Page 66 of 66 FirstFirst ... 16566263646566
Results 1,301 to 1,314 of 1314

Thread: Watch Dogs

  1. #1301
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    ^^Συγνώμη που το ξεθάβω αλλά κι εγώ αυτές τις ημέρες πάω να το πλατινάρω και "κόλλησα" στο γνωστό trophy που αναφέρεις Μιχάλη.
    Έχω ρίξει μια ματιά κι εγώ στο ps3trophies και σε άλλα φόρουμ και όλοι γράφουν διφορούμενα πράγματα, χωρίς να είναι ξεκάθαρο πως γίνεται.
    Άλλου λέει ότι πρεπει απλά να ξεκινήσει το tailing χωρίς να τελειώσει, αλλού λέει ότι πρέπει να ολοκληρωθεί, αλλού λένε ότι καταλαβαίνεις πότε σε κάνουν tail, αλλού λένε πως δεν παίρνεις χαμπάρι...

    Άσε που πως ξεχωρίζεις ότι απλά σε κάνουν tail από hack; Επίσης, με την επιλογή tail a friend που έχει προστεθεί, δεν μπορεί να γίνει;



    Εντωμεταξύ έχω λιώσει στο παιχνίδι άπειρες ώρες και έχει ανέβει και το notoriety στο θεό με όλους αυτούς που πήγαν να με χακάρουν και τους έφαγα και δεν ξέρω τι να κάνω.
    Απελπισία... υπάρχει κανείς ρε παιδιά που να το πήρε εύκολα αυτό να μας δώσει τα φώτα του, κρίμα δηλαδή για την πλατίνα
    Last edited by tsakali GR; 15-04-2015 at 11:00.

  2. #1302
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by tsakali GR View Post
    ^^Συγνώμη που το ξεθάβω αλλά κι εγώ αυτές τις ημέρες πάω να το πλατινάρω και "κόλλησα" στο γνωστό trophy που αναφέρεις Μιχάλη;
    Έχω ρίξει μια ματιά κι εγώ στο ps3trophies και σε άλλα φόρουμ και όλοι γράφουν διφορούμενα πράγματα, χωρίς να είναι ξεκάθαρο πως γίνεται.
    Άλλου λέει ότι πρεπει απλά να ξεκινήσει το tailing χωρίς να τελειώσει, αλλού λέει ότι πρέπει να ολοκληρωθεί, αλλού λένε ότι καταλαβαίνεις πότε σε κάνουν tail, αλλού λένε πως δεν παίρνεις χαμπάρι...

    Άσε που πως ξεχωρίζεις ότι απλά σε κάνουν tail από hack; Επίσης, με την επιλογή tail a friend που έχει προστεθεί, δεν μπορεί να γίνει;

    Εντωμεταξύ έχω λιώσει στο παιχνίδι άπειρες ώρες και έχει ανέβει και το notoriety στο θεό με όλους αυτούς που πήγαν να με χακάρουν και τους έφαγα και δεν ξέρω τι να κάνω.
    Απελπισία... υπάρχει κανείς ρε παιδιά που να το πήρε εύκολα αυτό να μας δώσει τα φώτα του, κρίμα δηλαδή για την πλατίνα
    Άσε δε που
    Εχεις skype? Egv exw kollisei sto allo me ta kwlotragoyda, moy leipei ena



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  3. #1303
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by tsakali GR View Post
    ^^Συγνώμη που το ξεθάβω αλλά κι εγώ αυτές τις ημέρες πάω να το πλατινάρω και "κόλλησα" στο γνωστό trophy που αναφέρεις Μιχάλη;
    Έχω ρίξει μια ματιά κι εγώ στο ps3trophies και σε άλλα φόρουμ και όλοι γράφουν διφορούμενα πράγματα, χωρίς να είναι ξεκάθαρο πως γίνεται.
    Άλλου λέει ότι πρεπει απλά να ξεκινήσει το tailing χωρίς να τελειώσει, αλλού λέει ότι πρέπει να ολοκληρωθεί, αλλού λένε ότι καταλαβαίνεις πότε σε κάνουν tail, αλλού λένε πως δεν παίρνεις χαμπάρι...

    Άσε που πως ξεχωρίζεις ότι απλά σε κάνουν tail από hack; Επίσης, με την επιλογή tail a friend που έχει προστεθεί, δεν μπορεί να γίνει;

    Εντωμεταξύ έχω λιώσει στο παιχνίδι άπειρες ώρες και έχει ανέβει και το notoriety στο θεό με όλους αυτούς που πήγαν να με χακάρουν και τους έφαγα και δεν ξέρω τι να κάνω.
    Απελπισία... υπάρχει κανείς ρε παιδιά που να το πήρε εύκολα αυτό να μας δώσει τα φώτα του, κρίμα δηλαδή για την πλατίνα
    Άσε δε που
    Εγώ μηδένιζα συνέχεια το notoriety και περίμενα να με κάνουν tail. Βαρετή διαδικασία άλλα κάποια στιγμή έκατσε..
    Άφηνα να γίνει το tail αν θυμάμαι καλά. Αν και δεν νομίζω πως παίζει ρόλο..
    Το θέμα είναι πως απλά κόβεις βόλτες μέχρι να σε κάνουν tail..
    Spoiler!

  4. #1304
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Εγώ μηδένιζα συνέχεια το notoriety και περίμενα να με κάνουν tail. Βαρετή διαδικασία άλλα κάποια στιγμή έκατσε..
    Άφηνα να γίνει το tail αν θυμάμαι καλά. Αν και δεν νομίζω πως παίζει ρόλο..
    Το θέμα είναι πως απλά κόβεις βόλτες μέχρι να σε κάνουν tail..
    Ta drinking contests level 10 περνιουνται ευκολα?
    Εγω στον δυσκολο απο τους τρεις, τον ηπια ηδη στο λεβελ 5 (ή 6 δεν θυμαμαι) και αναρωτιεμαι ποσο πιο αγγουρι θα ειναι στο 10ο λεβελ!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  5. #1305
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Εαν εχεις κατεβασει το patch ειναι πολυ ευκολο. Εριξαν κατακορυφα την δυσκολια σε σχεση με το released game.

  6. #1306
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by rookie View Post
    Ta drinking contests level 10 περνιουνται ευκολα?
    Εγω στον δυσκολο απο τους τρεις, τον ηπια ηδη στο λεβελ 5 (ή 6 δεν θυμαμαι) και αναρωτιεμαι ποσο πιο αγγουρι θα ειναι στο 10ο λεβελ!
    Παίξε πρώτα τους άλλους 2 και άσε αυτόν στο Pawnee τελευταίο που είναι και ο πιο δύσκολος. Αυτός ουσιαστικά συνδυάζει τους τρόπους τεχνικής των άλλων δύο, δηλαδή το συντονισμό των 2 sticks και το quick time button mashing.

    Εγώ σε 4 ημέρες έπαιζα από λίγο και δυο τρία levels κάθε φορά με υπονομή και ξεκούραστος, για να μη σπάσουν τα νεύρα μου και το έβγαλα. Μάλιστα δεν έχασα σχεδόν καμία φορά, απλά ήθελε ψυχραιμία και καλά αντανακλαστικά.

    Επίσης ισχύει αυτό που λέει ο Δημήτρης, έχει ευκολύνει αρκετά μετά το patch.

  7. #1307
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by tsakali GR View Post
    Παίξε πρώτα τους άλλους 2 και άσε αυτόν στο Pawnee τελευταίο που είναι και ο πιο δύσκολος. Αυτός ουσιαστικά συνδυάζει τους τρόπους τεχνικής των άλλων δύο, δηλαδή το συντονισμό των 2 sticks και το quick time button mashing.

    Εγώ σε 4 ημέρες έπαιζα από λίγο και δυο τρία levels κάθε φορά με υπονομή και ξεκούραστος, για να μη σπάσουν τα νεύρα μου και το έβγαλα. Μάλιστα δεν έχασα σχεδόν καμία φορά, απλά ήθελε ψυχραιμία και καλά αντανακλαστικά.

    Επίσης ισχύει αυτό που λέει ο Δημήτρης, έχει ευκολύνει αρκετά μετά το patch.
    Φανταζομαι οτι εχω το patch μιας και εχω κανει το τελευταιο update.
    Αλλα μου φανηκε πολυ αγγουρι ο τελευταιος.

    Καλα, εχω ακομα να βγαλω και τα online races, οπου εχω τρεξει πανω απο 10 φορες και εχω τερματισει μολις 3....ημαρτον!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  8. #1308
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,255
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ Oταν φτασεις στο σημειο που οι αναλογικοι μοχλοι γινονται αναποδοι εντελως, γυρνα το χειρηστηριο σου αναποδα. Δεν κανω πλακα γυρνα το χειρηστηριο αναποδα ωστε να κρατας τον αριστερο αναλογικο με το δεξι χερι και το δεξι μοχλο με το αριστερο χερι. Μετα κεντραρεις τους κυκλους σαν να παιζεις κανονικα.

  9. #1309
    Cool Member jper75's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    249
    PSN ID
    jper75
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by mihalis13 View Post
    Μου έχει μείνει ένα trophy μόνο για την πλατίνα
    Spoiler!
    Αν θυμάμαι καλά αν δοκιμάσεις να κάνεις εσύ tail κάποιους γενικώς βοηθά στο να σε κάνουν tail στην συνέχεια. Βέβαια δεν είναι 100% σίγουρο ότι ισχύει άλλα ίσως έτσι είναι πιο εύκολο να σε επιλέξει το σύστημα του παιχνιδιού για να σε κάνει tail κάποιος.

  10. #1310
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Δεν το ξερω αυτο να σου πω την αλήθεια.
    Εγω απλά έπαιζα και περίμενα να με κάνουνε tail.
    @Rookie όπως σου λένε τα παιδιά, δεν ειναι δύσκολο. Εγω μάλιστα είχα βγάλει τον τελευταίο πριν απο έναν απο τους άλλους 2.
    Εγω που δεν τα παω καλα με συνδυασμούς πλήκτρων κλπ δεν δυσκολεύτηκα.
    Spoiler!

  11. #1311
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Ακομα δεν το πήρατε το βραδυ στείλτε μήνυμα στο να μπούμε παρεα αλλά βράδυ μετά της 10-11 μπορώ να κοιμηθουν τα παιδιά

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  12. #1312
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Quote Originally Posted by jper75 View Post
    Αν θυμάμαι καλά αν δοκιμάσεις να κάνεις εσύ tail κάποιους γενικώς βοηθά στο να σε κάνουν tail στην συνέχεια. Βέβαια δεν είναι 100% σίγουρο ότι ισχύει άλλα ίσως έτσι είναι πιο εύκολο να σε επιλέξει το σύστημα του παιχνιδιού για να σε κάνει tail κάποιος.
    Δεν κάνω και τίποτα άλλο, όλο tail και tail. Τους έχω πεθάνει, χαχα! Και τους Blume affiliates χακάρω συνέχεια για να ζητήσουν bounty σε εμένα, αλλά δεν πιάνει. Μου την πέφτουν μία στο τόσο για hacking.
    Νομίζω πως επειδή το Notoriety μου είναι πάνω από 10.000, θεωρούμαι δύσκολος στόχος και με αποφεύγουν. Από την άλλη σπάζομαι να μηδενίσω το notoriety απλά και μόνο για να δω αν θα πιάσει.

    Έφαγα μια φλασιά, να ρωτήσω: κατέβασα το Bad Blood DLC και ο T-Bone έχει μηδενικό notoriety όταν ξεκινάς, μήπως πιάνει με αυτόν για να πάρει κανείς το trophy?

  13. #1313
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Στο λεω εγω πιάνει αν το μηδενίσεις
    Spoiler!

  14. #1314
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Και εγώ αν θυμάμαι καλα το ειχα μηδενισει,καλά οταν έγινε τον ειδα κιόλας αλλα δεν έκανα τίποτα κάτσαμε δίπλα δίπλα ώσπου εξαφανίστηκε

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

Page 66 of 66 FirstFirst ... 16566263646566

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •