλα διαφορα μαργαρηταρια.

    παρολαυτα ας περιμενουμε να δουμε τι τελικα θα γινει.
    Last edited by Valkyre; 04-10-2014 at 19:40.

  7. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Starlord (04-10-2014)

  8. #746
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    Η λέξη κλειδί είναι το "aiming"

    Ας ήταν το Watchdogs το μικρό δαχτυλάκι του Witcher σε άλλα πράγματα κι ας είχε και ακόμα πιο downgraded γραφικά, εδώ που τα λέμε.

    Το θέμα είναι πως μεγάλο κομμάτι της αγοράς κοιτάει γραφικά για να εντυπωσιαστεί και να ασχοληθεί με ένα παιχνίδι, επόμενο είναι το PR όλων, εφόσον όλοι θέλουν να διευρύνουν το κοινό τους, να εστιάζει σε αυτό και να τάζει λαγούς με πετραχήλια, αλλιώς, μένουν απ' έξω από το παιχνίδι της προώθησης. Οι υπόλοιποι (θα έπρεπε να) ξέρουμε καλύτερα.

  9. #747
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Και αυτο δηλαδη δικαιολογει οποιαδηποτε δηλωση κανουν οι devs? Δηλαδη αν βγαινουν και μας λενε οτι ναναι απλα θα πρεπει να το δικαιολογουμε απο την σκοπια οτι μιλανε για γραφικα και ο κοσμος κοιταζει γραφικα;

    επισης δεν ξερω γιατι αναφερεις το Watchdogs, κανεις δεν εδωσε στην ubisoft συγχωροχαρτι ουτε και την δικαιολογησε. Ισα ισα το αντιθετο.

    Η cdproject δεν συμπεριφερεται οπως μας ειχε συνηθισει ολα αυτα τα χρονια. Και δεν ειναι μονο οι δηλωσεις για τα γραφικα. Η ολη φαρσοκωμωδια με τα DRM οι δηλωσεις οτι ταχατες μου σας σκεφτομαστε ολους το ιδιο και θα προσφερουμε σε ολους το ιδιο υλικο, αλλα προσεξτε μιλαμε για digital γιατι ειναι ωραιο να βρισκεις μικρα παραθυρακια για να βγαινεις ο καλος και ταπεινος dev , αλλα απο την αλλη πληρωσε τα ιδια λεφτα και παρε λιγοτερο υλικο στο κουτι σου μεσα.

    Μετα αρχιζουν να δειχνουν next gen wolves με γουνες ιστοριες μας λενε για 1080p στις κονσολες και μετα μαθαινουμε οτι κατι παει παρα πολυ στραβα με το ολο εγχειρημα.

    Δεν εχω αφορησει το παιχνιδι, ακομα το περιμενω πως καη πως αλλα η CD Project δεν ειναι αυτο ακριβως που εγω ειχα στο μυαλο μου μολις μερικα χρονια πριν.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Starlord (05-10-2014),teras1 (05-10-2014)

  11. #748
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    Oops, διάβασα ένα "για" στο "Οπως και άλλα διάφορα μαργαρητάρια" και το μυαλό μου πήγε στο WD λόγω του downgrade

    Δεν τους δικαιολογώ, βασικά. Ισως φαίνεται έτσι αν υποθέσουμε ότι και οι δύο τους είχαμε στην ίδια υψηλή υπόληψη, αλλά νομίζω ότι μια τέτοια θεώρηση δεν είναι και πολύ ρεαλιστική σε μια ανταγωνιστική βιομηχανία όπου οι παραγωγές κοστίζουν όσο κοστίζουν. Και δεν είναι μόνο αυτό, ξεχνάμε την παλιότερη γκάφα τους με το DRM; Τα μάζεψαν καλά τελικά, κι από τότε το πάνε πολύ καλά το θέμα στο GoG, αλλά, ξέρεις, αυτό μπορείς να το ερμηνεύσεις με διάφορους τρόπους. Μπορείς να πεις ότι σέβονται τον καταναλωτή από την αγνή καρδιά τους, αλλά μπορείς και να πεις ότι αυτό είναι το καλύτερο χαρτί να παίξουν αν θέλουν να έχουν ελπίδα να ανταγωνιστούν τη Valve, χτυπώντας την εκεί όπου πονάει (όσο πονάει, τέλος πάντων).

    Για το θέμα των διαφορετικών συλλεκτικών εκδόσεων διαφωνώ, επίσης. Μιλάμε για κάτι ελάχιστο σε μια συλλεκτική έκδοση. Το παιχνίδι είναι ακριβώς το ίδιο. Και η συλλεκτική του 360 διαφορετική ήταν από του PC στο 2. Θα έλεγες εκεί ότι υπήρξε ευνοϊκή μεταχείριση προς κάποιο κοινό;

    Οσο για τον υποτιθέμενο insider, τι μάθαμε από αυτόν; Οτι "κάτι" πάει στραβά κι ότι κάνουν crunch; Καλώς ήρθαμε στο video games development!

    Bottom line, υποθέτω, είναι το ότι δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς με το τι μας είχε συνηθίσει τόσα χρόνια. Σε ενήλικα, σχετικά καλογραμμένα παιχνίδια, γεμάτα bugs, άπειρα crashes, μέτριο προς κακό ήχο, άνισα γραφικά, και στην καλύτερη μέτριο gameplay; Ανέβηκε το στάτους τους ξαφνικά με το W2 επειδή οι πισάκηδες είχαν απωθημένα από το πρώτο Crysis, ανέβηκε το προφίλ της εταιρείας και της σειράς τους και τώρα κάνουν πιο επιθετικό marketing. Ισως να παραείμαι κυνικός εγώ, δεν ξέρω


    ΥΓ: Σε τι αναφέρσαι ως "φαρσοκωμωδία με τα DRM";
    Last edited by VoleMaulder; 05-10-2014 at 03:33.

  12. #749
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by VoleMaulder View Post
    Oops, διάβασα ένα "για" στο "Οπως και άλλα διάφορα μαργαρητάρια" και το μυαλό μου πήγε στο WD λόγω του downgrade

    Δεν τους δικαιολογώ, βασικά. Ισως φαίνεται έτσι αν υποθέσουμε ότι και οι δύο τους είχαμε στην ίδια υψηλή υπόληψη, αλλά νομίζω ότι μια τέτοια θεώρηση δεν είναι και πολύ ρεαλιστική σε μια ανταγωνιστική βιομηχανία όπου οι παραγωγές κοστίζουν όσο κοστίζουν. Και δεν είναι μόνο αυτό, ξεχνάμε την παλιότερη γκάφα τους με το DRM; Τα μάζεψαν καλά τελικά, κι από τότε το πάνε πολύ καλά το θέμα στο GoG, αλλά, ξέρεις, αυτό μπορείς να το ερμηνεύσεις με διάφορους τρόπους. Μπορείς να πεις ότι σέβονται τον καταναλωτή από την αγνή καρδιά τους, αλλά μπορείς και να πεις ότι αυτό είναι το καλύτερο χαρτί να παίξουν αν θέλουν να έχουν ελπίδα να ανταγωνιστούν τη Valve, χτυπώντας την εκεί όπου πονάει (όσο πονάει, τέλος πάντων).

    Για το θέμα των διαφορετικών συλλεκτικών εκδόσεων διαφωνώ, επίσης. Μιλάμε για κάτι ελάχιστο σε μια συλλεκτική έκδοση. Το παιχνίδι είναι ακριβώς το ίδιο. Και η συλλεκτική του 360 διαφορετική ήταν από του PC στο 2. Θα έλεγες εκεί ότι υπήρξε ευνοϊκή μεταχείριση προς κάποιο κοινό;

    Οσο για τον υποτιθέμενο insider, τι μάθαμε από αυτόν; Οτι "κάτι" πάει στραβά κι ότι κάνουν crunch; Καλώς ήρθαμε στο video games development!

    Bottom line, υποθέτω, είναι το ότι δεν είμαι σίγουρος τι εννοείς με το τι μας είχε συνηθίσει τόσα χρόνια. Σε ενήλικα, σχετικά καλογραμμένα παιχνίδια, γεμάτα bugs, άπειρα crashes, μέτριο προς κακό ήχο, άνισα γραφικά, και στην καλύτερη μέτριο gameplay; Ανέβηκε το στάτους τους ξαφνικά με το W2 επειδή οι πισάκηδες είχαν απωθημένα από το πρώτο Crysis, ανέβηκε το προφίλ της εταιρείας και της σειράς τους και τώρα κάνουν πιο επιθετικό marketing. Ισως να παραείμαι κυνικός εγώ, δεν ξέρω


    ΥΓ: Σε τι αναφέρσαι ως "φαρσοκωμωδία με τα DRM";
    Αυτο που ειπε ο insider οπως το ειπε (και επιβεβαιωθηκαν τα λεγομενα του ως βασιμα και αυθεντικα) δεν ηταν τοσο απλο οσο το περιγραφεις. Δεν αναφεροταν σε μια φυσιολογικη κατασταση που συναντας στην αναπτυξη καθε τιτλου, αλλα ηταν εμφανως τοποθετημενος στο οτι η CDProject δεν εχει καταφερει να πετυχει τους στοχους που υποσχεθηκε και οτι εδω και ενα χρονο λιγο πολυ επικραττει μια οχι και τοσο αισιοδοξη κατασταση. Crunch κανεις το τελευταιο 2μηνο αντε 3μηνο, οχι επι ενα χρονο.

    για τις συλλεκτικες δεν γινεται να συγκρινω πισι με κονσολα, καθοτι και μονο η τιμολογιακη πολιτικη ειναι εκδιαμετρου διαφορετικη. Η κατασταση με το ΟΝΕ και το PS4 ειναι απλη για εμενα: δεν δεχομαι να μου λεει καποιος οτι δεν προκειται να προσφερει περισσοτερο υλικο σε καποιον και εγω να βλεπω στο μαγαζι το W3 να πωλειται 60€ στο PS4 60€ Και στο ΟΝΕ και το κουτακι του ΟΝΕ να εχει περισσοτερο προιον, ειτε digital ειτε υλικο. Δεν μπορω να ακουω τετοια πραγματα. Εαν θελει να ειναι σωστος και να με "σκεφτεται" τοτε καλλιστα να μειωσει την τιμη της 1 εκδοσης ή να αυξησει την τιμη της αλλης. Οποιαδηποτε αλλη "εξηγηση" ή δικαιολογηση απο μερους τους ειναι το λιγοτερο προσβλητικη για την νοημοσυνη ολων.

    Για το DRM αναφερομαι φυσικα στο οτι η CD Project μια ζωη διατυμπανιζει οτι ειναι εταιρεια εντελως αντιθετη με τα DRM και μαλιστα με σκοπο να εξαληφθει αυτο το φσινομενο απο το gaming, και τελικα αποφασισαν να παρουσιασουν το παιχνιδι τους στην press conference μιας κονςολας ΦΟΥΛ DRM και να κανουν συμφωνια με μια εταιρεια η οποια περιεγραφε στην ιδια ακριβως εκθεση, πως ακριβως σκοπευει να βιασει πατωκορφα αυτο που ονομαζουμε gaming.

  13. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    teras1 (05-10-2014)

  14. #750
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    Ναι, ρε συ, δεκτό έως ένα βαθμό αυτό για το DRM, αλλά μιλάμε για developer που ξεκίνησε από PC only (MS) και μετά έβγαλε κάποια στιγμή 360 port (πάλι MS). Με ποιους λες να τα έχει καλύτερα, με τη Sony;

    Με αυτή τη λογική δε θα έπρεπε ούτε στο Steam να υπάρχει το Witcher, επειδή και η Valve παρόμοιες πολιτικές με αυτές που πήγε να περάσει η MS είχε και έχει.

    Η απλή έκδοση του 3 τα ίδια δεν έχει παντού; Οι συλλεκτικές δεν είναι που διαφέρουν; Θυμάμαι λάθος;

    Οσο για τον insider, αυτό που καταλαβαίνω είναι πως επιβεβαιώθηκε ότι είναι κάποιος insider, όχι τα λεγόμενά του, τα οποία μπορεί να σημαίνουν οτιδήποτε (τουλάχιστον εκεί όπου άφησα το θέμα χτες, σήμερα δεν έχω ασχοληθεί καθόλου). Ο insider μπορεί επίσης να είναι βαλτός για λόγους marketing, το ότι είναι όποιος είναι δεν αποδεικνύει κάτι από μόνο του.

    Τέλος πάντων, όπως και να έχει, ένα πράγμα δεν αλλάζει μόνο. ΠΟΤΕ δεν κάνουμε pre-order παιχνίδια. Θα βγει και θα δούμε πώς θα είναι και θα το κρίνουμε τότε, όπως και το χειρισμό των όποιων προβλημάτων από το στούντιο. Κι αν μας έχουν κοροϊδέψει ευθαρσώς απαντάμε με το μόνο ουσιαστικό μέσο που έχουμε, το πορτοφόλι μας. Επειδή ό,τι και να λέμε στα φόρα, αν το παιχνίδι σαρώσει σε πωλήσεις - όπως κάποια άλλα - τίποτα δεν καταφέρνουμε.
    Last edited by VoleMaulder; 05-10-2014 at 05:43.

  15. #751
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Δεν εχω προβλημα με ποιον τα εχει καλα ή οχι η CD Project. Προβλημα εχω να κανουν δηλωσεις περι του εναντιον. Με ενοχλει. Υποτιθεται το παιζουν ειλικρινεις, ανεξαρτητοι (γιατι παντα αυτην την σταση κρατουσαν, οτι επειδη κανουν self publish δεν ειναι μα κανενα στρατοπεδο) , υπερ του gamer και τελικα επι της ουσιας πουλανε φυκια για μεταξωτες κορδελες.

    Δεν εχω προβλημα που χρησιμοποιουν καποιο marketing deal με την MS. Δεν με νοιαζει καν που βαζουν περισσοτερα πραγματα στο κουτι. Με νοιαζει που κανουν τους κινεζους και κανουν δηλωσεις οι οποιες για εμενα εχουν φτασει στο σημειο να με ενοχλουν γιατι μοιαζει να με περνανε για ηλιθιο.

    Η CD Project, ουτε η ταπεινη εταιρεια που θελει να κανει να πιστευει ο κοσμος, ειναι πλεον, ουτε κοιταζουν πρωτα το συμφερον του gaming και μετα το δικο τους, ουτε και δεν ειναι οι ασυμβιβαστοι που καποοτε ηθελαν να πιστευουμε οτι ειναι.

    Απλα αλλαξαν τα πραγματα. Δεν μισω την εταιρεια, ουτε και δεν προκειται να πω οτι δεν αγοραζω παιχνιδι τους, μια χαρα εταιρεια ειναι απλα πλεον ειναι μια "κοινη" εταιρεια και οχι αυτο το μοναδικο το οποιο ηθελαν ο κοσμος να πιστευει και που προσωπικα πιστευα μεχρι πριν 1-2 χρονια.

    Τωρα ο insider μακαρι να κανει λαθος ή να λεει αρλουμπες, αλλα το σιγουρο ειναι οτι κατι ξερει και τα λεει και δεν τα πεταει ετσι επειδη θελει να γινει διασημος στο gaf. Αλλωστε δεν φανηκε να νοιαζεται ιδιαιτερως να αποκτηση την οποιαδηποτε φημη.

  16. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    Starlord (05-10-2014),VoleMaulder (05-10-2014)

  17. #752
    Cool Member VoleMaulder's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Location
    Glasgow
    Posts
    154
    PSN ID
    VoleMaulder

    Default

    Συμφωνώ σε όλα σχεδόν. Το μόνο που βλέπω λίγο διαφορετικά είναι την αλλαγή. Δε νομίζω ότι άλλαξαν ακριβώς. Νομίζω ότι απλώς παίζουν πιο έντονα το χαρτί του "είμαστε φίλοι σας" τα τελευταία δύο χρόνια κι έχει αρχίσει να φαίνεται η αντίθεση, ή η υπερβολή αν θες, μεταξύ της εικόνας που θέλουν να έχουν και των ρεαλιστικών επιχειρηματικών κινήσεων που έχουν να κάνουν.

    Τέλος πάντων, μετοχές δεν έχουμε (τουλάχιστον εγώ, δεν ξέρω για σένα ), οπότε αυτό που μας καίει στην τελική είναι αν θα βγάλουν καλό κι ολοκληρωμένο παιχνίδι ή όχι.

  18. #753
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Φυσικα και δεν εχω μετοχες και αν κατι θελω ειναι το W3 να ειναι αυτο που με εκανε να φανταστω η εταιρεια με τα λεγομενα της. Εαν δεις και παλαιοτερα ποστ μου, ηταν (και μεχρι ενος βαθμου ακομα ειναι) το πιο αναμενομενο παιχνιδι μου μαζι με το MGSV.

  19. #754
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    CD Projekt: There Will Be No Downgrade For The Witcher 3


    http://www.worldsfactory.net/2014/10...Speed=noscript

    Για να δουμε. Παντως δεν αναιρει τις εικονες που ανεβασαν και απλα υποσχεται οτι δεν θα υπαρξει downgrade. Μακαρι.

  20. #755
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Φυσικα και δεν εχω μετοχες και αν κατι θελω ειναι το W3 να ειναι αυτο που με εκανε να φανταστω η εταιρεια με τα λεγομενα της. Εαν δεις και παλαιοτερα ποστ μου, ηταν (και μεχρι ενος βαθμου ακομα ειναι) το πιο αναμενομενο παιχνιδι μου μαζι με το MGSV.
    και εμεις που το ξερουμε?

  21. The Following User Says Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    VoleMaulder (06-10-2014)

  22. #756
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Παντως δεν αναιρει τις εικονες που ανεβασαν και απλα υποσχεται οτι δεν θα υπαρξει downgrade
    Ολο το ζουμακι, no downgrade σε σχεση με τι? Γιατι αν ειναι σε σχεση με αυτες τις φωτογραφιες χαιρω πολυ, ειναι ηδη downgraded.


  23. #757
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    καταρχην οι πιο προσφατες εικονες απο ποια εκδοση ήταν;

  24. #758
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Δεν εχουμε την παραμικρη ιδεα, υπoθετω console version μιας και λυκοι δεν ειχαν L'oreal τριχα ουτε Nvidia υπερδυναμεις.



  25. #759
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by hakoo View Post
    Δεν εχουμε την παραμικρη ιδεα, υπoθετω console version μιας και λυκοι δεν ειχαν L'oreal τριχα ουτε Nvidia υπερδυναμεις.
    To περιεργο ειναι οτι ΠΟΤΕ δεν εχουν κυκλοφορησει εικονες απο κονσολες και το ακομα πιο κουλο ειναι οτι μια απο τις εικονες με το griphon εχει fur κανονικο... οτι ναναι.

  26. #760
    SteliosGamerGR's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Athens
    Posts
    8
    PSN ID
    SteliosGamerGR

    Default The Witcher 3: The Wild Hunt - PS4/XB1/PC - The Trail


  27. The Following User Says Thank You to SteliosGamerGR For This Useful Post:

    Starlord (24-10-2014)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •