Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 28 of 28

Thread: Wonderbook - [PlaystationΒ®Move]

  1. #21
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    παιδια δεν ξερω αν εχει αναφερθει.ομως υπάρχει ενα σοβαρο προβλημα με το παιχνίδι...
    http://hellas-orthodoxy.blogspot.gr/...post_5743.html

    οποιοι ειναι σατανολάτρεις να κανουν ενα βημα μπροστα παρακαλω...
    Spoiler!
    Από αυτά που γράφει προφανώς δε το έχει παίξει, αλλά γενικά είναι "ωραίο" άρθρο! χαχαχα με το Πλαίσιο τα έβαλαν, ενώ το φέρνει ας πούμε και το Public, διαφήμιση του οποίου υπάρχει σε banner στο πάνω μέρος της σελίδας!
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  2. #22

    Default

    καλο φαινεται. harry potter style! για μικρα παιδια ομως. θα το κανω δωρο για το κουμπαρακι μου τωρα τα Χριστουγεννα!

  3. #23
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    τελικα δεν ειναι τοσο χαλια!

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  4. #24
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Μόλις το τερμάτισε - πλατίναρε μόνη της παρακαλώ - η μικρή μου (σχεδόν εννια). Εξαιρετικό για παιδιά, υπεροχή δουλειά τόσο σαν ιδέα εξαρχής όσο και η όλη δουλεια εξελληνισμου του. Εντάξει ήταν μικρο σε διάρκεια και περιεχόμενο, αλλα απορροφάται τα παιδια και η υλοποίηση του move εξαιρετική, δεν χρειάζονται σχεδόν καν βοήθεια. Ελπίζω να πηγε καλα και να υπάρξει συνέχεια, για να έχει να παίξει και η μικρη.

  5. #25
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Μόλις το τερμάτισε - πλατίναρε μόνη της παρακαλώ - η μικρή μου (σχεδόν εννια). Εξαιρετικό για παιδιά, υπεροχή δουλειά τόσο σαν ιδέα εξαρχής όσο και η όλη δουλεια εξελληνισμου του. Εντάξει ήταν μικρο σε διάρκεια και περιεχόμενο, αλλα απορροφάται τα παιδια και η υλοποίηση του move εξαιρετική, δεν χρειάζονται σχεδόν καν βοήθεια. Ελπίζω να πηγε καλα και να υπάρξει συνέχεια, για να έχει να παίξει και η μικρη.
    Εδώ, η συνέχεια. Το βιβλίο με τα φίλτρα, πλήρως εξελληνισμένο, επίσης.


    Ακόμα ένα παιχνίδι για το wonderbook, είναι και το "Περπατώντας με τους δεινόσαυρους". Είναι βασισμένο στην παραγωγή του BBC, "walking with dinosaurs". Και τα 2 λανσάρονται στις 13/11.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  6. #26
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Το πρώτο βλέπω και λες ότι είναι στα Ελληνικά, το δεύτερο με τους δεινόσαυρους αν κατάλαβα καλά είναι και αυτό εξελληνισμένο πλήρως;

  7. #27
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Ναι
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  8. The Following User Says Thank You to Gazof For This Useful Post:

    Nek_Food (25-10-2013)

  9. #28
    Elite gonzalez's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Αθήνα
    Posts
    756
    Name
    Κώστας

    Default

    Ποιος θα περιμενε ποστ σ αυτο το νημα ? Παρολαυτα, ηθελα να γραψω απο καιρο. Ο γιος μου λοιπον που σε λιγο καιρο θα γινει 5 χρονων, αγαπαει γενικοτερα πολυ τα μαγικα κολπα/σοου κτλ.
    Πλησιαζοντας λοιπον και το launch του Hogwarts Legacy (που και που παιζουμε μαζι παιχνιδια στο PS5/PC) θυμηθηκα οτι εχω το Wonderbook (το ειχα αγορασει αρκετα χρονια πριν για να παιξω με τον ανηψιο μου - κατι που δεν εγινε σχεδον ποτε, δεν ηταν και πολυ φαν). Εν ολιγοις, βαλαμε το PS3, καμερα, και τα move controllers (που ειχα απο το PSVR) και βαλαμε το παιχνιδι. Πραγματικα το ποσο του αρεσε δεν περιγραφεται. Οκ, ειναι λιγο dated και τα controls κτλ δεν ειναι και τελεια, αλλα πραγματικα ποσο ωραια προσπαθεια ειχαν κανει, και πληρως εξελληνισμενο. Αυτο και το Buzz (που το εχω κι αυτο ακομα) νομιζω ηταν καποια απο τα παιχνιδια highlights.


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •