Page 91 of 91 FirstFirst ... 41818788899091
Results 1,801 to 1,817 of 1817

Thread: FIFA 13 - [Playstation®Move]

  1. #1801
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    Τα παιχνίδια που δεν σας μετράει αν ο αντίπαλος φύγει νωρίς ακόμα και αν προηγείστε δεν είναι bug. Είναι intentional από μεριάς ΕΑ για το lag. Π.χ. αν βλέπω ότι το παιχνίδι "κολλάει" εγώ φεύγω δεν θα κάτσω να ασχοληθώ. Καλά κάνει η ΕΑ και το χει έτσι, άσχετο ότι μερικοί το εκμεταλλεύονται. Αυτό ισχύει για τα πρώτα 5 αγωνιστικά λεπτά. Μετά το 5:01 οι αποχωρήσεις λαμβάνονται κανονικά υπ όψη από το παιχνίδι.

    Από εκεί και πέρα αν νιώθεις ότι σε αδίκησε το παιχνίδι και χεις φτάσει στην 5 division εκμεταλλεύσου το "cheat". Ποιο cheat? Μα φυσικά την bayern!!! Παίζω fifa από το 1994 τέτοιο cheat δεν έχω ξαναδεί ειλικρινά. Ούτε ο Ronaldo στην Inter δεν ήταν τόσο κατάφωρο cheat. Σήμερα ειλικρινά μου είχαν σπάσει τα νεύρα και ήμουν στο τσακ να το κάνω uninstall.....Έχανα από άμπαλους απλά και μόνο γιατί cheatαραν. Μιλάω για ματς Real - bayern που τα σουτ ήταν 20-1 και έχανα 0-1 με δοκάρια αμέτρητα. Λέω αυτό ήταν θα δοκιμάσω και εγώ την ξεφτίλα (γιατί περί ξεφτίλας πρόκειται).

    Τα αποτελέσματα μπορείς να τα δεις στην photo. Έπεσα 2 divisions, στην 4 και ξεκίνησα με 2 ήττες.....πήρα την bayern και έκανα ένα 7-0-0 και 21-6 στα γκολ, κατακτώντας το πρωτάθλημα χωρίς καν να ολοκληρώσω τους 10 αγώνες. Τα δυο 3-0 που βλέπεις είναι dnf μάτς οι τύποι φύγανε στο τέταρτο.

    Ούτε έγινα ύπερπαίχτης ούτε τίποτα. Παίζω ακριβώς όπως έπαιζα με ΑΕΚ, ΟΜ,RM,Εθνική Ελλάδος. Απλά το σουτ του Robben είναι kill και η μπαλιά του Ribery θάνατος. Τίποτα δεν μπορεί να τους σταματήσει.....ΤΙΠΟΤΑ. Παίχτες ιδίων δυνατοτήτων ακόμα και λίγο καλύτεροι είναι απλά χαμένοι αν παίζω με bayern.


    screen shot windows 7
    Last edited by Chill; 19-05-2013 at 21:42.
    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  2. #1802
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    λολ ασχετο ,,αλλα επιτελους πηρα την Division 1 , ευκολα , 1 ηττα εκανα μονο. Το κλειδι της επιτυχιας ειναι το συστημα βασικα.

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  3. #1803
    Cool Member djteov's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    278
    PSN ID
    djteov

    Default

    συμφωνω μαζι σου μεσιι ειπες την μαγικη λεξη συστημα. παντα προσαρμοζεσαι στο πως παιζει ο αντιπαλος σου...και το πως παιζεις εσυ..και εγω εχω κανει σερι 6 και 7 νικες με ντορτμουντ δεν σημαινει οτι υπαρχει θεμα cheat...

  4. #1804
    Elite klark71's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    914
    PSN ID
    Klark-Vincent

    Default

    Και ποιο σύστημα χρησιμοποιείτε συνήθως;

  5. #1805
    Member jsrory's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Posts
    72
    PSN ID
    jsrory
    Name
    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Default

    Εγώ παίζω με σύστημα 5-2-3 και ανάλογα πως θα πάει ο αγώνας το αλλάζώ, βέβαια υπάρχουν αντίπαλοι που παίζουν με τρελά συστήματα όπως 5-0-5 !!!

  6. #1806
    Elite dinospao's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Χίος
    Posts
    861
    PSN ID
    dinospao

    Default

    το 5-0-5 εχει αφησει εποχη, ειδικα σε παλαιοτερα φιφα οσοι επαιζαν στο fiwc.

    αυτο που μου αρεσει τωρα ειναι το 4-2-4

  7. #1807
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Έχω πάρει 2 πρωταθλήματα στην Division 1, και 10 κύπελλα (τα 3 premier) όλα με τον Ολυμπιακό(τα πρωτθλήματα , κύπελα πήρα και με milan) και όλα με 4-2-3-1 τις πιο εύκολες νίκες τις έχω κάνει με αντιπάλους που παίζουν τέτοια συστήματα... ή κάτι περίεργα δικά τους custom...

  8. #1808
    Member jsrory's Avatar
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Posts
    72
    PSN ID
    jsrory
    Name
    ΓΙΑΝΝΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by GedoGt View Post
    Έχω πάρει 2 πρωταθλήματα στην Division 1, και 10 κύπελλα (τα 3 premier) όλα με τον Ολυμπιακό(τα πρωτθλήματα , κύπελα πήρα και με milan) και όλα με 4-2-3-1 τις πιο εύκολες νίκες τις έχω κάνει με αντιπάλους που παίζουν τέτοια συστήματα... ή κάτι περίεργα δικά τους custom...
    τσέκαρε τα στατιστικά των νέων παικτών του ολυμπιακου!!! νομίζω ο καλύτερος ολυμπιακός σε φίφα εδώ και πολλά χρόνια !!!

  9. #1809
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Όντως , ήδη έχω κάνει τις μεταγραφές και παίζω με την νέα ομάδα, σε friendly βέβαια.
    Το μόνο κακό είναι πως δεν χωράνε στην ίδια εντεκάδα Σαβιόλα και Μήτρογλου, επίσης ο Μετζανί έχει πολύ χαμηλή βαθμολογία.

  10. #1810

    Default

    Στο online δεν έχουν βάλει ακόμα Saviola και Μετζανί δυστυχώς! Ο Pino πάντως είναι εργαλείο! πολύ γρήγορος και τρέχει συνέχεια πάνω κάτω!
    "You either hang onto your morals and die, or do everything you need to survive"

  11. #1811
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Πολύ καλός ο Πίνο. Γενικά ο Ολυμπιακός του online με σύστημα 4-2-3-1, Πίνο Αμπντούν στα άκρα, Μανιάτη Μασάντο στα χαφ και Μέγιερι τέρμα (παιδιά τον Κάρολ ούτε στους αναπληρωματικούς) είναι αξιόμαξη ομάδα.

  12. #1812
    Elite lak100's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Location
    Καστορια
    Posts
    1,075
    PSN ID
    mitsos17(UK) mitsos1990(GR)

    Default

    κλασσικα επεσα Division 5 και ηδη σε 3 ματς εγινε quit και δεν πηρα νικη αι σηχτιρ ρε ΕΑ

  13. #1813
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    Οντως αν δεν βελτιωθουν τα bugs το Fifa 14 προσωπικα δεν υπαρχει περίπτωση να το αγορασω. Απο την αλλη ουτε το Pro με εχει πείσει..

    Sent from my MT27i using Tapatalk 4

    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  14. #1814
    Advanced Member dredd's Avatar
    Join Date
    May 2010
    Posts
    379
    PSN ID
    kraken 13

    Default

    ΠΑιδια μια βοηθεια θα ηθελα πηγα στο creation center επιλεξα 3 ομαδες που θελω κ αφου τις εχω κανει bookmark κανονικα κ μου λεει οτι την επομενη φορα που θα συνδεθω με τους EA Servers θα μπορεσω να τις κατεβασω οταν παω στο creation center στο ps3 δεν μου τις εμφανιζει καν!!!!τι μπορει να παιζει?HELP...

  15. #1815

    Default

    Μια ερώτηση για όσους παίζουν Ultimate Team.. Παίζω τώρα έτσι να περνάει η ώρα.. Εχω κάνει μια χρυσή ομάδα με όλους γύρω στο 80-87.. Κερδίζω αρκετά εύκολα όλους τους αντιπάλους.

    Πήρα 2 συνεχόμενα Online Seasons και το Online Cup που έχει.. Ρε σεις δεν έχει κάποια διοργάνωση να δίνει παραπάνω λεφτά? Ολο τα ίδια και τα ίδια πρέπει να κάνω? Επρεπε να έχει κι άλλα Online τρόπαια να κατακτήσεις.. Η κάποια Tournaments Που να μπορείς να μπεις μόνο με πολύ καλή ομάδα..

    Εκτός αν είχε παλιά και τώρα που βγήκε το 14 τα έχουν σταματήσει όλα.
    "You either hang onto your morals and die, or do everything you need to survive"

  16. #1816
    Elite freakygeo's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    ilion
    Posts
    867
    PSN ID
    freakygeo
    Name
    giorgos

    Default

    οχι αυτα ειχε παντα,εκτος απο καποια τουρνουα διαρκειας μιας βδομαδας οταν αρχιζανε τα μεγαλα ευρωπαικα πρωταθληματα,αλλα ειχε ως απαιτηση να εχεις 18αδα με παιχτες μονο απο αυτο το πρωταθλημα!Τα επαθλα ηταν απο 7-10Κ coins στο ονλινε!!

  17. #1817

    Default

    Ευχαριστώ Γιώργο! Αρα αρκούμαι σε αυτά!

    "You either hang onto your morals and die, or do everything you need to survive"

Page 91 of 91 FirstFirst ... 41818788899091

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •