Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 46 of 46

Thread: Super Bowl XLVI Indianapolis

  1. #41
    Senior Member peolinio's Avatar
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Kilkis
    Posts
    120

    Default

    τους χαρακτηρισμους καλυτερα να τους κρατας για τον εαυτο σου.Ας δουμε λιγο επικαιροτητα και ιστορια, ντοπε ο Αμερικανός σπρίντερ Mike Rodgers προσφατα .,
    21 αθλητές στίβου των ΗΠΑ αποκλείστηκαν όταν το όνομά τους ενεπλάκη με την περιβόητη εταιρία BALCO που κατασκεύαζε φάρμακα για ντοπάρισμα στην ολυμπιαδα του 04.
    επισης απαντησε μου :
    Γιατί οι αθλητές του αμερικανικού μπάσκετ (ΝΒΑ) πέτυχαν από την ΔΟΕ να μην υποβάλλονται σε έλεγχο αντι-ντόπινγκ
    Είναι τυχαίο ότι η ομάδα μπάσκετ των ΗΠΑ είναι (μέχρι πρότινος) η καλύτερη στον κόσμο; Επίσης, στον στίβο όταν βλέπεις ότι τρέχουν μαύροι αθλητές, γιατί πάντα βγαίνουν πρώτοι οι Αμερικανοί μαύροι και όχι μαύροι από άλλες χώρες;
    Ντοπαρισμένος βρέθηκε ο Τζαμαϊκανός σπρίντερ Steve Mullings λες να ειχε και αυτος μαναβικο ;
    Απλα οταν σε μερικα χρονια ξεσπασει σαλος που να λεει οτι ηταν ντοπε ο Μπολτ ελα να με βρεις το εχουμε ξαναδει το εργο ....
    Τελος να αναφερω πως εχω αγνοια απο το Αμερικανικο σοκερ και απλα διατυπωνω την γνωμη μου, δεν ασχολουμαι με ομαδες γιατι απλα δεν πιστευω σε αυτες και ουτε ειμαι οπαδος , επισης εδω και χρονια κανω προταθλητισμο στο ποδοσφαιρο και οχι στο πληκτρολογιο



  2. #42
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Xαρακτηρισμους? ποιους χαρακτηρισμους ακριβως? Εσυ με αποκαλεσες εμεσσως πλην σαφως "ανωριμο" και με κλειστα ματια κι εγω σου ανταπεδωσα τους ιδιους χαρακτηρισμους? Τι προσπαθεις να βγεις το θυμα της υποθεσης? Αμα δεν σου αρεσουν οι χαρακτηρισμοι να μην τους χρησιμοποιεις.

    Και στο θεμα μας, μαλλον δεν διαβασες λεξη απο οτι εγραψα σε προηγουμενα ποστ μου, οποτε θα το γραψω με τεραστια γραμματα αυτην την φορα μπας και το δεις:

    ολοι παιρνουν ντοπα στον πρωταθλητισμο. ΟΛΟΙ. Αποδεδειγμενα,

    ακομα και απο ομαδες Γ' εθνικης που εχω γνωστους που παιζουν.

    To point μου ηταν, ολες οι χαζομαρες που ακουγονται περι ποιοτητας ντοπας, οπως και το οτι πασαρουν το θεμα του ντοπινγκ λες και ειναι κατι ευκολο, οτι δηλαδη θα παρεις ντοπα και ξαφνικα θα τρεχεις σαν τον Usain Bolt. Δεν φτανει μονο η ντοπα για να τρεχεις σαν τον Μπολτ, πρεπει να ξεσκιζεσαι και ολη μερα στην προπονηση οπως αυτος... Ντοπα παιρνει και ο Μπολτ και ο Μπουρουσης. Ο ενας ειναι υπεραθλητης και ο αλλος ειναι χλαπατσας. Ο Μπολτ προερχεται απο μια παμφτωχη χωρα και οικογενεια, οποτε αποκλειεται να ειχε τις διασυνδεσεις για την ΑΑΑ ντοπα, ενω ο Μπουρουσης που εχει Θειο τον ζαμπλουτο Ψωμιαδη δεν μπορει να μην ειχε τα κονε για αν οχι καλυτερη, τουλαχιστον την ιδια ποιοτητα ντοπας...

    Ελπιζω αυτην την φορα να καταλαβες για τι πραγμα μιλουσα τοση ωρα.
    @ Nikon χαχα σαν διαφημιση Telemarketing ειναι!

    Οσον αφορα το ΝΒΑ και τους λογους που ειναι καλυτεροι? Υπαρχουν πααααααρα πολλοι πριν την ντοπα. Ευνοητοι λογοι, που αν καποιος παρακολουθουσε θα τους ηξερε.
    Last edited by Valkyre; 08-02-2012 at 12:22.

  3. #43
    Advanced Member Noobios's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Maui, Hawai
    Posts
    422

    Default

    Quote Originally Posted by peolinio View Post
    Τελος να αναφερω πως εχω αγνοια απο το Αμερικανικο σοκερ και απλα διατυπωνω την γνωμη μου, δεν ασχολουμαι με ομαδες γιατι απλα δεν πιστευω σε αυτες και ουτε ειμαι οπαδος , επισης εδω και χρονια κανω προταθλητισμο στο ποδοσφαιρο και οχι στο πληκτρολογιο

    Γεια σου ρε champ!

  4. #44
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Δεν έχω δει ποτέ Αμερικάνικο Ποδόσφαιρο αλλά θα ήθελα να δω το συγκεκριμένο παιχνίδι.Ξέρετε αν μπορώ να το κατεβάσω από πουθενά???
    Spoiler!

  5. #45
    PS4forums Addict grip's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Τρίκαλα
    Posts
    1,223
    PSN ID
    griparoring
    Name
    Σπύρος

    Default

    Στα torreντάδικα τα ξένα σίγουρα θα υπάρχει (είτε free είτε private).
    My ps3 games:Kάμποσα άλλα μετά το crash του forum βαριέμαι να τα γράψω...
    psn id:griparoring
    xbox360 id:griparoring

  6. #46
    Elite kabamaru's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Here
    Posts
    817
    Name
    Apostolos

    Default

    Oλοκληρος ο αγωνας δε λεει και πολλα. Στο τελος εγινε της ποπης.

    Relax, I'll get it...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •