Page 57 of 114 FirstFirst ... 74753545556575859606167107 ... LastLast
Results 1,121 to 1,140 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1121
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Δηλαδή όταν θα πάω εγώ να παραλάβω την Τρίτη θα μου δώσουν το standard game και το steelbook extra;
    Και το πλαστικό κουτί μετά τι το κάνεις lol;
    Αντε να το ζησω κι αυτο


  2. #1122
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Βασικα το εστειλαν σε σενα πριν καν παραλαβουν τα καταστηματα....

    Καλοπαιχτο!

    Τα Steelbook δεν εχουν φτασει ακομα στην κεντρικη αποθηκη. Και να ηθελαν δεν μπορουσαν να σου στειλουν.

    Οσο για τις επιπτωσεις, κι εγω οταν το διαβασα απορησα.

  3. #1123
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default



    Eχουν κανει πολυ καλη δουλεια απο οτι φαινεται.
    .

  4. The Following 3 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    hakoo (16-05-2015),keropi (16-05-2015)

  5. #1124
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    Kapa, αν το (προ) παραγγείλω τώρα, δικαιούμαι και εγώ steelbook? Επίσης, στο τοπικό μου public μου είπαν ότι περιμένουν ένα μοναδικό collector's edition από pre-order και ότι αν δεν περάσει να το πάρει ο τύπος, στις 24 του μήνα αποδεσμεύεται... πόσο πιθανό είναι να γίνει αυτό? Συμβαίνει συχνά? Αν υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο λέω να περιμένω μπας και...
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  6. #1125
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Quote Originally Posted by Zeichef View Post
    Kapa, αν το (προ) παραγγείλω τώρα, δικαιούμαι και εγώ steelbook? Επίσης, στο τοπικό μου public μου είπαν ότι περιμένουν ένα μοναδικό collector's edition από pre-order και ότι αν δεν περάσει να το πάρει ο τύπος, στις 24 του μήνα αποδεσμεύεται... πόσο πιθανό είναι να γίνει αυτό? Συμβαίνει συχνά? Αν υπάρχει σοβαρό ενδεχόμενο λέω να περιμένω μπας και...
    Ναι δικαιουσαι το Steelbook.

    Οι παραγγελιες μενουν στο συστημα για μια βδομαδα απο τη στιγμη που υπαρχει διαθεσιμο το προιον. Αν δεν ερθει καποιος να παρει τη παραγγελια του τοτε ακυρωνεται και βγαινει στο ραφι.

  7. #1126
    Elite polakis's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Π. Φάληρο Greece
    Posts
    780
    PSN ID
    polbitz

    Default

    Παιδια πειτε κανενα καταστημα να παμε να το παρουμε! Περιοχη;

  8. #1127
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Να και το πρωινό αναπάντεχο δωράκι


  9. The Following 2 Users Say Thank You to Snk For This Useful Post:

    Dragonpaul (16-05-2015),Nikoladim (16-05-2015)

  10. #1128
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Με πήραν κ εμένα (όχι από μεγάλο κατάστημα), ότι ήρθε απλά θα παραλάβω Δευτέρα γαμω την επαρχία μου

    Spoiler!

  11. #1129
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ρε παιδια ποια Δευτερα λετε αρκετοι, πρεπει να εχω μιλησει με τοσα καταστηματα και ειναι ολοι ανενδοτοι για 19/5. Εχει πεσει ειδικη εντολη και μαλιστα σε ολους. Μηπως εφαγε κανα προστιμο κανας προμηθευτης απο παλαιοτερη ιστορια; Πρωτη φορα συνανταω τετοιο σθενος.

    Δεν βλεπω ποιος μπορει να το δωσει δευτερα. Δυσκολο μου φαινεται, αν καποιος εχει βρει κατι ας μας πει.

  12. #1130
    PS4forums Addict Snk's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Κέρκυρα
    Posts
    2,315
    PSN ID
    Snk013
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Ασχολήθηκα κανένα 2ωρο. Πολυ καλές οι πρώτες εντυπώσεις αλλά με χάλασε λίγο ο χειρισμός που μου φαίνεται αρκετά ατσούμπαλος όπως ήταν και στο witcher 2 και κάποια frame drops σε μερικά σημεία


    Τα γραφικά αρκετα ομορφα, οχι κατι που σε αφήνει με το στομα ανοιχτό αλλα ειναι ωραία. Υπάρχουν βέβαια και κάποια textures χαμηλής ανάλυσης αλλά για μένα είναι λεπτομέρεια αυτό

  13. #1131
    PS4forums Fanatic Nerven's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Πρέβεζα
    Posts
    2,452
    PSN ID
    Nerven86
    Name
    Ιωάννης

    Default

    Αναφέρει κάπου το public ότι με preorder θα πάρουμε και steelbook και δεν το βλέπω;

  14. #1132

    Default

    Φημες θελουν....κοσμος που θα παρει το witcher στις 19 μαιου......δε θα παθει τιποτα!

  15. The Following 5 Users Say Thank You to christos-sonyboy For This Useful Post:

    Akrida79 (16-05-2015),Kapa (16-05-2015),keropi (16-05-2015),Nikoladim (16-05-2015),Nikos326_GR (16-05-2015)

  16. #1133
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by Nerven View Post
    Αναφέρει κάπου το public ότι με preorder θα πάρουμε και steelbook και δεν το βλέπω;
    Την έχω και εγώ την απορία... και πριν δω ότι μου απάντησε ο Kapa, ρώτησα τα παιδιά στο κατάστημα εδώ και μου λένε όχι δεν ισχύει κάτι τέτοιο. Από την άλλη δεν έχουν καμία ιδέα τι κάνουν ή τι τους γίνεται οπότε θα ακούσω τον Kapa.
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  17. #1134
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default

    Παιδια τα Steelbooks ισχυουν κανονικα για τις προπαραγγελιες. Αυτη τη στιγμη δεν αναγραφεται στο site αλλα πριν 2-3 μερες υπηρχε κανονικα.

    Οσοι εχετε αμφιβολιες...

    Spoiler!

  18. #1135
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Quote Originally Posted by christos-sonyboy View Post
    Φημες θελουν....κοσμος που θα παρει το witcher στις 19 μαιου......δε θα παθει τιποτα!
    Κατι τετοιο ειχα ακουσει μαζι με το " φημες θελουν ο κοσμος που το εχει προπαραγγειλει για τις 19 θα το παρει στις 19! χαχααχα

    Οκ ρε Χρηστο αλλα πραγματικα πιο σατανικο μυαλο σκεφτηκε τη Δευτερα για Launch day? Δηλαδη μας χαλουσε μια Παρασκευη απογευμα να το παμε τρενο μεχρι Κυριακη βραδυ????

  19. #1136
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Ρε παιδια ποια Δευτερα λετε αρκετοι, πρεπει να εχω μιλησει με τοσα καταστηματα και ειναι ολοι ανενδοτοι για 19/5. Εχει πεσει ειδικη εντολη και μαλιστα σε ολους. Μηπως εφαγε κανα προστιμο κανας προμηθευτης απο παλαιοτερη ιστορια; Πρωτη φορα συνανταω τετοιο σθενος.

    Δεν βλεπω ποιος μπορει να το δωσει δευτερα. Δυσκολο μου φαινεται, αν καποιος εχει βρει κατι ας μας πει.
    Τι πρόστιμα ρε παιδια τι ειναι ο προμηθευτής δημόσιο η δικαςτηριο για να μοιράσει πρόστιμα; Γελοιότητες ειναι ολα αυτα. Απλα τα μικρά μαγαζάκια θα παραλάβουν δευτερα και θα δώσουν και δευτερα και οι μεγάλοι (βλ. Κώτσος παμπλικ κτλ) παραλάβανε παρασκευη και τα δίνουν μονο σε γνωστούς πριν το ΣΚ.

    Ο προμηθευτής το μονο που μπορεί να κανει ειναι κόψει συνεργασία με κάποιον πελάτη. Σιγα μην κόψει συνεργασία με την dixons η τον Γερμανό επειδή 5 πιτσιρικάδες πήραν τρεις μερες νωρίτερα ενα παιχνίδι.

    Επισης γενικότερα δεν εχει κανενα απολύτως νοημα το restriction στην στιγμή που υπάρχουν άπειρα ριβιους και ουσιαστικά μιλάμε για δυο μερες διαφορα.

  20. #1137
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post
    Παιδια τα Steelbooks ισχυουν κανονικα για τις προπαραγγελιες. Αυτη τη στιγμη δεν αναγραφεται στο site αλλα πριν 2-3 μερες υπηρχε κανονικα.

    Οσοι εχετε αμφιβολιες...

    Spoiler!
    Για αυτό σε ρώτησα και πριν, εγώ που έκανα τώρα την παραγγελία, που δεν αναγράφεται πλέον πουθενά, δικαιούμαι όντως το steelbook? Φαντάζομαι το αφαίρεσαν από το site γιατί ήταν περιορισμένος ο αριθμός.
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  21. #1138
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Θα ξαναρωτησω για αλλη μια φορα.

    Δευτερα εχουμε 18/5.

    Απο που κι ως που περιμενετε με τοση σιγουρια οτι θα σπασουν την ημερομηνια κυκλοφοριας την δευτερα απο την στιγμη που παρασκευη και σαββατο δεν το εκαναν?

  22. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    james9 (16-05-2015)

  23. #1139
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Θα ξαναρωτησω για αλλη μια φορα.

    Δευτερα εχουμε 18/5.

    Απο που κι ως που περιμενετε με τοση σιγουρια οτι θα σπασουν την ημερομηνια κυκλοφοριας την δευτερα απο την στιγμη που παρασκευη και σαββατο δεν το εκαναν?
    Είναι μέχρι να σπάσει ο 1ος. Δεν θα πω μαγαζί μην φανεί ότι κάνω διαφήμιση αλλά αν ήμουν Αθήνα σήμερα το πρωί το έπαιρνα

    Spoiler!

  24. #1140
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Θα ξαναρωτησω για αλλη μια φορα.

    Δευτερα εχουμε 18/5.

    Απο που κι ως που περιμενετε με τοση σιγουρια οτι θα σπασουν την ημερομηνια κυκλοφοριας την δευτερα απο την στιγμη που παρασκευη και σαββατο δεν το εκαναν?
    Προσωπικα εχω φίλο με σκρουτζομαγαζο που με το που παραλάβει δευτερα θα αρχίσει να δινει.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •