Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 41 to 48 of 48

Thread: Sony Announces Mouse and Keyboard Controller for PS3.

  1. #41

    Default

    φιλε απο την βιασυνη μου σε ευχαριστησα χωρις να ψαξω τπ amazon.it.. και ειναι γερμανικο? πως αλλαζεις γλωσσα? εκανα και copy paste το συλεκριμενω accesorie και δεν πρεπει να το εχουνε.. μου βγαζει μονο το πληκτρολογιο που αναφερει και τομπαιδι πιο πανο

  2. #42
    Cool Member Ignition's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Thrakomacedones
    Posts
    181
    PSN ID
    Antonios_GR

    Default

    Είναι το Ιταλικό amazon. Πατά εδώ ... http://www.amazon.it/gp/aw/d/B005K4T...r=8-32&pi=SL75

    Αν έχεις λογαριασμό σε οποιοδήποτε amazon δεν χρειάζεται να ξανανοιξεις. Αν όχι έμπα στο Αγγλικό amazon,co,uk κάνε λογαριασμό στα Αγγλικά και μετά πήγαινε στο Ιταλικό και αγόρασε το..
    This is not a toy !!

  3. #43

    Default

    ευχαριστο για το ετοιμο λινκ! οκ!

  4. #44

    Default

    σαν πολλα δεν κοστιζει γιαυτο που προσφερει;;

  5. #45

    Default

    σαν πολλά δεν είναι τα 50 ποστ;;


  6. #46
    Cool Member Ignition's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Thrakomacedones
    Posts
    181
    PSN ID
    Antonios_GR

    Default

    Εξαρτάται πως το βλέπεις... Όταν έχεις αγοράσει μια κονσολα που κάνει 300 ευρώ, δίνεις 60 ευρώ κάθε φορα που θες ν' αγοράσεις παιχνίδι, τότε νομίζω ότι 65 ευρώ για ποντίκι και mouse είναι normal.
    This is not a toy !!

  7. #47

    Default

    προσωπικα δεν βρισκω λογο να ακολουθησω την μοδα και να παρω το παιχνιδι με το που βγει, μπορω να περιμενω 5-6 μηνες να το παρω στην μιση τιμη και ουτε

  8. #48

    Default

    το ιδιο κανω και με τις ταινιες, εχω home cinema καλω ποσα παιδια σπιτι και δεν πληρωνουμε ενα σκασμο λεφτα για να το δουμε με το που βγει στο σινεμα
    φθηνα και υπευθυνα


Page 3 of 3 FirstFirst 123

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •