Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 21 to 40 of 57

Thread: Borderlands 2

  1. #21
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    παιδες τελειωσα το review.ριξτε του μια ματια οσοι ενδιαφερεστε και καντε κανενα like αν σας αρεσε...!!!!

    http://g1.video-games24.com/index.ph...s-2?hitcount=0



    thanx!
    Spoiler!

  2. #22
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    φιλε AgentPrinny007 thanx για την παρεα!
    Ελπιζω να μην σε επρηξα και να εκανα πολλες λαλακιες μιας και δεν ειμαι πολυ του FPS και γενικα του online.Ειναι πρωτη φορα που παιζω online με αλλον!!!!Σευχαριστω και για την επισημανση για τα κρυφα οπλα!χαμπαρι δεν θα επαιρνα!!!!!
    Να το επαναλαβουμε!!!!χαρηκα!
    edit: παιρνουμε περισσοτερα xp οταν παιζουμε μαζι?επισης εισαι οδηγαρα δεν μπορω να πω!καλα μας πηγαινες!!!!
    Last edited by chronohill; 09-10-2012 at 02:57.
    Spoiler!

  3. #23

    Default

    Μια χαρα ηταν. Μην νομιζεις οτι ειμαι κανενας εμπειρος και εγω.
    Το πρωτο κρυφο οπλο το ειχα βρει και εγω , το δευτερο το βρηκα εκεινη την ωρα μαζι σου. Εκει που σταματησαμε εκει ειμαι και εγω.

    Παρατηρησα οτι το παιχνδι δίνει περισσοτερες μοβ πετρες ( μου διαφευγει το ονομα ) οταν παιζουμε online, ενδιαφερον.

  4. #24
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Ειναι κριμα παντως που το συγκεκριμενο θρεντ εχει ελαχιστη κινηση δειχνοντας ισως και το ενδιαφερον που υπαρχει για το παιχνιδι...και λεω κριμα γιατι το borderlands2 ειναι χαλαρα μεσα στα καλυτερα παιχνιδια της χρονιας...

    Φιλε chronohill εξαιρετικο review!
    Last edited by kostasb13; 09-10-2012 at 03:19.

  5. #25
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by AgentPrinny007 View Post
    Μια χαρα ηταν. Μην νομιζεις οτι ειμαι κανενας εμπειρος και εγω.
    Το πρωτο κρυφο οπλο το ειχα βρει και εγω , το δευτερο το βρηκα εκεινη την ωρα μαζι σου. Εκει που σταματησαμε εκει ειμαι και εγω.

    Παρατηρησα οτι το παιχνδι δίνει περισσοτερες μοβ πετρες ( μου διαφευγει το ονομα ) οταν παιζουμε online, ενδιαφερον.
    Α ευτυχως γιατι το χα ενα αγχος μηπως σου χω σπασει τα νευρα!επισης εχω και χαζο οπλα και δεν εκανα και πολυ damage μου φαινεται...
    Ναι eridium.οντως βγαζει πιο συχνα...
    Το χεις ξαναπαιξει?ειναι το δευτερο playthrough σου?by the way ποιο ειναι το μικρο σου τωρα που το PS3 μας εφερε πιο κοντα????Παναγιωτης εδω!
    Quote Originally Posted by kostasb13 View Post
    Ειναι κριμα παντως που το συγκεκριμενο θρεντ εχει ελαχιστη κινηση δειχνοντας ισως και το ενδιαφερον που υπαρχει για το παιχνιδι...και λεω κριμα γιατι το borderlands2 ειναι χαλαρα μεσα στα καλυτερα παιχνιδια της χρονιας...

    Φιλε chronohill εξαιρετικο review!
    Σευχαριστω Κωστα!
    Ναι οντως πολυ λιγη κινηση και ειναι κριμα...Και γω τωρα προσφατα επαιξα το 1 και μετα το 2.Και εβριζα τον εαυτο μου και ελεγα τι εχεις χασει τοσο καιρο(για το 1)...πολυ καλα παιχνιδια και τα δυο...
    Spoiler!

  6. #26

    Default

    καλημερα στην παρεα προς το μεσιμερι θα το κατεβασει ενας φιλος μου(απο το psn) κ θα μου το δωσει κ εμενα...εχουμε λιωσει στο πρωτο(αρε plus τι μας κανεις...) εχω ενα χαρακτηρα κοντα στο 69 εναν αλλο 30 κ εναν αλλο στο 41 κ χωρια τις ωρες που εχω παιξει να βοηθαω φιλους στα δικα τους playthrough... προβλεπεται τρελο καψιμο κ στο 2!!!
    Last edited by Kkritikos; 09-10-2012 at 14:40.

  7. #27
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    warning Vault Hunters...

    Borderlands 2 Mechromancer DLC and patch resetting Badass rank, keys



    I know everyone’s eagerly anticipating hopping online and downloading the new content for Borderlands 2, but reports of lost Badass ranks, skins, heads, golden keys, and even character saves are being reported.
    Some members of the Giant Bomb community have run into some issues after downloading today’s patch and new character on both the Xbox 360 and PC, and while the scope of the issue hasn’t yet been nailed down, it may be best to hold off on the update for just a bit and play in offline mode.


    http://stickskills.com/2012/10/09/bo...ass-rank-keys/

    Πηγα να το κανω και γω χθες αλλα επειδη βαριομουνα το ακυρωσα!Ευτυχως αν και λενε καποιοι οτι το κανανε και δεν ειχαν προβλημα...

    @ AgentPrinny007 τι κανουμε τωρα????!!!
    Last edited by chronohill; 10-10-2012 at 11:12.
    Spoiler!

  8. #28

    Default

    Κατεβασα χθες το βραδυ το πατς και δεν ειχα προβλημα οταν εβαλα λιγο να το δω. Μαλιστα μου εκανε εντυπωση ποσο μεγαλο ηταν, 250 περιπου mb.

  9. #29
    PS4forums Addict personGR's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Ξάνθη
    Posts
    2,248
    PSN ID
    personGR

    Default

    Ούτε εμένα μου έκανε reset κάτι.

    Siren, 33lv@VL Hunter Mode.

  10. #30
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by AgentPrinny007 View Post
    Κατεβασα χθες το βραδυ το πατς και δεν ειχα προβλημα οταν εβαλα λιγο να το δω. Μαλιστα μου εκανε εντυπωση ποσο μεγαλο ηταν, 250 περιπου mb.
    ωραια θα το κατεβασω και γω σημερα...η μαλλον τωρα...Ασε μου ηρθε και το resi6...μπορει να μην προλαβαινω να παιζουμε...
    Spoiler!

  11. #31

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    ωραια θα το κατεβασω και γω σημερα...η μαλλον τωρα...Ασε μου ηρθε και το resi6...μπορει να μην προλαβαινω να παιζουμε...
    αν ειναι για το resi6 χαλαλι
    χαχα πλακα κανω, οποτε εχεις χρονο το βραδια εδω θα ειμαι

  12. #32
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Φαινεται ενα πραγματικα εκπληκτικο παιχνιδι, ενα παιχνιδι που ειναι απο τα καλυτερα της χρονιας, ενα επιτελους πρωτοτυπο και διαφορετικο shooter.

    Γι αυτο και ντρεπομαι που θα πω το παρακατω, γιατι ξερω οτι ειναι κατι που ενας gamer αληθινος δεν θα επρεπε ποτε να ξεστομιζει...

    Με χαλαει η επιλογη στον σχεδιασμο των γραφικων.... βριστε με ελευθερα το ξερω ειναι απαραδεκτο απο αυτα που γραφονται για το παιχνιδι να βγαινω να λεω κατι τετοιο, αλλα δυστυχως ειναι αληθεια. Τα καρτουνιστικα γραφικα σε αυτο το υφος παιχνιδιου, αρτιστικα με χαλανε προσωπικα. Και με χαλανε πολυ. Δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω παρα να λεω οπως παντα την σκεψη μου ανοιχτα και ειλικρινα.

    Το ξερω I suck... :/

  13. #33

    Default

    τα καρτουνιστικα γραφικα ειναι ακριβος αυτο που το κανει να ξεχωριζει απο τα αλλα fps(στον οπτικο τομεα-κατι σαν TRADE MARK) κ ειναι οντως κατο που ξενιζει στην αρχη αλλα μετα τα συνηθιζεις κ απλα απολαμβανεις αυτο το τρομερο game!!!

  14. #34

    Default

    θα σου ελεγα Val να δοκιμασεις το demo του παιχνιδιου αλλα μετα θυμήθηκα οτι δεν εχει βγει χαχα.
    Δεν ειναι καθολου περιεργο παντως να μας χαλαει σε παιχνιδι κατι τετοιο και να μην το δοκιμαζουμε.

    Πιστευω ομως οτι το υφος του παιχνιδιου δενει πολυ καλα με το στυλ το γραφικων που εχουν επιλεξει. Οχι γιατι ειναι fps, αλλα γιατι ειναι ενα παιχνιδι γεματο χιουμορ και τρελους χαρακτηρες.

  15. #35
    PS4forums Fanatic kostasb13's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Γλυφάδα
    Posts
    3,268
    PSN ID
    kostasb13
    Name
    Κώστας

    Default

    Η μικρη ειναι απλα θεα!.....
    Ladies and gentlemen, worlds deadliest 13years old...

    Spoiler!

  16. #36
    PS4forums Fanatic Ezio's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    3,566
    Name
    Γιάννης

    Default

    Quote Originally Posted by Valkyre View Post
    Φαινεται ενα πραγματικα εκπληκτικο παιχνιδι, ενα παιχνιδι που ειναι απο τα καλυτερα της χρονιας, ενα επιτελους πρωτοτυπο και διαφορετικο shooter.

    Γι αυτο και ντρεπομαι που θα πω το παρακατω, γιατι ξερω οτι ειναι κατι που ενας gamer αληθινος δεν θα επρεπε ποτε να ξεστομιζει...

    Με χαλαει η επιλογη στον σχεδιασμο των γραφικων.... βριστε με ελευθερα το ξερω ειναι απαραδεκτο απο αυτα που γραφονται για το παιχνιδι να βγαινω να λεω κατι τετοιο, αλλα δυστυχως ειναι αληθεια. Τα καρτουνιστικα γραφικα σε αυτο το υφος παιχνιδιου, αρτιστικα με χαλανε προσωπικα. Και με χαλανε πολυ. Δεν ξερω γιατι αλλα δεν μπορω παρα να λεω οπως παντα την σκεψη μου ανοιχτα και ειλικρινα.

    Το ξερω I suck... :/
    Valkyre δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι. Ότι αρέσει στον καθένα αν θες τη γνώμη μου.Δεν είσαι υποχρεωμένος να σου αρέσει ο σχεδιασμός των γραφικών, όπως μπορεί να μην σου αρέσουν άλλα πράγματα είτε σε αυτό το παιχνίδι είτε σε άλλα παιχνίδια.

  17. #37
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,230
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ μωρε ναι εννοειται αυτο, απλα κι εγω απορω διοτι απο τα γραφομενα ολων και τις εντυπωσεις πρεπει να ειναι ενα καταπληκτικο παιχνιδι και ψιλοσπαζομαι με τον εαυτο μου που το απορριπτω για εναν τετοιο λογο....

  18. #38

    Default

    Οφειλω να παραδεχτω πως ελαχιστες αποστολες μοιαζουν μεταξυ τους, δημιουργωντας ετσι μια πληθωρα απο διαφορετικα sidequest. Σιγουρα υπαρχουν και αυτα που πρεπει να σκοτωσεις εναν συγκεκριμενο αριθμο τερατων η εχθρων αλλα το εκτελεις με ενα τροπο που ποτε δεν ειναι μονοτονο και επαναλαμβανομενο. Σε συνδυασμο δε με τις πολυ εξυπνες ατακες των χαρακτηρων που σου δινουν τις αποστολες, το κανουν απολαυστικο.

    Μια απο τις κρυφες χαρες του παιχνιδιου , που δεν φαινεται εκ πρωτης οψεως , ειναι ο βαθμος του customization του χαρακτηρα σου που μονο στα παλια rpg το συναντουσες.

    Εχω μετρησει επτα διαφορετικες επιλογες. Σιγουρα η πιο σημαντικη και ως σημα κατατεθεν του παιχνιδιου, ειναι τα οπλα.Οχι μονο εχεις πολλα διαφορετικα ειδη να διαλεξεις αλλα και καθε οπλο διαφερει σε πολλα σημεια απο ενα αλλο του ιδιου ειδους.


    Μαλιστα υπαρχουν και εταιρειες που ειδικευονται στα διαφορα stats η λειτουργιες οπλων.

    Μπορεις να επιλεξεις αναμεσα σε ασπιδες που αλλες απλα εχουν μεγαλη αντοχη και αλλες με το που εξασθενουν δημιουργουν elemental damage στους εχθρους κτλ.

    Mods χειροβομβιδων για διαφορετικα αποτελεσματα, relics , class mods , badass ranks που σου δινουν bonus για ολους του χαρακτηρες που χρησιμοποιεις και φυσικα τρια διαφορετικα skill trees.


    Τελευταιο θα ηθελα να αφησω αυτο που προσωπικα θεωρω ενα απο τα πιο εξυπνα τεχνασματα στην ιστορια των videogames. Το second wind.

    [youtube]KqDUYK-g5oo[/youtube]

    Oχι μονο με εχει σωσει απειρες φορες αλλα το θεωρω και εξαιρετικη ιδεα απο πλευρας gameplay.

  19. #39

    Default

    σαν να μην εφτανε ολη η τρελα μαζεμενη στο παιχνιδι υπαρχουν και τα οπλα που μιλανε
    Αυτα τα δυο εχω βρει ως τωρα.
    [youtube]40Prqp27Rxg[/youtube]
    [youtube]4-uPqqrRtWA[/youtube]

  20. #40
    PS4forums Fanatic dimitrisasp's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Θεσσαλονικη
    Posts
    3,365
    PSN ID
    dimitrisasp
    Name
    Δημητρης

    Default

    Μόνο δύο σελίδες για τον παιχνίδαρο? Το κατέβασα στο Black Friday από το Steam και είναι πολύ διασκεδαστικό! Ξενερώνω λίγο που ο υπολογιστής μου δεν το παίζει full καλά αλλά δεν βαριέσαι έχει πολύ καλό gameplay!

    Spoiler!

    Every man is guilty of all the good he did not do!

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •