Page 4 of 4 FirstFirst 1234
Results 61 to 64 of 64

Thread: Tearaway

  1. #61
    Our Japanese Translator PS4forums Addict Avenger_Seraphim's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Athens/Tokyo
    Posts
    2,227
    PSN ID
    Jim_13
    Name
    Ted

    Default

    Εγω το έχω λιώσει το trial! Θα φύγει για αγορά σύντομα!!! Έπρεπε να είχε και ελληνικους υπότιτλους κατα τη δική μου άποψη για να έπιανε και το παιδικό κοινό αφού βγήκαν bundles...
    Spoiler!

  2. The Following User Says Thank You to Avenger_Seraphim For This Useful Post:

    hakoo (26-11-2013)

  3. #62
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Ειναι απο αυτα τα παιχνιδια που αν το ξεκινησεις μετα ειναι πολυ δυσκολο να σταματησεις να παιζεις...
    Πανεμορφο, με υπεροχα τοπια, μουσικη, εθιστικο gameplay και εκματαλλευεται πληρως τις δυνατοτητες του vita.
    Οσοι εχετε vita αγοραστε το tearaway, πρεπει, οφειλουμε να στηριζουμε υπεροχους καλλιτεχνες οπως η Media Molecule που στους καιρους του cod μας θυμιζουν οτι το videogaming μπορει ακομα να ειναι μια μοναδικη και αξεχαστη εμπειρια

  4. The Following 4 Users Say Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    Deathtrick (26-11-2013),Dragonpaul (26-11-2013),hakoo (26-11-2013),PDS (26-11-2013)

  5. #63
    Forum GOD Nikoladim's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Vault 21
    Posts
    5,107
    PSN ID
    Nikoladim
    Name
    Tάσος

    Default

    Δοκιμασα και εγω το Trial, επιτελους μιλαμε για ενα φανταστικο exclusive και πρωτοτυπο τιτλο για το Vita. Θυμιζει σε εμενα εντονα θεατρικη παρασταση, στην οποια εισαι ο σκηνοθετης. Επισης απο οτι ειδα εκμεταλευεται ΟΛΕΣ τις δυνατοτητες του Vita. Απορρεις γιατι δεν ηταν Launch title...

  6. The Following User Says Thank You to Nikoladim For This Useful Post:

    hakoo (26-11-2013)

  7. #64
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Trial κι εγω, συμφωνω και επαυξανω με ολα τα καλα σχολια, βασικα το εκλεισα μετα απο κανα 20λεπτο γιατι δεν ηθελα να το spoilerιασω αλλο, παει για αγορα το παιχνιδακι. Εχει παρει αρκετα στοιχεια απο littlebigplanet κυριως customization αλλα ειναι πολυ πιο ανοιχτο, οπως πολυ σωστα ειπε ο Σακης σου δινει την εντυπωση οτι εισαι σε μια παιδικη χαρα και μπορεις να κανεις οποιο ride θελεις.



Page 4 of 4 FirstFirst 1234

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •