Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456
Results 101 to 112 of 112

Thread: Okami HD - [Playstation Move]

  1. #101
    PS4forums Fanatic tnf50's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    アテンス
    Posts
    2,466
    PSN ID
    tnf50
    Name
    Γιώργος

    Default

    Παντως παιζω πανω απο 12 ωρες και εχει ακομα εξελιξη και ενδιαφερον...πραγματικα ειναι πολυ χορταστικο παιχνιδι, σε αντιθεση με τα συγχρονα games που κρατανε ξερω γω 6 ωρες.

  2. #102
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by tnf50 View Post
    Παντως παιζω πανω απο 12 ωρες και εχει ακομα εξελιξη και ενδιαφερον...πραγματικα ειναι πολυ χορταστικο παιχνιδι, σε αντιθεση με τα συγχρονα games που κρατανε ξερω γω 6 ωρες.
    και ειναι μονο η αρχη Γιωργο θα δεις...παιρνει φοβερη τροπη το παιχνιδι παρακατω
    Spoiler!

  3. #103
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    και εγω παντως εχω θεμα με το μουρμουρητο, ειδικα στην αρχη που πρεπει να βλεπεις κανα 20-λεπτο ιστορια και ακους το μουρμουρητο ειναι σπασιμο εντελως.

  4. #104
    Member RooF's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Νέα Ιωνία
    Posts
    62
    PSN ID
    RooFgr
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    Το παιχνίδι ειναι τρομερό και ειναι μεγάλη ευκαιρία για όσους δεν το είχαν παίξει στο ps2 η το wii.

    Τολμω να πω οτι ειναι καλύτερο απο τα το αντίστοιχο ζελντα εκείνης της περιόδου. Αναφέρομαι στο twilight princess.

    Αξίζει ακόμα και τα 20 ευρώ εκτός plus.
    Γ@#!&$αι ολημερίς στα games αλλά οι τσέπες σου είναι άδειες; gametrade.gr
    ninty.gr | The Greek Nintendo community!


  5. #105
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Εγώ το ξεκίνησα χθες. Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι ιδιαίτερος φαν των Ιαπωνικών παιχνιδιών αλλά κάτι στις εικόνες που έβλεπα με έκανε να θέλω να το δοκιμάσω. Αφού είναι δωρεάν τώρα δεν χρειάστηκε και δεύτερη σκέψη. Κάθισα λοιπόν αναπαυτικά να δω τι με περιμένει. Έφτασα μέχρι τη δεύτερη βούρτσα. Ο λόγος που σταμάτησα ήταν το μουρμουρητό. Όλο έλεγα να μη δίνω σημασία αλλά μου ήταν πολύ δύσκολο. Έβαλα βίντεο στο YT να δω μήπως είναι κανένα bug του παιχνιδιού ή κάτι άλλο. Είδα ότι δεν ήταν. Και στενοχωρήθηκα γιατί φαίνεται ενδιαφέρον παιχνίδι.
    Θα δοκιμάσω άλλη μια φορά μήπως και το συνηθίσω. Αν δεν τα καταφέρω, πράγμα πολύ πιθανό, θα το σταματήσω.
    Last edited by Kane; 17-04-2013 at 10:20.

  6. #106
    PS4forums Fanatic tnf50's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    アテンス
    Posts
    2,466
    PSN ID
    tnf50
    Name
    Γιώργος

    Default

    Το τερματισα μετα απο 28 ωρες...πολυ χορταστικο και γενικα ειχε ενδιαφερον μεχρι το τελος.

    Το μονο που με χαλασε ηταν

    Spoiler!


    Δηλαδη οκ ρε παιδια φτιαξατε ενα τελειο και πολυ προσεγμενο παιχνιδι...μην το χαλατε με κατι τετοιες χαζομαρες.

  7. #107
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by Kane View Post
    Εγώ το ξεκίνησα χθες. Η αλήθεια είναι ότι δεν είμαι ιδιαίτερος φαν των Ιαπωνικών παιχνιδιών αλλά κάτι στις εικόνες που έβλεπα με έκανε να θέλω να το δοκιμάσω. Αφού είναι δωρεάν τώρα δεν χρειάστηκε και δεύτερη σκέψη. Κάθισα λοιπόν αναπαυτικά να δω τι με περιμένει. Έφτασα μέχρι τη δεύτερη βούρτσα. Ο λόγος που σταμάτησα ήταν το μουρμουρητό. Όλο έλεγα να μη δίνω σημασία αλλά μου ήταν πολύ δύσκολο. Έβαλα βίντεο στο YT να δω μήπως είναι κανένα bug του παιχνιδιού ή κάτι άλλο. Είδα ότι δεν ήταν. Και στενοχωρήθηκα γιατί φαίνεται ενδιαφέρον παιχνίδι.
    Θα δοκιμάσω άλλη μια φορά μήπως και το συνηθίσω. Αν δεν τα καταφέρω, πράγμα πολύ πιθανό, θα το σταματήσω.
    Τοσο πολυ σε ενοχλει το μουρμουρητο ρε συ?Δεν ξερω εμενα δεν με προβληματισε στιγμη..κριμα ειναι να το αφησεις για κατι τετοιο...
    Spoiler!

  8. #108
    PS4forums Fanatic Kane's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Βύρωνας
    Posts
    2,758
    PSN ID
    Spyroni

    Default

    Σαν πρώτη εμπειρία ήταν πολύ δυσάρεστο. H μοναδική λύση που βλέπω, αν δεν το συνηθίσω, είναι το mute όταν έχει διαλόγους γιατί φαντάζομαι ότι η μουσική θα είναι προσεγμένη οπότε δε λέει να τη χάσω.

  9. #109
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Το συνηθιζεις φιλε kane και τελικα για μενα δινει στο παιχνιδι.
    .

  10. #110
    PS4forums Fanatic tnf50's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    アテンス
    Posts
    2,466
    PSN ID
    tnf50
    Name
    Γιώργος

    Default

    Η αληθεια ειναι οτι τα μουρμουρητα ειναι random...απλα τωρα που εχω τερματισει το παιχνιδι δε νομιζω οτι θα ταιριαζε κατι αλλο. Αν μιλουσαν αγγλικα η εστω ιαπωνικα θα εχανε λιγο το μυστηριωδες και αποκοσμο υφος του...η μονη εναλλακτικη που σκεφτομαι ειναι να μην υπηρχαν φωνες.

    Kαι ξερω γω βγαινει το στουντιο κaι λεει ''δεν ειχαμε λεφτα για voice actors''....................................

  11. #111
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by tnf50 View Post
    Η αληθεια ειναι οτι τα μουρμουρητα ειναι random...απλα τωρα που εχω τερματισει το παιχνιδι δε νομιζω οτι θα ταιριαζε κατι αλλο. Αν μιλουσαν αγγλικα η εστω ιαπωνικα θα εχανε λιγο το μυστηριωδες και αποκοσμο υφος του
    Eμ στα λεγα!!

    Κοιτα και μενα στην αρχη(στο τελος μου αρεσαν και μενα) με ενοχλουσε οταν το επαιξα στο ps2,αλλα τωρα που το ξαναεβαλα για θυμηθω λιγο το παιχνιδι,δεν ειχα κανενα μα κανενα θεμα.Ισα εισαι πορωθηκα παλι.
    .

  12. #112
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Συνολικές πωλήσεις για τον τίτλο

    From the leaks - @Credits mazi

    Switch - 600K
    PC - 536K
    PS3 - 529K
    PS4 - 445K
    X1 - 121K

    OG sold around 600k (300k~ each on Wii and PS2)

    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

Page 6 of 6 FirstFirst ... 23456

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •