View Poll Results: Ποιόν παίχτη θα θέλατε στην ομαδα μας?

Voters
8. You may not vote on this poll
  • Marek Hamšík

    1 12.50%
  • Javier Pastore

    0 0%
  • Ezequiel Lavezzi

    1 12.50%
  • Gary Cahill

    1 12.50%
  • Juan Mata

    0 0%
  • Scott Parker

    0 0%
  • Eden Hazard

    2 25.00%
  • Jose Enrique

    0 0%
  • Karim Benzema

    4 50.00%
  • Axel Witsel

    0 0%
Multiple Choice Poll.
Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 21 to 29 of 29

Thread: ARSENAL - The official thread!

  1. #21
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Θέλει Εμπουέ η Γαλατά


    Τον Εμάνουελ Εμπουέ θέλει να αποκτήσει η Γαλατασαράϊ, σύμφωνα με την «Guardian». Η «τσιμ-μπομ» θα καταθέσει πρόταση ύψους 5 εκ. λιρών στην Άρσεναλ, προκειμένου να φέρει τον Καμερουνέζο αμυντικό στην Κωνσταντινούπολη ενώ και ο Εμπουέ θέλει να φύγει από την Αγγλία, αφού δεν υπολογίζεται ως βασικός.

  2. #22
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Ρομέλου Λουκάκου - Σάντι Καθόρλα

    Μετά την Τσέλσι και η Άρσεναλ θέλει να αποκτήσει τον Ρομέλου Λουκάκου, σύμφωνα με την «Daily Mail». Η ομάδα του Αρσέν Βενγκέρ θα καταθέσει πρόταση ύψους 18 εκ. ευρώ στην Άντερλεχτ, προκειμένου να φέρει τον νεαρό επιθετικό στο «Έμιρατς». Επίσης οι «κανονιέρηδες» βρίσκονται σε συζητήσεις με την Βιγιαρεάλ για την απόκτηση του Σάντι Καθόρλα, σε περίπτωση που ο Σεσκ Φάμπρεγας μεταγραφεί στην Μπαρτσελόνα.

    Σχ. Για τον Σάντι συμφωνω,γρηγορος με την μπαλα στα ποδια,δημιουργικος και σιγουρα θα βοηθουσε πολυ..Εν αντιθεση με το ''καταρτι'' Λουκακου που δεν πιστευω πως ειναι επιπεδου Αρσεναλ αλλα για πολυ πιο κατω..Αργος,ατεχνος και το να εισαι γκολτζης διαφερει απο την παιδικη χαρα του Βελγιου εως την Πρεμιερ Λιγκ..
    Last edited by katsouras; 25-07-2011 at 00:42.

  3. #23
    Member Josaras's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Geneva
    Posts
    79
    PSN ID
    Josaras

    Default

    Eboue: Μπορει τις τελευταιες δυο κυριως χρονιες να μην αγωνιζεται πολυ, ομως εγω τον θελω στην ομαδα γιατι ειναι τυπαρα!! Για να μην πω οτι τον προτιμω για αριστερο μπακ απο Gibbs, Traore.

    Lukaku: Δε νομιζω οτι χρειαζομαστε τετοιου ειδους παιχτη. Αν ειναι να παρουμε σεντερ-φορ πρεπει να ειναι ετοιμος ποδοσφαιριστης, αποδεδειγμενα γκολτζης! Α ρε Eto'o...

    Cazorla: Ειναι με το εναμιση ποδι στη Μαλαγα. Πολυ καλος παιχτης αλλα δε χρειαζομαστε αλλον εναν πολυ καλο παιχτη, εχουμε πολλους, εναν παιχταρα θελουμε να ανεβασει επιπεδο την ομαδα. Και δεν ειναι αντι-Φαμπρεγκας, ακραιος ειναι που ειμαστε full εκει, αν και μπορει να αγωνιστει και ως επιτελικος.
    in gunners we trust

  4. #24
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Για τον Εμπουε εχω αμφιβολιες αν μπορει να βοηθησει αλλα και να μεινει δεν με χαλαει αφου μπορει να καλυψει πολλες θεσεις,ομως για αριστερα θελουμε καθαροαιμο αριστερο μπακ επιπεδου Clichy και αμφιβαλλω για τις ικανοτητες του Gibbs..Τα υπολοιπα οπως τα λες χωρις να με χαλαει ομως πιθανη αποκτηση του Santi..

  5. #25
    PS4forums Fanatic Giannis7's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Athens
    Posts
    3,200
    PSN ID
    Soldius7
    Name
    Γιάννης

    Default

    Έναν παίχτη που να βάζει 20 γκολ τη σεζόν θέλει η Άρσεναλ.... Αυτός ο Σαμάκ εδώ μου κάθεται. Από τότε που έπαιζε στην Μπορντό δεν τον χόνευα.

    ΥΣ. offtopic: Πιστεύεις κανείς ότι ο Lukaku είναι 18 χρονών ?
    "Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that."

    Bill Shankly

  6. #26
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Quote Originally Posted by Giannis7 View Post
    Έναν παίχτη που να βάζει 20 γκολ τη σεζόν θέλει η Άρσεναλ.... Αυτός ο Σαμάκ εδώ μου κάθεται. Από τότε που έπαιζε στην Μπορντό δεν τον χόνευα.

    ΥΣ. offtopic: Πιστεύεις κανείς ότι ο Lukaku είναι 18 χρονών ?
    Σωστος αλλα ο Wegner βασιζεται στον αναντικαταστατο Van Persie που πετυχε 22 γκολ σε 23 παιχνιδια αν δεν κανω λαθος και ηταν και τραυματιας..Εγω θα κοιτουσα πρωτα την αμυνα αφου εκει γινεται κακος χαμος..

    Αν ο Lukaku ειναι 18 χρονων εγω ειμαι ο Αμπραμοβιτς! Αφου τους δηλωνουν μετα απο καμια 10αρια χρονια..Αυτος θα ειναι 25 και πανω!

  7. #27
    PS4forums Fanatic katsouras's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Syros
    Posts
    2,657
    PSN ID
    AlessG21
    Name
    Αλεξης

    Default

    Αρσάβιν: «Τουλάχιστον 15 γκολ»

    Η προετοιμασία για τη νέα σεζόν συνεχίζεται και τόσο οι ομάδες όσο και οι ποδοσφαιριστές θέτουν τους στόχους τους για αυτήν. Έτσι έκανε και ο Αντρέι Αρσάβιν, ο οποίος δήλωσε: «Να σκοράρω τουλάχιστον 15 φορές».

    Ο πρώην ποδοσφαιριστής της Ζενίτ μίλησε στο«skysports» ενόψει της νέας αγωνιστικής περιόδου και μεταξύ άλλων τόνισε:

    «Νομίζω ότι θα είμαστε πολύ δυνατή ομάδα. Στόχος μας είναι να πρεσάρουμε πολύ τον αντίπαλο για να εκμεταλλευτούμε το λάθος των αμυντικών»., ενώ δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στις προσωπικές του προσδοκίες: « Θέλω να βελτιώνομαι συνεχώς . Βάζω στόχο τη φετινή χρονιά να πετύχω 15 τέρματα και να βοηθήσω με αυτό τον τρόπο την ομάδα μου όσο περισσότερο μπορώ» δήλωσε ο Ρώσος επιθετικός.

  8. #28
    Member Josaras's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Geneva
    Posts
    79
    PSN ID
    Josaras

    Default

    0-0 το πρωτο ματς της ομαδας μας για φετος στο πρωταθλημα.
    Παιξαμε στο St' James' Park με τη Newcastle Utd. και ο Gervinho στο ντεμπουτο του ειχε καλη παρουσια αλλα δεχθηκε την κοκκινη καρτα για αψημαχια με το bad boy Joey Barton.
    Last edited by Josaras; 14-08-2011 at 22:46.
    in gunners we trust

  9. #29
    Member Josaras's Avatar
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Geneva
    Posts
    79
    PSN ID
    Josaras

    Default

    Arsenal και Barcelona ανακοινωσαν τη συμφωνια τους για την πωληση του Fabregas χωρις ομως να γινει γνωστο το οικονομικο σκελος της συμφωνιας, αν και δημοσιευματα κανουν λογο για κοντα στα 40 εκατομμυρια. Αναμενoνται εξελιξεις και στο θεμα του Nasri.

    in gunners we trust

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •