Page 32 of 67 FirstFirst ... 2228293031323334353642 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1328

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #621
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Δημήτρη κάπου είδα ότι αν βγάλεις το motion blur, chromatic aberration και το film grain πως καθαρίζει αρκετά η εικόνα.
    Δεν ξέρω τώρα βέβαια αν υπάρχουν αυτές οι επιλογές..
    Εγώ ακόμα περιμένω από το Πλαίσιο να με ενημερώσουν.. γιατί με πήραν την Τρίτη και μου είπαν ότι επειδή έχουν γεμίσει τα φορτηγά τους θα το στείλουν με κούριερ και θα αργήσει και μου είπαν να περιμένω μέχρι Δευτέρα-Τριτη μήπως ανοίξουν τα καταστήματά και πάω να το πάρω από εκεί. Ελπίζω τώρα με click away να με πάρουν και να πάω να το πάρω.
    Έχω περιέργεια η αλήθεια είναι και δω πως τρέχει...

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Chromatic aberation εβγαλα απο την πρωτη στιγμη που ετρεξα το παιχνιδι. Οποτε αυτο που λεω για βελτιωμενη εικονα ειναι καθαρα απο το νεο πατς.

  2. #622
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default Cyberpunk 2077

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Chromatic aberation εβγαλα απο την πρωτη στιγμη που ετρεξα το παιχνιδι. Οποτε αυτο που λεω για βελτιωμενη εικονα ειναι καθαρα απο το νεο πατς.
    Μια από τις αλλαγές είναι ότι βελτιωσαν τις αντανακλασεις στις κονσόλες. Ίσως να είναι αυτό.

    "Improved reflections quality on Xbox One and PlayStation 4 to eliminate the smudge effect."
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  3. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    Valkyre (12-12-2020)

  4. #623
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Chromatic aberation εβγαλα απο την πρωτη στιγμη που ετρεξα το παιχνιδι. Οποτε αυτο που λεω για βελτιωμενη εικονα ειναι καθαρα απο το νεο πατς.
    Ναι το κατάλαβα αυτό, απλά αν υπάρχει θολούρα ακόμα ίσως να οφείλεται στις ρυθμίσεις. Οπότε αν το δοκιμάσεις ίσως φύγει η θολούρα.


    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  5. #624
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ αφου σου λεω το απενεργοποιησα απο την πρωτη στιγμη!

    Το συγκριτικο απο το DF μου προκαλεσε εκπληξη... οκ και οι δυο κονσολες τρεχουν το παιχνιδι απο backwards compatibility αλλα τα αποτελεσματα ειναι ενδιαφεροντα:

    Πρωτα απο ολα προφανως το DF εκανε το τεστ με το patch 1.03 και οχι το τελευταιο.

    Το ενδιαφερον κομματι ειναι οτι το Series X τρεχει σε χαμηλοτερη αναλυση το παιχνιδι στο performance mode απο το ps5 και με πολυ χειροτερο framerate. Δηλαδη η διαφορα ειναι πολυ μεγαλη. Διαφωνω με τον John που το ριχνει στα crowds. Και αυτο γιατι η σκηνη που εδειξαν με το shooting απο το πρωτο mission ουτε κινηση εχει ουτε τιποτα... μεσα σε ενα κτιριο εισαι και πυροβολας... και το Series X τρεχει στα 50-55 καρε. Το ps5 απο την αλλη στην ιδια σκηνη μεγαλυτερη αναλυση και κολλημενο 60αρι.

    Προφανως και οι δυο κονσολες μπορουν να κανουν πολυ περισσοτερα απο αυτα που κανουν αυτη τη στιγμη (μου ηρθε μια αναγουλα οταν ο αλλος πεταξε την ατακα : CPU limitations... χεσε μας ρε Νταλαρα...) αλλα με τα δεδομενα που εχουμε το PS5 δειχνει πολυ πιο ικανο στο να κανει brute force πασαλειμμα ενα game οπως το Cyberpunk.

    Επισης κατι αλλο που παρατηρησα στο σημερινο μου session που σταματησα πριν απο λιγο. Αν παιζεις σε first person καμερα την ωρα που οδηγεις το αυτοκινητο οι πτωσεις στο καρε ειναι πολυ μα πολυ λιγοτερες. Μη με ρωτατε πως γινετα αυτο, μαλλον επειδη στο πρωτο προσωπο ισως το παιχνιδι δεν κανει draw ολα αυτα που κανει οταν εισαι στην third person καμερα.

    Το παιχνιδι απο εχθες με το patch εγω διαπιστωνω οτι συμπεριφερεται πολυ καλυτερα. Και ξαναλεω... μου δειχνει αρκετα πιο sharp... και παιζει να ειναι αυτο που λεει ο Λεωνιδας.

  6. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (12-12-2020),Slay (12-12-2020)

  7. #625
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    ^^ αφου σου λεω το απενεργοποιησα απο την πρωτη στιγμη!
    Μου είπες μόνο για το chromatic aberration. Εγώ διάβασα και για motion blur και film grain.
    Για αυτό ρώτησα.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  8. #626
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Προφανως και οι δυο κονσολες μπορουν να κανουν πολυ περισσοτερα απο αυτα που κανουν αυτη τη στιγμη (μου ηρθε μια αναγουλα οταν ο αλλος πεταξε την ατακα : CPU limitations... χεσε μας ρε Νταλαρα...) αλλα με τα δεδομενα που εχουμε το PS5 δειχνει πολυ πιο ικανο στο να κανει brute force πασαλειμμα ενα game οπως το Cyberpunk.
    Σοβαρά ξεκίνησαν τέτοιες ατάκες από τώρα; Με Zen 2 CPUs; Και σε cross-gen game; Το κλασικό CPU-centric mindset PCίλας... αλλού διάβαζα ατάκα ότι είναι Jaguar No2 (λόγω κομμένης L3 cache), δηλαδή αν έχουν τον θεό τους μερικοί!

    Ενθαρρυντικό πάντως το ότι το PS5 ξεκινάει από πολύ καλή αφετηρία και στην πορεία μόνο καλύτερο μπορεί να γίνει με διάφορα firmware/SDK updates. Δικαιώνει την δουλειά του Cerny, κόντρα στους αμφισβητίες.
    Last edited by psx3; 12-12-2020 at 20:18.

  9. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    Slay (12-12-2020)

  10. #627
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Μου είπες μόνο για το chromatic aberration. Εγώ διάβασα και για motion blur και film grain.
    Για αυτό ρώτησα.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Παντα κοιταω τα gfx options πριν ξεκινησω και τεσταρω την εικονα και την φερνω στα μετρα μου με βαση το αποτελεσμα που μου αρεσει. Απο ολα τα settings μονο το chromatic aberation χτυπαει ασχημα το παιχνιδι. Το φιλμ grain δεν προσδιδει θολουρα. Τουλαχιστον οχι σε εμενα. Ειναι ενα φιλμ παρουσιαστικο. Το motion blur θολωνει την εικονα οταν υπαρχει αποτομη κινηση της καμερας. Προσωπικα αυτο το καρε μου αρεσει διοτι προσδιδει ρεαλισμο. Εαν η καμερα δεν κινειται αποτομα δεν υφισταται motion blur.

    Τα ιδια settings ειχα με το 1.03 και το 1.04. Υπαρχει διαφορα ισως οχι ιδιαιτερα αντιληπτη αλλα κατι υπαρχει.

  11. The Following 3 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    isildur83 (12-12-2020),mihalis13 (12-12-2020),panos74gr (13-12-2020)

  12. #628
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Παντα κοιταω τα gfx options πριν ξεκινησω και τεσταρω την εικονα και την φερνω στα μετρα μου με βαση το αποτελεσμα που μου αρεσει. Απο ολα τα settings μονο το chromatic aberation χτυπαει ασχημα το παιχνιδι. Το φιλμ grain δεν προσδιδει θολουρα. Τουλαχιστον οχι σε εμενα. Ειναι ενα φιλμ παρουσιαστικο. Το motion blur θολωνει την εικονα οταν υπαρχει αποτομη κινηση της καμερας. Προσωπικα αυτο το καρε μου αρεσει διοτι προσδιδει ρεαλισμο. Εαν η καμερα δεν κινειται αποτομα δεν υφισταται motion blur.

    Τα ιδια settings ειχα με το 1.03 και το 1.04. Υπαρχει διαφορα ισως οχι ιδιαιτερα αντιληπτη αλλα κατι υπαρχει.
    Ok κατάλαβα. Δεν το είπα για το 1.04
    Αυτες τις ρυθμίσεις διάβασα ότι πρότειναν.
    Δεν ξέρω τι και πως παίζει το παιχνίδι γιατί δεν το έχω πάρει ακόμα.

    Στάλθηκε από το AC2003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Spoiler!

  13. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    Valkyre (12-12-2020)

  14. #629
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Σοβαρά ξεκίνησαν τέτοιες ατάκες από τώρα; Με Zen 2 CPUs; Και σε cross-gen game; Το κλασικό CPU-centric mindset PCίλας... αλλού διάβαζα ατάκα ότι είναι Jaguar No2 (λόγω κομμένης L3 cache), δηλαδή αν έχουν τον θεό τους μερικοί!

    Ενθαρρυντικό πάντως το ότι το PS5 ξεκινάει από πολύ καλή αφετηρία και στην πορεία μόνο καλύτερο μπορεί να γίνει με διάφορα firmware/SDK updates. Δικαιώνει την δουλειά του Cerny, κόντρα στους αμφισβητίες.
    Εδω σε καποια φαση πεταξε την ατακα οτι εχουμε ενα 4 TF machine faceoff... ναι καλα καταλαβες μεταξυ προ και series S... οκ ανεφερε οτι το S ειναι πιο καινουργιο μηχανημα αλλα δεν επαψε να θεωρει κατα μια εννοια οτι το 4TF νουμερο ειναι το μετρο συγκρισης... δηλαδη τι να πω... εγω που ειμαι αστοιχειωτος νιωθω οτι ειναι τελειως λαθος οποιαδηποτε διαδικασια συγκρισης μεταξυ των δυο μηχανηματων...

  15. The Following User Says Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    psx3 (12-12-2020)

  16. #630
    Forum GOD djpar's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Νέα Σμύρνη
    Posts
    9,732
    PSN ID
    DJ-Paris7
    Name
    Πάρης

    Default

    Εγώ έπαψα να ακολουθώ το df και πλέον ακολουθώ vggamer, vgtech, elalienistas (ή κάπως έτσι τπ)

  17. The Following User Says Thank You to djpar For This Useful Post:

    mihalis13 (12-12-2020)

  18. #631
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Άλλη μια απόδειξη ότι το παιχνίδι δεν είναι γραμμένο για CPUs νέας γενιάς (όπως νόμιζε πολύς κόσμος):

    https://videocardz.com/newz/cyberpun...amd-ryzen-cpus

    Jaguar = 8 cores 8 threads (no SMT)

    Zen 2 = 8 cores 16 threads (SMT)

    Στην ουσία το SMT επιτρέπει περισσότερο ξεζούμισμα ανά core (περίπου +30-50% performance boost), εφόσον όμως ο κώδικας είναι γραμμένος με τέτοια λογική (μέχρι τώρα δεν συνέβαινε κάτι τέτοιο, αλλά αυτό θα αλλάξει στα next-gen με το νέο baseline).

  19. #632
    Elite polakis's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Π. Φάληρο Greece
    Posts
    784
    PSN ID
    polbitz

    Default

    Μεχρι τωρα εχω δυο κρασαρισματα στο ps5 που με πεταξαν εντελως εκτος παιχνιδιου και μου υπεδειξαν να στειλω αναφορα για σφαλμα. Με το τελευταιο patch 1.04 ολα αυτα...

  20. #633
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Αφού διάβασα πολλά και διάφορα για το παιχνίδι, και μιας και το ps5 μου έχει ανοίξει την όρεξη για gaming γενικότερα, αποφάσισα να το πάρω (στο pc, βέβαια για πολλούς και διάφορους λόγους).
    Στις πρώτες 2 ώρες πάνω κάτω, ήμουν σχεδόν σίγουρος οτι πάει για refund - είχα κρασαρίσματα, ένιωσα overwhelmed από όλο αυτό που σου πετάει ξαφνικά, το UI πιστεύω επίσης δε βοηθάει και πολύ. Γενικά σκεφτόμουν οτι οκ, δεν είναι για μένα.
    Λίγο πιο μετά είπα άντε, ας του δώσω τελικά την ευκαιρία και έκαταα και είδα λίγο ψύχραιμα τους μηχανισμούς, το inventory, τι είδους items παίρνεις κτλ κτλ. Σιγά σιγά λοιπόν αφού το συνήθισα άρχισε και άλλαζε σταδιακά η άποψη μου για το παιχνίδι. Και φτάνω λοιπόν στο τώρα (με περίπου 15 ώρες στο παιχνίδι) και έχω να πω οτι σε κάποιους τομείς έχω πάθει την πλάκα μου, δεν το πιστεύω τι έχουν φτιάξει οι τύποι. Οπτικά καταρχήν (ειδικά σε κάποιες φάσεις/τοποθεσίες) είναι επικό, το καλύτερο open world παιχνίδι οπτικά by far. Μέχρι πριν λίγες μέρες ειχα πάθει την πλάκα μου με το Miles Morales, αλλά εδώ είναι λίγο διαφορετικό. Εκείνο ήταν λίγο πιο κινηματογραφικό, εδώ περνάμε σε κάτι πιο ρεαλιστικό (όχι μόνο από γραφικά, η όλη πόλη γενικότερα). Και αυτό συνδυάζεται με μια τρελή αίσθηση "ζωντάνιας"¨στην πόλη που πραγματικά δεν έχω συναντήσει πουθενά. Πρέπει να ήμουν καμιά ώρα τώρα και απλά γύρναγα στη
    Spoiler!
    .Τώρα πλέον νιώθω οτι καταλαβαίνω την επιλογή να είναι first person, έχεις άλλη οπτική, βιώνεις τον κόσμο μακράν καλύτερα πιστεύω. Αυτό που αναφέρθηκε επίσης, η αίσθηση του verticallity, είναι εκπληκτική.
    Επίσης, αυτό που φοβόμουν για το setting και οτι μπορεί να φέρνει πχ στο Rage ή οτι θα έχει αυτή την punko χαζή αίσθηση πχ και του Watchdogs, καμία σχέση. Τώρα όσο αφορά gameplay, είναι αρκετά καλό, περιμένω βέβαια να προχωρήσω κι άλλο, γιατί φαίνεται οτι μπορεί να εξελιχθεί.
    Γενικά εκεί που θέλω να καταλήξω, είναι οτι τελικά ψιλο συγκλονίστηκα (με την καλή έννοια) από κάποια πράγματα που έχω δει μέχρι τώρα. Δεν ξέρω αν κάποια στιγμή καταντήσει βαρετό, θα δείξει. Αλλά νομίζω δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο αυτή τη στιγμή εκεί έξω.
    Δυστυχώς βέβαια, έχω πάρα πολλά crashes - πάνω από 15 πιστεύω (όπως είπα παίζω στο pc, οπότε δεν ξέρω αν στο ps θα ήταν καλύτερα τα πράγματα). Έχω δει επίσης και πάρα πολλά glitches, κάποια είχαν και πολύ γέλιο, αλλά ευτυχώς μέχρι τώρα όχι κάτι show stopper ή κάτι που να με κάνει νε ξενερώσω).
    Αυτό πάντως που πιστεύω οτι είναι κρίμα, είναι να μν δώσουν και στο ps5, series x αυτό που πραγματικά θα μπορούσαν να αποδώσουν, τώρα που είναι ζεστό. Όσο καλό optimization και να κάνουν (πχ για το ps4), εγώ θεωρώ οτι είναι καθαρά παιχνίδι next gen, ξεκάθαρα. Αν καταφέρουν δλδ και δώσουν ένα 60fps mode με έστω ray traced reflections με καμιά αντίστοιχη dynamic ανάλυση σαν του spiderman, θα είναι πραγματικά super.
    Θα επανέλθω αργότερα ίσως και με πιο ουσιαστικές εντυπώσεις.
    Last edited by gonzalez; 13-12-2020 at 05:15.

  21. The Following User Says Thank You to gonzalez For This Useful Post:

    Valkyre (13-12-2020)

  22. #634
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    H Sony κάνει refund το Cyberpunk 2077


  23. #635
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μπραβο στη Σονυ. Δεν το περιμενα και ακομα δεν το πιστευω.

  24. #636
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Σαφώς, αλλά σε συζήτηση που είχα πριν με φίλους, μήπως έπρεπε να είναι στάνταρ πολιτική αυτό; Εννοώ για όλους τους ντιτζιταλ τίτλους.
    Συγκεριμενα τώρα, σαφώς και ορθά πράττει, εφόσον είναι broken το παιχνίδι (ακόμα). Δε ξέρω τι έχουν καταφέρει τα τελευταία patches, πάντως φαίνεται πως δεν ήταν ώρα ακόμα να κυκλοφορήσει.
    Νομίζω, το πιο συνετό για τους χρήστες του PS5, είναι να περιμένουν να κυκλοφορήσει εκεί το παιχνίδι.

  25. The Following 3 Users Say Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    Error Flynn (13-12-2020),mihalis13 (13-12-2020),PDS (13-12-2020)

  26. #637
    Elite ntsmrtz's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    963
    PSN ID
    epi60s
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Μπραβο στη Σονυ. Δεν το περιμενα και ακομα δεν το πιστευω.
    Εάν είναι αλήθεια και το κάνει, της αξίζουν τα εύσημα.
    Από αυτά που βλέπω, το παιχνίδι απέχει πολύ από τις προσδοκίες που δημιούργησαν οι δημιουργοί του στους gamers.
    Βέβαια, μου φαίνεται και σαν ξεμπρόστιασμα στην εταιρία από τόσο νωρίς... αλλά κάτι θα ξέρουν πιο πολλά από εμένα..

  27. #638
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Έχει και η Sony ένα μερίδιο ευθύνης (ως platform holder) που επιτρέπει ανέτοιμες κυκλοφορίες, κι όλα αυτά επειδή έχουν καλομάθει οι developers στο συνεχές patching (δωρεάν πλέον, παλιά πλήρωναν λεφτά). Τράβηξαν και λίγο το αυτάκι στην CDPR, γιατί με τα refunds χάνει και η Sony το μερτικό της (30% royalties). Γιατί αν ο άλλος είναι δυσαρεστημένος και περιμένει price cut, μετά θα εισπράξει λιγότερα λεφτά και η Sony (άλλο 30% στα €70 και άλλο 30% στα €40-50).

    Εποχές cartridge (Seal of Quality) ή το έβγαζες σένιο το παιχνίδι day 1 ή σε έτρωγε η μαρμάγκα.

    Και ναι, σαφώς τα σύγχρονα παιχνίδια (ειδικά τα open world) έχουν αυξημένη πολυπλοκότητα (φυτώριο bugs), αλλά έχουν βγει κι άλλα open world (HZD1, RDR2, GoT) στην κονσόλα και δεν ήταν τόσο χάλι...

  28. The Following 3 Users Say Thank You to psx3 For This Useful Post:

    mihalis13 (13-12-2020),ntsmrtz (13-12-2020),PDS (13-12-2020)

  29. #639

    Default

    Είναι ο μοναδικός νέος τίτλος που θέλω να παίξω. Σίγουρα κάνει κάτι διαφορετικά και με τραβάει πολύ. Αν είχα ps5 θα το έλιωνα, με ότι θέματα κι αν είχε. Με απλό ps4 ούτε που το αγγίζω.

  30. #640
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Το ξεκινησα και εγω σημερα δειλα δειλα μια και δεν είμαι ιδιαίτερα φιλος με τα RPG αλλα μου αφησε παρα πολυ καλες εντυπωσεις. Τρεχει αρκετα καλα και πολυ κοντα στα 60fps και ο κοσμος ειναι αρκετα καλοφτιαγμένος (αν και προτιμώ το στιλ του GTA). Αλλα και μονο που μου θυμιζει το original Deus Ex μου αρκει!

    προβλεπω να φαω τρελο καψιμο εκτος και μαθουμε κατι για ps5 έκδοση σχετικά κοντα.

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  31. The Following 2 Users Say Thank You to modecris For This Useful Post:

    psx3 (13-12-2020),toninio (14-12-2020)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •