Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 25 of 25

Thread: Resistance: Burning Skies

  1. #21
    PS4forums Fanatic ps4's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Πειραιας
    Posts
    3,190
    PSN ID
    OST9

    Default

    Το παιχνίδι ειναι πολύ καλό παιδιά. Συμφωνώ και εγώ. Απλά τα γραφικά του ειναι επιπέδου PSP κάτι που δεν ενοχλεί πολύ. Απλά η κονσόλα μπορεί να κάνει παπάδες και βλέποντας τα απογοητευεσαι λίγο.

    Προσωπικά για μένα ειναι μια ευχάριστη εμπειρία και το πάω και αργά για να το ευχαριστηθω.

    Ο δεύτερος αναλογικος μοχλός ειναι όλα τα λεφτά.



    Sent from my xperia mini pro using Tapatalk 2

  2. #22
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Μεγάλη πόρνη η Sony με τα κωλοonline pass της για το online multi. ΟΚ, φταίω και εγώ γιατί είπα να το πάρω μεταχείρα μιας και δεν είχα σκοπό ποτέ να ασχοληθώ με το online multi κομμάτι του, αλλά τώρα που έχω μαζέψει όλα τα τρόπαια και μου λείπει το 1 κωλοonline game (χάσεις - κερδίσεις δεν έχει σημασία) για να πάρω την πλατίνα έχω σπαστεί πολύ άσχημα και φαντάσου ότι δεν είμαι καν τροπαιολάγνος. Λες και αν έμπαιναν κάποιοι που το πήραν μεταχείρα, να συντηρήσουν το online τμήμα του θα χαλούσε ο κόσμος, θα μου πεις για αυτό απέτυχε και εγκαταλείφθηκε το συγκεκριμένο "μέτρο". Αλλά, εντάξει η EA τα απέσυρε όλα τα online passes και απελευθέρωσε τα παιχνίδια της δωρεάν, η Sony αν είδα καλά συνεχίζει να το πουλάει στα 10€ το online pass (λέω αν είδα καλά, γιατί μέσα από το παιχνίδι βγάζει σφάλμα και δεν δείχνει διαθέσιμο περιεχόμενο στο store για το Resistance).

    Τα είπα και ηρέμησα (λέμε τώρα).

    Το παιχνίδι από την άλλη, δεν ήταν άσχημο. Απροβλημάτιστο, σχετικά όμορφο, ο χειρισμός μία χαρά, δεν μετάνιωσα που ασχολήθηκα μαζί του. Δεν είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφόρησε για την κονσόλα, αλλά από την άλλη, σιγά και την βιβλιοθήκη που έχει (και μιλάμε για τίτλο παλιό) οπότε αξίζει να το παίξετε θα έλεγα.

  3. #23
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Μεγάλη πόρνη η Sony με τα κωλοonline pass της για το online multi. ΟΚ, φταίω και εγώ γιατί είπα να το πάρω μεταχείρα μιας και δεν είχα σκοπό ποτέ να ασχοληθώ με το online multi κομμάτι του, αλλά τώρα που έχω μαζέψει όλα τα τρόπαια και μου λείπει το 1 κωλοonline game (χάσεις - κερδίσεις δεν έχει σημασία) για να πάρω την πλατίνα έχω σπαστεί πολύ άσχημα και φαντάσου ότι δεν είμαι καν τροπαιολάγνος. Λες και αν έμπαιναν κάποιοι που το πήραν μεταχείρα, να συντηρήσουν το online τμήμα του θα χαλούσε ο κόσμος, θα μου πεις για αυτό απέτυχε και εγκαταλείφθηκε το συγκεκριμένο "μέτρο". Αλλά, εντάξει η EA τα απέσυρε όλα τα online passes και απελευθέρωσε τα παιχνίδια της δωρεάν, η Sony αν είδα καλά συνεχίζει να το πουλάει στα 10€ το online pass (λέω αν είδα καλά, γιατί μέσα από το παιχνίδι βγάζει σφάλμα και δεν δείχνει διαθέσιμο περιεχόμενο στο store για το Resistance).

    Τα είπα και ηρέμησα (λέμε τώρα).

    Το παιχνίδι από την άλλη, δεν ήταν άσχημο. Απροβλημάτιστο, σχετικά όμορφο, ο χειρισμός μία χαρά, δεν μετάνιωσα που ασχολήθηκα μαζί του. Δεν είναι ό,τι καλύτερο κυκλοφόρησε για την κονσόλα, αλλά από την άλλη, σιγά και την βιβλιοθήκη που έχει (και μιλάμε για τίτλο παλιό) οπότε αξίζει να το παίξετε θα έλεγα.
    Οταν ειχα δει οτι το ζητας μεταχειρισμενο.....ηθελα να σου στειλω μηνυμα οτι εχει online pass (μπας και δεν ενοχλουσε αυτο), αλλα εμπλεξα και διαφορα και τελικα ξεχαστηκα, μετα ειδα το εγραψες οτι βρεθηκε και δεν ηθελα να γραψω κατι για να μην νομισει ο συμφορουμιτης οτι του χαλαω την πωληση!



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

  4. The Following User Says Thank You to rookie For This Useful Post:

    Nek_Food (03-02-2015)

  5. #24
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Καλά τότε δεν πίστευα ότι θα έφτανα στο σημείο να με ενδιαφέρει το online του παιχνιδιού (ειδικά στο Vita) ή τυχόν απόκτησης της πλατίνας του, δεδομένου μάλιστα ότι δεν καίγομαι γενικά για τα τρόπαια. Οπότε δεν είχα ασχοληθεί ιδιαίτερα όταν το αγόραζα απλά σήμερα που είμαι 1 βήμα από την πλατίνα του και δεν μπορώ να την αποκτήσω λόγω αυτής της απίστευτης παπαριάς, εκεί που μάλιστα που ουσιαστικά έχει καταργηθεί το ηλίθιο αυτό σύστημα, η αλήθεια είναι ότι ενοχλήθηκα αρκετά και για αυτό το ανέφερα. Θα επιζήσω όμως. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...
    Last edited by Nek_Food; 03-02-2015 at 14:55.

  6. #25
    PS4forums Addict rookie's Avatar
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    XALANDRI
    Posts
    1,746
    PSN ID
    l_imperi_UM
    Name
    ΛΥΜΠΕΡΗΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Καλά τότε δεν πίστευα ότι θα έφτανα στο σημείο να με ενδιαφέρει το online του παιχνιδιού (ειδικά στο Vita) ή τυχόν απόκτησης της πλατίνας του, δεδομένου μάλιστα ότι δεν καίγομαι γενικά για τα τρόπαια. Οπότε δεν είχα ασχοληθεί ιδιαίτερα όταν το αγόραζα απλά σήμερα που είμαι 1 βήμα από την πλατίνα του και δεν μπορώ να την αποκτήσω λόγω αυτής της απίστευτης παπαριάς, εκεί που μάλιστα που ουσιαστικά έχει καταργηθεί το ηλίθιο αυτό σύστημα, η αλήθεια είναι ότι ενοχλήθηκα αρκετά και για αυτό το ανέφερα. Θα επιζήσω όμως. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον...
    Εγω φταιω που "αυτοκαρφωθηκα".....χαχαχα.



    Τίποτα το ανθρώπινο δεν μου είναι ξένο

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •