Page 69 of 114 FirstFirst ... 195965666768697071727379 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1361
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Godweeder View Post
    Eμενα παντως με προβληματισε ενα σχολιο του Valkyrie , που συγκρινει το combat system του witcher με τα soul games και bloodborne.
    Προσωπικα αν και το εχω αγορασμενο δεν ασχοληθηκα ακομη , θα το πιασω απο την Τριτη(witcher) .

    Και οπως ειπα , με προβληματιζει και με ανυσηχει ..Και ο λογος επειδη εδω και κανα 15ημερο ασχολουμε με το bloodborne .
    Κατι μου λεει οτι θα πεσω λιγο απο τα συννεφα με αυτα που διαβαζω, μολις αρχισω το witcher(στο κοματι του combat system )..



    Oσοι εχετε παιξε bloodborne( ή DS ) και witcher 3...Πειτε αν θετελε καμια γνωμη.(συγκριση αυτα τα 2)
    (Το "βαθος" , το πως ανταποκρινετε ο χαρακτηρας , πως περιπου σε "τιμωρει" το game σε περιπτωση λαθους πανω στη μαχη κτλπ , ελπιζω να μην σαν μπερδεψα)
    Καλημερα.

    Την μαχη δεν την συγκρινα με το Bloodborne. Απλα εφερα το Bloodbonre ως παιχνιδι υποδειγμα του πως ειναι ενα καλο φτιαγμενο και αμεσο/αξιοπιστο συστημα μαχης. Στο W3 υπαρχουν καποια θεματα ως προς την αποκριση και τις αντιδρασεις του Geralt.

    Πιστεψε με ομως αυτα τα αντιλαμβανεσαι κυριως αν παιζεις Death March επιπεδο δυσκολιας, δηλαδη το πιο δυσκολο απο οολα. Στην αρχη το παιχνιδι ειναι παρα πολυ δυσκολο. Τωρα που ειμαι σχεδον lvl 10 αρχιζω και παιρνω τα πανω μου σιγα σιγα.

    Ομως αυτα που ειπα για το συστημα μαχης ισχυουν. Η ανταποκριση του Geralt στις εντολες δεν ειναι 100% προβλεψιμη. Πατωντας ενα attack ο Geralt μπορει να κανει απο κατευθειαν επιθεση , μεχρι πιρουετα+roll και τελικα επιθεση, κατι το οποιο πραγματικα ειναι λαθος για εμενα. Μπορει η χορογραφια να φαινεται εντυπωσιακη, αλλα εγω θελώ να μπορω να προβλεπω με ακριβεια τι θα κανει ο χαρακτηρας με καθε πληκτρο που παταω.

    Ομως το παιχνιδι εχει μερικα τρομερα θετικα πραγματα. Εχθες γυρισα πισω σε ενα χωριο που ειχα κανει πριν απο μερες ενα quest. Και μιλησα στο ακυρο με εναν χωρικο ο οποιος μου ειπε τι συνεβη στο χωριο μετα την ολοκληρωση του quest που ειχα κανει και αναλογα με την αποφαση που πηρα. Με εντυπωσιασε πολυ αυτο. Γενικα οι διαλογοι ειναι MASSIVELY βελτιωμενοι σε σχεση με τα προηγουμενα παιχνιδια της σειρας. Πραγματικα θεωρω οτι αυτη ειναι η μεγαλυτερη βελτιωση.

    Το Novigrad ειναι ουαο απλα. Θα ελεγα η πιο next gen πολη που εχουμε δει μεχρι στιγμης. Σε πιανει απιστευτο δεος καθως πλησιαζεις και ο τροπος που το εκανα εγω (με βαρκα) ηταν ακομα πιο εντυπωσιακος. Ειναι καρα huge, γεματη ζωη και το κυριοτερο το 90% των σπιτιων ειναι accessible. Αυτο το τελευταιο ειναι που κανει την πολη να νιωθεις οτι ειναι ζωντανη και οχι restricted Οπως ειναι οι πολεις στα AC που απλα ειναι κτιρια τα οποια σκαρφαλωνεις και δεν μπορεις να επισκεφθεις παρα μοναχα συγκεκριμενα. (στο unity βεβαια το βελτιωσαν αυτο).

    Αυτο που πρεπει να φτιαξουν οπωσδηποτε στο παιχνιδι ειναι το stuttering. Εχουν υποσχεθει οτι θα το διορθωσουν και μαλιστα οτι θα κανουν και performance improvements. Λιγη υπομονη χρειαζεται και πιεση απο μεριας μας.

    Θα ηθελα να ρωτησω οσα παιδια παιζουν στο PC αν το patch 1.03 τους διορθωσε τα προβληματα με το stuttering (γιατι υπηρχε το θεμα και στο PC).

  2. #1362
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Αν και μου εχει βγαλει την αποστολη στο Novigrad, εγω ασχολουμαι ακομα με τα secondary quests στο valen. Σαν κυρια πλοκη δεν εχω δει κατι σημαντικο ακομα, αλλα οι δευτερευουσες ιστοριες ειναι απλα εκπληκτικες, οπως για παραδειγμα του Bloody Baron
    Spoiler!
    η στο Fyke Island
    Spoiler!


    Επισης επαιξα χθες την αποστολη ladies of the wood και θυμηθηκα οτι κομματι της αποστολης αυτης το ειχα δει και παλιοτερα αλλα με πολυ καλυτερα γραφικα, και τελικα ειχα δικιο το ειχαν δειξει περυσι στην Ε3. Αρα το downgrade δεν ηταν απο το πρωτο trailer του 2013, αλλα μεταγενεστερο.


  3. The Following 2 Users Say Thank You to Slay For This Useful Post:

    teras1 (25-05-2015),three_brothers1 (25-05-2015)

  4. #1363
    Senior Member juliahna12's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Athens
    Posts
    117
    PSN ID
    juliahna12

    Default

    Quote Originally Posted by Sparrow71993 View Post
    Παιδιά παρήγγειλα χθες την συλλεκτική του The witcher 3 από το plaisio. Στο site φαίνεται ότι υπάρχουν άμεσα διαθέσιμα κομμάτια. Υπάρχουν ή απλά δεν έχουν κάνει refreshing.???

    Ξέρεις κανείς τίποτα παραπάνω?
    Φιλε μου εγω το παράγγειλα Παρασκευή και μου ήρθε μια χαρά. Ακομα να παιξω αλλα εχω μείνει άφωνος με το πακετο και γενικα την ποιότητα που εχει.

  5. #1364
    Member Sparrow71993's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Καλαμπάκα
    Posts
    80
    PSN ID
    GhostFirefly_
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by juliahna12 View Post
    Φιλε μου εγω το παράγγειλα Παρασκευή και μου ήρθε μια χαρά. Ακομα να παιξω αλλα εχω μείνει άφωνος με το πακετο και γενικα την ποιότητα που εχει.
    Ευχαριστώ φίλε. Μου έστειλαν ότι αύριο θα είναι εδώ. Αντε να δούμε.
    Ναι ρε φίλε το πακέτο είναι φοβερό.

  6. #1365
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default


  7. The Following User Says Thank You to Nerven For This Useful Post:

    Starlord (25-05-2015)

  8. #1366
    Senior Member juliahna12's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Athens
    Posts
    117
    PSN ID
    juliahna12

    Default

    Παίδες να ρωτήσω εσάς που παίζεται.. Weather effects ειναι random η ανάλογα τοποθεσία κλπ?

    και απο ποικιλία τι παιζει? βροχές, καταιγίδες κλπ?

  9. #1367

    Default

    Ρε παιδια ενα downgrade υπαρχει, αλλα ακομα και με αυτο ειναι το πιο ομορφο παιχνιδι αυτη τη στιγμη. Δεν ειναι μεγαλη υποθεση ουτε εχει καμια σχεση με το Watch-Dogs το οποιο σε πολλα σημεια(οχι παντου) σε πολλα σημεια ομως ειχε PS3 textures και γραφικα γενικοτερα.

  10. The Following 2 Users Say Thank You to Roy For This Useful Post:

    BigBOSS (25-05-2015),panos74gr (26-05-2015)

  11. #1368
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by stratisd View Post
    Να φανταστω εισαι πανω απο 35 χρονων ε; ....
    Συμφωνω και επαυξανω φιλε μου.
    λολ ναι 39 είμαι φίλε μου. ακουγομαι σαν παππούς του gaming ε? hahaha

  12. The Following User Says Thank You to jper75 For This Useful Post:

    Starlord (25-05-2015)

  13. #1369
    PS4forums Addict stratisd's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Ίλιον
    Posts
    1,917
    PSN ID
    stratisd

    Default

    Quote Originally Posted by jper75 View Post
    λολ ναι 39 είμαι φίλε μου. ακουγομαι σαν παππούς του gaming ε? hahaha
    38 ειμαι φιλε μου, τα εγραφα αυτα πριν 8 χρονια στο forum και γινομουν "κακος"

  14. #1370
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by Roy View Post
    Ρε παιδια ενα downgrade υπαρχει, αλλα ακομα και με αυτο ειναι το πιο ομορφο παιχνιδι αυτη τη στιγμη. Δεν ειναι μεγαλη υποθεση ουτε εχει καμια σχεση με το Watch-Dogs το οποιο σε πολλα σημεια(οχι παντου) σε πολλα σημεια ομως ειχε PS3 textures και γραφικα γενικοτερα.
    το παιχνιδι ειναι ομορφο ναι, κυριως λογω του φωτισμου, και του art direction, αλλα μπορω να σου βρω παρα πολλα σημεια με ποιοτητα ps3, και σε textures και σε γεωμετρια.

  15. #1371
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    το παιχνιδι ειναι ομορφο ναι, κυριως λογω του φωτισμου, και του art direction, αλλα μπορω να σου βρω παρα πολλα σημεια με ποιοτητα ps3, και σε textures και σε γεωμετρια.
    Noμιζω οτι ειναι λιγο too much να λες οτι ειναι παρα πολλα τα σημεια που θυμιζει PS3!

    Εαν αναλογιστει κανεις τα μοντελα των χαρακτηρων, το γεγονος οτι το 90% των κτιριων που συναντας ειναι accessible (και χωρις Loading), το τεραστιο draw distance και μεγεθος του κοσμου οπως και την τοσο πυκνη (και κυριως animated) βλαστηση, δεν μπορεις παρα να συγχωρησεις καποια textures εκει και εδω. Μιλαμε για τεραστιο open world game και δεν μπορω να βρω πολλα ψεγαδια στα γραφικα του.

    Θα ελεγα δε οτι επι συνολου θα ξεπερνουσε/ξεπερασει το infamous εαν το stuttering διορθωθει.

    Η αφιξη στην πολη του Novigrad με εκανε να αισθανθω πιο εντονα απο ποτε οτι παιζω next gen game.

    Ασχημα textures μπορεις να βρεις ακομα και στο καλυτερο game exclusive or not. Με πιο τρανταχτο παραδειγμα το Order 1886. Σιγουρα ειναι δυσκολο να βρεις κακο texture, αλλα εγω βρηκα και εχω και φωτο απο περιπτωσεις που τα textures μπορεις να πεις οτι Θυμιζουν PS3.

    Το μονο που χρειαζεται το Witcher 3 ειναι το patch για την αποδοση. Εχω εντυπωσιαστει πολυ οπτικα παντως.

  16. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    BigBOSS (25-05-2015),Nerven (25-05-2015),teras1 (25-05-2015)

  17. #1372
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Quote Originally Posted by Slay View Post
    το παιχνιδι ειναι ομορφο ναι, κυριως λογω του φωτισμου, και του art direction, αλλα μπορω να σου βρω παρα πολλα σημεια με ποιοτητα ps3, και σε textures και σε γεωμετρια.
    καλά ας το βγάλουν τοτε και για ps3 να δεις τι πετσοκομμα θα φάει και τι frames θα πιάνει ή το οτι θα έχει πάντου loading λογω έλλειψης ram. Επισης οπως ειπωθηκε και παραπάνω ειδες animated βλάστηση στο ps3, σε τοσο τεράστια έκταση; Αυτά όλα θέλουνε hardware.

    εγώ πάντως στο ps3 δεν έχω δεν τιποτα τέτοιο, ποσο μάλλον για τεράστιο open world που μπαινεις σε κάστρα και καλυβες χωρις loading, ουτε καν. Για τo animation του Geralt να δεχτώ οτι θα μπορούσε να ειναι καλύτερο.

    το επικο ειναι μερικά τρόλια που ειπαν πως το Dragon Age Inquisition έχει καλυτερο γραφικο, αυτο μόνο ως πλάκα εκλαμβάνεται
    Spoiler!


    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Καλημερα.Θα ηθελα να ρωτησω οσα παιδια παιζουν στο PC αν το patch 1.03 τους διορθωσε τα προβληματα με το stuttering (γιατι υπηρχε το θεμα και στο PC).
    Με το 1.03 βελτιώθηκαν τα frames, ηδη έτρεχε καλά, και προστέθηκαν γυρω στα 4,5 fps στο μέσο fps. Eγώ stuttering δεν ειχα ουτε, έχω. Επισης για τους κατοχους keppler GPUs η nvidia θα κυκλοφορήσει νέο driver για ακόμη καλυτερη αποδοση.

    έτσι το έτρεχα με 1.01, φυσικά οχι τερμα
    Last edited by BigBOSS; 25-05-2015 at 15:48.

  18. The Following 2 Users Say Thank You to BigBOSS For This Useful Post:

    Nikoladim (25-05-2015),teras1 (25-05-2015)

  19. #1373

    Default

    Me exei intrigarei poly to paixnidi kai parolo pou fenete na min einai tou goustou mou tha to agoraso ,thelei kai poly xrono re gmt kai apo auton den exo.

  20. #1374
    PS4forums Fanatic three_brothers1's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    thessaloniki sykies
    Posts
    2,425
    PSN ID
    three_brothers1

    Default

    Διαβάζω με ιδιαίτερη σπουδή τα όσα γράφουν οι πιο έμπειροι των rpg's για τον μάγο 3.
    Προσωπικά δεν έχω παίξει τα μεγάλα χαρτιά των rpg's που έχουν βγει αλλά με τον μάγο 3 πραγματικά έχω ξετρελαθει και βγήκε σε μια περίοδο που δεν είχα τι να παίξω και με αυτό έχω παίξει σίγουρα πάνω από είκοσι ώρες και ειμαι level 20 και νιώθω ότι το παιχνίδι έχει πολύ ψωμί ακόμα να μου δώσει. Παιζω στην προτελευταία δυσκολία και μπορώ να πω δυσκολεύομαι αρκετά.
    Η αλήθεια είναι πως υπάρχει φανερό πρόβλημα με το πως ανταποκρινεται ο παίχτης κατά την διάρκεια μια μάχης με 2 + αντιπάλους. Πολλές φορές φτάνει σε σημείο να κάνει επίθεση στην κανένα και τρως χτύπημα από πίσω και χάνεις αρκετή ενέργεια.
    NBA 2K LIKE A BOSS!

  21. #1375

    Default

    Guyz για το Watch Dogs αναφερθηκα οτι δειχνει σε μενα σε πολλα σημεια PS3 Game στα παντα, απο textures μεχρι φωτισμο. Στο Witcher 3 σε κανενα σημειο περα απο καποιους χαρακτηρες σε cut-scene δεν ειδα ασχημα γραφικα, ποσο μαλλον φωτισμους και εφε.

    Ισως φταιει οτι το παιζω στο PC με τα Ultra Textures. Το Watch Dogs παντως στο PC με Ultra Settings σε πολλα σημεια ηταν last-gen.

    Το GTA 5 για παραδειγμα, αλλα και το Witcher 3 πιστευω οτι ΠΑΝΤΟΥ ειναι καλυτερα απο το Watch Dogs. Επισης το Witcher 3 εχει φοβερο Optimization για να τρεξει με τοσο τεραστιο κοσμο ανετα! Η καταναλωση VRam ποτε δεν ξεπερασε τα 2gb την ιδια ωρα που αλλα games θελουν 4gb και το Shadow of Mordor αν θυμαμαι καλα ειχαν πει κατι για 6gb Vram στα 1080p. lol

    Οσον αφορα το frame-pacing πιστευω μεσα στην εβδομαδα θα εξαφανιστει
    Last edited by Roy; 25-05-2015 at 18:20.

  22. #1376
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Ουτε ειπα οτι μπορει να τρεξει στο PS3, ουτε επισης οτι δεν δικαιολογειται ως ενα βαθμο λογω του τεραστιου μεγεθους του. Ομως κακα τα ψεματα, υπαρχουν στο δικο μου play-through αρκετα σημεια με χαμηλη ποιοτητα. Δεν μου εχει βγαλει το wow που μου εβγαλαν τα Infamus SS, και GTAV (ps3), εαν ειχε τα γραφικα που εδειξαν περυσι τοτε ναι θα ελεγα και εγω οτι εχουμε να κανουμε ισως με τα καλυτερα γραφικα σε open world, δυστηχως εγω τωρα δεν μπορω να το πω.

    Εαν θελετε παντως να κανω εναν κοπο και να τραβηξω μερικες εικονες, για να σας δειξω τι ακριβως εννοω.

  23. #1377
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Εμένα μου την σπάει που πατάω 2-3 φορές το Χ για να ανέβω σε άλογο,να μαζέψω πράγματα,να κάνω loot ακόμα και να μιλήσω. Πολλές φορές είμαι πάνω από αντικείμενο και πρέπει να πάω μπρος-πισω για να μπορώ να πατήσω Χ κτλ στο dragon age δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα. Το παιχνίδι είναι PC Game και το καταλαβαίνεις στον χειρισμό και σε αυτό που λέω
    Θέλει αρκετά patch ακόμα, ευτυχώς έχεις πολλές ομιλίες και σε βάζει μέσα στο story κάνοντας σε να μην θέλεις να το κλείσεις

  24. The Following User Says Thank You to djpar For This Useful Post:

    gonzalez (26-05-2015)

  25. #1378

    Default

    Ηδη βγηκε το 1.04 στο PC το οποιο βελτιωνει πολλα πραγματα ακομα και τα textures. Στις κονσολες θελει χρονο για το certification.

    Πρωτη φορα νομιζω βλεπω developer να εχει βγαλει 3 patch σε 1 βδομαδα. Η Square-Enix θυμαμαι εκανε 2 μηνες να βγαλει patch για να τρεχει το Final Fantasy 13 στο PC σε 1080p και το πρωτο Patch του DA: Inquisition ηρθε ενα μηνα μετα αν θυμαμαι καλα.

  26. #1379

    Default

    Quote Originally Posted by djpar View Post
    Εμένα μου την σπάει που πατάω 2-3 φορές το Χ για να ανέβω σε άλογο,να μαζέψω πράγματα,να κάνω loot ακόμα και να μιλήσω. Πολλές φορές είμαι πάνω από αντικείμενο και πρέπει να πάω μπρος-πισω για να μπορώ να πατήσω Χ κτλ στο dragon age δεν υπήρχε αυτό το πρόβλημα. Το παιχνίδι είναι PC Game και το καταλαβαίνεις στον χειρισμό και σε αυτό που λέω
    Θέλει αρκετά patch ακόμα, ευτυχώς έχεις πολλές ομιλίες και σε βάζει μέσα στο story κάνοντας σε να μην θέλεις να το κλείσεις
    κ απο δω τα ιδια.το εχω ξαναναφερει αυτο.αντε να δουμε αυτο το κωλοpatch τι θα κανει....

  27. #1380
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,247
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Roy View Post
    Ηδη βγηκε το 1.04 στο PC το οποιο βελτιωνει πολλα πραγματα ακομα και τα textures. Στις κονσολες θελει χρονο για το certification.

    Πρωτη φορα νομιζω βλεπω developer να εχει βγαλει 3 patch σε 1 βδομαδα. Η Square-Enix θυμαμαι εκανε 2 μηνες να βγαλει patch για να τρεχει το Final Fantasy 13 στο PC σε 1080p και το πρωτο Patch του DA: Inquisition ηρθε ενα μηνα μετα αν θυμαμαι καλα.
    Aυτο αν μη τι αλλο δειχνει και λιγο οτι το παιχνιδι δεν ηταν ολοκληρωμενο οταν κυκλοφορησε...

    2 patch μεσα σε διαστημα 3 ημερων ειναι υπερβολη... και να πεις οτι ειναι λιγες οι αλλαγες, ας πουμε διορθωτικες, ουτε καν... φερνει και λιγο σε ubisoft το σκηνικο. 1 βδομαδα κυκλοφορει το παιχνιδι και ειμαστε στο 4ο patch... lol

    Τουλαχιστον ειναι καλο να ξερεις οτι το παλευουν το ζητημα...

    YΓ: offtopic αλλα το Watchdogs πολυ κραξιμο του εχετε ριξει παιδια και ειναι κριμα γιατι περα απο τα οσα του προσαπτετε για τα αρκετα ελλατωματα του ειχε θετικα που η Rockstar ποτε δεν θα καταφερει να εφαρμοσει απο οτι φαινεται στις παιχνιδαρες της, που ολοι βαζουν 10αρια ενω πασχει απο σοβαρα θεματα χειρισμου και ενω ειναι το πιο scripted open world franchise που υπαρχει στην ιστορια των βιντεοπαιχνιδιων.... Καθε αποστολη στο GTA ειναι πρακτικα σε ραγες και ο παιχτης δεν εχει ουδεμια δυνατοτητα να προσεγγισει τα objectives του με ποικιλους τροπους. Μπες βγες ενα πραγμα ειναι ολα τα missions. Σε αντιθεση το WD προσφερε στον παιχτη ενα συνολο απο εργαλεια τα οποια του εδιναν την δυνατοτητα να ολοκληρωσει τις αποστολες του με ξεχωριστο τροπο και στυλ καθε φορα (action/stealth/hack). Στα συν επισης η ευρηματικη διαδραστηκοτητα του παικτη με την πολη μεσω hacking, οπως επισης και οτι ο χειρισμος, το free running και το shooting ηταν αψογα, θα ελεγα τα καλυτερα σε open world παιχνιδι μεχρι στιγμης. Μπροστα του ο χειρισμος του χαρακτηρα στο GTA μοιαζει λες και βρισκεται μονιμως μεσα σε καποιον βουρκο. Η Ροκσταρ μπορει να ξερει να φτιαχνει απιστευτους κοσμους και τρομερη ατμοσφαιρα αλλα απο mission gameplay και χειρισμο πασχει πολυ...

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •