Page 2 of 15 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 21 to 40 of 284

Thread: Multiplatform Games - PS3 & xbox360

  1. #21
    PS3forums Fanatic DarkUSS's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Athens
    Posts
    2,535

    Default

    OK είμαι που είμαι μπερδεμένος με αυτό το παιχνίδι αλλά...





    .....αυτό παρά πάει! Κόβεται το παιχνίδι μην τυχόν το αγοράσετε!

    /τρέχει στον Λιακόπουλο.

  2. #22
    Cool Member Sasori's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Kozani
    Posts
    202
    PSN ID
    Thyristor

    Default

    Quote Originally Posted by NonBorn View Post
    Δεν το χω δει σε 360, αν κάποιος το χει παίξει και στις δύο μπορεί να μου πει τι ακριβώς παίζει?
    Όσο αναφορά το NFS, κατέβασα και τα δυο demo (έχω 360 και PS3). Αυτό που έχω να πω είναι το εξής: καλύτερο antialliasing στο PS3, καλύτερο frame rate στο 360. Επειδή ρώτησες Non.

    Προσωπικά δεν εμπιστεύομαι καθόλου τα video που ποστάρουν σε κάθε site κάνοντας συγκρίσεις περί γραφικών (για screenshots μη γελάσω). Εάν δεν δεις ένα παιχνίδι να τρέχει σε μια τηλεόραση μπροστά σου ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΙΤΙΚΗ, τέλος. Γι αυτό καλύτερα να μην προσπαθούν να μας πείσουν απεγνωσμένα κάποιοι εδώ μέσα που δεν είδαν καν τα παιχνίδια που αναφέρουν.

    Μάλιστα δεν μπορώ να καταλάβω και αυτήν την νοοτροπία... δηλαδή τι κάνετε ρε παιδιά? Περνάτε την ώρα σας κάνοντας search για screenshots PS3 vs 360? Εμένα (και άλλους) που έχω και τις δυο κονσόλες να πω ότι θα με ενδιέφερε στην περίπτωση που ήθελα να αγοράσω την καλύτερη έκδοση... εσάς τι σας "κόφτει"? Απ' όσο γνωρίζω ο Modecris και ο Retro δεν έχουν PS3 καθώς και ο NonBorn δεν έχει 360... οπότε μάλλον κάποιοι πάσχουν από κόμπλεξ κατωτερότητας. Με συγχωρείτε παιδιά, δεν θέλω να σας προσβάλλω αλλά τουλάχιστον εμένα αυτήν την εντύπωση μου δίνετε...
    Last edited by Sasori; 14-11-2007 at 02:20.



    PSN ID: Thyristor

  3. #23
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Κοζανιώτη,κάποιος τρίτος θα μπορούσε να πει πως "πάσχουν από κόμπλεξ κατωτερότητας" αυτοί που δεν δέχονται την (υγιή) κρητική μεταξύ 2 προϊόντων.Έτσι είναι τα forum σε όλον τον κόσμο και το ps3forums δεν αποτελεί εξαίρεση.Και στο κάτω κάτω της γραφής άλλοι χαχανίζουν και "τραγουδούν" δημοτικά σε γελοίες παραλλαγές και άλλοι ποστάρουν χωρίς να ενοχλούν και χωρίς να προσβάλουν.Διάλεξε.

    Μπορώ να πω πως είμαι αρκετά μεγάλος ούτως ώστε να ψάχνω για να βρω κάτι για να την πω σε κάποιον.Και ο χρόνος μου είναι περιορισμένος,γιαυτό και με βλέπετε παράξενες ώρες.
    Τα vs του πρώτου post μου μπήκαν ως απάντηση σε κάποιο παλικάρι που είπε πως μόνο τα μέτρια multiplatform games δίχνουν καλύτερα στο xbox (ή κάτι τέτοιο) και είχαν μπει ως offtopic σε άλλο θέμα.Ήθελα να βάλω μόνο το VF (που σαφώς και δεν είναι μέτριο,το αντίθετο) αλλά τελικά τα πήρε όλα η μπάλα.Το δεύτερο με το nfs μου έκανε εντύπωση η διαφορά που φαινόταν στο (χαμηλής ποιότητας) video...αλλά τεσπα...δεν μου αρέσει να απολογούμαι για το τί και που το ποστάρω.Με ενδιαφέρει μόνο να το κάνω με σεβασμό στον άλλο και χωρίς παρωπίδες.

    Με συγχωρείτε παιδιά, δεν θέλω να σας προσβάλλω αλλά τουλάχιστον εμένα αυτήν την εντύπωση μου δίνετε...
    Οκ,δεν τρέχει τίποτα,όμως αν αναιρούσες τον παραπάνω χαρακτηρισμό που μου έδωσες θα το εκτιμούσα αφάνταστα.Βέβαια,ότι και να κάνεις,η γη θα συνεχίσει να γυρίζει οπότε μην πολυ-αγχώνεσαι...Τουλάχιστον την επόμενη φορά γίνε πιο προσεχτικός.-

    Ps:

    Εάν δεν δεις ένα παιχνίδι να τρέχει σε μια τηλεόραση μπροστά σου ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΚΡΙΤΙΚΗ, τέλος. Γι αυτό καλύτερα να μην προσπαθούν να μας πείσουν απεγνωσμένα κάποιοι εδώ μέσα που δεν είδαν καν τα παιχνίδια που αναφέρουν.
    Πόσοι από εδώ μέσα κάνουν το ίδιο για το 360;Εδώ δεν έχεις πρόβλημα όμως...
    Last edited by modecris; 14-11-2007 at 03:52.

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  4. #24
    Αssistant Member Forum GOD NonBorn's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ραφήνα
    Posts
    7,230
    PSN ID
    nonborn
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    Dynasty Warriors



    So Dynasty Warriors 6 hit Japanese PS3s and Xbox 360s. People have really been really been looking forward to this game! But which version is better? Side-by-side comparison time!

    - For the game's movie scenes
    • the PS3 version is clearer, and
    • things like hair and skin are crisper.
    - Τhe PS3 rendered clouds aren't as blocky.
    - What's more, the Xbox 360 version loads slightly slower than the PS3 version.
    - In-game battle footage (above) looks roughly the same;
    - Τhe Xbox 360 does render the night stages a little "darker."

    The So, there are differences! Small ones. Hit the link below for more images.
    Links:
    Dynasty Warriors 6 Compared
    Compared with HDMI

    Πηγή: http://kotaku.com/gaming/japan/which...360-322374.php


    Quote Originally Posted by DarkUSS View Post
    OK είμαι που είμαι μπερδεμένος με αυτό το παιχνίδι αλλά...



    .....αυτό παρά πάει! Κόβεται το παιχνίδι μην τυχόν το αγοράσετε!

    /τρέχει στον Λιακόπουλο.
    Προπαγάνδα... Ψήσου να την στείλουμε....
    Last edited by NonBorn; 14-11-2007 at 15:59.
    Ñǿñßöŗň™ is back on business ...

  5. #25
    Cool Member Sasori's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Kozani
    Posts
    202
    PSN ID
    Thyristor

    Default

    Quote Originally Posted by modecris View Post

    Οκ,δεν τρέχει τίποτα,όμως αν αναιρούσες τον παραπάνω χαρακτηρισμό που μου έδωσες θα το εκτιμούσα αφάνταστα.Βέβαια,ότι και να κάνεις,η γη θα συνεχίσει να γυρίζει οπότε μην πολυ-αγχώνεσαι...Τουλάχιστον την επόμενη φορά γίνε πιο προσεχτικός.-


    Το ότι η γη θα συνεχίσει να γυρίζει είναι σίγουρο... δεν θα ανοίξουμε φιλοσοφικές συζητήσεις εδώ πέρα. Φίλε μου δεν είμαι εγώ αυτός που αγχώνεται εδώ μέσα, να είσαι σίγουρος. Είμαι ο πιο ευτυχησμένος gamer!


    Υγειή κριτική κάνει κάποιος μόνο αν έχει δει κάτι από κοντά και όχι με screenshots-video-περιοδικά. Εάν τα παιχνίδια που ανέφερες τα είδες να τρέχουν μπροστά σου τότε ναι σύμφωνοι. Εμένα όμως δε με πείθεις... και αν σε ενδιαφέρει η κριτική που κάνεις να έχει κάποιο αντίκτυπο καλύτερα να προσπαθείς να πείσεις τον άλλο ότι είσαι "έγκυρος". Παρ' όλα αυτά δεν υπάρχει πρόβλημα... απλά εγώ σε αμφισβητώ, οι άλλοι μπορεί να σε πιστεύουν.

    Λυπάμαι πολύ αλλά δεν πέρνω πίσω κανένα χαρακτηρισμό. Πράγματι το ίδιο συμβαίνει σε όλα τα φόρουμ του κόσμου. Όμως απλά δεν γουστάρουμε να ακούμε την αλήθεια κατάμουτρα, αυτό είναι όλο. Θα μπορούσες να δείξεις ανωτερότητα αν δεν συζητούσες καθόλου το θέμα. Ούτως ή άλλως σπάνια σε βλέπω σε κάποιο thread που να μην είναι PS3 vs 360.

    Quote Originally Posted by modecris View Post
    Ps:

    Πόσοι από εδώ μέσα κάνουν το ίδιο για το 360;Εδώ δεν έχεις πρόβλημα όμως...
    Εάν διαβάσεις post που έχω κάνει κατά καιρούς εδώ μέσα θα διαπιστώσεις ότι δεν ασχολούμαι με συγκρίσεις multiplatform και λοιπά. Μια φορά είπα τη γνώμη μου γενικά για την κατάσταση τρίτων εταιριών... δεν θα ξαναγράφω τα ίδια πράγματα. Επίσης δε γράφω ποτέ για κάτι το οποίο δεν έχω δει με τα μάτια μου στο σπίτι μου. (όπως κάνεις εσύ και πολλοι άλλοι) Το NFS πχ το έπαιξα. (Τουλάχιστον αν δεν είδες κάτι, κράτα και μια "πισινή")


    Θα ήθελα πολύ να δω τα επόμενα post σου σε ποιο thread θα είναι και με τι θέμα... Μετά θα καταλάβω αν έχεις "κόπλεξ" ή όχι και θα σου ζητήσω και συγνώμη.



    PSN ID: Thyristor

  6. #26
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Sasori δεν νομιζω οτι ειναι κακο να ποσταρει καποιος vs εικονες(αρκει να μην ειναι ''οτι να ναι'' οπως του COD4).Kαλο ειναι για ενημερωση.Αλλωστε σε φορουμ ειμαστε και δεν ειναι κακο να γινονται αυτες οι συζητησεις.
    Αρκει(εδω συμφωνω)να μην βγαζουμε συμπερασματα για τον παιχνιδι αν πρωτα δεν το δουμε.Εκτος αν οι διαφορες ειναι τεραστιες και φαινονται ακομα και απο εικονες.(μεχρι στιγμης δεν ισχυει κατι τετοιο σε κανενα παιχνιδι).
    .

  7. #27
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Quote Originally Posted by Sasori View Post
    Το ότι η γη θα συνεχίσει να γυρίζει είναι σίγουρο... δεν θα ανοίξουμε φιλοσοφικές συζητήσεις εδώ πέρα. Φίλε μου δεν είμαι εγώ αυτός που αγχώνεται εδώ μέσα, να είσαι σίγουρος. Είμαι ο πιο ευτυχησμένος gamer!
    Συμφωνώ με το bold.

    Quote Originally Posted by Sasori View Post

    Εμένα όμως δε με πείθεις... και αν σε ενδιαφέρει η κριτική που κάνεις να έχει κάποιο αντίκτυπο καλύτερα να προσπαθείς να πείσεις τον άλλο ότι είσαι "έγκυρος". Παρ' όλα αυτά δεν υπάρχει πρόβλημα... απλά εγώ σε αμφισβητώ, οι άλλοι μπορεί να σε πιστεύουν.
    Πες μου τί έχω ποστάρει που είναι άκυρο.Αλλιώς είσαι εκτεθειμένος.

    Quote Originally Posted by Sasori View Post

    Όμως απλά δεν γουστάρουμε να ακούμε την αλήθεια κατάμουτρα, αυτό είναι όλο. Θα μπορούσες να δείξεις ανωτερότητα αν δεν συζητούσες καθόλου το θέμα. Ούτως ή άλλως σπάνια σε βλέπω σε κάποιο thread που να μην είναι PS3 vs 360.
    Για το πρώτο οκ,θα σεβαστώ τα γούστα σου.
    Για το πού με βλέπεις είναι απλό:Όπου γίνετε αναφορά για το 360 και έχω κάτι να πω.Μάλλον με μπερδεύεις με άλλον.

    Quote Originally Posted by Sasori View Post

    Το NFS πχ το έπαιξα.
    Και πού είναι καλύτερο τελικά;

    Quote Originally Posted by Sasori View Post
    Θα ήθελα πολύ να δω τα επόμενα post σου σε ποιο thread θα είναι και με τι θέμα... Μετά θα καταλάβω αν έχεις "κόπλεξ" ή όχι και θα σου ζητήσω και συγνώμη.

    Αυτό είναι το πρόβλημα με εσένα.Με είπες κομπλεξικό χωρίς να έχεις δει τα προηγούμενα post μου και τώρα περιμένεις να δεις τα επόμενα για να πεις συγνώμη...Έλεος!

    Παντός ισχύει αυτό που σου είπα στο προηγούμενο post μου.Άλλη φορά να είσαι πιο προσεκτικός.

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  8. #28
    Αssistant Member Forum GOD NonBorn's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ραφήνα
    Posts
    7,230
    PSN ID
    nonborn
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    Assassin's Creed: 360 vs. PS3 (CVG)


    Ubisoft's long-awaited Assassin's Creed finally swings gracefully into the shops this Friday, and to help you dual-console owners decide which version to get, we've knocked together a comparison video.

    Under a microscope the PS3 version does look a bit sharper when the two versions are running side by side.

    The Xbox 360 version makes up for this with (arguably) better controls and we're also told it runs two or three frames faster than the PS3 cousin, though no-one's going to notice that.

    The other, less fanboy-ish aim of these movies is to show off the game's awesome free-running system. It places Altair's hands and feet onto individual stones and ledges as he clambers across the Jerusalem rooftops. It looks fantastic, we're sure you'll agree.

    You can read CVG's Assassin's Creed review here.
    Videos: http://www.computerandvideogames.com....php?id=175647


    ΥΓ: Ας μην κλειδωθεί και αυτό το topic από προσωπικές διαφωνίες και επιθέσεις, κρίμα είναι! Εξάλλου ο καθένας μπορεί να κάνει αυτό που θεωρεί σωστό. Εϊναι στην κρίση του καθενός να συμφωνεί ή να διαφωνεί...

    ΥΓ 2: Sticky γιατί φαίνεται θα πέσει πολύ post σε αυτό το thread!
    Ñǿñßöŗň™ is back on business ...

  9. #29
    Cool Member Sasori's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Kozani
    Posts
    202
    PSN ID
    Thyristor

    Default

    Quote Originally Posted by modecris View Post


    Και πού είναι καλύτερο τελικά;

    Θα σου απαντήσω μόνο σε αυτήν την ερώτηση γιατί εαν συνεχίσουμε έτσι δεν τελειώνουμε ποτέ και εγώ δεν είμαι εδώ για να κάνω κοκκορομαχίες (ούτε κι εσύ φαντάζομαι). Τη γνώμη μου στην είπα πιο πάνω, την διάβασες, την ξέρεις, δεν θα την ξαναεπαναλάβω.

    Όσο για το NFS τώρα. Με ρωτάς γιατί σε ενδιαφέρει να το αγοράσεις ή πάλι PS3 vs 360 συζήτηση θες να ανοίξουμε? Το post μου το διάβασες πιστεύω... Δεν μου αρέσει να επαναλαμβάνομαι αλλά εδώ ας κάνω μια εξαίρεση. Λοιπόν, όπως ΞΑΝΑείπα: Η έκδοση PS3 έχει καλύτερο antialliasing, η έκδοση 360 καλύτερο framerate. Το ποια θα προτιμήσει κάποιος είναι καθαρά υποκειμενικό. Εσύ όμως ποια από τις δυο προτιμάς?
    Last edited by Sasori; 15-11-2007 at 02:04.



    PSN ID: Thyristor

  10. #30
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Καμία.Έπαιξα το demo για 2 λεπτά και το έσβησα αμέσως.
    Και όσο αυτό μένει αναπάντητο
    Πες μου τί έχω ποστάρει που είναι άκυρο.Αλλιώς είσαι εκτεθειμένος.
    ο χαρακτηρισμός επιστρέφει σε εσένα.


    Under a microscope [...] runs two or three frames faster than the PS3 cousin
    Αν μιλάμε για τόσο μικρές διαφορές δεν χρειάζεται καν να αναφέρονται...Πάντως οι παραπάνω photo δείχνουν διαφορές,όπως πχ αυτή
    Spoiler!
    Last edited by modecris; 15-11-2007 at 03:31.

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  11. #31
    PS3forums Design Team Elite Proevofan's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Π. Φάληρο, Αθήνα
    Posts
    1,181
    PSN ID
    Pikikaki13

    Default

    ola ayta me ta xromata ktl ego de dino polu vash dioti paizei megalo rolo o tropos pou einai sindedemenh i konsola...ego px otan synedesa to xbox me vga eixa poio mounta xromata alla eixa katharotera grafika..xoris juggies..
    pantos genika ta games sto ps3 einai pio fotina...t oexo parathrhsei sta perissotera...

  12. #32
    Αssistant Member Forum GOD NonBorn's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ραφήνα
    Posts
    7,230
    PSN ID
    nonborn
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    Fatal Inertia better on PS3


    KOEI has told Eurogamer that futuristic racer Fatal Inertia will be a better game on PS3.
    The company is spending more time on it after the 360 version failed to ignite critical fuses when it was released in September. According to a spokesperson for the publisher, they're polishing up technical areas and putting together a more enticing demo than Live customers were treated to.

    Νew content is a possibility, too, although nothing concrete is known at this point.

    KOEI US recently offered next spring as an expected date for the title. However, we were told nothing has been decided internally and it is currently "in development for 2008", as it's always been.

    Fatal Inertia began life as a PS3 exclusive, but met delays because it was fiddly getting it to work with Unreal Engine 3.

    The game lets you zip around interesting courses like canyons and caves in futuristic flying ships, using all sorts of innovative weaponry to hamper the progress of your opponents.

    Unfortunately it was let down by a poor frame rate and ill-conceived technical features in the 360 version. KOEI is hoping to iron out those kinks in time for the PS3 release.


    Πηγή: http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=88087
    Ñǿñßöŗň™ is back on business ...

  13. #33
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Orange Box for PS3 - downright unplayable, PS3 owners doomed to suffer

    Gaming site 1UP has posted up their impressions of a lengthy playtime with the near final version of Orange Box on the PS3 and they report back it suffers from a variety of technical flaws and the framerate is constant issue within the game. All in all, they believe there are way too many things EA needs to fix in a short amount of time, so it looks as if once again, PS3 owners will be left with a very poor version of a multiplatform game.

    1UP

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  14. #34
    Αssistant Member Forum GOD NonBorn's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Ραφήνα
    Posts
    7,230
    PSN ID
    nonborn
    Name
    Κωνσταντίνος

    Default

    Beowulf comparison από το GT.

    [gt]28198[/gt]
    Ñǿñßöŗň™ is back on business ...

  15. #35
    Advanced Member grscream's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    314
    PSN ID
    grscream

    Default

    Quote Originally Posted by modecris View Post
    Orange Box for PS3 - downright unplayable, PS3 owners doomed to suffer

    Gaming site 1UP has posted up their impressions of a lengthy playtime with the near final version of Orange Box on the PS3 and they report back it suffers from a variety of technical flaws and the framerate is constant issue within the game. All in all, they believe there are way too many things EA needs to fix in a short amount of time, so it looks as if once again, PS3 owners will be left with a very poor version of a multiplatform game.

    1UP
    είναι γνωστό γιατί συμβαίνει αυτό και δεν ευθύνεται η κονσόλα για αυτό αλλά οι λαλάκες της valve..

  16. #36
    PS4forums Fanatic TopGunZ's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Giannitsa-Salonika mia gazia...
    Posts
    2,987
    PSN ID
    ModusAm

    Default

    IGN και GameSpy για το PS3 Orange Box: Μικροπροβλήματα με το frame rate , αλλά και μερικά πλεονεκτήματα

    Στο NEXT-GEN.BIZ αναφέρθηκαν σε reviews των δύο παραπάνω sites που δείχνουν πως το 1up σα να υπερέβαλλε... Σε καμία περίπτωση δεν είναι unplayable, αν και όντως υπάρχουν κάποιες πτώσεις του frame rate σε συγκεκριμένα σημεία. Επιπλέον όμως υπάρχουν σε ορισμένα σημεία και καλύτερα εφέ και lighting, ενώ ένα επιπλέον καλό είναι και το quicksave που έχει μόνο το PS3.


    http://www.next-gen.biz/index.php?op...8127&Itemid=53 http://ps3.ign.com/articles/837/837808p1.html

  17. #37
    PS3forums Addict vasses's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,469

    Wink

    Min mpainete ston kopo kai kanete anouseis sigkriseis multiplatform to ps3 einai katadikasmeno na xasei logo skopimotiton kai proothisis tou xbox min xenate oi programmers ton multiplatform einai pcades .
    Ante na vlepame to drake fortune i to heavely sword ti frame rate kai graphics tha eixe sto microsoftkouti.
    Opote ante geia


  18. #38
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Ante na vlepame to drake fortune i to heavely sword ti frame rate kai graphics tha eixe sto microsoftkouti.
    Μα τότε θα ήταν multiplatform...και τα multiplatform είπαμε δεν τα συγκρίνουμε...φαύλος κύκλος

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  19. #39
    PS3forums Addict vasses's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Athens
    Posts
    1,469

    Wink

    Quote Originally Posted by modecris View Post
    Μα τότε θα ήταν multiplatform...και τα multiplatform είπαμε δεν τα συγκρίνουμε...φαύλος κύκλος
    Lathos sigkrineis apokleistikotites kai oxi pc games pou einai dipla sto programmatismo tou xbox , i apantisi einai oti einai adinaton na vgei se xbox proton logo tou format pou xrisimopoioei kai deyetron den exei to katallilo hardware na to sikosei einai poli apla ta pragmata oso pairnaei o kairos i diafora tha vagzei mati sta games


  20. #40
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Αν μιλήσουμε με αριθμούς (που δεν τους πολυ-πιστεύω),το drake fortune χρησιμοποιεί το 30% της δύναμης του ps3 και το 360 υπολείπεται του ps3 κατά 50%(!),άρα του περισσεύει και ένα 20%.

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

Page 2 of 15 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •