Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
Καλημέρα,

Προσωπικά δεν άλλαξα τίποτα στις ρύθμισεις μιας και με βόλεψε από την αρχή ο χειρισμός.
Τώρα για το hdr εννοείται το απενεργοποιείς με την μια. Το παιχνίδι δείχνει πολύ χειρότερο με ενεργοποιημένο hdr.
Τώρα υπόλοιπες συμβουλές για το παιχνίδι δεν έχω να δώσω ιδιαίτερες..
Γενικά απόλαυσε το και εξερεύνησε τον κόσμο.
Με τα λεφτά μην αγχώνεσαι μιας και μόνο λίγο στην αρχή θα έχεις λίγα. Το ίδιο ισχύει και για πυρομαχικά, items κλπ.
Κάνε upgrade στο camp σου.
Γενικά δεν έχω δει κάποιο οδηγό ούτε κάποιο tip και το παιχνίδι προχωράει μια χαρά. Ασχολούμαι κυρίως με side και main missions αλλά αρκετές φορές απλά κόβω βόλτες μπας και ανακαλύψω κάτι.




Sent from my iPhone using Tapatalk
Quote Originally Posted by AriStos13 View Post
οτι σου λεει ο Μιχαλης φιλε! μην πολυ σκας και ξεχνα οτι εχεις διαβασει απλα απολαυσε το και παιξε το με τον δικο σου τροπο
Quote Originally Posted by Kapa View Post
Θα το απολαύσεις με οποιεσδήποτε ρυθμίσεις. Εγώ έβαλα hdr στο 300 και μου φάνηκε μια χαρά. Έπαιξα μόνο το main story μέσα σε 3 μέρες και το τελείωσα(αυτά έχει η ενοικίαση). Το απόλαυσα αλλά με κούρασε το epilogue 1 και 2.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
Ωραια guys με ξε-αγχωσατε λιγο προχωρησα και λιγο ακομα και αρχιζω προσαρμοζομαι..Το auto-save θα το αφησω και θα κανω οπως κανω παντα πολλα διαφορετικα saves.
Η αληθεια ειναι οτι και γω το αφησα το HDR αλλα ακομα ειμαι στο πρωτο κομματι και μου φαινεται οκ..θα δω στην συνεχεια και αν ειναι θα το απενεργοποιησω.Σας ευχαριστω
edit: διαβαζω οτι απτο 1.05 κανανε βελτιωσεις στα γραφικα και στο HDR...ειδωμεν