Page 51 of 114 FirstFirst ... 4147484950515253545561101 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 2267

Thread: Τhe Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1001

    Default

    Απο αυτα που βλεπουμε τα τα δεντρα εχουν 10 κλαδια αντι για 15 της PC version και τα frames απο 30 που μας υποσχεθηκαν πεφτουν στα 27....




    αποψη μου ειναι πως η κοινοτητα του Playstation πρεπει να μποικοταρει αυτη την προχειροδουλεια μεχρι να ζητησουν δημοσια συγγνωμη και να εξηγησουν για ποιο λογο το PS4 δε μπορει να παιξει στην τελειοτητα τα γραφικα που μας δειχνουν στο PC gameplay


    Τυχαιο το οτι στο PC το παιχνιδι τρεχει στα Windows και τα Windows ανηκουν στη Microsoft?? Δε νομιζω κυριοι

  2. #1002
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Quote Originally Posted by Alastor View Post
    Απο αυτα που βλεπουμε τα τα δεντρα εχουν 10 κλαδια αντι για 15 της PC version και τα frames απο 30 που μας υποσχεθηκαν πεφτουν στα 27....


    αποψη μου ειναι πως η κοινοτητα του Playstation πρεπει να μποικοταρει αυτη την προχειροδουλεια μεχρι να ζητησουν δημοσια συγγνωμη και να εξηγησουν για ποιο λογο το PS4 δε μπορει να παιξει στην τελειοτητα τα γραφικα που μας δειχνουν στο PC gameplay


    Τυχαιο το οτι στο PC το παιχνιδι τρεχει στα Windows και τα Windows ανηκουν στη Microsoft?? Δε νομιζω κυριοι
    Πλακα κανεις ετσι?διοτι τα πραγματα δεν ειναι τοσο τραγικα οσο τα βλεπεις εσυ προσωπικα.

  3. #1003

    Default

    @alastor
    καλη η ειρωνεια φιλε μου αλλα ας θυμηθουμε το assassins creed unity που φαινοταν αριστουργημα στο pc στα πρωτα gameplays που ειχαμε δει κ τελικα ουτεν καν beta δεν ηταν στις κονσολες τεχνικα.
    βεβαια δε λεω οτι κατι τετοιο θα γινει κ με το witcher αλλα κουβεντα να γινεται.

  4. #1004
    Elite Aphelian's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Piraeus
    Posts
    866
    PSN ID
    Aphelian
    Name
    Γιώργος

    Default

    Επίσης είδα ένα σκύλο που δεν είχε την ποσότητα/ποιότητα των τσιμπουριών της PC version, οπότε πάμε για φουλ μποϋκοταζ.

    Τερμα η κοροϊδία κύριοι, αρκετά με τις μετριότητες.

  5. The Following User Says Thank You to Aphelian For This Useful Post:

    PDS (06-05-2015)

  6. #1005
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by spartan View Post
    Πλακα κανεις ετσι?διοτι τα πραγματα δεν ειναι τοσο τραγικα οσο τα βλεπεις εσυ προσωπικα.
    Συναναστρεφεσαι με την Αυτου Μεγαλειοτης του gaming τωρα... ελπιζω να το γνωριζεις, εαν οχι θα βγει να σε στολισει εγωιστη και εσενα που τολμας και ενδιαφερεσαι να δεις που κινειται ποιοτικα ενα προιον το οποιο σκοπευεις να αγορασεις. Γι αυτο αστο. Δεν το εχεις. Μιλας με υπερδιαγαλαξιακο being με 15 ματια (1 για καθε κλαδι), εισαι το μηδεν.
    Last edited by Valkyre; 06-05-2015 at 18:50.

  7. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    spartan (07-05-2015)

  8. #1006
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Εμενα μου αρεσε αυτο που ειδα.Γενικα καλο frame rate και ομορφα γραφικα.
    .

  9. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    spartan (07-05-2015)

  10. #1007

    Default

    δυστυχως οι φοβοι του hakoo επαληθευτηκαν παιδια και ενω οταν μας τα λεγε να περιμενουμε για το PS4 gameplay πριν σχηματισουμε αποψη για το παιχνιδι εμεις τον λεγαμε γραφικο,να τα μας τωρα....προσωπικα δε προκειται να παρουν φραγκο απο μενα αν δεν καταφερουν προσθεσουν τουλαχιστον 3 κλαδια παραπανω σε καθε δεντρο και 5 φυλλωσιες


    Επισης και κατι αλλο που προσεξα μολις τωρα.Στην PS4 version εχουν αφαιρεσει τις ζοχιες και τα ραδικια απτο γρασιδι.Νομιζω το θρασσος της συγκεκριμενης εταιριας εχει ξεπερασει καθε οριο

    Οχι κυριοι της CD Project,εγω δε προκειται να αγορασω το downgraded προιον σας στο PS4 μου

  11. #1008
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Εμενα μου αρεσε αυτο που ειδα.Γενικα καλο frame rate και ομορφα γραφικα.
    Τα γραφικα ειναι υπεροχα. Τα μικρα κολληματα στο framerate λογικα ειναι απο το youtube απο αυτα που διαβαζω και στο gaf. Εγω δεν εχω προβλημα να πεφτουν και μερικα frames στην μαχη (κατι σαν DAI δηλαδη) αρκει να μην εχουμε κολληματα εκτος μαχης, δηλαδη σε απλο navigation. Φαινεται solid αλλαθελω να ακουσω και πιο ολοκληρωμενες εντυπωσεις οταν με το καλο ερθουν τα reviews.

  12. #1009
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,764
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Τα γραφικα ειναι υπεροχα. Τα μικρα κολληματα στο framerate λογικα ειναι απο το youtube απο αυτα που διαβαζω και στο gaf. Εγω δεν εχω προβλημα να πεφτουν και μερικα frames στην μαχη (κατι σαν DAI δηλαδη) αρκει να μην εχουμε κολληματα εκτος μαχης, δηλαδη σε απλο navigation. Φαινεται solid αλλαθελω να ακουσω και πιο ολοκληρωμενες εντυπωσεις οταν με το καλο ερθουν τα reviews.
    You mean that you will not buy it day 1 (or earlier if available)? You will wait for the reviews????
    I seriously doubt that

  13. #1010
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default



    .

  14. The Following 2 Users Say Thank You to PDS For This Useful Post:

    BigBOSS (07-05-2015),DJTaurus (07-05-2015)

  15. #1011
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    You mean that you will not buy it day 1 (or earlier if available)? You will wait for the reviews????
    I seriously doubt that
    Αφου τα reviews βγαινουν 1 εβδομαδα πριν την κυκλοφορια ρε συ! Θελοντας και μηη θα περιμενω!

    Προφανως και ειμαι hyped του θανατα με το game ποτε δεν το εκρυψα. Αλλο η οποια ανησυχια μου οσον αφορα στο development του παιχνιδιου στις κονσολες με το ποσο θελω να το παιξω. (Σ.σ.: πολυ)

  16. #1012
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Εγω προσωπικα θα κανω μια προσπαθεια να το παιξω στο PC και απο εκει και περα (αν δεν τρεξει καλα) θα το παιξω στο Ps4.

  17. #1013
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Quote Originally Posted by Alastor View Post
    δυστυχως οι φοβοι του hakoo επαληθευτηκαν παιδια και ενω οταν μας τα λεγε να περιμενουμε για το PS4 gameplay πριν σχηματισουμε αποψη για το παιχνιδι εμεις τον λεγαμε γραφικο,να τα μας τωρα....προσωπικα δε προκειται να παρουν φραγκο απο μενα αν δεν καταφερουν προσθεσουν τουλαχιστον 3 κλαδια παραπανω σε καθε δεντρο και 5 φυλλωσιες


    Επισης και κατι αλλο που προσεξα μολις τωρα.Στην PS4 version εχουν αφαιρεσει τις ζοχιες και τα ραδικια απτο γρασιδι.Νομιζω το θρασσος της συγκεκριμενης εταιριας εχει ξεπερασει καθε οριο

    Οχι κυριοι της CD Project,εγω δε προκειται να αγορασω το downgraded προιον σας στο PS4 μου

    Δεν ειπε ποτε κανεις εδω μεσα οτι αν δεν τρεχει το παιχνιδι στο ps4 οπως η ultra pc εκδοση δεν προκειται να το αγορασει, η αν δεν εχει ταδε κλαδια και δεινα ζοχια. Για την αναλυση και το framerate εχουν γινει συζητησεις και οτι θελουμε να δουμε πως τρεχει στο ps4 πριν αγορασουμε, τι πιο φυσιολογικο δηλαδη. Τωρα ποιο το ζορι σου εσενα να καθεσαι να κανεις flame posts επειδη εχεις συνδρομα master race και ενω δεν εχει ειπωθει τιποτε απολυτως ενας θεος ξερει.
    Εισαι και troll, εισαι και ακυρος.


  18. The Following 3 Users Say Thank You to hakoo For This Useful Post:

    Alastor (07-05-2015),christos-sonyboy (06-05-2015),Leon_DiZ (06-05-2015)

  19. #1014
    PS4forums Addict teras1's Avatar
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    Athens
    Posts
    2,129
    PSN ID
    Panos_GRE
    Name
    Πάνος

    Default


  20. The Following 6 Users Say Thank You to teras1 For This Useful Post:

    DJTaurus (07-05-2015),memix (09-05-2015),muku (07-05-2015),Nikoladim (08-05-2015),Nikos326_GR (08-05-2015),PDS (07-05-2015)

  21. #1015
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Xαλια η ποιοτητα των βιντεο παντως ρε παιδια. Ελπιζω να βγαλουν κατι HQ γιατι δεν μπορεις να δεις λεπτομερειες απο αυτα. Με τοσο compression δεν μπορεις να καταλάβεις και πολλα.


  22. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    DJTaurus (07-05-2015)

  23. #1016
    Elite BigBOSS's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    711
    PSN ID
    BigBOSS_Gr

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post


    ζούμε Red Dead Redemption εποχές, από τότε κανένα αλλο game δεν το περιμένα τόσο πολύ.

  24. The Following 2 Users Say Thank You to BigBOSS For This Useful Post:

    PDS (07-05-2015),spartan (07-05-2015)

  25. #1017
    SteliosVGamer's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Athens - Greece
    Posts
    16
    PSN ID
    SteliosVGamer
    Name
    Stelios

    Default The Witcher 3: Wild Hunt - RAGE & STEEL


  26. The Following 2 Users Say Thank You to SteliosVGamer For This Useful Post:

    jper75 (08-05-2015),teras1 (09-05-2015)

  27. #1018
    Cool Member chrisfox's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Salonica
    Posts
    287
    PSN ID
    ChristosFoX

    Default

    Το hype έχει ξεχειλίσει... Δεν μπορώ να περιμένω άλλο, θέλω να πιάσω στα χέρια μου την συλλεκτική!
    Spoiler!

  28. #1019
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Kαλυτερη ποιοτητα εικονας (για την ps4 εκδοση) νομιζω.

    .

  29. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    teras1 (09-05-2015)

  30. #1020
    PS4forums Fanatic spartan's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    2,493
    PSN ID
    air23gr

    Default

    Εχει γινει η leak η εκδοση του παιχνιδιου απο σημερα ειδη(ειδα 2 streaming απο το live for playstation στην κονσολα μου, πριν μπαναριστουν)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •