Page 3 of 17 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 41 to 60 of 332

Thread: The Elder Scrolls V: Skyrim.Tips and misc.

  1. #41
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    φουλ stamina εχεις παει? τι level εισαι? το 460 φαινεται τεραστιο, μαλλον εχεις βεβαια και καποια αντικειμενα που το μεγαλωνουν...


  2. #42
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    φουλ stamina εχεις παει? τι level εισαι? το 460 φαινεται τεραστιο, μαλλον εχεις βεβαια και καποια αντικειμενα που το μεγαλωνουν...
    Οχι οχι,γυρω στο 280 ειμαι με items.Το 460 θα πρεπει να αναφερεσαι στο carry weight οπου ειναι ανεβασμενο κατα 100 λογω του horse stone effect(καπως ετσι λεγεται) που μου δινει +100 carry weight και δεν με κανει slow down η heavy armor.37 level Nord.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  3. #43
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    ^^Αν δεν υπάρχει giant nirnroot στο game, είναι fail στον τομέα easter eggs. Not really αλλά θυμάμαι τι γαμάτο ήταν στο oblivion και εξυπακούεται ότι πρέπει να υπάρχει στο Skyrim κάτι αντίστοιχο. Φοβόμουν πάντα μην το κάνει harvest κανας μαλάκας περαστικός και όποτε περνούσα από Skingrad πήγαινα το έβλεπα.... το αγαπούσα... it was my precious.

    Joking aside, Νικόλα δεν έχω ασχοληθεί με witcher ποτέ αλλά έτσι θέλω να φαίνεται ο nord μου Είναι τυπάρας.
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  4. #44
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ πλακα πλακα και χωρις να το θελω ο δικος μου μοιαζει πολυ...

    δεν ξερω αν ειναι το συνδρομο Sephiroth αλλα για ενα περιεργο λογο γουσταρω οι χαρακτηρες μου να εχουν μακρια ασπρα μαλλια...

  5. #45
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    ^^Εγώ ούτε καν τον έχω δει ολόκληρο τον witcher (λογικά τον έχω δει αλλά δεν έχω δώσει σημασία ) αλλά στο avatar του nikolaszax είναι πολύ badass έχει ένα υφάκι "I keel you." .
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  6. #46
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    xaxaxax XD.Πως δεν το σκεφτηκα να τον κανω και εγω ετσι .Και ειχε και καταλληλα scars νομιζω που ταιριαζαν.Oh well...οταν βγαλουν μοντακια(που σιγουρα θα βγαλουν character mods για witcher ) θα τα τιμησω .
    Geralt ftw παντως XD.

    As for nirnroot,dunno αμα εχει τοσο μεγαλο XD.
    Εντωμεταξυ εχω κανει γυρω στις 65 ωρες και εχω "τελειωσει" μονο 2 πολεις και με υποθετω γυρω στο 1/3 του χαρτη D: ...
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  7. #47
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Αυτο που εβαλες στο spoiler, το easter egg επαναλαμβανεται και σε αλλο μερος.Εκει που περπατουσα δλδ εντελως ασχετα.Ειμαι περιεργος να δω τι παιζει.Μπορει και τπτ φυσικά ή ενα αρκετα δυνατο quest.

    Επισης, σχετικά με την περαιτερω ενασχοληση με την μαγεια , εχω να δηλωσω οτι εχει πολυ ενδιαφεροντα quests.Ειδικα ενα θελει καμποση σκεψη-τυχη εκτος και αν το δικο μου μυαλο εχει καταντησει κιμας (πολυ πιθανον).

    Οσο για τις ωρες που εχω φαει με το παλιο-παιχνιδι ειναι πραγματικά αρρωστημενος ο αριθμος,120 εως τωρα και απλα φτιαχνω το χαρακτηρα μου.Κατι χαζο-quests εχω κανει μονο και μονο να ανοιξει το ματι μου.100αρια στα schools of magic και προσπαθω να βγαλω ολα τα perks τους.Μαρτυριο...με την καλη εννοια!Το παιχνιδι πρεπει να ταχει παρει στο κρανιο με την παρτη μου γιατι μου βγαζει Χ δρακο, τον σκοτωνω, μετα λιγο παρακατω arch-necromancers 3-4 κ.ο.κ Απτη μια πολη (ή rest area) στην αλλη κανω καμμια 20αρια μαχες τουμπανο ολες και ισα που επιβιωνω!Που θα παει αυτη η βαλιτσα?
    Satan has left his killing floor
    PS4

  8. #48
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    ΚΑΛΑ ΡΕ?! Είναι δυνατόν? Το πιο γαμάτο shout του παιχνιδιού που ακούμε στα τρέιλερ τόσο καιρό και στα ΔΕΚΑΔΕΣ remix στο youtube, το βίασαν in-game???

    Δεν μιλάω για άλλο από το FUS RO DAAHHH!! Είδα βίντεο του shout in-game και αηδίασα.... μπλιαααχ. "fuus....rod-daah!" <---τι είναι αυτά ρε πάμε καλά? Και που να ακούσεις γυναίκα χαρακτήρα να το λέει.... ομποοο.... δεν το ΦΩΝΑΖΕΙ καν απλά το λέει. Nikolazax η χαρακτήρας σου είναι φλώρα τελείως να ξέρεις.
    Last edited by Zeichef; 24-11-2011 at 18:50.
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  9. #49
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Quote Originally Posted by Zeichef View Post
    ΚΑΛΑ ΡΕ?! Είναι δυνατόν? Το πιο γαμάτο shout του παιχνιδιού που ακούμε στα τρέιλερ τόσο καιρό και στα ΔΕΚΑΔΕΣ remix στο youtube, το βίασαν in-game???

    Δεν μιλάω για άλλο από το FUS RO DAAHHH!! Είδα βίντεο του shout in-game και αηδίασα.... μπλιαααχ. "fuus....rod-daah!" <---τι είναι αυτά ρε πάμε καλά? Και που να ακούσεις γυναίκα χαρακτήρα να το λέει.... ομποοο.... δεν το ΦΩΝΑΖΕΙ καν απλά το λέει. Nikolazax η χαρακτήρας σου είναι φλώρα τελείως να ξέρεις.
    1ον να πω πως συμφωνω πως το fus ro dah το εχουν μαμησει in game.Στο trailer της μαχης με τον δρακο ηταν απλα epic και περιμενα πως και πως να το ακουσω ολοκληρο(εστω και αν ειχα female) οποτε οταν το ακουσα in game ηταν απλα απογοητευση.Λεω οκ η female φταιει,παω και ακουω των male.....lolololol.
    Δεν φτανει που ακουγεται το ιδιο για τους περισσοτερους χαρακτηρες(πχ elves το ιδιο,all human races και argonian),και που δεν κοιταξαν ουτε καναν ακομα voice actor να προσλαβουν εχουμε και περιπτωσεις γελειου(βλεπε orc που ειναι απλα lolworthy).Και to top it all,το animation οταν κανεις shout σε 3rd person ειναι απλα μνιεεεεεεε....

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=Bn40gUUd5m0"]Fus Ro Dah - YouTube[/ame]
    This is the fus ro dah i wanted(though ακουγεται σαν να λεει κους ρο τα )

    As for the female part....
    Για την ακριβεια η female μου μια χαρα το φωναζει το fus και το dΑaah απο των male imo XD.Και αμα πιστευεις οτι ειναι φλωρα τοτε πανε ακου των male orc που ειναι λες και τους βγαινει επειδη τους μπηκε κατι στο κ...ο XD XD XD.Or tell that to her face....with my ebony shield through your head
    Για να μην μιλησω για το fire breath που χρησιμοποιω συχνα...δεν καταλαβαινεις τι λενε οι male και ακουγεται αδυναμο :/
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  10. #50
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    ^^She fights like a girl

    Btw, στο βίντεο που έβαλες, όπως λέει και το πρώτο comment οι φωνές στο τραγούδι είναι σαν να λένε: (FUS RO DAH) 'been so loooong, fucking cooool, oh my gooooood, me gustaaaa....' lol!
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  11. #51
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,256
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ χαχαχαχαχ

    Πως ακουγεται το "προβλημα" σας σε εναν πονεμενο κατοχο PS3?

    "first world problems..."

    καθοτι εμεις ειμαστε σε 3rd world κατασταση

    Παντως επι του θεματος εμενα δεν με χαλασε και τοσο. Αν και οταν επαιζα με εναν κολλητο διπλα και κανω το shout μου ειπε "λολ ρε μλκ τι του ειπε ΟΥΣΤ?" Ε απο τοτε μου το κατεστρεψε τελειως...μια ζωη ΟΥΣΤ ακουω χαχαχα! ή μαλλον ακουγα....

  12. #52
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Quote Originally Posted by Zeichef View Post
    ΚΑΛΑ ΡΕ?! Είναι δυνατόν? Το πιο γαμάτο shout του παιχνιδιού που ακούμε στα τρέιλερ τόσο καιρό και στα ΔΕΚΑΔΕΣ remix στο youtube, το βίασαν in-game???

    Δεν μιλάω για άλλο από το FUS RO DAAHHH!! Είδα βίντεο του shout in-game και αηδίασα.... μπλιαααχ. "fuus....rod-daah!" <---τι είναι αυτά ρε πάμε καλά? Και που να ακούσεις γυναίκα χαρακτήρα να το λέει.... ομποοο.... δεν το ΦΩΝΑΖΕΙ καν απλά το λέει. Nikolazax η χαρακτήρας σου είναι φλώρα τελείως να ξέρεις.
    Δεν έχεις πάρει ακόμη το Storm Call απ'ότι φαίνεται

  13. #53
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Ρε παιδια τι παιζει τελικά με τους μαγους??
    Εβγαλαν να φτιαχνεις spells και εβγαλαν και το spell "open"?? Και ολα αυτα για χαρη των πολεμιστων για να κανουν με τα 2 χερια ζογκλερικά??Τεραστιο αρνητικο στο παιχνιδι.Απλοποιησαν παρα πολυ το συστημα.Τοσες σαχλαμαρες μπορεις να κανεις αυτα γτ τα αφαιρεσαν?Εμενα που δεν μενδιαφερει να κρυβομαι και να κλεβω τσεπες και να καθομαι να παιδευομαι με lockpicks γιατι με αναγκάζει?Τι σχεση εχει ο μαγος με παραβιασεις πορτων/ντουλαπιων/μπαουλοντιβανων...σιγα μην παω να κλεψω και το παγκαρι της εκκλησιας...
    Satan has left his killing floor
    PS4

  14. #54
    PS4forums Addict Zeichef's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Posts
    1,220
    PSN ID
    zeichef
    Name
    Νίκος

    Default

    Person δεν ξέρω ρε συ, δεν έχω αρχίσει καν το game ακόμα απλά είδα video του fus ro dah (unrelenting force νομίζω λέγεται το shout)

    EDIT: Majere αν όντως το βγάλαν είναι πολύ μαλακία αλήθεια... Εγώ βέβαια είμαι από την μεγάλη των κλεφτών σχολή αλλά αναγνωρίζω ότι ένας mage θα έχει πρόβλημα μεγάλο.
    Last edited by Zeichef; 26-11-2011 at 14:25.
    Welcome back, Zeichef, there have been 90,595 posts and 2,345 threads since your last visit at 16:40, 06-10-2010

    Spoiler!

  15. #55
    PS4forums Fanatic MajereMP44's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Πετρουπολη
    Posts
    3,940
    PSN ID
    MajereMP44

    Default

    Εχω ηδη χασει πολυ loot εξαιτιας αυτης της μλκς.Το μονο που θα με σωσει ειναι ενα lockpick οπως το skeleton key του oblivion.Βεβαια και παλι θα με ταλαιπωρησει διοτι δεν εχει auto attempt...αν δεν το εχουν προβλεψει το συγκεκριμενο (με καποιο αντικειμενο) μου'χουν απαυτωσει πολλες ωρες στο παιχνιδι.Οι ελπιδες μου βασιζονται στα quests του thieves guild. Αλλα παντα τα αφηνα τελευταια αυτα.Το χειροτερο μου ηταν το συγκεκριμενο guild και στο oblivion τα ειχα βγαλει με invinsibility.Εδω θα τα κανω εργοχειρο...φτουυυ
    Satan has left his killing floor
    PS4

  16. #56
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Quote Originally Posted by MajereMP44 View Post
    Ρε παιδια τι παιζει τελικά με τους μαγους??
    Εβγαλαν να φτιαχνεις spells και εβγαλαν και το spell "open"?? Και ολα αυτα για χαρη των πολεμιστων για να κανουν με τα 2 χερια ζογκλερικά??Τεραστιο αρνητικο στο παιχνιδι.Απλοποιησαν παρα πολυ το συστημα.Τοσες σαχλαμαρες μπορεις να κανεις αυτα γτ τα αφαιρεσαν?Εμενα που δεν μενδιαφερει να κρυβομαι και να κλεβω τσεπες και να καθομαι να παιδευομαι με lockpicks γιατι με αναγκάζει?Τι σχεση εχει ο μαγος με παραβιασεις πορτων/ντουλαπιων/μπαουλοντιβανων...σιγα μην παω να κλεψω και το παγκαρι της εκκλησιας...
    Και να πεις οτι το να ανοιγεις κλειδαριες θελει και τπτ στο perk tree του lockpick?Δεν εχω βαλει ουτε ενα ποντο και απο το πρωτο level ανοιγεις ανετα master lock κλειδαρια ,αρκει να εχεις πολλα lockipicks που βρισκεις παντου αλλωστε.Παντελως αχρειαστο skill tree.
    Και αυτο που με παραξενεψε ειναι πως ενα απο τα skill του ειναι να μην σπανε τα lockipicks....και δεν ειναι καν το final skill.Δηλαδη αντε και καποιος επενδυσει σε αυτο το tree,απαξ και παρει το συγκεκριμενο perk τοτε γιατι να επενδυσει πχ στο να ανοιγει ευκολοτερα master locks?Αφου ουτως η αλλως τα lockpicks πλεον δεν σπανε,απλα καθεσαι και ανοιγεις.Για να μην μιλησω για το unbreakable lockpick που αποκτας σε ενα quest καπου :/.

    Μετα απο λιγο βαριεσαι να της ανοιγεις....βλακεια που βγαλαν το open lock.

    Εντωμεταξυ μπορω να αντιμετωπισω τους παντες απο οσους εχω αντιμετωπισει μεχρις στιγμης εκτος απο 2 ειδη αντιπαλων...freaking cheap 2 handers και τους fire mages.
    Οι μεν μου σπανε τα νευρα γιατι οποτε τους καπνισει σκανε ενα critical και βλεπω τον warrior μισο life μου να αποκεφαλιζεται,συντριβεται.Αφου αναγκαζομαι να εχω παντα life 3/4+ γιατι οταν πεφτω στο μισο παντα θα σκασουν κανα τετοιο killing animation :/(ειδικα σπασιμο οταν ουσιαστικα ο τροπος να τους αντιμετωπισεις ειναι block counter....καθομαι blockaro και κανουν killing animation στο block μου).
    Οι δε ειναι απλα imbalanced.Σπαμαρουν σαν παλαβοι fireballs.Σε χτυπησε ενα?fire damage over time και το επομενο hit που θα φας θα εχει bonus damage.2-3 τετοια και dead meat.Χωρια οτι οταν τα πετανε δεν βλεπω να περπατανε προς τα πισω πιο αργα,κανοντας με να κανω πολλα miss.αμα τους πολεμησω και εχουν συμμαχους τοτε κλαψε... Αλλιως μπορω να τους οδηγησω κρυμμενος σε καμια γωνια προς το μερος μου .
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  17. #57
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaszax View Post
    Και να πεις οτι το να ανοιγεις κλειδαριες θελει και τπτ στο perk tree του lockpick?Δεν εχω βαλει ουτε ενα ποντο και απο το πρωτο level ανοιγεις ανετα master lock κλειδαρια ,αρκει να εχεις πολλα lockipicks που βρισκεις παντου αλλωστε.Παντελως αχρειαστο skill tree.
    Και αυτο που με παραξενεψε ειναι πως ενα απο τα skill του ειναι να μην σπανε τα lockipicks....και δεν ειναι καν το final skill.Δηλαδη αντε και καποιος επενδυσει σε αυτο το tree,απαξ και παρει το συγκεκριμενο perk τοτε γιατι να επενδυσει πχ στο να ανοιγει ευκολοτερα master locks?Αφου ουτως η αλλως τα lockpicks πλεον δεν σπανε,απλα καθεσαι και ανοιγεις.Για να μην μιλησω για το unbreakable lockpick που αποκτας σε ενα quest καπου :/.

    Μετα απο λιγο βαριεσαι να της ανοιγεις....βλακεια που βγαλαν το open lock.

    Εντωμεταξυ μπορω να αντιμετωπισω τους παντες απο οσους εχω αντιμετωπισει μεχρις στιγμης εκτος απο 2 ειδη αντιπαλων...freaking cheap 2 handers και τους fire mages.
    Οι μεν μου σπανε τα νευρα γιατι οποτε τους καπνισει σκανε ενα critical και βλεπω τον warrior μισο life μου να αποκεφαλιζεται,συντριβεται.Αφου αναγκαζομαι να εχω παντα life 3/4+ γιατι οταν πεφτω στο μισο παντα θα σκασουν κανα τετοιο killing animation :/(ειδικα σπασιμο οταν ουσιαστικα ο τροπος να τους αντιμετωπισεις ειναι block counter....καθομαι blockaro και κανουν killing animation στο block μου).
    Οι δε ειναι απλα imbalanced.Σπαμαρουν σαν παλαβοι fireballs.Σε χτυπησε ενα?fire damage over time και το επομενο hit που θα φας θα εχει bonus damage.2-3 τετοια και dead meat.Χωρια οτι οταν τα πετανε δεν βλεπω να περπατανε προς τα πισω πιο αργα,κανοντας με να κανω πολλα miss.αμα τους πολεμησω και εχουν συμμαχους τοτε κλαψε... Αλλιως μπορω να τους οδηγησω κρυμμενος σε καμια γωνια προς το μερος μου .

    Με ένα ανεπτυγμένο block skill και οι δύο αντιμετωπίζονται πανεύκολα. Με bashing οι 2 handers τα παίζουν και οι μάγοι, με το perk που μειώνει τη ζημιά από τη μαγεία είναι πρακτικά άχρηστοι, μόνο οι dragon priests σε βγάζουν άνετα. Ή με πολύ ανεπτυγμένη Restoration και το perk με το οποίο τα wards ρουφάνε τη μαγεία. Αυτά.

    Το skill tree του lockpick φωνάζει ένα πράγμα: Αν θες Daedric Armour, ξεκλείδωσε το perk με τα special items (lockpick=70). Επίσης βρίσκεις περισσότερα enchanted αντικείμενα -> disenchant -> ανεβαίνει το αντίστοιχο skill

  18. #58
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Το μονο perk για μειωση ζημιας απο μαγειες που εχω βρει ειναι απο την ασπιδα.Και αυτο ειναι αχρηστο μεχρι να 100αρισεις το tree γιατι οσο εχεις ανεβασμενη την ασπιδα τοσο πιο αργα παει ο χαρακτηρας σου,ενω οι μαγοι κανουν party .Οταν φτασει 100αρι και δεν χανεις ταχυτητα αμα κρατας ψηλα την ασπιδα τοτε τα λεμε (ουσιαστικα τρεχω να το 100αρισω τωρα).
    As for the 2 handers οπως ειπα μονοι δεν ειναι προβλημα(οπως και οι μαγοι αν μπορεσεις να τους την βγεις κοντα ή κρυφα).Ας εχει ομως και καναν μαγο απο πισω ή καναν archer,ή κανα 2 συμμαχους μπροστα, τοτε δεν την παλευουν καθως δεν μπορεις να blockareis (πας να σηκωσεις ασπιδα και αποκρους αλλουνου και σε βαραει ο 2 hander).Τρεχω για να τους απομονωσω ουσιαστικα αλλα αμα φαω καμια απο πισω καθως τρεχω... D:
    Σημειωση επισης πως παιζω στο ανωτερο επιπεδο δυσκολιας που τα κανει ακομα χειροτερα αυτα

    Με αλλα λογια αχρηστο το lockpick .Αφου ουτως η αλλως θα τα βρω τα ρημαδια daedric eventually(χωρια οτι θα μπορω να τα φτιαξω και του smithing θα ειναι πολυ ανωτερα με τα upgrades) και μια χαρα enchanted βρισκω(που ουτως η αλλως δεν ειναι και τιποτα το σπουδαιο σε σχεση με τα προκαθορισμενα unique items που θα βρισκεις).Να ξοδεψω 3 +(οσα ειναι τεσπα)skills για να παρω το μονο χρησιμο perk ?no thanks .Δυσκολευομαι που δυσκολευομαι για το που να πρωτοβαλω skills XD.
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  19. #59
    PS4forums Fanatic nikolaszax's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    2,548
    PSN ID
    SOLIDUS-NICK-GR

    Default

    Close to 80 hours,44 level.Περιπου κατι πανω απο το μισο του χαρτη completed και ολοκληρομενα ολα τα quest σε whiterun,markath και solitude(το main quest το εχω ξεχασει τελειως .
    Αρχισα να αντιμετωπιζω και
    Spoiler!


    O χαρακτηρας μου πλεον φορα ebony armor,ebony sword of flame(ενω κρατω και τα πιστα μου dawnbreaker για τους undead(bye bye deathlords) και ενα ακομα,δεν θυμαμαι name με αρκετο elemental damage) και αλλα.Ειναι απιστευτο του ποσο μπορεις να ανεβασεις τα stats τους με υψηλο smithing και το κατεβασμα ενος blacksmith potion.

    Spoiler!
    http://www.ps3forums.gr/vb/image.php?type=sigpic&userid=1588&dateline=1225298  939

  20. #60
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Χμμμ, εγώ είχα σκοτώσει αρκετούς Priests αλλά εξακολουθούσα να χρησιμοποιώ τη Masque of Clavicus Vile, γιατί μου φαινόταν πιο γαμάτη (αν θυμάμαι καλά έδινε και περισσότερο armour rating).

    Όλα αυτά ώσπου στην κύρια αποστολή:

    Spoiler!


    που σου δίνει +50 magicka +20% boost σε Des|Res!! Ό,τι πιο γαμάτο στο παιχνίδι.

    Σχετικά με τις μάσκες:

    Spoiler!
    Last edited by personGR; 28-11-2011 at 17:18.

Page 3 of 17 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •