Page 91 of 114 FirstFirst ... 4181878889909192939495101 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1801
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ερώτηση γιατί με το inventory χάνομαι λίγο. Με τα όπλα οκ το έχω βρει και τα πουλάω τα αδύναμα.
    Με τα αντικείμενα τα κρατάω μπας και χρειαστούν πουθενά.
    Με τα βιβλία τι κάνω;; Τα πουλάω;; Το ίδιο ισχύει και για τα γράμματα και τα contracts. Εφόσον τα έχω διαβάσει όλα υπάρχει κάποιος λόγος να τα κρατάω;;
    Spoiler!

  2. #1802
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Όχι δεν υπάρχει , μπορείς να τα πουλήσεις . Μπορεις να δεις αν εχουν γίνει read και άντε γεια ! Το ίδιο ιςχυει και για τα contracts. Ότι σου χρειάζεται ως quest item δεν μπορεί να φύγει απο πάνω σου.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. The Following 3 Users Say Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    mihalis13 (08-02-2016),Starlord (08-02-2016)

  4. #1803

    Default

    Για να πάω από το σημείο όπου είναι το novigrad ας πούμε στο σημείο White Orchard πρέπει να κάνω οπωσδήποτε fast travel?

    Στάλθηκε από το XT1068 μου

  5. #1804
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Nαι, το παιχνιδι εχει 3 μεγαλες περιοχες που δεν συνδεονται μεταξυ τους, παρα μονο με fast travel.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    Starlord (09-02-2016),teopanta1 (09-02-2016)

  7. #1805

    Default

    Ενα θεματακι αν σας εχςι τύχει.. Καθε φορά που σκοτωνομαι και πρέπει να κανει load κολαει μονιμα και δε φορτώνει, σας εχει τυχει; πρεπει να λανω close το game kai να το ξανατρεξω. Εχει κάνεις ιδεα πως μπορεί να φτιάξει; αν φτιαχνει..



    Sent from my LG-V500 using Tapatalk

  8. #1806
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Εμένα ποτέ. Απλά κανει πολύ ωρα loading αν πεθάνεις.
    Μπορεί και πάνω απο λεπτό.
    Spoiler!

  9. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Starlord (12-02-2016)

  10. #1807

    Default

    το χω αφήσει έως και 5 λεπτά και κολλημένο στο Loading τι στο καλό.. και δε μπορείς να σκευτεις οτι ειναι corrupted file γιατί αν το κλείσω και το ανοίξω το game φορτώνει κανονικά το save.. περίεργα πραγματα

  11. #1808
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Quote Originally Posted by sndev View Post
    το χω αφήσει έως και 5 λεπτά και κολλημένο στο Loading τι στο καλό.. και δε μπορείς να σκευτεις οτι ειναι corrupted file γιατί αν το κλείσω και το ανοίξω το game φορτώνει κανονικά το save.. περίεργα πραγματα
    Κάνε reinstall το παιχνίδι
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  12. #1809
    Advanced Member nikosgnr's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    565
    PSN ID
    nikosgnr
    Name
    Νίκος

    Default

    Φαίνεται πως έγινε Leak του περιεχομένου για το Blood & Wine Expansion. Πάμε για Ιούνιο (; )

    "DarthasBinar who said he got some backstage information about BaW but he cant tell hes source name the post deleted few minutes later but I got most information saved and I want to share it here with you!

    "I must add that if this information is true its gonna be epic expansion."



    • BaW Level Req: BaW minimum level will be 40 and you can start it before or after the main story.
    • Expansion “VIBE”: huge “Brotherhood of the Wolf” Vibe- no idea what he meant here. i don’t know this Brotherhood thingy.
    • Endings: BaW will offer 2 Standard endings and 1 secret ending that will be available only if you did something specific in the main story.
    • New Sword: a new “Bone” Sword that probably connected to the Brotherhood of the Wolf.
    • New NPC Type: New npc’s that will offer to change Armors Colors and we will 1 in each of the major areas-Novigrad/Skellige/Toussaint.
    • New Skills: 4 new Skills for Combat/Alchemy/Signs and 12 New General Skills also 3 new Skills slots and 1 mutagen Slot
    • Trophies Rework: Something about Trophys no longer useless but gives good buffs that effects your whole gameplay.
    • New Armors: Something about Witcher gear will have alternate Upgrades for each set.
    • Map Size: Devs said that the map grows bigger over time and right now its around 75% of Novigrad/Velen and by the end of development it will be even bigger.
    • New Animations: New combat Animations and New Combat MOVES< maybe the new skills ? New Fist Fights Animations New Drinking Decoctions Animations – something like the CGI Trailers
    • Rebalance Changes: Huge Combat Balance-a new balance for the Difficulty levels which will be harder to play in the later acts.
    • New Sign: Helitrop Sign is coming back from W2 and will be a bit different and also offer an alternate mode.
    • Boss Fights: we gonna see some awesome boss fights like HOS but we will also have 1 HUGE boss fight that will be the hardest ever made – something like the Kraken from W2
    • Graphics: something about Toussaint gonna have the most complex lighting system. Bigger visible Distance, reduced FOG, better LOD and basically Toussaint gonna be the most amazing Graphic area ever made – the tech changes will be applied to Toussaint ONLY! other areas remain the same.
    • Camera: New Camera Settings and FOV Settings will be available- Also CDPR working on new First Person mode. Iorveth\Saskia- Not gonna be in the new Expansion.
    • Gwent: New Skills??,New Cards,New Leader Cards and something about you gonna have Double the things to do in Gwent now ? probably a blessed rework for gwent?
    • Story: He did not ask for any story information because of spoilers.
    • Release Date: Early June , Devs said they dont want to push things sooner because they want the Fans to miss The Witcher more and more. Development will be over around the End of April and Early May, but might pushed later for release. We gonna see new gameplay movies around End of May.
    http://www.gamezone.com/news/the-wit...leaked-3433600
    Last edited by nikosgnr; 17-02-2016 at 19:27.

  13. The Following 2 Users Say Thank You to nikosgnr For This Useful Post:

    sndev (18-02-2016),tsakali GR (17-02-2016)

  14. #1810
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Έχω παίξει γύρω στις 35 ώρες και έφτασα πλέον στο Skelige. Παρόλο που παίζω κάποια secondary quests γενικά προσπαθώ να τα αποφεύγω για να μην "χάνομαι" από το main story. Δεν κάνω κάποια βλακεία ε;
    Είναι μερικά side quests τα οποία μου κολλάνε με το story του game, κάποια άλλα όμως τα αφήνω επίτηδες για να τα παίξω αφού το τερματίσω.
    Το παίζω σε Hard δυσκολία (Blood & Broken Bones) και γενικά δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα παρα μόνο σε μερικές μάχες που εκεί οφείλεται το μετριο, κατά τη γνώμη μου, combat system.
    Η ιστορία είναι φοβερή και όσο παίζεις "χάνεσαι" μέσα στον κόσμο του Witcher.
    Για αυτό αφήνω και τα side quests γιατί είναι όλα (έως τώρα τουλάχιστον) τόσο καλογραμμένα που θες δεν θες ξεχνιέσαι και παρατάς το main story.
    Spoiler!

  15. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    chronohill (07-03-2016)

  16. #1811
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Εμένα ποτέ. Απλά κανει πολύ ωρα loading αν πεθάνεις.
    Μπορεί και πάνω απο λεπτό.
    Είναι δυστυχώς πολύ εκνευριστικό. Το παίζω στο Death March όπου ο θάνατος παραμονεύει ανάμεσα στα λουλούδια και πραγματικά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αλλάξω. Έχω παίξει 10-12 ώρες και είμαι level 4 (άλλη απάτη αυτή, να σκοτώνω πλάσμα 3 level παραπάνω και να μου δίνει 4 ολόκληρα xp), μόλις πήγα στο Velen και μίλησα στον Blood Baron. Και εμένα δεν με τρελαίνει το σύστημα της μάχης αλλά το υπόλοιπο παιχνίδι μου αρέσει αρκετά μέχρι στιγμής.
    Έχω μια ερώτηση. Υπάρχουν δύο στήλες με consumables, και μπορώ να δω και να διαλέξω μόνο τη μία με το σταυρό. Μπορώ να επιλέξω και τη δεύτερη ή μόνο από το Inventory;
    Μιχάλη στη δυσκολία που το παίζεις γεμίζει η ζωή σου όταν κάνεις meditate; Δεν ξέρω και εγώ πόσο χρόνο έχω φάει κυνηγώντας για να έχω προμήθειες.

  17. #1812
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Είναι δυστυχώς πολύ εκνευριστικό. Το παίζω στο Death March όπου ο θάνατος παραμονεύει ανάμεσα στα λουλούδια και πραγματικά σκέφτομαι πολύ σοβαρά να το αλλάξω. Έχω παίξει 10-12 ώρες και είμαι level 4 (άλλη απάτη αυτή, να σκοτώνω πλάσμα 3 level παραπάνω και να μου δίνει 4 ολόκληρα xp), μόλις πήγα στο Velen και μίλησα στον Blood Baron. Και εμένα δεν με τρελαίνει το σύστημα της μάχης αλλά το υπόλοιπο παιχνίδι μου αρέσει αρκετά μέχρι στιγμής.
    Έχω μια ερώτηση. Υπάρχουν δύο στήλες με consumables, και μπορώ να δω και να διαλέξω μόνο τη μία με το σταυρό. Μπορώ να επιλέξω και τη δεύτερη ή μόνο από το Inventory;
    Μιχάλη στη δυσκολία που το παίζεις γεμίζει η ζωή σου όταν κάνεις meditate; Δεν ξέρω και εγώ πόσο χρόνο έχω φάει κυνηγώντας για να έχω προμήθειες.
    Γενικά δεν σου δίνει πολύ ΧP αν σκοτώνεις κάποιο σε αντίθεση με το να ολοκληρώσεις κάποιο quest εγώ με 35 ώρες είμαι στο level 16. Στα μικρά level είναι δύσκολο με τις προμήθειες αλλά μετά θα έχεις άπειρες.
    Με τα consumables διαλέγεις με πάνω η κάτω σταυρό όποιο έχεις ενεργό. Αν έχεις πατημένο το R1 και κρατήσεις πατημένο πάνω ή κάτω τον σταυρό σου ενεργοποιεί το δεύτερο consumable της εκάστοτε στήλης.
    Δεν το έχω παρατηρήσει στο meditate τι κάνει, το χρησιμοποιώ και πολύ σπάνια η αλήθεια είναι. Σίγουρα δεν μου γεμίζει μόνη της που το κάνει σε μικρότερες δυσκολίες (βέβαια έχω βάλει κάποια upgrades και gems που το κάνουν αυτό)
    Για μένα παίξε κανονικά τα quests και θα ανέβεις πολύ γρήγορα level, επίσης λούταρε άφοβα σε σπίτια κλπ. Γενικά δεν είναι δύσκολο παιχνίδι.
    Spoiler!

  18. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Kane (07-03-2016)

  19. #1813
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Έχω παίξει γύρω στις 35 ώρες και έφτασα πλέον στο Skelige. Παρόλο που παίζω κάποια secondary quests γενικά προσπαθώ να τα αποφεύγω για να μην "χάνομαι" από το main story. Δεν κάνω κάποια βλακεία ε;
    Είναι μερικά side quests τα οποία μου κολλάνε με το story του game, κάποια άλλα όμως τα αφήνω επίτηδες για να τα παίξω αφού το τερματίσω.
    Το παίζω σε Hard δυσκολία (Blood & Broken Bones) και γενικά δεν έχω συναντήσει κάποιο πρόβλημα παρα μόνο σε μερικές μάχες που εκεί οφείλεται το μετριο, κατά τη γνώμη μου, combat system.
    Η ιστορία είναι φοβερή και όσο παίζεις "χάνεσαι" μέσα στον κόσμο του Witcher.
    Για αυτό αφήνω και τα side quests γιατί είναι όλα (έως τώρα τουλάχιστον) τόσο καλογραμμένα που θες δεν θες ξεχνιέσαι και παρατάς το main story.
    Μην κάνεις το λάθος που έκανα εγώ. Άφησα πολλά secondary και έφτασα να το τελειώσω και να είμαι 32 Level και οι αποστολές 10.

    Sent from my m1 note using Tapatalk
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  20. The Following User Says Thank You to three_brothers1 For This Useful Post:

    Starlord (07-03-2016)

  21. #1814
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by three_brothers1 View Post
    Μην κάνεις το λάθος που έκανα εγώ. Άφησα πολλά secondary και έφτασα να το τελειώσω και να είμαι 32 Level και οι αποστολές 10.

    Sent from my m1 note using Tapatalk
    Αυτό δεν με απασχολεί τόσο να σου πω την αλήθεια. Θέλω να απολαύσω το story σαν ενιαία εμπειρία. Με τα secondary που έκανα στην αρχή, έπαιζα λίγο story, έκανα secondary quests και γενικά δεν απολάμβανα το main story. Τώρα που παίζω story και κάνω κάποιες αποστολές που μου βγάζουν νόημα πως κολλάνε με το story (πχ με βοήθησε κάποιος σε main quest και μου ζητάει μετά την βοήθεια μου) απολαμβάνω πολύ περισσότερο το story.
    Spoiler!

  22. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Valkyre (10-03-2016)

  23. #1815
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Αυτό δεν με απασχολεί τόσο να σου πω την αλήθεια. Θέλω να απολαύσω το story σαν ενιαία εμπειρία. Με τα secondary που έκανα στην αρχή, έπαιζα λίγο story, έκανα secondary quests και γενικά δεν απολάμβανα το main story. Τώρα που παίζω story και κάνω κάποιες αποστολές που μου βγάζουν νόημα πως κολλάνε με το story (πχ με βοήθησε κάποιος σε main quest και μου ζητάει μετά την βοήθεια μου) απολαμβάνω πολύ περισσότερο το story.
    Εγώ πάντως Μιχάλη έπαιζα τα secondary quests σχεδόν αμέσως όταν τα έπαιρνα και φυσικά εφόσον πληρούσα τα απαραίτητα levels (σε κάθε quest βοηθάει να βλέπεις το suggested lvl που σου λέει και με τον χρωματικό κώδικα για να ξέρεις αν το "έχεις" για να το βγάλεις). Επίσης, αρκετά secondary quests είναι σχεδιασμένα άπο άποψη δυσκολίας να ταιριάζουν με την άνοδο των levels σου, δηλαδή συνήθως στις περιοχές που τα κάνεις accept είναι υπολογισμένο πόσο είσαι περίπου σε level. Άσε δε που μερικά μπορεί να τα κάνεις και fail αυτόματα αν προχωρήσεις κάτι στην ιστορία κατά λάθος. Εμένα το σύστημα να τα παίζω όταν τα έπαιρνα με βοήθησε πολύ με την κλικαμούμενη δυσκόλία στο "Blood & Bones" και έτσι προχωρούσα σταθερά και καλά και στο main story.

    Ένα ακόμη μειονέκτημα αν τα αφήσεις για το τέλος, είναι ότι όταν πλέον φτάσεις πολύ υψηλό level τα περισσότερα side quests θα είναι από ανούσια έως εξαιρετικά γελοία σε δυσκολία και τα XP που θα σου δίνουν θα'ναι για κλάμματα. Άκουσέ με και ξεκίνα να παίζεις τα side quests μέχρι να φτάσεις να είναι σε lvl υψηλότερο από το δικό σου. Μην σε ανησυχεί με το main story, έτσι το παιχνίδι γίνεται πιο immersive και άσε δε που έχοντας παίξει πολλά side quests, θα συνδέεις καλύτερα τα γεγονότα και στην κεντρική ιστορία.

  24. The Following User Says Thank You to tsakali GR For This Useful Post:

    Starlord (10-03-2016)

  25. #1816
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Προσωπικα μου χαλασε το Immersion το υπερβολικο secοndary story hunting, στο οποιο μπορω να πω αφιερωσα αρκετο χρονο. Η φαση ειναι, και εχει διατυπωθει απιστευτα καλα στο Fallout 4: I need to find my son, but first let's save some farms from the slavers.... Το ιδιο πιστευω ισχυει και εδω. Πρεπει να βρεις την Σιρι, αυτη ειναι η προτεραιοτητα, οχι να κανει ενα bounty. Μετα θα εχεις το χρονο να κανεις και τα υπολοιπα.
    Επισης πιστευω στο Λινκ για το leaked information, σε ολους μας πηγε πρωτα το ματι στο gwent, ετσι δεν ειναι γιωργο ?

  26. The Following User Says Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    mihalis13 (10-03-2016)

  27. #1817
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Αυτό δεν με απασχολεί τόσο να σου πω την αλήθεια. Θέλω να απολαύσω το story σαν ενιαία εμπειρία. Με τα secondary που έκανα στην αρχή, έπαιζα λίγο story, έκανα secondary quests και γενικά δεν απολάμβανα το main story. Τώρα που παίζω story και κάνω κάποιες αποστολές που μου βγάζουν νόημα πως κολλάνε με το story (πχ με βοήθησε κάποιος σε main quest και μου ζητάει μετά την βοήθεια μου) απολαμβάνω πολύ περισσότερο το story.
    Eπειδη το εχω ψαξει πολυ το θεμα το συγκεκριμενο. Και επειδη το δοκιμασα επι του πρακτεου (εχω τελειωσει 2 φορες το campaign σε κανονικο και new game +) το θεμα με τα ΧΡ ειναι κυριολεκτικα ανουσιο.

    Παιξε οπως θελεις. Ειτε κανεις ολα τα secondary quests πριν τα main ειτε κανεις ολα τα main και στο τελος τα secondary, τα ΧΡ και το level που θα εχεις στο τελος θα ειναι με ελαχιστες διαφορες μεταξυ τους.

    Και αυτο γιατι παει μια η αλλη. Εαν κανεις πολλα secondary, τοτε καποια main θα γινουν γκρι. Και τα main δινουν τονους απο ΧΡ. Εαν παλι αφησεις ολα τα secondary, θα παρεις τους τονους XP απο το main campaign αλλα πολλα secondary θα ειναι γκρι. Ερχεται κυριολεκτικα μια η αλλη.

    Γενικα δεν εχει κανει καθολου καλη δουλεια σε αυτον τον τομεα η CDPR. Τα ΧΡ μοιραζονται στο παιχνιδι με εντελως παλαβο τροπο κατ εμε.

    Με βαση αυτα σου προτεινω κι εγω να παιξεις εστιαζοντας στο main story και μετα να αρχισεις τα γυρω γυρω. Βεβαια εχε υποψην σου οτι το main campaign εχει καποια ναι μεν side quests αλλα επι της ουσιας θεωρουνται σαν main αφου κανουν expand το narrative του στορυ. (ας πουμε character quests) Αυτα να τα κανεις γιατι εμπλουτιζουν την εμπειρια του main story και δεν σε βγαζουν και απο το immerssion που λεει σωστα ο Νικολας.

  28. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    mihalis13 (10-03-2016)

  29. #1818
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    @nikoladim και εμένα μου χάλαγε πολύ το Immersion με το βασικό story για αυτό δεν τα κάνω όλα πλέον. Είναι ακριβώς αυτό που λες. Ψάχνω τη Ciri αυτή είναι η προτεραιότητα (οκ και να παίζω Gwent )

    @Valkyre αυτό ακριβώς κάνω. Ορισμένα side quest μου κολλάνε με το story και τα παίζω κανονικά (πχ με την Triss) κάποια όμως που δεν έχουν καθόλου σχέση τα αφήνω για μετά τον τερματισμό. Επίσης παρατήρησα και αυτό με τα ΧΡ. Έως τώρα δεν έχω δυσκολευτεί ελάχιστα στο Witcher που ίσως να έπρεπε να παίξω σε Death March difficutly.
    Κατα τη γνώμη μου καλά έχει κάνει η CDPR με τα quest και τα ΧΡ. Δεν σε "αναγκάζει" να κάνεις side quests για να μπορέσεις να τερματίσεις το παιχνίδι.
    Spoiler!

  30. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    panos74gr (19-03-2016)

  31. #1819
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Η φαση ειναι: Πρεπει να σωσω τη Σιρι. Ας μαζεψω ολες τις γκουεντ καρτες πρωτα! χααχχα @ Μιχαλης

  32. The Following 2 Users Say Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    mihalis13 (10-03-2016)

  33. #1820
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by nikoladim View Post
    Η φαση ειναι: Πρεπει να σωσω τη Σιρι. Ας μαζεψω ολες τις γκουεντ καρτες πρωτα! χααχχα @ Μιχαλης

    χαχαχαχα!!!
    Η φάση είναι:
    Πρέπει να σώσω τη Σίρι.
    Ωχ! Ένα χωριό. Για να δούμε τι έχει εδώ πέρα.
    Α, ο κυριούλης παίζει Gwent κάτσε να παίξω 5 λεπτά να του πάρω την κάρτα.
    Τον πο#@$#η τι deck έχει;;
    Δεν πειράζει, στο επόμενο ματς τον έχω
    Μετά από μία ώρα: Δεν πειράζει, όταν βελτιωθεί το deck μου θα έρθω να πάρω εκδίκηση
    Spoiler!

  34. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Nikoladim (10-03-2016)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •