Page 14 of 14 FirstFirst ... 41011121314
Results 261 to 264 of 264

Thread: 3rd Manual Controlled FIFA12 Championship

  1. #261
    Advanced Member kippy18's Avatar
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    gloucester
    Posts
    556
    PSN ID
    mikey1878osfp
    Name
    mixalis

    Default

    Quote Originally Posted by easybizi View Post
    Τελος παιδια…οσοι αγωνες δεν γιναν τους βαζω 0-0.
    Πολλα συγχαρητήρια σολους οσους συμμετείχαν και δεν προκαλεσαν κανενα απολύτως προβλημα σενα μεγαλο πρωταθλημα με πολλους αγωνες και μεγάλη διαρκεια(πιο μεγαλη αποτι θα επρεπε τελικα).

    Μπράβο στον Μανο που δικαιολόγησε τον τιτλο του φαβορι,νομιζω με ισάξιες ομαδες δυσκολα το χάνει. Μπράβο και στον Johnlit που βγηκε δευτερος και ηταν ο μοναδικος που νικησε τον Μανο!

    Μπράβο σολους ουτε γκρινια ουτε τπτ τα λεμε στο επόμενο,το οποιο όμως θα αργήσει λιγο ,για πολλους και διαφορους λογους δεν μπορω να συμμετεχω ουτε να διοργανωσω αμεσα νέο πρωταθλημα….αν δεν θελετε να περιμένετε μου στέλνεται πμ και σας στέλνω τα αρχεια,σας εξηγω και ότι θελετε και το ξεκηνατε
    και ενα μεγαλο μπραβο σε σενα για τις πολυ καλες διοργανωσεις σου!!!


  2. #262
    PS4forums Fanatic giannislazy's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    2,410
    PSN ID
    GiannisLazy

    Default

    Πολλά μπράβο στον Ιορδάνη για το πρωτάθλημα... ¶ψογη διαχείριση...

    Μάνο στο είχα πει ότι θα το πάρεις άνετα και μου έλεγες τα δικά σου.
    Συγχαρητήρια στον δίκαιο πρωταθλητή και στα υπόλοιπα παιδιά που συμμετείχαν...

  3. #263
    Elite lostmangr's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Posts
    607
    PSN ID
    LOSTMAN-GREECE
    Name
    ΣΑΚΗΣ

    Default

    Τελος παιδια…οσοι αγωνες δεν γιναν τους βαζω 0-0.
    Πολλα συγχαρητήρια σολους οσους συμμετείχαν και δεν προκαλεσαν κανενα απολύτως προβλημα σενα μεγαλο πρωταθλημα με πολλους αγωνες και μεγάλη διαρκεια(πιο μεγαλη αποτι θα επρεπε τελικα).

    Μπράβο στον Μανο που δικαιολόγησε τον τιτλο του φαβορι,νομιζω με ισάξιες ομαδες δυσκολα το χάνει. Μπράβο και στον Johnlit που βγηκε δευτερος και ηταν ο μοναδικος που νικησε τον Μανο!

    Μπράβο σολους ουτε γκρινια ουτε τπτ τα λεμε στο επόμενο,το οποιο όμως θα αργήσει λιγο ,για πολλους και διαφορους λογους δεν μπορω να συμμετεχω ουτε να διοργανωσω αμεσα νέο πρωταθλημα….αν δεν θελετε να περιμένετε μου στέλνεται πμ και σας στέλνω τα αρχεια,σας εξηγω και ότι θελετε και το ξεκηνατε
    ιορδανη εμεις ευχαριστουμε αγορινα μου κοιτα να περνας καλα και οταν μπορεις κανε και κανα πρωταθλημα...ωραιος ο μανος...
    ΕΙΣΑΙ ΑΡΗΣ ΣΤΑ ΕΥΚΟΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΥΣΚΟΛΑ ΑΜΑ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙΣ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΑΡΗΣ
    ΟΛΟΙ ΣΤΑ ΚΑΜΙΝΙΑ ΠΟΥ ΛΕΓΟΝΤΑΙ ΠΑΛΕ ΚΑΙ ΧΑΡΙΛΑΟΥ..


  4. #264

    Default

    ευχαριστω παιδια!!!
    να δωσω και εγω τα συγχαρητηρια μου στον ιορδανη για τη διοργανωση
    επισης μενουν χρωστουμενα με τον johnlit(πλακα κανω,συγχαρητηρια)
    και τα χαιρετισματα μου στον katsoura(που στο any controlled ειδα ενα προσφατο ποσταρισμα του)

Page 14 of 14 FirstFirst ... 41011121314

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •