Results 1 to 7 of 7

Thread: call of duty modern warfare 3 2v2

  1. #1
    Member tasos's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Ellada
    Posts
    62
    PSN ID
    solid-snake_222
    Name
    tasos

    Default call of duty modern warfare 3 2v2

    Καλησπερα εγω με τον φιλο μου λεμε σημερα που ειναι και πασχα να παιξουμε 2 vs 2 οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει μυνημα.. ωρα λεμε κατα τις 12:30 το βραδυ mode: search and destroy η αν δεν θελεται το συζηταμε επισης αν θελεται παιζουμε και κανενα snipe game....
    οποιος ενδιαφερεται ας ποσταρει..


  2. #2

    Default

    ναι μεσα ειμαι.

  3. #3
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Μην μου πεις πως του έστειλες μήνυμα...?

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  4. #4
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    Quote Originally Posted by modecris View Post
    Μην μου πεις πως του έστειλες μήνυμα...?
    Επιβεβαιωνω...ημουν και εγω μεσα και ο φιλος απο πανω...
    Cannondale trail sl5 2013...

  5. #5
    Member tasos's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Ellada
    Posts
    62
    PSN ID
    solid-snake_222
    Name
    tasos

    Default

    λιγο αργα παιδες μετα απο 4 μηνες παει.. πια σταματησα το mw3

  6. #6
    PS4forums Addict minaras_tio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Patra,Lamia
    Posts
    1,801
    PSN ID
    kostas_tio

    Default

    ^^Εμεις το ξερουμε οτι ειναι αργα…
    Ο φιλος πιο πανω ομως "δε το ηξερε…"
    Cannondale trail sl5 2013...

  7. #7
    Boson's Avatar
    Join Date
    Jul 2012
    Location
    Athens
    Posts
    5
    PSN ID
    Erotilos

    Post Online Tournament 2vs2 Black ops & Mw3

    Quote Originally Posted by tasos View Post
    Καλησπερα εγω με τον φιλο μου λεμε σημερα που ειναι και πασχα να παιξουμε 2 vs 2 οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει μυνημα.. ωρα λεμε κατα τις 12:30 το βραδυ mode: search and destroy η αν δεν θελεται το συζηταμε επισης αν θελεται παιζουμε και κανενα snipe game....
    οποιος ενδιαφερεται ας ποσταρει..
    Θες να είσαι ο πρώτος που θα πάρει στα χέρια του το νέο Black Ops 2 για PS3 ;
    Το νέο Call of Duty: Black Ops 2, είναι λιγότερο από ένα μήνα μακριά και με αυτό σαν αφορμή, το καθαρά ελληνικό competition site www.gamesarena.gr κάνει launch ένα επικό τουρνουά το οποίο θα δώσει την ευκαιρία σε 4 άτομα, να είναι τα πρώτα που θα κρατήσουν στα χέρια τους στην Ελλάδα τον νέο τίτλο της γνωστής σε όλους μας σειράς CoD.
    Θα τρέξουν δυο παράλληλα τουρνουά, έτσι ώστε να μείνουν όλοι ικανοποιημένοι και να δοθούν όσες ευκαιρίες σε όλους. Το ένα τουρνουά θα είναι επάνω στο Call of Duty: Modern Warfare 3 και το άλλο στο Call of Duty: Black Ops. Οι ομάδες θα αποτελούνται από 2 άτομα η κάθε μια και θα μπορούν να λάβουν μέρος έναντι ενός ενδεικτικού entrance fee, τα 5€ ανά άτομο, την στιγμή που ο νέος τίτλος θα κοστίζει 60€ + όταν δοθεί στην Ελληνική αγορά.
    Οι αγώνες θα μεταδίδονται παράλληλα ζωντανά σε Live stream από το κανάλι μας το οποίο θα βρείτε http://www.gamesarena.gr/Livestream_TV/index.phpεδώ.
    Τα δυο tournament CoD:MW3 και CoD:B.Ops για PS3, έχουν ένα minimum συμμετοχών τις 16 ομάδες ανά τουρνουά και ένα maximum τις 32, προκειμένου να διατηρηθούν οι ισορροπίες και οι πιθανότητες του κάθε διαγωνιζομένου στο να γίνει κάτοχος του νέου τίτλου.
    Τους τίτλους Call of Duty: Black Ops 2 θα φροντίσει να μας τους δώσει ο σπόνσορας του τουρνουά που δεν είναι άλλος από τo Game-zone.gr το οποίο φροντίζει πάντα να είναι το πρώτο που θα δώσει στους πελάτες του ότι νέο κυκλοφορεί εκεί έξω σε τίτλους gaming και αναγνωρίζει ενεργά με αυτήν του την κίνηση το έργο του www.gamesarena.gr μέχρι σήμερα στον τομέα του competitive gaming στην Ελλάδα.
    Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να μένετε σε επαφή με το Games Arena στα community σε Facebook, Google+ και twitter για ότι νεότερο προκύψει αλλά και για να μαθαίνετε έγκαιρα αντίστοιχες ενέργειες στο μέλλον.
    Το σίγουρο είναι ότι θα πέσουν κορμιά στις 10-11/11/2012 για αυτό προλάβετε να δηλώσετε συμμετοχή πριν κλείσουν όλες οι θέσεις του διαγωνισμού!
    Για περεταίρω ενημέρωση για το CoD: MW3 & B.O. online tournament για PS3 μπορείτε να επισκέπτεστε και το λινκ που ακoλουθεί : http://www.gamesarena.gr/forum/viewt...72:swordfight:

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •