View Poll Results: Αυτή η σειρά παιχνιδιών πρέπει να πεθάνει επιτέλους!

Voters
50. You may not vote on this poll
  • Assassins Creed

    6 12.00%
  • Call of Duty

    32 64.00%
  • Devil May Cry

    3 6.00%
  • Final Fantasy

    9 18.00%
  • God of War

    7 14.00%
  • Grand Theft Auto

    3 6.00%
  • Metal Gear Solid

    3 6.00%
  • Ninja Gaiden

    2 4.00%
  • Resident Evil

    8 16.00%
  • Silent Hill

    6 12.00%
  • Sports franchises (FIFA, PES, NBA κτλ)

    11 22.00%
  • Tomb Raider

    1 2.00%
  • Uncharted

    2 4.00%
  • Dynasty Warriors

    15 30.00%
  • Sonic

    6 12.00%
Multiple Choice Poll.
Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 20 of 38

Thread: Die franchise die!!!!

  1. #1
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default Die franchise die!!!!

    Χάζευα σε ένα site και πέτυχα ένα παρόμοιο θέμα με αυτό που παρουσιαζω εδώ.
    Πολλά franchises βγάζουν "επεισόδια" το ένα μετά το άλλο και πολλές φορές αυτά αποτελούν milking και είναι αχρείαστα για πολλούς.
    Αν είχατε την δυνατότητα να σκοτώσετε ένα (η περισσότερα) απο τα γνωστά franchises πιο θα ήταν; Ψηφίστε στο poll και αν θέλετε γράψτε και ένα μήνυμα γιατί ψηφίσατε αυτό που ψηφίσατε...



    Στο poll έχω βάλει αρκετά απο τα πιο γνωστά αλλά πολύ πιθανό να μου έχει ξεφύγει κάποιο, οπότε αν δείτε κάποια σοβαρή έλειψη ενημερώστε με και θα την προσθέσω.
    Μπορείτε να ψηφίσετε πάνω απο 1 franchise....

  2. #2
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Quote Originally Posted by enstikto View Post
    Χάζευα σε ένα site και πέτυχα ένα παρόμοιο θέμα με αυτό που παρουσιαζω εδώ.
    Πολλά franchises βγάζουν "επεισόδια" το ένα μετά το άλλο και πολλές φορές αυτά αποτελούν milking και είναι αχρείαστα για πολλούς.
    Αν είχατε την δυνατότητα να σκοτώσετε ένα (η περισσότερα) απο τα γνωστά franchises πιο θα ήταν; Ψηφίστε στο poll και αν θέλετε γράψτε και ένα μήνυμα γιατί ψηφίσατε αυτό που ψηφίσατε...

    Στο poll έχω βάλει αρκετά απο τα πιο γνωστά αλλά πολύ πιθανό να μου έχει ξεφύγει κάποιο, οπότε αν δείτε κάποια σοβαρή έλειψη ενημερώστε με και θα την προσθέσω.
    Μπορείτε να ψηφίσετε πάνω απο 1 franchise....
    !?????

    edit: ok enstikto, δεν το ήξερα ^_^

    ontpc:

    Call of Duty φυσικά, η σειρά πρέπει να πάρει κανα χρονο ρεπό...
    Last edited by personGR; 04-05-2012 at 13:25.

  3. #3
    PS4forums Addict aris13's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,731
    PSN ID
    GOB_BLUTH
    Name
    Άρης

    Default


  4. #4
    PS4forums Fanatic tnf50's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    アテンス
    Posts
    2,466
    PSN ID
    tnf50
    Name
    Γιώργος

    Default

    Call of duty και sports games...ειναι ιδια καθε χρονο

  5. #5
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Παρα πολυ ωραιο θεμα!
    Λοιπον, CoD,Resident Evil και τα αθλητικα έβαλα εγώ.
    Για τα CoD δεν εχω να πω παρα πολλα...αλλιως ξεκινησε η σειρα (σε χειρισμο και ρεαλισμο παντα) και αλλιως εχει καταληξει.Run and gun καθαρά εγινε εκεί που καποτε κρυβοσουν πισω απο μια αγελαδα για κανα τεταρτο για να μην σε πετυχει ο sniper...
    Για τα Resi...αλλη καμμενη ιστορια απο εκεί...μονο τρομο δεν σου προκαλει.Του κιλου για τα δικα μου γουστα.Απο την απομονωμενη επαυλη του πρωτου Resi , που ετρεμες να ανοιξεις μια πορτουλα γιατι δεν ειχες αλλες σφαιρες στο περιστροφο...μεχρι τα μαυρα ζομπυ που ειναι λες και εισαι σε συναυλια των maiden στη μαλακασα, υπαρχει ενα χασμα...
    Τελος, στα αθλητικα εχω παραπονα για το PES.Που ειναι οι κανονικες αδειες?2012 εχουμε.Που ειναι η μεταβαση απο ημερα σε νυχτα?Που ειναι τα αληθοφανη καιρικα φαινομενα?Που ειναι ο καλος σχολιασμος?Απειρες τετοιες μικρολεπτομερειες που θα εδιναν αλλον αερα στη σειρα δεν ηρθαν.Για το χειρισμο και το animation δεν θα πω κατι τα εχω πει στο τοπικ του PES.Μακαρι να εβγαζαν ενα ποδοσφαιρακι καθε 4 χρονια και να μας εδιναν τα updates και ας τα πληρωναμε καθε χρονο κανα 10ευρω.Για φουλ τιμη νομιζω δεν αξιζει πλεον.Δεν με καλυπτουν οι αλλαγες.Τελευταια ευκαιρια στο PES 2013.
    Σορρυ για το μεγαλο ποστ.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  6. #6
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Καιρο ειχε να ανοιξει ο Δημητρης Poll! Χαιρομαι γιατι το συγκεκριμενο εχει πλακα αλλα δυστυχως και μονο που υπαρχει σαν επιλογη το call of Duty , ολα τα αλλα ωχροιουν μπροστα του ....!

  7. #7
    PS4forums Fanatic Desmond's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα - Καλογρέζα
    Posts
    4,978
    PSN ID
    q1908gate13
    Name
    Νίκος

    Default

    Ψήφισα μόνο Resident Evil, γιατί μπορεί ν'ασχοληθώ με το καινούργιο CoD και γιατί περιμένω το... FFvsXIII!Χαχα!

  8. #8
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    To Final Fantasy δεν εχει λογο να σταματησει για να ειμαι ειλικρινεις γιατι αν εξαιρεσει καποιος το Χ-2 και το ΧΙΙΙ-2 μιλαμε για τετειως διαφορετικα παιχνιδια μεταξυ τους και δεν θα ελεγε καποιος οτι κυκλοφορουν και συχνα. Στην ουσια 1 FF εχουμε αυτην την γενια το οποιο πηρε ενα sequel. Στο PS2 συνολικα μονο 2 FF.

  9. #9
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Περιμένω να δω τί θα μαζέψετε από σειρές μπας και έχει ξεχαστεί καμία, οπότε θα επανέλθω από δευτέρα αναλυτικά με ονόματα και στοιχεία. Πάντως από μία πρώτη επιφανειακή προσέγγιση που έκανα, το κόβω γενοκτονία από μέρους μου και φοβάμαι μην μου την πέσει καμιά οργάνωση για τα δικαιώματα των franchises.

  10. #10
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,000
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    To Final Fantasy δεν εχει λογο να σταματησει για να ειμαι ειλικρινεις γιατι αν εξαιρεσει καποιος το Χ-2 και το ΧΙΙΙ-2 μιλαμε για τετειως διαφορετικα παιχνιδια μεταξυ τους και δεν θα ελεγε καποιος οτι κυκλοφορουν και συχνα. Στην ουσια 1 FF εχουμε αυτην την γενια το οποιο πηρε ενα sequel. Στο PS2 συνολικα μονο 2 FF.
    Και για τα COD πάνω κάτω το ίδιο ισχύει. H Treyarch έχει βγάλει δύο και η IW τρία. Της Treyarch δε είναι ακριβώς η ίδια περίπτωση μιας και είναι εντελώς διαφορετικά τα COD που έχει βγάλει. Και τώρα πάει για το τρίτο που θα είναι sequel. Για την διάρκεια παραγωγής, δύο χρόνια για το καθένα δεν νομίζω πως είναι λίγος χρόνος.

    Θα ήθελα πάντως όσα παιδιά ψηφίζουν COD να πουν τι ακριβώς εννοούν, τα παιχνίδια της Treyarch ή της IW; Όλα μαζί και ας μην έχουν σχέση μεταξύ τους;

    Αν βέβαια είναι αυτός ο σκοπός του θέματος, αν απλά θέλουμε να ψιλοκράξουμε για τον χαβαλέ, καλώς!


  11. #11
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Περιμένω να δω τί θα μαζέψετε από σειρές μπας και έχει ξεχαστεί καμία, οπότε θα επανέλθω από δευτέρα αναλυτικά με ονόματα και στοιχεία. Πάντως από μία πρώτη επιφανειακή προσέγγιση που έκανα, το κόβω γενοκτονία από μέρους μου και φοβάμαι μην μου την πέσει καμιά οργάνωση για τα δικαιώματα των franchises.
    Καλά περίμενε να δεις τι θα γίνει όταν θα ψηφίσω εγώ

  12. #12
    Moderator hakoo's Avatar
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    10,360
    PSN ID
    hakoo_

    Default

    Δεν θα πω το COD μιας και δεν εχω ασχοληθει οποτε δεν δικαιουμαι technically να εχω αποψη.
    Τα sports games απο τοτε που εγιναν ετησια εχασαν μεγαλο μερος της ποιοτητας τους οποτε δεν θα ελεγα ακριβως die, hibernate ισως
    Οι αλλαγες στα ροστερ των ομαδων και τα πρωταθληματα θα μπορουσαν να γινονται με ενα απλο patch.
    Dynasty Warriors, ο ορισμος του franchise που πρεπει να πεθανει ΙΜΟ. Το ιδιο πραγμα καθε φορα με ελαχιστες αλλαγες. Παμε αγοραζουμε το καινουριο DW και σπαμαρουμε ανελεητα το Χ buttοn για κανα 5ωρο. Seriously, die.
    Sonic, αλλο ενα franchise που σπαμαρει την βιομηχανια με sequels, τις περισσοτερες φορες αδικαιολογητα μιας και τα παιχνιδια πανε απο το κακο στο χειροτερο. Αν και με το generations οι ειδικοι λενε οτι εδωσε ελπιδα, προσωπικα θα ηθελα να περασει στο χρονοντουλαπο.
    Αυτα on the top of my head, αν σκεφτω κατι αλλο θα ξαναποσταρω.


  13. #13
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,243
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by tonybsg View Post
    Και για τα COD πάνω κάτω το ίδιο ισχύει. H Treyarch έχει βγάλει δύο και η IW τρία. Της Treyarch δε είναι ακριβώς η ίδια περίπτωση μιας και είναι εντελώς διαφορετικά τα COD που έχει βγάλει. Και τώρα πάει για το τρίτο που θα είναι sequel. Για την διάρκεια παραγωγής, δύο χρόνια για το καθένα δεν νομίζω πως είναι λίγος χρόνος.

    Θα ήθελα πάντως όσα παιδιά ψηφίζουν COD να πουν τι ακριβώς εννοούν, τα παιχνίδια της Treyarch ή της IW; Όλα μαζί και ας μην έχουν σχέση μεταξύ τους;

    Αν βέβαια είναι αυτός ο σκοπός του θέματος, αν απλά θέλουμε να ψιλοκράξουμε για τον χαβαλέ, καλώς!
    Δεν ειναι μονο το στορυ ομως που αρκει για να πεις οτι ενα παιχνιδι ή ενα franchise αξιζει να ψοφησει μια και καλη, ειναι το επαναλαμβανομενο και σχεδον ολιοδιο gameplay...

    Το Final fantasy εχει εντελως καινουργιους κοσμους, εντελως διαφορετικο gameplay και συστημα μαχης το ενα απο το αλλο και εντελως διαφορετικη ιστορια.

    Το call of Duty ειναι απλα καινουργια maps με την ιδια μηχανη γραφικων (δηλαδη ελεος τοσα λεφτα βγαζουν οι μπασταρδοι) και το ιδιο ακριβως gameplay. ξανα και ξανα και ξανα. Eπισης Cod βγαινει καθε χρονο...νταξ δηλαδη οκ....ποσο διατεθιμενοι ειναι καποιοι να πληρωνουν φουλ τιμη για υλικο που στην καλυτερη των περιπτωσεων το λες απλα exapnsion? Γενικα ειναι ενα franchise που κουρασε απο ολες τις αποψεις. Ιδιο gameplay , ιδιο υφος, ιδια μηχανη γραφικων, ιδια φιλοσοφια, ιδια αρπαχτη και μαλιστα ετησιως.

    Καμμια σχεση με το Final Fantasy.

    Ε προσωπικα δεν μπορω να σκεφτω πραγματικα αλλο franchise απο αυτα που εχουν αναφερθει στην λιστα που εχει περισσοτερη αναγκη να ψοφησει απο το COD. Αν δεν ηταν στην λιστα και παλι δεν θα μου ηταν δυσκολο να επιλεξω καθως πολλα απο τα παιχνιδια που αναφερονται χρειαζονται να παψουν να υφιστανται τετοιον "βιασμο" με νεα παιχνιδια καθε τρεις και λιγο. Και ναι ενα απο αυτα ειτε το πιστευετε ειτε οχι, ιδιως μετα τις τελευταιες εξελιξεις για εμενα, ειναι το Metal Gear Solid...
    Last edited by Valkyre; 04-05-2012 at 14:38.

  14. #14
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    @Hakoo: Προστέθηκαν

  15. #15
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    @tonybsg Αλλιως ηταν το CoD και αλλιως εγινε.Σαν σειρα δλδ δεν εχει να μου δωσει κατι στο δρομο που βαδιζει.Το CoD 4 (το πρωτο modern warfare) το επαιξα και με το παραπανω και μπορω να πω οτι μου αρεσε αρκετα.Αρχισε ομως σιγα σιγα να δειχνει τις προθεσεις αυτων που το εφτιαχναν οτι πηγαινε προς το πολυ arcade.Σημαδευα καποτε (Cod1+2) με το M1 ή με το Thomson και ηξερα που επρεπε να κοιταει το σκοπευτικο.Αυτα μου ελειψαν και μαλλον δεν προκειται να ξαναερθουν.Επομενως, θα ψηφιζα ενα reboot ή αν αυτο δεν προκειται να γινει πραγματικοτητα καλυτερα να σταματησει.
    Satan has left his killing floor
    PS4

  16. #16
    PS4forums Fanatic tonybsg's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    4,000
    PSN ID
    tonybsg

    Default

    @Val:

    Για τα γραφικά θα συμφωνήσω. Προσωπικά θεωρώ τον τεχνικό τομέα των COD το σημαντικό τους μειονέκτημα σε σχέση με τον ανταγωνισμό.

    Για τα υπόλοιπα, πάλι δεν μου είπες για ποια COD αναφέρεσαι. Αν μιλάς για τα Modern Warfare, σίγουρα υπάρχει κάποια επανάληψη, αλλά όχι περισσότερη από τα λοιπά shooters. Στα συν φυσικά, μιας και μιλάμε για τα υπόλοιπα, οι χαρακτήρες του.

    Στα της Treyarch, καμία σχέση με τα άλλα (όσο φυσικά δεν έχουν σχέση και τα άλλα shooters μεταξύ τους, είπαμε).

    Δεν ξέρω σε ποια αναφέρεσαι συγκεκριμένα όμως δεν νομίζω ότι κάποιος που παίζει όλα τα COD δεν είδε μία διαφορετικότητα ανάμεσα στα MW2,3 και στο Black Ops που βγήκε ενδιάμεσα. Και μιλάω κυρίως για το SP, η επιτυχία των παιχνιδιών στο MP είναι δεδομένη (αλλά δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη γιατί λίγες ώρες παίζω online).

    Επίσης αντιλαμβάνεσαι ότι συγκρίνουμε (και γω δηλαδή που το είπα πρώτος) κάτι πολύ διαφορετικό, ένα rpg και ένα shooter που από την φύση του είναι πολύ πιο απλοικό από την άποψη του κόσμου που πρέπει να δημιουργηθεί. Βέβαια, από άποψη παραγωγής είπα ότι είναι η ίδια περίπτωση, ότι είναι εντελώς διαφορετικά παιχνίδια (από την Treyarch).

    Τέλος, δεν καταλαβαίνω τι παραπάνω έδωσε πχ το Killzone 3 για παράδειγμα στο franchise αυτό σε σύγκριση με το τι δίνουν τα Modern Warfare (όχι φυσικά ότι θα το ψήφιζα, ούτε καν). Για το Black Ops δεν έχουμε αντίστοιχη σύγκριση, γιατί είναι ένας και μοναδικός τίτλος (μέχρι το 2 φυσικά που απ' ότι φαίνεται θα έχει πολλές καινοτομίες).


    @MajereMP44:

    Πρέπει να φύγω, εν συντομία να σου πω, δεκτό φυσικά, η έλλειψη ρεαλισμού εσένα σε ενοχλεί, εμένα όχι, οκ. Πράγματι η σειρά κυρίως στοχεύει να σε εντυπωσιάσει με αυτά που γίνονται στην οθόνη, με τις ατελείωτες εκρήξεις κ.λπ. (έχοντας και άλλες ξεχωριστές missions φυσικά), και όχι με τον ρεαλισμό της ας πούμε.
    Last edited by tonybsg; 04-05-2012 at 14:48.


  17. #17
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Kανενα δεν θα σκοτωνα
    Oλα ειναι αρκετα καλα παιχνιδια και μπορουν να γινουν πολυ καλυτερα στο μελλον.Οποτε γιατι να τα σκοτωσω
    Ακομα και τα COD,τα οποια ειναι προκλητικα ''μια απο τα ιδια'',δεν ειναι ασχημα παιχνιδια.
    Αυτο που θα ηθελα ομως ειναι να υπαρχει μια ανανεωση μετα απο 2 COD ας πουμε.Αυτη τη στιγμη ξεκαθαρα κοροιδευουν.Δεν εχω ξαναδει παιχνιδια τοσο ιδια(στο gameplay,γραφικα) στις συνεχειες τους.Κανενα απο τα παιχνιδια της λιστας δε το κανει αυτο.Ακομα και τα fifa/pes ειναι διαφορετικα σε πολλα πραγματα μετα απο ενα χρονο.

    Τωρα οι σειρες που με εχουν απογοητευσει τα τελευταια χρονια ειναι.
    1.PES.
    2.Tomb Raider
    3.Sonic
    4.Resident Evil
    .

  18. #18
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Να σου πω επισης οτι στο pc παιζω το MW 3, επαιξα και το 2 στο play.ΔΛδ ειναι απο τις σειρες που τις πιανω στα χερια μου χωρις να το κραζω μονο.Απλα εχει αλλαξει.Δεν μου εδωσε κατι πραγματικα να πω, μπραβο για την προσπαθεια. Για το killzone 3 εχουμε πολλα να πουμε.Διχαζει σαν παιχνιδι (ειδικα τους βετερανους του 2).Προσεθεσε ομως νεα στοιχεια (περα απο τρομερα γραφικα που οπως και να το κανεις ειναι το Νο1 που κοιτας).Εβαλε μαχες με τους exo και με τα jetpacks.Και φυσικα δεν βγαινει καθε χρονο.Δεν πιστευω δλδ οτι κουραστηκαμε να ακουμε για το killzone σε καθε εκθεση και με ελαχιστες αλλαγες.Οταν θα γινει κιαυτο, καλα να ειμαστε και θα το δηλωσουμε οτι πρεπει να σταματησει να βγαινει διοτι καταντησε αηδια.χαχα
    Satan has left his killing floor
    PS4

  19. #19

    Default

    Απ' ολα αυτα φραντσάιζ μονο το Dynasty Warriors πρεπει πραγματικα να σταματισει κατα την ταπεινη μου αποψη. Οχι επειδη το gameplay δεν το γουσταρουν η κατι τετοιο.(Κοιτα One Piece: Pirate Warriors) αλλα επειδη δεν εχει χαρακτηρες που να γουσταρουν. Μολις μπηκε μεσα ο Luffy και η παρεα του...εκανε την διαφορα σστην αγορα το Μαρτιο.

    Το CoD, Silent Hill, Resident Evil, Sports games, Grand Theft Auto, MGS μου ειναι αδιαφορα οποτε δεν θελω να πω κατι χωρις να ξερω.

    Τα υπολοιπα ειναι απο τα αγαπημενα μου οποτε δεν θελω να τα δω να φευγουν και δεν θα φυγουν.

  20. #20
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by tonybsg
    Δεν ξέρω σε ποια αναφέρεσαι συγκεκριμένα όμως δεν νομίζω ότι κάποιος που παίζει όλα τα COD δεν είδε μία διαφορετικότητα ανάμεσα στα MW2,3 και στο Black Ops που βγήκε ενδιάμεσα.
    Προσωπικα δεν ειδα τιποτα διαφορετικο σε gameplay γραφικα.Καθαρο expansion για μενα.
    Διαφορα ειδα στο σεναριο και σε μερικες ιδεες(ειδικα το black ops θα αρεσε και στον Val ).
    Oπως και να χει,κανενα cod δεν ειναι κακο παιχνιδι.


    Quote Originally Posted by tonybsg View Post
    @Val: Τέλος, δεν καταλαβαίνω τι παραπάνω έδωσε πχ το Killzone 3 για παράδειγμα στο franchise αυτό σε σύγκριση με το τι δίνουν τα Modern Warfare
    Το killzone2 σε συγκριση με το 1 ,ηταν η μερα με την νυχτα.Και σε συγκριση με αλλα fps ηταν πολυ διαφορετικο.
    Το Killzone 3 σε συγκριση με το 2 βελτιωσε τα γραφικα σε ολους τους τομεις και μεγαλωσε τους χωρους κατα πολυ.Επισης αλλαξε αρκετα τον χειρισμο(για μη πω οτι βαζοντας την επιλογη του move ειναι αλλο παιχνιδι) σε φαση που πολλοι το μισησαν σε συγκριση με το 2 και πολλοι το λατρεψαν.
    .

Page 1 of 2 12 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •