Page 56 of 114 FirstFirst ... 64652535455565758596066106 ... LastLast
Results 1,101 to 1,120 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1101
    Editor Kapa's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Κορυδαλλος
    Posts
    4,126
    PSN ID
    NMExK4PAS
    Name
    Γιωργος

    Default




  2. #1102
    PS4forums Addict konstantinos's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ιεραπετρα κρητη
    Posts
    1,911
    PSN ID
    kostantlnos

    Default

    Εγώ την collectors την είχα κάνει preorder 14/6/2014.lol


    My Youtube Channel 'Show me the stuff inside' unboxing collectors editions videogames movies and more.

  3. #1103
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by Kapa View Post

  4. The Following 3 Users Say Thank You to Viper For This Useful Post:

    Kapa (16-05-2015),Nek_Food (15-05-2015),Nikoladim (15-05-2015)

  5. #1104
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default



    Και εγω το εφαγα το γλεντακι μου. Μου ειχαν πει πως Σαββατο πρωι θα εσκαγε ο Κολλεκτορας και τωρα με πηγανε στη Δευτερα.

  6. #1105
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Εγω παρελαβα σημερα απο Public,αλλα το steelbook θα μου το στειλουν στις 19 του μηνα που ειναι και η επισημη κυκλοφορια οπως μου ειπαν.

  7. #1106
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Σου εδωσαν κομματι?

  8. #1107
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Το ειχα κανει pre order απο το site τους.

  9. #1108
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μόλις παρέλαβα και εγώ!!!!!!

    Spoiler!

  10. #1109
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Δεν μπορω να καταλάβω γιατι δεν κανουν τα λωντς στο τελος της βδομάδας και το κανουν αρχή. Ο κόσμος θελει να παρει το παιχνιδάκι του παρασκευη να το φχαριστηθει το ΣΚ. Οχι να το παρει Δευτεροτριτες να κοιτάει το κουτί μια βδομάδα.

    Τελικα βρήκε κανεις κανα μαγαζι να το δινει απο σημερα η αυριο;

  11. The Following 4 Users Say Thank You to Noobios For This Useful Post:

    chronohill (15-05-2015),Nikos326_GR (15-05-2015),psx3 (16-05-2015),teras1 (15-05-2015)

  12. #1110
    PS4forums Addict criter's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,873
    PSN ID
    criter

    Default

    Ο κωτσοβολος το δινει απο σημερα κανονικα σε καποια καταστηματα και το public εδωσε επιλεκτικα σε καποιους που το ειχαν προπαραγειλει. Το σκεφτομαι μηπως το παρω απο σημερα, ομως στον κωτσοβολο κοστιζει 67 ευρω, ενω αμα περιμενω μεχρι Δευτερα, το βρισκω και με 56.

  13. #1111
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Quote Originally Posted by isildur83 View Post
    Εγω παρελαβα σημερα απο Public,αλλα το steelbook θα μου το στειλουν στις 19 του μηνα που ειναι και η επισημη κυκλοφορια οπως μου ειπαν.
    Δηλαδή σου έδωσαν το bluray σε θήκη CD lol;
    Ή σου έδωσαν την κανονική έκδοση και το Steelbook το δίνουν extra; Πρώτη φορά το ακούω αυτό!

  14. #1112

    Default

    ...Το πηρα μολις απο Κωτσο Γλυφαδας και..αντε γεια λεμε!!! Criter σε ευχαριστω πολυ!!!!
    Last edited by TechfreaK; 15-05-2015 at 20:54.

  15. #1113
    PS4forums Addict criter's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    1,873
    PSN ID
    criter

    Default

    Ναι ε; Ωραίος μπράβο! Εγω πήγα να το πάρω και άκυρο τελικά, δεν μου το δίνανε δεν μπορούνε λεει πριν την Τρίτη. Τους είπα ότι είχα πάρει τηλέφωνο και το εια επιβεβαιωςει και επίσης για ποιο λόγο τότε δείχνετε στον κόσμο ότι ειναι διαθέσιμο για παραλαβή απο κατάστημα ενώ στην πραγματικότητα δεν μπορεί να το πάρει κανείς πριν την Τρίτη; Έγινε λάθος μου είπαν και δεν ήξερε η κοπέλα στο τηλέφωνο και εφυγα. Μετά μόλις είδα εδω ότι το έδωσαν σε εσένα σην γλυφαδα , τους ξαναπήρα και τους το ειπα και μου λένε αποκλείετε να έδωσαν πουθενα και σε κανέναν και πήγα να τσακωθώ και μου είπαν ότι δεν είπαμε ποτέ ότι υπάρχει διαθςιμο ενώ ειχα πριν επικοινωνήσει και μου είχαν πει ότι υπάρχουν 10 κομματια. Ασε έχω συγχιστει, απλά γιατί και εγω με την σειρά μου σας είπα ότι ειναι διαθέσιμο ενώ Δεν ειναι και πολύ μπορεί να πάνε άδικα να το πάρουν σαν εμένα.

  16. #1114
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Δεν καταλαβαίνω το μπάχαλο με τα release embargoes.
    Τα επιβάλουν οι εκδότες των παιχνιδιών ή οι προμηθευτές;
    Στην τελική δώστε τα να πάει στο διάολο αφού τα έχετε ήδη στα καταστήματα. Στην Ελλάδα ζούμε

  17. #1115
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by teras1 View Post
    Δηλαδή σου έδωσαν το bluray σε θήκη CD lol;
    Ή σου έδωσαν την κανονική έκδοση και το Steelbook το δίνουν extra; Πρώτη φορά το ακούω αυτό!
    Μου ηρθε η κανονικη συσκευασια/εκδοση του παιχνιδιου και πηρα επιτοπου τηλ να ρωτησω τι εγινε με το steelbook,μου απαντησαν οτι θα μου το στειλουν την Τριτη οπου ειναι και η επισημη κυκλοφορια.Επισης λειπουν και τα DLC's που ηταν extra με το pre order!Πρωτη φορα βλεπω κι εγω κατι τετοιο!


    Btw το παιχνιδι ειναι πανεμορφο!Προβληματα με το frame rate (αφου εκανα και το update) εντοπισα κυριως σε καποια cut scenes αλλα στο gameplay μεχρι στιγμης τρεχει σχεδον απροβληματιστο.Το combat system με δυσκολευει λιγο να το συνηθισω γιατι μεχρι προσφατα ελιωνα το Bloodborne και επισης ειναι το πρωτο Witcher που πιανω στα χερια μου.Καποια textures μερικες φορες αργουν να φορτωσουν αλλα οχι σε ενοχλητικο σημειο.Το παιχνιδι δειχνει να ειναι πραγματικα ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!
    Last edited by isildur83; 15-05-2015 at 22:16.

  18. The Following User Says Thank You to isildur83 For This Useful Post:

    teras1 (15-05-2015)

  19. #1116
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    ^^Ρε συ δεν παίζει κάτι τέτοιο. Κοίτα που κάποιος έκανε πατάτα και θα σου στείλουν και δεύτερο αντίτυπο του παιχνιδιού με το Steelbook
    Πάντως από οσο ξέρω τα DLCs τα παίρνουν όλοι δωρεάν. Άρα ίσως να μην υπάρχουν κωδικοί για αυτά αλλά να εμφανιστούν free στο store μετά τις 19.

  20. #1117
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by teras1 View Post
    ^^Ρε συ δεν παίζει κάτι τέτοιο. Κοίτα που κάποιος έκανε πατάτα και θα σου στείλουν και δεύτερο αντίτυπο του παιχνιδιού με το Steelbook
    Πάντως από οσο ξέρω τα DLCs τα παίρνουν όλοι δωρεάν. Άρα ίσως να μην υπάρχουν κωδικοί για αυτά αλλά να εμφανιστούν free στο store μετά τις 19.
    Σιγουρα κατι δεν κολλαει σωστα στην ολη υποθεση,την Τριτη θα μαθουμε τι ακριβως συμβαινει.


    EDIT
    Μολις τωρα ειδα οτι εχω mail απο τα public...

    Αγαπητέ φίλε των Public ,
    Σας ευχαριστούμε που μας επιλέγετε για τις αγορές σας.
    Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι, εκ παραδρομής, η παραγγελία σας για το προϊόν 0871401 GC PS4 THE WITCHER3:WILD HUNT D1 ED απεστάλη νωρίτερα από την προγραμματισμένη ημερομηνία.
    Οφείλουμε να σας ενημερώσουμε ότι δεν θα πρέπει να ενεργοποιήσετε το προϊόν πριν τις 19/5 που είναι το επίσημοrelease του παιχνιδιού, καθώς σε διαφορετική περίπτωση ενδέχεται να υπάρξουν αρνητικές επιπτώσεις από την εταιρία που το διανέμει.
    Το Steelbook του παιχνιδιού θα σας σταλεί ξεχωριστά τις επόμενες ημέρες, καθώς αναμένεται η παραλαβή του από τον προμηθευτή.
    Με εκτίμηση,
    Public Customer Passion
    Last edited by isildur83; 15-05-2015 at 22:27.

  21. The Following User Says Thank You to isildur83 For This Useful Post:

    teras1 (15-05-2015)

  22. #1118
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default

    Ότι να ναι
    Οι αρνητικές επιπτώσεις προφανώς αφορούν το Public και όχι εσένα. Οπότε παίξε άφοβα!
    Αναρωτιέμαι πως θα σου δώσουν σκέτο Steelbook

  23. #1119
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Quote Originally Posted by isildur83 View Post
    Btw το παιχνιδι ειναι πανεμορφο!Προβληματα με το frame rate (αφου εκανα και το update) εντοπισα κυριως σε καποια cut scenes αλλα στο gameplay μεχρι στιγμης τρεχει σχεδον απροβληματιστο.Το combat system με δυσκολευει λιγο να το συνηθισω γιατι μεχρι προσφατα ελιωνα το Bloodborne και επισης ειναι το πρωτο Witcher που πιανω στα χερια μου.Καποια textures μερικες φορες αργουν να φορτωσουν αλλα οχι σε ενοχλητικο σημειο.Το παιχνιδι δειχνει να ειναι πραγματικα ΤΕΡΑΣΤΙΟ!!!
    καλά πως το παιζεις; στις 19 μαίου δεν ξεκλειδώνει;

  24. #1120
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,998
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Quote Originally Posted by teras1 View Post
    ^^Ρε συ δεν παίζει κάτι τέτοιο. Κοίτα που κάποιος έκανε πατάτα και θα σου στείλουν και δεύτερο αντίτυπο του παιχνιδιού με το Steelbook
    Πάντως από οσο ξέρω τα DLCs τα παίρνουν όλοι δωρεάν. Άρα ίσως να μην υπάρχουν κωδικοί για αυτά αλλά να εμφανιστούν free στο store μετά τις 19.
    Γενικά πολλές φορές στο παρελθόν έχει δοθεί το παιχνίδι με την κανονική του θήκη ξεχωριστά από το pre order steelbook δωράκι, δεν είναι ασυνήθιστο (από Prototype 2, μέχρι Black Flag, Fifa 15, Bioshock Infinite κ.λπ).


  25. The Following User Says Thank You to tonybsg For This Useful Post:

    teras1 (15-05-2015)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •