View Poll Results: Ποιος πιστευετε θα βγει πρωταθλητης φετος;

Voters
11. You may not vote on this poll
  • Rossi

    10 90.91%
  • Pedrosa

    1 9.09%
  • Stoner

    0 0%
  • Lorenzo

    0 0%
  • Edwards

    0 0%
  • Capirossi

    0 0%
  • Hayden

    0 0%
Page 4 of 26 FirstFirst 1234567814 ... LastLast
Results 61 to 80 of 509

Thread: Οfficial Moto GP Thread

  1. #61
    Elite teddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    π.φαληρο
    Posts
    637
    PSN ID
    teddygtc

    Default

    ο αγωνας ειναι σημερα το βραδυ στις 12???

    can't you see,i'm under pressure???
    SPOWN...ο Λουκάς Βύντρα του gaming!!!

  2. #62

    Default

    Quote Originally Posted by teddy View Post
    ο αγωνας ειναι σημερα το βραδυ στις 12???


  3. #63
    Elite teddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    π.φαληρο
    Posts
    637
    PSN ID
    teddygtc

    Default

    ερε ολονυχτια που θα κανουμε σημερα....
    μηπως θελετε να μαζευτουμε καπου να το δουμε ολοι μαζι...λαγκουνα σεκα ειναι αυτη...
    can't you see,i'm under pressure???
    SPOWN...ο Λουκάς Βύντρα του gaming!!!

  4. #64

    Default

    Quote Originally Posted by teddy View Post
    ερε ολονυχτια που θα κανουμε σημερα....
    μηπως θελετε να μαζευτουμε καπου να το δουμε ολοι μαζι...λαγκουνα σεκα ειναι αυτη...
    Καλή ιδέα αλλά ποιός ξυπνάει αύριο στις 6:30;:ohthedrama:
    Eγώ θα πατήσω το rec θα πάω για ύπνο και θα το δω αύριο πιο άνετος.


  5. #65
    Elite teddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    π.φαληρο
    Posts
    637
    PSN ID
    teddygtc

    Default

    ελα ρε νικο και εγω στις 6:30 ξυπναω,αλλα βραδυνο λαγκουνα σεκα ζωντανο να σπαρταραει
    με στεφανο σκλαβενιτη να δινει ρεσιταλ περιγραφης και δημητρη διατσιδη,να ειναι το εντελως αντιθετο απο την οδηγικη του ικανοτητα,δηλαδη κουλος περιγραφων,με κεκεδισματα και κολληματα και επιφωνηματα με χροια κωστα βερνικου στο ευρο2004("ωωωωωωωωωω")
    εγω δεν το χανω...

    μηπως σε επεισα τωρα??
    can't you see,i'm under pressure???
    SPOWN...ο Λουκάς Βύντρα του gaming!!!

  6. #66

    Default

    Quote Originally Posted by teddy View Post
    ελα ρε νικο και εγω στις 6:30 ξυπναω,αλλα βραδυνο λαγκουνα σεκα ζωντανο να σπαρταραει
    με στεφανο σκλαβενιτη να δινει ρεσιταλ περιγραφης και δημητρη διατσιδη,να ειναι το εντελως αντιθετο απο την οδηγικη του ικανοτητα,δηλαδη κουλος περιγραφων,με κεκεδισματα και κολληματα και επιφωνηματα με χροια κωστα βερνικου στο ευρο2004("ωωωωωωωωωω")
    εγω δεν το χανω...

    μηπως σε επεισα τωρα??
    Ρε c πολύ θα ήθελα αλλά θα είναι μια δύσκολη μέρα η αυριανή και δεν θέλω να σκουντουφλάω........θα κανονίσουμε πάντως να δούμε έναν αγώνα παρέα.

    Υ.Γ.:Άλλαξε υπογραφή γιατί άμα το σφυρίξει κανένας στον Βύντρα θα σε πάρει στο κυνήγι.


  7. #67
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Νικο αν κανονισεις κατι για παρεουλα για gp ειμαι μεσα. Εγω θα το δω. Και ας ειμαι ζομπι αυριο. Και ας πρεπει να κλεισω 2 τευχη σε μια εβδομαδα. :witsend:

  8. #68
    Elite teddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    π.φαληρο
    Posts
    637
    PSN ID
    teddygtc

    Default

    δεν πειραζει νικο,μια αλλη φορα που θα ειναι μεσημεριανος αγωνας...
    παμε σε 2 ωρες αρχιζει το θεαμα...
    υ.γ1...την υπογραφη δεν την αλλαζω...ειναι κομματι του εαυτου μου πια..
    υ.γ2...αν υπηρχε μια περιπτωση να την αλλαζα,τωρα που εμφανιστηκε ο μουτζιβαρα,δεν το κανω ουτε με σφαιρες!!!
    Last edited by teddy; 21-07-2008 at 01:51.
    can't you see,i'm under pressure???
    SPOWN...ο Λουκάς Βύντρα του gaming!!!

  9. #69
    Elite teddy's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    π.φαληρο
    Posts
    637
    PSN ID
    teddygtc

    Default

    τωρα τι να πω????τι αγωνας ηταν αυτος,τι θεαμα????
    ολα τα λεφτα...ελπιζω να το απολαυσεις νικο!!!!
    can't you see,i'm under pressure???
    SPOWN...ο Λουκάς Βύντρα του gaming!!!

  10. #70
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Φοβερος αγωνας , ο Ροσσι απλα εκανε σκονη ολους και ολα!

    Η μαχη με τον Stoner ολα τα λεφτα!

  11. #71
    PS4forums Fanatic redismagik's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    nikaia
    Posts
    3,704
    PSN ID
    redismagik

    Default

    eno den eime filos tou motogp mporo na po oti entousiastika me ton agona pou edeixe simera i et3.o rossi ektos oti eine terastios odigos........exei ena astro pou ton akolouthei......

  12. #72
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Mακραν ο καλυτερος αγωνας της χρονιας, και ισως και απο τους καλυτερους ever, πρεπει να σας ομολογησω παντως οτι παροτι απολαυσα πολυ την κοντρα τους, το οικοπεδακι που αγορασε ο stoner το ευχαριστηθηκα ακομα περισσοτερο.

  13. #73
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Πωπω εγω παντως εριξα ΤΟ ΓΕΛΙΟ στην απονομη δεν ξερω αν το ειδατε....

    Αφου τους εδωσαν τα βραβεια , κατι μλκισμενες που ειναι ντυμενες εντελως ξεκωλε περναγαν μπροστα απο το βαθρο.Μια μαλιστα ειχε και ενα tattoo πανω απο τον πωπουδινο της , την βλεπει ο Ροσσι και της εσκασε ολη την σαμπανια στη μαπα!!!

    Παρτα μωρη αρρωστη! Χαχαχα ετρεχε πανικοβλητη η φολα!

  14. #74
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Μια απο τα ιδια slay. Παρακολουθω τον γιατρο απο τα 125 και ειμαι μεγας φαν του γιατρου.

    Ο αγωνας απο τους 5 καλυτερους που εχω δει ποτε στα motogp. Οι προσπερασεις που εγιναν ηταν κατι το απιστευτο με αποκορυφωμα το περασμα απο εξωτερικη σε μια δεξια στροφη του ροσι.

    Αυτο δειχνει ποσο μεγαλος οδηγος ειναι ο γιατρος. Θα τον δω αλλες 2φορες να τον εμπεδωσω και να ευχαριστηθω κοντρα.

    O ανθρωπος (αν ειναι ανθρωπος και οχι ρομποτ) διδαξε ιστορια σημερα. Σε ολα τα ''φορα'' γινεται χαμος για την εξοδο στην cockscrew και την προσπεραση απο εξωτερικη. Οδηγηση χωρις αυριο. Δεν θυμαμαι ποιος απο εκει μεσα μεγαλο κεφαλι στα gp ειπε οτι ειναι ο καλυτερος αγωνας που εχει δει ποτε.

    Χτες κλεισανε στοματα. Οποιος τον εχασε εχασε. Μπειτε σε torentaδικα, σε rapidshare, να το κατεβασετε.

    Doctor VALE rules...............:1appl::1appl::1appl::bowdown: :bowdown::bowdown:
    Last edited by ps4; 21-07-2008 at 13:13.

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by teddy View Post
    τωρα τι να πω????τι αγωνας ηταν αυτος,τι θεαμα????
    ολα τα λεφτα...ελπιζω να το απολαυσεις νικο!!!!
    Μόλις το έκανα και θα το ξανακάνω το βραδάκι (ευτυχώς τελικά που τον έγραψα τον αγώνα) τουλάχιστον μέχρι εκεί που αγόρασε οικόπεδο ο Στόνερ.
    Κρίμα πάντως για το θέαμα γιατί αν δεν έπεφτε θα είχαμε τρελή μάχη μέχρι το τέλος.
    Για τον Γιατρό ότι και να πούμε θα είναι λίγο.......απλά :bowdown:


    Ο Valentino Rossi έκανε τη μεγαλύτερη έκπληξη και κέρδισε τον αγώνα της Laguna Seca

    Η πίστα της Laguna Seca μας προσέφερε μακράν τον καλύτερο αγώνα της χρονιάς και έναν από τους καλύτερους αγώνες των τελευταίων χρόνων. Ο Valentino Rossi κατάφερε μετά από μία συγκλονιστική εμφάνιση να πάρει τη νίκη μέσα στην πίστα που θα λέγαμε ότι ανήκε στη Ducati και στον Stoner και να κόψει την όρεξη του πρωταθλητή. Ο Ιταλός από την πρώτη κιόλας στιγμή έδειξε την αποφασιστικότητα του παίρνοντας την πρωτοπορία και πιέζοντας όσο πήγαινε την M1 της Fiat Yamaha.

    Μάλιστα ο Rossi σημείωνε χρόνους τους οποίους δεν είχε κάνει σε κανένα σημείο του διημέρου δημιουργώντας αίσθηση σε όλους τους φίλους του MotoGP. Αυτός ο Rossi της Laguna Seca είναι ο Rossi που είχαμε μάθει τα προηγούμενα χρόνια. Σχεδόν είχαμε ξεχάσει τι μπορεί να κάνει αυτός ο θρύλος του MotoGP και μας απέδειξε ότι ήταν και είναι ο μεγαλύτερος αναβάτης όλων των εποχών. Πλέον η βαθμολογική του διαφορά αυξήθηκε στους 25 βαθμούς και η καλοκαιρινή διακοπή του πρωταθλήματος θα κυλήσει ευχάριστα για τον Ιταλό.

    » Αποτελέσματα MotoGP Race
    » Βαθμολογία Πρωταθλήματος

    Πηγή


  16. #76

    Default

    «Έχασα το σεβασμό μου προς τον Ρόσι»
    Mπορεί να έχουν περάσει δυο εβδομάδες από τον αγώνα-εμπειρία ζωής της Λαγκούνα Σέκα, ωστόσο ο Κέισι Στόνερ δεν έχει καταφέρει να βγάλει από το μυαλό του τον τρόπο με τον οποίο τον νίκησε ο Βαλεντίνο Ρόσι.

    Σε συνέντευξή του στο ισπανικό περιοδικό Solo Moto, o Αυστραλός Παγκόσμιος Πρωταθλητής δήλωσε μεταξύ άλλων πως «...μετά τη Λαγκούνα Σέκα μπορώ να πω ότι έχασα τον σεβασμό μου προς το πρόσωπο του Βαλεντίνο Ρόσι, ενός εκ των κορυφαίων αναβατών στην ιστορία του σπορ».

    Μετά το τέλος του αγώνα, ο Στόνερ έκανε παράπονα για το επιθετικό στιλ οδήγησης του Ρόσι. «Γνωρίζω καλά ότι ο Βαλεντίνο Ρόσι ήταν πάντα ένας αναβάτης-υπόδειγμα, με μια φανταστική καριέρα, αλλά είμαι απογοητευμένος από την συμπεριφορά του στη Λαγκούνα Σέκα. Χρησιμοποίησε διάφορους τρόπους που σηκώνουν συζήτηση για να μείνει μπροστά μου. Πιθανότατα γνώριζε ότι ήμουν πιο γρήγορος από αυτός και έτσι ο μοναδικός τρόπος για να μείνει μπροστά ήταν να κάνει διάφορες επικίνδυνες μανούβρες. Νομίζω ότι όλοι καταλαβαίνουν ποιο είναι σωστό και ποιο λάθος. Στο 50% των κινήσεων του ήταν επιθετικός αλλά μέσα στους κανονισμούς. Για τις υπόλοιπες ενέργειές του όμως δεν μπορώ να πω το ίδιο. Σε τρεις διαφορετικές περιπτώσεις λίγο έλειψε να με πετάξει κάτω».

    «Στο βάθρο του είπα πως ξεπέρασε τα όρια και πως είμαι δυσαρεστημένος από την συμπεριφορά του. Είμαι πάντα ευθύς και λέω αυτό που θέλω. Θα δούμε στους επόμενους αγώνες αν θα είναι το ίδιο επιθετικός», είπε κλείνοντας ο Στόνερ.

    Κάποιος θα πρέπει να πει στον 21χρονο Αυστραλό ότι τα motoGP είναι για μεγάλα παιδιά. Αν δεν μπορεί να τα βγάλει πέρα σε αυτούς τους ρυθμούς τότε καλύτερα να βάλει την ...πιπίλα του όπως έξυπνα σημειώνουν και αρκετοί αναγνώστες της βρετανικής MCN και να πάει αλλού.

    Γιατί αν αντιδρούσε έτσι την εποχή που αναβάτες όπως ο Γουέιν Ρέινι, ο Κέβιν Σβαντς, ο Μικ Ντούχαν και άλλοι σπουδαίοι Πρωταθλητές σφάζονταν μέσα στις πίστες οδηγώντας τα δύστροπα 500άρια χωρίς κανένα ηλεκτρονικό βοήθημα, θα τον είχαν πάρει με τις πέτρες...
    Πηγή

    Και να συμπληρώσω κάτι που ξέχασε να πει ο μικρός ότι εκτός από τον σεβασμό προς τον Ρόσσι έχασε και τον δρόμο σε κάποια στροφή και εκεί δεν νομίζω να έφταιγε ο Ρόσσι.:giggle:


  17. #77

    Default

    GP Τσεχίας: Νίκη τίτλου για Ρόσι
    Μετά τον αγώνα του Μπρνο, το όγδοο Πρωτάθλημα είναι πιο κοντά. Ο Βαλεντίνο Ρόσι φεύγει από την πίστα όπου το 1996 πανηγύρισε την παρθενική νίκη της καριέρας του στα GP, με αέρα 50 βαθμών από τον Κέισι Στόνερ ο οποίος για δεύτερο συνεχόμενο αγώνα δεν άντεξε στην πίεση και υπέπεσε σε λάθος.

    Ο Αυστραλός έπεσε από lowsiding στον έκτο γύρο και ενώ οδηγούσε την κούρσα με τη διαφορά του από τον Ρόσι να είναι στα 1,3".

    Ο Ιταλός πολυπρωταθλητής δεν άφησε την ευκαιρία να πάει χαμένη και χωρίς να πιέσει ιδιαίτερα αφού είχε αποκτήσει σημαντική διαφορά από τους υπόλοιπους, έφτασε στην πέμπτη του νίκη στο φετινό Πρωτάθλημα.

    Μάλιστα μετά τον τερματισμό έκανε και σκετσάκι. Μη φανταστείτε καμιά υπερπαραγωγή. Σταμάτησε στο σημείο όπου βρέθηκαν οι φίλοι του και όλοι μαζί έπαιξαν ...χαρτιά πάνω στην M1!
    Πηγή


  18. #78
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Σημερα θα τον δω τον αγωνα μιας και χτες τον εχασα λογω δουλειας που ειχα.

    Συμφωνω απολυτα με τον nikon 69. Mαλλον το παιδακι δεν εχει δει αγωνα με τους 3 κυριους που γραφει το ποστ απο πανω γιαυτο μιλαει ετσι. Oι οποιοι αν ειχαν καρφια και χειροβομβιδες μαζι τους στον αγωνα θα τα πεταγαν. Τετοια λυσσα....

    Οπως και να εχει την εφαγε και τωρα το φυσαει και δεν κρυωνει με τιποτα ρε παιδι μου.

  19. #79

    Default

    Kατάλαβε ότι είπε βλακείες και τα γύρισε μετά......εντάξει μωρέ μικρός είναι.....θα μάθει να σέβεται σιγά-σιγά.
    Αλήθεια χθες δεν μας είπε ποιος έφταιγε;
    Είχε ρίξει τίποτα λάδια ο Βαλεντίνο και έπεσε;:giggle:


  20. #80
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Ναι αυτο παιζει. Παει και ριχνει λαδια στην πιστα και περιμενει να πεσουν και βγαινει πρωτος. :rofl: Τι βλακας αυτος ο στονερ ρε παιδι μου.

    Απλα λυσσαξε ο μικρος και επεσε. :tiphat::bgrin2::bgrin2:



    ΑΣΧΕΤΟ Υ.Γ. Η γυναικα του ρε παιδια ειδατε αντιδραση στον αγωνα της laguna secα; Επεσε ο αντρας της και αυτη αταραχη σαν να μην τρεχει τιποτα. Το εβλεπα με φιλο και ειχαμε λιωσει στο γελιο. Πρεπει να τον αγαπαει πολυ...:rofl::fryingpan:

Page 4 of 26 FirstFirst 1234567814 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •