Page 21 of 67 FirstFirst ... 1117181920212223242531 ... LastLast
Results 401 to 420 of 1328

Thread: Cyberpunk 2077

  1. #401
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Σίγουρα θα παίζει καλύτερα στο ps5 αλλά δεν θα είναι παιχνίδι ps5, αυτό θα γίνει του χρόνου.
    Από ότι κοίταξα το αναφέρει κ το site του xbox ότι θα είναι βελτιωμένο στο xbox series x/s οπότε θα ισχύει το ίδιο κ στο ps5.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


    xbox:Christoforo7s

  2. #402
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Βρε συ Χριστο ναι θα ειναι βελτιωμενο, χαιρω πολυ. Ως προς τι ομως και σε τι βαθμο. Αυτο ειναι το θεμα. Αν ειναι να τρεχει απλα σταθερα τα 30 καρε σε σχεση με το PS4 Pro ας πουμε και λιγο μεγαλυτερη αναλυση, και αυτο βελτιωση ειναι θεωρητικα. Αλλα θα ειναι απλα το μινιμουμ αυτο το πραγμα. Ο σκοπος ειναι αν θα εχει higher gfx settings ή οχι.

  3. #403
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ααα εσύ θες πολλά , δυστυχώς μόνο αυτό αναφέρουν δεν υπάρχει καμία επιπλέον αναφορά κ από ότι βλέπω έτσι θα πάει μέχρι να δείξουν κανένα gameplay από ps5.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  4. #404
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Βρε συ Χριστο ναι θα ειναι βελτιωμενο, χαιρω πολυ. Ως προς τι ομως και σε τι βαθμο. Αυτο ειναι το θεμα. Αν ειναι να τρεχει απλα σταθερα τα 30 καρε σε σχεση με το PS4 Pro ας πουμε και λιγο μεγαλυτερη αναλυση, και αυτο βελτιωση ειναι θεωρητικα. Αλλα θα ειναι απλα το μινιμουμ αυτο το πραγμα. Ο σκοπος ειναι αν θα εχει higher gfx settings ή οχι.
    Δημήτρη προσωπικά δεν περιμένω κάτι παραπάνω από σταθερό framerate και καλύτερα loading times.
    Νομίζω οι μεγάλες αλλαγές θα έρθουν με το PS5 upgrade, για αυτό και αποφάσισα να το περιμένω.
    Spoiler!

  5. #405
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μιχαλη δεν ειμαι σιγουρος. Το πιο πιθανο ειναι βεβαια αυτο που λες αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

    Δηλαδη οπως καποια παιχνιδια του Pro εχουν καποιες μικροβελτιωσεις στα γραφικα ετσι θα μπορουσε να ισχυει και εδω. Δεν ειναι λιγα τα παιχνιδια που το κανουν αυτο.

    Επισης ακομα και μονο αυτο που λες να ειναι και παλι σηκωνει διευκρινηση. Αν ας πουμε το PS5 εχει ενα unlocked framerate mode στα 1080ρ ειναι κατι που μπορει να ενδιαφερει. Γενικα δεν καταλαβαινω για ποιον λογο να μην γινουν ξεκαθαροι. Σιγουρα ξερουν πλεον τι θα παρουμε στα χερια μας και εχουν μια πολυ καλη ιδεα. Ας μας πουν. Και επισης ναι να μας πουν τι να περιμενουμε απο την φουλ βελτιωμενη εκδοση του παιχνιδιου το 2021. Ο τροπος που το περιγραφουν ειναι οχι σαν να ειναι απλα higher settings αλλα κατι περισσοτερο που πιθανοτατα θα σημαινει βελτιωσεις και για την PC εκδοση, ελεω των νεων καρτων που θα κυκλοφορησουν κλπ.

    Και στην τελικη εστω ας μας δειξουν υλικο απο κονσολα... κατι ρε παιδι μου.

  6. #406
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Μιχαλη δεν ειμαι σιγουρος. Το πιο πιθανο ειναι βεβαια αυτο που λες αλλα δεν ειμαι σιγουρος.

    Δηλαδη οπως καποια παιχνιδια του Pro εχουν καποιες μικροβελτιωσεις στα γραφικα ετσι θα μπορουσε να ισχυει και εδω. Δεν ειναι λιγα τα παιχνιδια που το κανουν αυτο.

    Επισης ακομα και μονο αυτο που λες να ειναι και παλι σηκωνει διευκρινηση. Αν ας πουμε το PS5 εχει ενα unlocked framerate mode στα 1080ρ ειναι κατι που μπορει να ενδιαφερει. Γενικα δεν καταλαβαινω για ποιον λογο να μην γινουν ξεκαθαροι. Σιγουρα ξερουν πλεον τι θα παρουμε στα χερια μας και εχουν μια πολυ καλη ιδεα. Ας μας πουν. Και επισης ναι να μας πουν τι να περιμενουμε απο την φουλ βελτιωμενη εκδοση του παιχνιδιου το 2021. Ο τροπος που το περιγραφουν ειναι οχι σαν να ειναι απλα higher settings αλλα κατι περισσοτερο που πιθανοτατα θα σημαινει βελτιωσεις και για την PC εκδοση, ελεω των νεων καρτων που θα κυκλοφορησουν κλπ.

    Και στην τελικη εστω ας μας δειξουν υλικο απο κονσολα... κατι ρε παιδι μου.
    Οπως είπα δεν έχω παρακολουθήσει τίποτα μιας και έτσι κάνω πάντα με τα παιχνίδια που θα αγοράσω Day One.
    Τώρα όντως περίεργο να μην έχουν αναφέρει κάτι.. Κανονικά έπρεπε να δείξουν και από PS4/Xbox One πως τρέχει. Για κάποιο λόγο ποτέ δεν πίστεψα πως μπορεί να τρέξει καλά σε current gen σύστημα το συγκεκριμένο παιχνίδι, για αυτό και το Μάρτιο που ήταν να βγει είχα αποφασίσει πως θα το παίξω μόνο στο PS5.

    Αλλά πάρα πολύς κόσμος θα το αγοράσει στο PS4 και αν το παιχνίδι είναι γεμάτο bugs (πολύ πιθανό να κρίνουμε απο το Witcher) να καταστρέψει την εμπειρία πολλών.
    Πάντως και Day one να ήταν το PS5 upgrade εγώ θα περίμενα μερικά Updates για τυχόν bugs.
    Spoiler!

  7. The Following User Says Thank You to mihalis13 For This Useful Post:

    panos74gr (20-10-2020)

  8. #407
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  9. #408
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Νομίζω είναι η πρώτη φορά που εφαρμόζεται αυτοματοποιημένο lip sync και μάλιστα για τόσες γλώσσες.

    Γλιτώνουν και λίγο crunch...

  10. #409

    Default

    Μάλιστα...

  11. #410
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Delay, 10 Δεκεμβρίου


    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  12. #411
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ήμαρτον που να μην ήταν έτοιμο

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  13. #412
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Πάει γόνα το crunch... 1 μήνα μαρτύριο ακόμα για τους devs.

  14. The Following User Says Thank You to psx3 For This Useful Post:

    panos74gr (27-10-2020)

  15. #413
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Να πω οτι στεναχωριεμαι δε θα το πω γιατι πιστευω κι εγω οτι το κανουν για τις νεες κονσολες. Αλλα οντως ειναι ζορι για τους υπαλληλους.

    Ας ελπισουμε να ειναι το τελευταιο «important news»...

  16. #414
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  17. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    panos74gr (27-10-2020)

  18. #415
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Γιατι ο κοσμος εχει τετοιο «τουπε» στις μερες μας; Τι εξυπηρετει το «gtfo out with your but but but...» ειλικρινα δεν αντεχω αυτη τη συμπεριφορα. Οχι τιποτα αλλο την κουβαλανε μετα και τα communities και συμπεριφερονται αναλογως. Τι να πω...

    Δηλαδη αυτο που θελει να πει δεν μπορει να το πει με πιο ομορφο τροπο;

  19. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    hakoo (28-10-2020),psx3 (27-10-2020)

  20. #416
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Γιατι ο κοσμος εχει τετοιο «τουπε» στις μερες μας; Τι εξυπηρετει το «gtfo out with your but but but...» ειλικρινα δεν αντεχω αυτη τη συμπεριφορα. Οχι τιποτα αλλο την κουβαλανε μετα και τα communities και συμπεριφερονται αναλογως. Τι να πω...

    Δηλαδη αυτο που θελει να πει δεν μπορει να το πει με πιο ομορφο τροπο;
    Νομιζω ότι δέχεται τόσα πολλά χαζά και απαξιωτικα σχόλια ο συγκεκριμένος όπου του τα έχουν σπάσει λίγο τα νεύρα και η μόνη λογική απάντηση μετά από κάποια φάση είναι η παραπάνω. Φαντάσου πόσα breaking stories έχει και φαντάσου ποσοι του γράφουν τις ίδιες βλακειες.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  21. #417
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Αρα η επιλογη του ειναι να πει get the fuck out γιατι προφανως στις μερες μας θεωρειται cool και παιρνει πολλα internet points απο τα διαφορα communities. Συγνωμη Λεωνιδα ειλικρινα δεν το συμμεριζομαι οσο και αν του εχουν σπασει τα νευρα. Δεν ξερω βεβαια ποιος ειναι ο κυριος και αν επαγγελεται κατι ή απλα κανει καρριερα σε αυτο το στυλ, αλλα εγω που βλεπω αυτο το μηνυμα με κανει να θελω να τον βαλω απλα σε black list. Ισως φταιει η ηλικια μου αλλα με ενοχλει αυτο το δηθεν cool σκηνικο που παιζει στην εν λογω βιομηχανια. Και το εχω παρατηρησει εδω και καιρο. Ενα «αλητικο» punk στυλακι.

  22. The Following 2 Users Say Thank You to Valkyre For This Useful Post:

    hakoo (28-10-2020),obione (28-10-2020)

  23. #418
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Χιλιες φορες να ερθει το 22 παρα αυτο το πραγμα.
    .

  24. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    obione (28-10-2020)

  25. #419
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ δυστυχως αμα ερθει το 22 βλεπω πολλους απο αυτους να χανουν την δουλεια τους... καποια στιγμη θα πρεπει να ερθουν και φραγκα στο μαγαζι...

  26. #420
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Ετσι οπως πανε θα χασουν την ζωη τους...
    .

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •