Page 7 of 114 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #121
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    πραγματικα εκπληκτικο δειχνει. WOW


    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  2. #122
    Elite Vicarious's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    963
    PSN ID
    Vicarious_GR
    Name
    Geo

    Default

    στο στυλάκι το skyrim δεν είναι και αυτό το παιχνίδι?
    Εγώ μέχρι τώρα δεν έχω παίξει κάποιο "αυθεντικό" RPG, αλλά λόγω plus, θα παίξω το demons souls,
    και αργότερα το skyrim που θα πέσει η τιμή του legendary.
    Από τις εικόνες που έχω δεί, αυτό θα είναι μάλλον το τρίτο!

  3. #123
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το demon souls δεν ειναι rpg, το παιχνιδι δεν εχει επουσιωδη ιστορια ή κανα φοβερο interraction απο πλευρας επιλογων χαρακτηρα

  4. #124
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    action - RPG θα το ελεγα εγω.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  5. #125
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Το demon souls δεν ειναι rpg, το παιχνιδι δεν εχει επουσιωδη ιστορια ή κανα φοβερο interraction απο πλευρας επιλογων χαρακτηρα
    Quote Originally Posted by messi10 View Post
    action - RPG θα το ελεγα εγω.
    Συμφωνω με τον συνονοματο...Δεν εχει το story που σου δινουν τα "κλασσικα" rpgs αλλα ειναι ο πιο ενθουδιωδης εκπροσωπος την κατηγοριας action RPG...το DS δεν μοιαζει καθολου με το Witcher...
    by the way δεν εχω παιξει κανενα witcher αλλα δειχνει πανεμορφο και ενδιαφερον...το 3 θα βγαλουν μονο?αν δεν εχουμε παιξει τα προηγουμενα δεν θα εχουμε κενα?
    Spoiler!

  6. #126
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Απο θεμα στορυ lore character development narrative, το demon souls μονο Role Playing Game δεν ειναι...

    Ο κοσμος εχει μπερδεψει το role playing με τα lvl up τα characterclasses και attributes τα οποια ολα αυτα δεν εχουν ουδεμια σχεση με αυτο που λεει το ονομα rpg.

    To demon souls εχει rpg gameplay οσον αφορα τις αναβαθμισεις και τα attributes αυτο ομως δεν το κανει role playing game.

    Role playing ειναι το παιχνιδι εκεινο που παιζει εναν ρολο, εναν χαρακτηραο οποιος παιρνει αποφασεις και δραση συμφωνα με την ροη της ιστοριας και την οποια αλλαζει με τις αποφασεις του αυτες.

    Role playing game ειναι το Witcher ειναι το Mass Effect, οχι το demon souls. Το demons souls εισαι απλα ενα αβαταρ το οποιο αναβαθμιζεις και το οποιο απλα σφαζει τερατα. Ουτε αποφασεις παιρνει ουτε διαλογος υπαρχει ουτε τιποτα. Κακως ο κοσμος βαζει την λεξη role playing σε τετοια παιχνιδια...

  7. #127
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    http://en.wikipedia.org/wiki/Role-pl...haracteristics

    Eγω παντως action RPG θα το λεγα (δεν εχω παιξει ακομα, απ' ο,τι εχω δει).

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Συμφωνω με τον συνονοματο...Δεν εχει το story που σου δινουν τα "κλασσικα" rpgs αλλα ειναι ο πιο ενθουδιωδης εκπροσωπος την κατηγοριας action RPG...το DS δεν μοιαζει καθολου με το Witcher...
    by the way δεν εχω παιξει κανενα witcher αλλα δειχνει πανεμορφο και ενδιαφερον...το 3 θα βγαλουν μονο?αν δεν εχουμε παιξει τα προηγουμενα δεν θα εχουμε κενα?
    Αν ειμαστε τυχεροι θα βγαλουν κανενα collection. Εχουν την ιπποδυναμη, εχουν την αρχιτεκτονικη που τους βολευει...θα δειξει.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  8. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    chronohill (08-06-2013)

  9. #128
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Το demon souls δεν ειναι rpg, το παιχνιδι δεν εχει επουσιωδη ιστορια ή κανα φοβερο interraction απο πλευρας επιλογων χαρακτηρα
    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    http://en.wikipedia.org/wiki/Role-pl...haracteristics

    Eγω παντως action RPG θα το λεγα (δεν εχω παιξει ακομα, απ' ο,τι εχω δει).



    Αν ειμαστε τυχεροι θα βγαλουν κανενα collection. Εχουν την ιπποδυναμη, εχουν την αρχιτεκτονικη που τους βολευει...θα δειξει.
    και το Mass effect 2 k 3 τοτε ειναι rpg στο θεμα των επιλογων και των διαλόγων..σαν gameplay παραειναι action...

    Μακαρι λεωνιδα γιατι εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το εν λογω game...
    Spoiler!

  10. #129
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αυτο λεμε... Το role playing δεν εχει σχεση με το gameplay, αυτο κατα την τάπεινη μου αποψη ειναι τραγικο λαθος. Role playing δεν εχει να κανει με το συστημα της μαχης ακριβως, ουτε το κατα ποσο ειναι action ή οχι. Role playing εχει να κανει με αυτο ακριβως που λεει και η λεξη υποδυομαι εναν ρολο. Και αυτο ακριβως εκανε το ΜΕ και το witcher σε απειρως μεγαλυτερο βαθμο απο οτι το εκαναν ακομη και παιχνιδια οπως το Skyrim, ποσο μαλλον το demon souls.

    προσωπικη μεν αποψη αλλα στηριζομενη αποκλειστικα στην ουσια της εννοιας rpg και οχι μονο σε μορφη βιντεοπαιχνιδιου, αλλα γενικα.

  11. #130
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Απο θεμα στορυ lore character development narrative, το demon souls μονο Role Playing Game δεν ειναι...

    Ο κοσμος εχει μπερδεψει το role playing με τα lvl up τα characterclasses και attributes τα οποια ολα αυτα δεν εχουν ουδεμια σχεση με αυτο που λεει το ονομα rpg.

    To demon souls εχει rpg gameplay οσον αφορα τις αναβαθμισεις και τα attributes αυτο ομως δεν το κανει role playing game.

    Role playing ειναι το παιχνιδι εκεινο που παιζει εναν ρολο, εναν χαρακτηραο οποιος παιρνει αποφασεις και δραση συμφωνα με την ροη της ιστοριας και την οποια αλλαζει με τις αποφασεις του αυτες.

    Role playing game ειναι το Witcher ειναι το Mass Effect, οχι το demon souls. Το demons souls εισαι απλα ενα αβαταρ το οποιο αναβαθμιζεις και το οποιο απλα σφαζει τερατα. Ουτε αποφασεις παιρνει ουτε διαλογος υπαρχει ουτε τιποτα. Κακως ο κοσμος βαζει την λεξη role playing σε τετοια παιχνιδια...
    Το Demon's Souls ως προς τα gameplay mechanics που αναφερεις (δλδ το ολο lvl up στα διαφορα στατιστικα αλλα και οι διαφορες classes που επηρεαζουν αμεσα το gameplay), φυσικα και ειναι (action, σε fantasy σκηνικο)RPG.Δεν καταλαβαινω γιατι
    αυτα τα χαρακτηριστικα δεν κανουν το παιχνιδι rpg.

    Ολα τα rpg's εχουν τετοια χαρακτηριστικα και το mass effect και το witcher (οχι την επιλογη class αλλα κατι παρεμφερες τεσπα).

    δεν λεω (ξαναλεω) οτι προκειται για rpg καθαρο. action RPG θα το ελεγα λογω του combat system του. Οσο για την συγκριση με το mass effect, συμφωνω με την σειρα μου με τον συνονωματο, το ME btw θα το
    χαρακτηριζα και αυτο action RPG , εχει και διαφορετικα rpg στοιχεια απο demon's souls (δλδ διαλογοι μπολικοι που κρινουν την ιστορια) αλλα και παρομοια (lvl up) και επισης εχει και αυτο, ως προς το combat system του, μια πιο action δομη.

    anyway, αυτο που διαφωνω ειναι οτι το λες οτι rpg ειναι μονο ενα παιχνιδι το οποιο
    που παιζει εναν ρολο, εναν χαρακτηραο οποιος παιρνει αποφασεις και δραση συμφωνα με την ροη της ιστοριας και την οποια αλλαζει με τις αποφασεις του αυτες
    τεσπα μεγαλη συζητηση.

    - - - Updated - - -

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Αυτο λεμε... Το role playing δεν εχει σχεση με το gameplay, αυτο κατα την τάπεινη μου αποψη ειναι τραγικο λαθος. Role playing δεν εχει να κανει με το συστημα της μαχης ακριβως, ουτε το κατα ποσο ειναι action ή οχι. Role playing εχει να κανει με αυτο ακριβως που λεει και η λεξη υποδυομαι εναν ρολο. Και αυτο ακριβως εκανε το ΜΕ και το witcher σε απειρως μεγαλυτερο βαθμο απο οτι το εκαναν ακομη και παιχνιδια οπως το Skyrim, ποσο μαλλον το demon souls.

    προσωπικη μεν αποψη αλλα στηριζομενη αποκλειστικα στην ουσια της εννοιας rpg και οχι μονο σε μορφη βιντεοπαιχνιδιου, αλλα γενικα.
    Καθαρα ως προς τον ορο ''rpg'' ισως εχεις δικιο, απλα στα βιντεοπαιχνιδια εχει επικρατησει να το ταυτιζουμαι με τα διαφορα χαρακτηριστικα που εχουν τα games του ειδους. Αν ειναι ετσι βεβαια με βαση τον ορο (rpg) και μονο μιλωντας γραμματικα τοτε ουτε τα elder scrolls ειναι rpg's.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  12. #131
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    και το Mass effect 2 k 3 τοτε ειναι rpg στο θεμα των επιλογων και των διαλόγων..σαν gameplay παραειναι action...

    Μακαρι λεωνιδα γιατι εχω ακουσει πολυ καλα λογια για το εν λογω game...

    LOL

    Μακριναρι.

    Εχω παιξει το πρωτο. Αρκετα καλο ηταν αν και με κουρασε το combat system, φανταζομαι οτι σε κονσολες θα αλλαζε αρκετα (ελπιζω προς το καλυτερο).


    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Αυτο λεμε... Το role playing δεν εχει σχεση με το gameplay, αυτο κατα την τάπεινη μου αποψη ειναι τραγικο λαθος. Role playing δεν εχει να κανει με το συστημα της μαχης ακριβως, ουτε το κατα ποσο ειναι action ή οχι. Role playing εχει να κανει με αυτο ακριβως που λεει και η λεξη υποδυομαι εναν ρολο. Και αυτο ακριβως εκανε το ΜΕ και το witcher σε απειρως μεγαλυτερο βαθμο απο οτι το εκαναν ακομη και παιχνιδια οπως το Skyrim, ποσο μαλλον το demon souls.

    προσωπικη μεν αποψη αλλα στηριζομενη αποκλειστικα στην ουσια της εννοιας rpg και οχι μονο σε μορφη βιντεοπαιχνιδιου, αλλα γενικα.
    Πρεπει να εισαι απο τους λιγους που το λενε αυτο. Ειναι σαν να μου λες οτι τα adventures τα κατηγοριοποιουμε με βαση την ιστορια τους.

    To "role playing game" δεν σημαινει τιποτα απολυτως απο μονο του. Πες μου ενα παιχνιδι στο οποιο δεν υποδυεσαι ενα ρολο. Απο God of War μεχρι Heavy Rain.

    Quote Originally Posted by messi10 View Post
    Το Demon's Souls ως προς τα gameplay mechanics που αναφερεις (δλδ το ολο lvl up στα διαφορα στατιστικα αλλα και οι διαφορες classes που επηρεαζουν αμεσα το gameplay), φυσικα και ειναι (action, σε fantasy σκηνικο)RPG.Δεν καταλαβαινω γιατι
    αυτα τα χαρακτηριστικα δεν κανουν το παιχνιδι rpg.

    Ολα τα rpg's εχουν τετοια χαρακτηριστικα και το mass effect και το witcher (οχι την επιλογη class αλλα κατι παρεμφερες τεσπα).

    δεν λεω (ξαναλεω) οτι προκειται για rpg καθαρο. action RPG θα το ελεγα λογω του combat system του. Οσο για την συγκριση με το mass effect, συμφωνω με την σειρα μου με τον συνονωματο, το ME btw θα το
    χαρακτηριζα και αυτο action RPG , εχει και διαφορετικα rpg στοιχεια απο demon's souls (δλδ διαλογοι μπολικοι που κρινουν την ιστορια) αλλα και παρομοια (lvl up) και επισης εχει και αυτο, ως προς το combat system του, μια πιο action δομη.

    anyway, αυτο που διαφωνω ειναι οτι το λες οτι rpg ειναι μονο ενα παιχνιδι το οποιο


    τεσπα μεγαλη συζητηση.
    Συμφωνω με τον κυριο
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  13. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    messi10 (08-06-2013)

  14. #132
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εαν ταυτιζεις το "ελεγχω" ενα αβαταρ, με το "υποδυομαι" , δηλαδη αποφασιζω και πραττω μεσα απο ενα συνολο επιλογων το οποιο επηρεαζει την εξελιξη της ιστοριας με διαφορετικο απο εναν προδεδικασμενο τροπο, τοτε ναι ολα τα παιχνιδια ειναι rpg. Ακομα και το fifa...

    Υγ: εαν ειμαι απο τους "λιγους" που θεωρουν οτι role playing game, σημαινει ακριβως οτι υποδηλωνουν οι λεξεις που το απαρτιζουν, τοτε οκ χαλαλι. Θεωρω παντως οτι κακως εχει μεταφερθει η ορολογια αυτη σε οτιδηποτε εχει levels και attributes λες και αυτα εγιναν ξαφνικα τα κυρια συστατικα ενος rpg και οχι οι διαλογοι, οι αποφασεις και ο ελεγχος στην εξελιξη της ιστοριας. Οσον αφορα το adventure, το βρισκω ακυρο σαν παραλληρισμο, δεν τιθεται θεμα αμφισβητισης του τι ειναι ενα adveture game, οι λεξεις και παλι ειναι εδω για να τα πουν ολα. Προσωπικα θεωρω το demons souls ενα action game καθαρα. Αλλιως αμα ειναι rpg, ε τοτε και το Μπατμαν rpg ειναι αφου ανεβαινει lvl παιρνει ΕΧΡ και αναβαθμιζει τα οπλα και τις ικανοτητες του.... Μην πω οτι ειναι και περισσοτερο rpg καθοτι εχει και ενα στοιχειωδες σεναριο και οχι 1 παραγραφο ιστοριας...

    Τελος, για απλο reference:


    A role-playing game (RPG and sometimes roleplaying game[1][2]) is a game in which players assume the roles of characters in a fictional setting. Players take responsibility for acting out these roles within a narrative, either through literal acting or through a process of structured decision-making or character development.

    Last edited by Valkyre; 09-06-2013 at 03:23.

  15. #133
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Να πω και γω μια γνωμη?

    Τα rpg γενικως ειναι αυτο που λεει ο Valkyre.Το Νο1 η ιστορια, οι χαρακτηρες, οι διαλογοι και το πως μεσα απο τον τροπο που παιζεις το ρολο σου (ουσιαστικα εισαι ηθοποιος) επηρεαζεις τον κοσμο γυρω σου.
    Στα παιχνιδια τωρα, επειδη τα gameplay mechanics ειναι ο μοναδικος τροπος να παιξεις ενα χαρακτηρα/ρολο , νομιζω ειναι αρρηκτως συνδεδεμενο το gameplay με την ιστορια και τους διαλογους (που θα μας καθορισουν το ειδος).Καταληγω λοιπον, πρεπει να εχουμε συνδυασμο ιστοριας, εξελιξης του χαρακτηρα, διαλογους και καταλληλο gameplay που θα υλοποιηθουν.
    Το Demon's ειναι rpg κατα ενα μεγαλο ποσοστο στο gameplay του.Οχι ομως στην διαμορφωση του κοσμου που διαδραματιζεται μεσα απο τις επιλογες μας.Νομιζω ομως οτι πρεπει να το ενταξουμε στην κατηγορια των rpg's για την ατμοσφαιρα του, την επικη του διασταση (επισης στοιχειο των rpg's ) και εν τελει την νοοτροπια που αναγκαζει τον παικτη να αποκτησει οταν το παιζει.Με το γραμμα του νομου δεν ειναι rpg αλλα με την ολη αισθηση που σου δινει και με λιγη καλη διαθεση δεν νομιζω οτι μπορεις να το βαλεις σε αλλη κατηγορια (rpg το συνολο/ action rpg το υποσυνολο).Καπως ετσι το βλεπω εγω.

    Τα Mass effect, SKyrim και τα συναφη, ειναι πιο κοντα στον πραγματικο ορισμο του rpg κατα τη γνωμη μου.Παλι καπου χανουν, καπου ειναι "περισσοτερο" και καπου "λιγοτερο" rpg, αλλα ειναι πιο "παραδοσιακα" τελικα και πιο αντιπροσωπευτικα του ειδους.Στο Mass Effect επειδη εχουμε και ομαδα, θα μπορουσαμε να του δωσουμε ενα προβαδισμα κιολας.

    Επειδη πινω καφε ακομη μπορει να κανω καθος στο συλλογισμο μου θα το ξαναδω το ποστ και σε δευτερο χρονο
    Satan has left his killing floor
    PS4

  16. The Following 3 Users Say Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    chronohill (09-06-2013),Starlord (10-06-2013),Valkyre (09-06-2013)

  17. #134
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ δεν υπαρχει "λαθος" συλλογισμος, ειναι πως το βλεπει ο καθενας. Δεν διαφωνω πολυ με αυτο που λες, ισα ισα.

    Απλα ειπα πως το βλεπω εγω το θεμα, τονισα οτι ειναι προσωπικη αποψη, και οπως ειπε ο Λεωνιδας, πολυ πιθανον να ειμαι απο τους λιγους που το πιστευουν αυτο.

    εθιμοτυπικα ονομαζουμε rpg, elements τα οποια δυστυχως δεν εχουν ιδιαιτερη σχεση με το core του role playing. Ειδικα πλεον που ακομη και action games εχουν συστημα με experience points, lvl ups και αναβαθμισεις. Προσωπικα οπως ειπα το βρισκω λαθος αυτο.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    MajereMP44 (09-06-2013),Starlord (10-06-2013)

  19. #135
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Ειναι μερικα παιχνιδια που σου διδουν την αισθηση του rpg οχι τοσο ως προς τον "ορισμο" αλλα ως προς την αισθηση που αφηνουν στον παικτη.Μια επικη κατασταση, μια ελευθερια, ενα περιβαλλον σκοτεινο κλπ Θα μπορουσε καποιος να πει το Demon's και action adventure.Του λειπει το platforming ομως στη raw μορφη του και η κινηματογραφικοτητα.Συνηθιζουμε να τα λεμε rpg αυτα τα παιχνιδια τελικα μηπως γιατι δεν μπορουν να ¨κολλησουν" σε αλλο ειδος καλυτερα?Πολυ πιθανον.

    Και γω αν μου πεις να προτεινω σε καποιον rpg δεν θα πω Demon's.Θα πω σιγουρα καποιο αλλο.Αυτη η αναγκη για κατηγοριοποιηση (πιο πολυ για να μας διευκολυνει) των παιχνιδιων τα μπλεκει τα πραγματα.Π.χ ενα παραδειγμα ας πουμε ειναι το Pro evolution soccer. Ειναι ποδοσφαιρακι.Μαλιστα.Δεν ειναι η εξομοιωση ομως (μην αρχισει flame με τα vs σας παρακαλω) παραδειγμα φερνω.ΔΛδ αν πεις σε καποιον που παιζει ποδοσφαιρο ελα να παξουμε ποδοσφαιρακι με το Π κεφαλαιο θα του πεις ελα να παιξουμε fifa(η το αναποδο whatever) ξερω γω. Για να μην μπαινεις σε αυτη τη διαδικασια του πιο ειναι πιο σκληροπυρηνικο απο το αλλο λοιπον, θα πεις ποδοσφαιρακι και το ενα και το αλλο και τελειωνει η ιστορια.Κατ'εμε ουτε το ενα ειναι ποδοσφαιρακι καλο ουτε το αλλο ειναι καλα sports games ομως.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  20. The Following User Says Thank You to MajereMP44 For This Useful Post:

    Valkyre (09-06-2013)

  21. #136
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Larger screenshot για μια απο τις παραπανω εικονες.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  22. The Following 5 Users Say Thank You to nikolaszax For This Useful Post:

    FotisGRC (10-06-2013),hakoo (10-06-2013),MajereMP44 (10-06-2013),Nikoladim (10-06-2013),Slay (10-06-2013)

  23. #137
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    DAT FIRE


  24. #138
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Κ@υλα το E3 trailer!

  25. #139
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Need HD quality trailer noooooooooooooow!
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  26. #140
    Elite stavros88's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Afghanistan
    Posts
    910
    PSN ID
    ocelot14gr

    Default


Page 7 of 114 FirstFirst ... 345678910111757107 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •