Page 10 of 77 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast
Results 181 to 200 of 1535

Thread: Red Dead Redemption 2

  1. #181
    Editor Viper's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Athens
    Posts
    4,572
    PSN ID
    kamenos13
    Name
    Κώστας

    Default

    Red Dead Redemption 2's state-of-the-art technology analysed

    http://www.eurogamer.net/amp/digital...-tech-analysis


  2. #182
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Spoiler!

  3. #183
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    Πάει για τέλη Οκτώβρη τελικά..

    Red Dead Redemption 2 Delayed Again, But Finally Gets a Release Date

    Η Rockstar ανέβασε κ μερικά screenshots τα οποία μπορείτε να δείτε στο παραπάνω link.

  4. The Following 2 Users Say Thank You to BillyFlo81 For This Useful Post:

    AriStos13 (01-02-2018),Snk (01-02-2018)

  5. #184

    Default

    το εχω ξαναπει,κυρια rockstar αμα δεν εισαι σιγουρη για το ποτε θα ειναι ετοιμο το παιχνιδι,το βουλωνεις κ μιλας οταν θα εισαι σιγουρη κανα 6μηνο πριν. 3 καθυστερησεις εχει φαει το κωλοπαιχνιδο,δλδ καταντανε γελοιοι. sorry για το υφος του σχολιου μου αλλα ενταξει,3 καθυστερησεις πανε πολυ.

  6. #185
    AriStos13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ριο, Πατρα
    Posts
    5,602
    PSN ID
    Aristos13
    Name
    Αρης

    Default

    Ξερεις ομως οτι αυτο που θα παρεις θα ειμαι κορυφαιο αποτελεσμα και θα σου προσφερει 150-200 ωρες παιχνιδιου αρα για μενα δεν υπαρχει θεμα με την καθυστερηση!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #186

    Default

    ναι συμφωνω σε αυτο που λες,αλλα μηπως 3 ειναι πολλες κ φτανεις σε σημειο να κοροιδευεις τον κοσμο?!

  8. #187
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,357
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Καταλαβαινω τον κοσμο για τα παραπονα αλλα παιδια δεν ρισκαρει πια καμια σοβαρη εταιρεια να κυκλοφορησει παιχνιδι που δεν ειναι 100% polished, μιλαμε για project τεραστιου budget, δεν θα ρισκαρει να πληγουν οι πωλησεις απο παραπονα και reviews για τεχνικα θεματα.
    Απο τη μια ειναι γκαφα να αλλαζεις τις ημερομηνιες κυκλοφοριας σαν τα πουκαμισα, απο την αλλη δεν ειναι οτι το εχει ανακοινωσει εδω και μια πενταετια ξερω γω και εχει απελπιστει ο κοσμος.


  9. The Following User Says Thank You to hakoo For This Useful Post:

    spartan (01-02-2018)

  10. #188

    Default

    Μια χαρα ετοιμο ειναι το παιχνιδι απλα η εταιρεια δεν θελει να ρισκαρει να πεσει πανω σε κυκλοφοριες αλλων παιχνιδιων στο πρωτο 6μηνο(αφου ακομα για ελαχιστα παιχνιδια εχουμε επισημες κυκλοφοριες)και παει εκ του ασφαλους για κοντα γιορτες που ξερει οτι εκει κυριως τα παιχνιδια της ΕΑ,activision κερδιζουν σε πωλησεις.

  11. #189

    Default Red Dead Redemption 2 (Άνοιξη 2018)

    Έχει ανάγκη η rockstar να πάει εκ του ασφαλούς ; R.I.P. στα παιχνίδια των άλλη εταιριών που θα κυκλοφορήσουν εκείνη την περίοδο. Η Rockstar ορίζει την βιομηχανία και οι άλλοι είναι που παίρνουν τα ρίσκα. Τόσα χρόνια μετά και συνεχίζουν να δείχνουν πως γίνεται.....
    http://comicbook.com/gaming/2018/01/...l-best-seller/

    υ.γ. ας το βγάλουν όποτε κρίνουν αυτοί. Εγώ κάνω μοκο και βαράω προσοχή στην Rockstar. Και κάνω και digital preorder στα 69 ευρώ 2 χρόνια πριν άμα λαχει with no regrets.
    Last edited by DJTaurus; 01-02-2018 at 20:38.

  12. The Following User Says Thank You to DJTaurus For This Useful Post:

    kostasb13 (01-02-2018)

  13. #190
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    Καλά οποίος πει ότι δεν το περίμενε το delay, απλά θα λέει ψέματα. Ήμουν σίγουρος. Εγώ τουλάχιστον.
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  14. #191

    Default

    γι'αυτο που ειμαστε ολοι σιγουροι ειναι θα βγαλουν ενα αριστουργημα. σε αυτο που δεν θα πρεπει να τους ξαναπαρει ποτε κανεις σοβαρα ειναι για τα release dates τους.

  15. #192
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Αναρωτιέμαι αν τυχόν υπάρξει συμφωνία με την Sony για να δείξει trailer με σύνοψη της ιστορίας και παραπάνω gameplay στην Ε3. Είχε παρουσία στην E3 του 2014 στην Sony, οπότε δεν το θεωρώ τόσο απίθανο, συν το ότι θα είναι σημαντικό χαρτί για την έκθεση, μαζί με the last of us: part 2, Spider-Man (με ημερομηνία κυκλοφορίας τέλη Ιουνίου) και Days Gone.

  16. #193
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Δεν αλλάζουμε τώρα και τον τίτλο του νήματος;;;

  17. #194
    Advanced Member nikosgnr's Avatar
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    565
    PSN ID
    nikosgnr
    Name
    Νίκος

    Default

    Πρέπει να αλλάξει και ο τίτλος σιγά σιγά..

  18. #195
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Quote Originally Posted by DJTaurus View Post
    Έχει ανάγκη η rockstar να πάει εκ του ασφαλούς ; R.I.P. στα παιχνίδια των άλλη εταιριών που θα κυκλοφορήσουν εκείνη την περίοδο. Η Rockstar ορίζει την βιομηχανία και οι άλλοι είναι που παίρνουν τα ρίσκα. Τόσα χρόνια μετά και συνεχίζουν να δείχνουν πως γίνεται.....
    http://comicbook.com/gaming/2018/01/...l-best-seller/

    υ.γ. ας το βγάλουν όποτε κρίνουν αυτοί. Εγώ κάνω μοκο και βαράω προσοχή στην Rockstar. Και κάνω και digital preorder στα 69 ευρώ 2 χρόνια πριν άμα λαχει with no regrets.
    Συμφωνώ απόλυτα....σιγά μην φοβηθεί η Rockstar τους άλλους.Οι αλλοι φοβούνται αυτήν....
    Κρίμα για το delay γιατί για μενα είναι χαλαρά μέσα στην τριάδα των πιο αναμενόμενων παιχνιδιών για φετος αλλά χαλάλι.
    Το ξέρουμε απο τωρα ότι θα είναι έπος οποτε και αν κυκλοφορήσει.

  19. The Following User Says Thank You to kostasb13 For This Useful Post:

    DJTaurus (02-02-2018)

  20. #196
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Με προλαβε ο Βασιλης, θα εβαζα

    Red Dead Redemption 2 (Release Date: )
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  21. #197
    Moderator BillyFlo81's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Galatsi
    Posts
    3,716
    PSN ID
    BillyFlo81
    Name
    Βασίλης

    Default

    ^^
    Κατι αντιστοιχο περασε απο το μυαλο μου, αλλα τελικα του τραβηξα ενα σβησιμο για να ξεμπερδευουμε μια κ καλη με την αναποφασιστη Rockstar.

  22. #198

    Default

    Ναι ρε. Γιατί αν η rockstar ζητήσει 60 για το παιχνίδι, εγώ θα δώσω 80. Γιατί η rockstar αν το καθυστερήσει άλλες 9 φορές, δε τρέχει τίποτα γιατί είναι η rockstar. Κ άμα θέλει να μου πατήσει κ ένα κρύο η rockstar εγώ θα κάτσω με χαρά μου γιατί είναι η rockstar. Fuck yeahhhh!

  23. #199
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Τις βάζω εδώ τις φωτό τελικά.

    Είναι πάντως πανέμορφο, πέρα από κάποια textures μαλλιών που φαίνονται πολύ χαμηλής ανάλυσης (χέρια, άλογα).

    Spoiler!
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  24. #200

    Default

    Καλα δεν ειπε κανεις οτι η εν λογω εταιρεια δεν εχει βγαλει καλα παιχνιδια ή οτι δεν εχουν πουλησει καλα.

    Τωρα τι μας ενδιαφερει εμας τους καταναλωτες ποσο πουλαει μεχρι και σημερα το GTA V(που δεν αναφερθηκε και πουθενα στο θεμα),το αν η εν λογω εταιρεια οριζει την βιομηχανια ή οχι και για το ποσο fanboy της εν λογω εταιρειας ειναι καποιος ξερω ποσο κολλανε στο εν λογω θεμα.

    Τελος ανεξαρτητως των πωλησεων που θα κανει το εν λογω παιχνιδι,σιγουρα εχει τους λογους της η εταιρεια που δεν το ανακοινωσε πχ για ανοιξη ή καλοκαιρι,και αν το παιχνιδι δεν ηταν ετοιμο ή ηθελε παραπανω δουλεια δεν θα ειχαν ανακοινωσει οτι θα βγει για φετος την ανοιξη.

Page 10 of 77 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •