Page 22 of 76 FirstFirst ... 121819202122232425263272 ... LastLast
Results 421 to 440 of 1509

Thread: Collectibles (Figures/Statues/Busts/Replicas)

  1. #421
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Κοιτά Ηλια... Ο Iron Man που έχεις βάλει, ναι, έχει λεπτομέρεια, αλλα είναι πλαστικος. Ας το επιβεβαιώσει και ο Νίκος αν μπορεί. Ο Kratos, όμως, είναι απο polystone. Απίστευτα στιβαρο υλικό. Αν το πιάσεις θα καταλάβεις. Δε συγκρίνεται.
    Ήθελα να πάρω κι εγω έναν παρόμοιο Iron Man, αλλα αλλαξα γνώμη επειδή μου φαινόταν σα μια μεγάλη action figure. Βέβαια, έχει και τα φωτάκια που του δίνουν άλλο feeling, but still...



    EDIT: Τώρα που διάβασα και το post του Νίκου, μάλλον βλακείες λέω πιο πάνω. Για τον IM...
    Last edited by Dragonpaul; 18-03-2011 at 01:03.

  2. #422
    PS4forums Addict Ixor24's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Αθηνα - Κουκάκι...
    Posts
    1,941
    PSN ID
    Ixor24
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    καλα ολες οι φυγουρε ειναι φοβερες παιδια... αλλα female Predator ???πως τους ηρθε?

  3. #423
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    οντως ο predator της hot toys διχνει πιο καλος.
    ο iron man δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβος. 240 εχει.
    μαλλον για τον kratos θα κοιταξω. θα ριξω ενα τηλ αυριο να δω τι παιζει.

    Spoiler!

  4. #424
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Που θα πάρεις;

    @ixor Συμφωνώ!!!!

  5. #425
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    ενα καταστημα στο νεα σμυρνη. ξερεις φανταζομαι.

    Spoiler!

  6. #426
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    ενα καταστημα στο νεα σμυρνη. ξερεις φανταζομαι.
    Ασφαλώς. Απλά έλεγα μήπως υπάρχει και κανά άλλο.

    Άσχετη παρατήρηση. Αυτο το thread το "συντηρουμε" 4 άτομα. Χα χα...

  7. #427
    Cool Member lordelesar's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    212
    Name
    Χρήστος

    Default

    Προσωπικά Ηλία θα σου πρότεινα τις μακετες της SSC... Αλλά γενικά μου πάνε περισσότερο τα γλυπτά (αν και ο ΙΜ που έβαλες πάνω θα είναι όπως όλα δείχνουν η πρώτη μου ΗΤ φιγούρα ).

    Νομίζω βέβαια ότι δεν συγκρίνονται όμως αντικειμενικά. Το καθένα έχει την χάρη του και το appeal του.
    Articulated/posable/multi display options VS full sculpted/size/action pose

    Ότι και να αποφασίσεις το σίγουρο είναι ότι δεν θα το μετανοιώσεις πάντως.

  8. #428
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Ναι, o IM δεν είναι καθολου κακός. Βασικά, αυτός που ήθελα να πάρω εγω ήταν διαφορετικός και σίγουρα πιο φθηνός. Τον έχει στο figuresworld?

  9. #429
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    ο iron man δεν ειναι ιδιαιτερα ακριβος. 240 εχει.
    Τον εχει 240 τωρα επειδη ειναι προπαραγγελειες αυτοι που θα φερει απο τοτε που δεν ηταν ακομα sold out!
    Oταν τελειωσουν αυτοι και φερει και αλλους η διαφορα στην τιμη θα ειναι τεραστια και οπως ειπα στο ebay ηδη οι τιμες εχουν ξεφυγει!
    Οποιος προλαβει και παρει απο αυτη την παραλαβη τυχερος θα ειναι.
    Οχι μονο απο αποψη τιμης αλλα μετα μπορει να μην βρισκονται αλλοι!

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Κοιτά Ηλια... Ο Iron Man που έχεις βάλει, ναι, έχει λεπτομέρεια, αλλα είναι πλαστικος. Ας το επιβεβαιώσει και ο Νίκος αν μπορεί. Ο Kratos, όμως, είναι απο polystone. Απίστευτα στιβαρο υλικό. Αν το πιάσεις θα καταλάβεις. Δε συγκρίνεται.
    Παυλο δεν ειναι ενα απλο και φτηνο πλαστικο αυτο που χρησιμοποιει η Hot Toys στις φιγουρες της (φαινεται ξεκαθαρα απο το αποτελεσμα).
    Να σου πω την αληθεια δεν ξερω ακριβως τι υλικο χρησιμοποιει.
    Τα σωματα πισω απο τα ρουχα ναι ειναι πλαστικα και μερικα απο καποιου ειδους λαστιχο (ετσι κι αλλιως δεν φαινονται) και τα οπλα επισης το ιδιο,αλλα με το βαψιμο που κανουν στα οπλα μονο για πλαστικα δεν μοιαζουν!
    Στα κεφαλια ομως (που ειναι και η ουσια) χρησιμοποιει κατι αλλο.
    Με το υλικο αυτο μπορουν και πετυχαινουν πολυ καλυτερα sculpt και βαψιματα απ'οτι μπορει να γινει σε polystone υλικο!
    Δηλαδη,αν βαλω διπλα διπλα μια Hot Toys φιγουρα και ενα polystone statue ε το αγαλμα απο polystone θα δειχνει πολυ ψευτικο μπροστα του!
    Εξαλλου εχεις δει τι τιμες μπορει να φτασει μια HT φιγουρα,αν ηταν απο καποιο φτηνο υλικο δεν θα εφταναν ουτε τα 100 euro.
    Καλα για την ποιοτητα,λεπτομερεια και ακριβεια που εχουν τα ρουχα δεν το συζηταω καν,ειναι αλλη ιστορια αυτο!

    EDIT
    Συμφωνω απολυτα σε οτι λεει ο Χρηστος πιο πανω!
    Last edited by isildur83; 18-03-2011 at 02:04.

  10. #430
    Cool Member lordelesar's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    212
    Name
    Χρήστος

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post
    Ναι, o IM δεν είναι καθολου κακός. Βασικά, αυτός που ήθελα να πάρω εγω ήταν διαφορετικός και σίγουρα πιο φθηνός. Τον έχει στο figuresworld?
    Υπαρχουν ενα σωρο ΙΜs βασικα. Το licence το εχουν η SS, bowen, kotobukiya, HT, hasbro και πιθανοτατα και αλλες που μου διαφευγουν.
    Σκεφτομαι πολυ σοβαρα τις μακετες του ΙΜ και του warmachine απο την SS. Εκπληκτικη δουλεια αν και δυσκολο να πετυχεις κομματι χωρις προβληματα...
    Μολις βρω φωτογραφικη θα ποσταρω φωτος απο black panther premium που ηρθε προσφατα...

  11. #431
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Making of video του Berserker Predator...

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=zTFpHyFLcB0"]YouTube - The Makings of the Hot Toys Berserker Predator 1/6 Scale Ac[/ame]


    ...του Dog-thing του Tracker Predator

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=gpTiuv2Mgq8&feature=related"]YouTube - The making of the Hot Toys Tracker Predator's Hound!![/ame]


    ...και του Predator Scull που ειναι στα accesories του Falconer Predator.
    Αυτο αξιζει να το δειτε ολο και σε full screen!

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=eox1rHdowcs"]YouTube - Making of Hottoys Falconer Skull (Full Version-Fast)[/ame]



  12. #432
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Δεν υπαρχει αυτος ο life size Arnie!






  13. #433
    Elite Terastios's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,147
    PSN ID
    DHMHTRHS_HAWK
    Name
    Δημητρης

    Default

    Λοιπον δεν αντεχω αλλο πρεπει να αναφερω αυτο το θεμα με τις φιγουρες κλπ που εχετε ανηξει εισαστε ολοι απαράδεχτοι αισχροί απαίσιοι @!#$#%@#%@##%@#%@#%@#%@%@#%@#%@#%%^$#%^^*%&(**%*%^ $^*^^%*%^*%^*%^
    και ολα τα υπόλοιπα πρεπει επείγοντος να παρέμβει καπιος μοντ με φιλότιμο και να το διαγράψει τελείως οχι άπλα να το κλήση να μην βλεπουμε ολα αυτα τα !@$^$%#^*&(&&*)%^$%*#*^%..........
    Καταλαβετετο μας εχετε τρελανει χαλαω τοσα λεφτα για την συλλογη PS3 και με εχετε φρικαρει εδω και ενα μηνα αγοραζω ολες τις συλλεκτικες παλεοτερων και αξιόλογων ps3 games με φιγούρες και τωρα εχω ερθει σε αντιπαράθεση με την γυναικα μου γιατη τις δειχνω τις επομενες αγορες μου το ποσα εχουνε και που θα μπουνε ...... λυπηθείτε με σταματηστετο ειναι εθιστικο δεν το καταλαβενετε ???

    (ελπιζω να μην παρεξηγηθεί καπιος απο τους χαρακτηρισμούς που χρησιμοποίησα αστειευόμενος )

  14. #434
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Πω πω... Πολλα μαζεύτηκαν!!!!!! Λοιπον...

    Quote Originally Posted by lordelesar View Post
    Προσωπικά Ηλία θα σου πρότεινα τις μακετες της SSC... Αλλά γενικά μου πάνε περισσότερο τα γλυπτά (αν και ο ΙΜ που έβαλες πάνω θα είναι όπως όλα δείχνουν η πρώτη μου ΗΤ φιγούρα ).

    Νομίζω βέβαια ότι δεν συγκρίνονται όμως αντικειμενικά. Το καθένα έχει την χάρη του και το appeal του.
    Articulated/posable/multi display options VS full sculpted/size/action pose

    Ότι και να αποφασίσεις το σίγουρο είναι ότι δεν θα το μετανοιώσεις πάντως.
    Χρηστο, νομιζω πως κι εμενα τα γλυπτα μου πανε περισσοτερο. Δεν εχω παρει καποια articulated φιγουρα ακομα, αλλα νομιζω οτι ειμαι περισσοτερο στο γλυπτο. Μου αρεσει αυτη η αισθηση που δινει η στιβαροτητα του polystone. Ποτε δεν ξερεις, ομως...

    Quote Originally Posted by isildur83 View Post
    Τον εχει 240 τωρα επειδη ειναι προπαραγγελειες αυτοι που θα φερει απο τοτε που δεν ηταν ακομα sold out!
    Oταν τελειωσουν αυτοι και φερει και αλλους η διαφορα στην τιμη θα ειναι τεραστια και οπως ειπα στο ebay ηδη οι τιμες εχουν ξεφυγει!
    Οποιος προλαβει και παρει απο αυτη την παραλαβη τυχερος θα ειναι.
    Οχι μονο απο αποψη τιμης αλλα μετα μπορει να μην βρισκονται αλλοι!


    Παυλο δεν ειναι ενα απλο και φτηνο πλαστικο αυτο που χρησιμοποιει η Hot Toys στις φιγουρες της (φαινεται ξεκαθαρα απο το αποτελεσμα).
    Να σου πω την αληθεια δεν ξερω ακριβως τι υλικο χρησιμοποιει.
    Τα σωματα πισω απο τα ρουχα ναι ειναι πλαστικα και μερικα απο καποιου ειδους λαστιχο (ετσι κι αλλιως δεν φαινονται) και τα οπλα επισης το ιδιο,αλλα με το βαψιμο που κανουν στα οπλα μονο για πλαστικα δεν μοιαζουν!
    Στα κεφαλια ομως (που ειναι και η ουσια) χρησιμοποιει κατι αλλο.
    Με το υλικο αυτο μπορουν και πετυχαινουν πολυ καλυτερα sculpt και βαψιματα απ'οτι μπορει να γινει σε polystone υλικο!
    Δηλαδη,αν βαλω διπλα διπλα μια Hot Toys φιγουρα και ενα polystone statue ε το αγαλμα απο polystone θα δειχνει πολυ ψευτικο μπροστα του!
    Εξαλλου εχεις δει τι τιμες μπορει να φτασει μια HT φιγουρα,αν ηταν απο καποιο φτηνο υλικο δεν θα εφταναν ουτε τα 100 euro.
    Καλα για την ποιοτητα,λεπτομερεια και ακριβεια που εχουν τα ρουχα δεν το συζηταω καν,ειναι αλλη ιστορια αυτο!

    EDIT
    Συμφωνω απολυτα σε οτι λεει ο Χρηστος πιο πανω!
    Καταρχην, ευχαριστω για τις πληροφοριες. Δε τα γνωριζα ολα αυτα. Αυτο που δεν καταλαβα, ειναι αυτο για τα σωματα. Δηλαδη χρησιμοποιουν σωματα τα οποια "ντυνουν"? Οκ, με τα ρουχα το καταλαβαινω, αλλα στην περιπτωση του IM?
    Κατι τετοιο εννοεις?

    Quote Originally Posted by lordelesar View Post
    Υπαρχουν ενα σωρο ΙΜs βασικα. Το licence το εχουν η SS, bowen, kotobukiya, HT, hasbro και πιθανοτατα και αλλες που μου διαφευγουν.
    Σκεφτομαι πολυ σοβαρα τις μακετες του ΙΜ και του warmachine απο την SS. Εκπληκτικη δουλεια αν και δυσκολο να πετυχεις κομματι χωρις προβληματα...
    Μολις βρω φωτογραφικη θα ποσταρω φωτος απο black panther premium που ηρθε προσφατα...
    Eγω ηθελα να παρω αυτον: Δε τον πηρα τελευταια στιγμη, γιατι απο καποια video στο you tube μου φανηκε πολυ "ψευτικος". Ισως εκανα λαθος...

    Quote Originally Posted by isildur83 View Post
    Making of video του Berserker Predator...




    ...του Dog-thing του Tracker Predator




    ...και του Predator Scull που ειναι στα accesories του Falconer Predator.
    Αυτο αξιζει να το δειτε ολο και σε full screen!




    Απιστευτα, ρε συ!!!!!!!!!!!!!!!
    Quote Originally Posted by isildur83 View Post
    Δεν υπαρχει αυτος ο life size Arnie!





    Αυτος ειναι τρομαχτικα αληθοφανης. Το "τρομαχτικα" το εννοω!!!!!!

    Quote Originally Posted by Terastios View Post
    Λοιπον δεν αντεχω αλλο πρεπει να αναφερω αυτο το θεμα με τις φιγουρες κλπ που εχετε ανηξει εισαστε ολοι απαράδεχτοι αισχροί απαίσιοι @!#$#%@#%@##%@#%@#%@#%@%@#%@#%@#%%^$#%^^*%&(**%*%^ $^*^^%*%^*%^*%^
    και ολα τα υπόλοιπα πρεπει επείγοντος να παρέμβει καπιος μοντ με φιλότιμο και να το διαγράψει τελείως οχι άπλα να το κλήση να μην βλεπουμε ολα αυτα τα !@$^$%#^*&(&&*)%^$%*#*^%..........
    Καταλαβετετο μας εχετε τρελανει χαλαω τοσα λεφτα για την συλλογη PS3 και με εχετε φρικαρει εδω και ενα μηνα αγοραζω ολες τις συλλεκτικες παλεοτερων και αξιόλογων ps3 games με φιγούρες και τωρα εχω ερθει σε αντιπαράθεση με την γυναικα μου γιατη τις δειχνω τις επομενες αγορες μου το ποσα εχουνε και που θα μπουνε ...... λυπηθείτε με σταματηστετο ειναι εθιστικο δεν το καταλαβενετε ???

    (ελπιζω να μην παρεξηγηθεί καπιος απο τους χαρακτηρισμούς που χρησιμοποίησα αστειευόμενος )
    Λοιπον... Αρχισε να παιρνεις κι εσυ figures και μετα θα βριζομαστε ολοι μαζι!!!!!

  15. #435
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=bPUMeqIZjuA"]YouTube - Iron Man 2 Hot Toys Mark IV Iron Man 1/6 Scale Movie Masterpiece Collectible Figure Review[/ame]

    Bαζω αυτο το video εδω. Ειναι ο IM που θελει ο Ηλιας. Νομιζω...
    Οκ, φαινεται πραγματικα τελειος!!!! Εχει πολλα articulated σημεια, αξεσουαρ, απαραμιλλη ομοιοτητα του Robert D J κτλ κτλ. Εμενα αυτο που με χαλαει ειναι ποσο ελαφρυ και ευτελες φαινεται στα χερια του τυπου το πλαστικο. Ο οποιος τυπος ετσι οπως του "φερεται" δε βλεπω να εχει μεγαλο προσδοκιμο ζωης η φιγουρα. Δεν ξερω... Οπτικα ειναι amazing. Τα 240 μου φαινονται πολλα για το υλικο και το μεγεθος κυριως. Ειναι 30 εκατοστα νομιζω. Το πολυ θετικο, βεβαια, ειναι πως μπορει να παρει, κυριολεκτικα, απειρες ποζες!!!!!!

  16. #436
    PS4forums Addict isildur83's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    1,678
    PSN ID
    Durden83
    Name
    Νίκος

    Default

    Quote Originally Posted by Dragonpaul View Post


    Bαζω αυτο το video εδω. Ειναι ο IM που θελει ο Ηλιας. Νομιζω...
    Οκ, φαινεται πραγματικα τελειος!!!! Εχει πολλα articulated σημεια, αξεσουαρ, απαραμιλλη ομοιοτητα του Robert D J κτλ κτλ. Εμενα αυτο που με χαλαει ειναι ποσο ελαφρυ και ευτελες φαινεται στα χερια του τυπου το πλαστικο. Ο οποιος τυπος ετσι οπως του "φερεται" δε βλεπω να εχει μεγαλο προσδοκιμο ζωης η φιγουρα. Δεν ξερω... Οπτικα ειναι amazing. Τα 240 μου φαινονται πολλα για το υλικο και το μεγεθος κυριως. Ειναι 30 εκατοστα νομιζω. Το πολυ θετικο, βεβαια, ειναι πως μπορει να παρει, κυριολεκτικα, απειρες ποζες!!!!!!

    Στην περιπτωση του IM ειναι τελειως διαφορετικα τα πραγματα.Δεν εχει δηλαδη True Type Body εσωτερικα,ειναι αυτο που βλεπεις.
    Η λεπτομερεια της στολης του ΙΜ ειναι σε ΑΛΛΟ επιπεδο Παυλο,εχουν μελετησει τα Blue Prints για να φτασουν σε αυτο το επιπεδο το articulation του!
    Σχεδον ολα πανω του ειναι 'λειτουργικα' αν καταλαβαινεις τι θελω να πω.
    Οσο για το βαψιμο σου δινει την αισθηση οτι ειναι πραγματικο μεταλλο (κατι το οποιο δεν το ειδα στον Maquette της Sideshow).
    (Δες την photo που εβαλα στην προηγουμενη σελιδα στο τελευταιο μου post.Αυτη που ειναι στον ηλιο).
    Επισης ποτε μην κρινεις απο τις photo και τα video οταν αφορα τα ΗΤ!!!Αδικουνται απιστευτα!!!

    Καλυτερα δες αυτο το video review,ειναι πιο αντιπροσωπευτικο απο αυτο που ειδες!

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=mPL_eqy0NQc&feature=channel_video_title"]YouTube - MY IRON MAN 2 MARK IV HOT TOYS 1/6 SCALE FIGURE GOODSHIPPED REVIEW PART 1[/ame]

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=WA2TWRaRn_I&feature=relmfu"]YouTube - MY IRON MAN 2 MARK IV HOT TOYS 1/6 SCALE FIGURE GOODSHIPPED REVIEW PART 2[/ame]

  17. #437
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Νικο, τα βιντεο τα "ετρεξα" λιγο. Θα τα δω μετα με την ησυχια μου.
    Καταρχην, τις photo που μου προτεινες να δω, δεν τις ειχα δει. Ηταν edit, γι' αυτο. Πραγματι, στον ηλιο φαινεται απλα ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ!!!!!! Δεν το συζητω. Καταλαβαινω πολυ καλα τι εννοεις, λεγοντας οτι τα παντα ειναι λειτουργικα. Αλλωστε, το βιντεο που εχω βαλει πιο πανω το δειχνει αυτο με λεπτομερεια. Εμενα αυτο που με ενοχλει ειναι το ποσο ελαφρυ φαινεται στα χερια. Δες το βιντεο που εχω βαλει. Μου δινει την εντυπωση πως με μια δυο φορες που θα λειτουργησουν τα joints θα χαλαρωσουν. Μου εχει συμβει αυτο, αλλα με action figure βεβαια.
    Αν δεν εχεις καταλαβει, την "ψηνω" πολυ τη φιγουρα και ψαχνω να μου βρω λογους να την παρω.
    EDIT: Βαζω εδω και τη σελιδα της φιγουρας απο την Hot Toys.
    Last edited by Dragonpaul; 18-03-2011 at 21:57.

  18. #438
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    ...ή τελικα να παρω αυτον που ειναι πιο μαχιμος?????

  19. #439
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    εχω την εντυπωση πως ειναι ιδιοι. απλα ο ενας εχει τριγςνο αντι για κυκλο στην καρδια του.

    Spoiler!

  20. #440
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    εχω την εντυπωση πως ειναι ιδιοι. απλα ο ενας εχει τριγςνο αντι για κυκλο στην καρδια του.
    Oχι, Ηλια! Ο δευτερος εχει κατεστραμενη στολη και γενικοτερα καποιες αλλες διαφορες. Αν μπεις στο site της Hot Toys (εχω βαλει Link και για τα δυο) θα το καταλαβεις.
    Μολις το δουν ο Νικος ή ο Χρηστος, θα μας που κι εκεινοι.

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •