Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678
Results 141 to 157 of 157

Thread: Dishonored

  1. #141
    Forum GOD messi10's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Athens
    Posts
    5,657
    PSN ID
    messi10ozil
    Name
    Παναγιωτης

    Default

    χροσταω rep, thanks again!


    Big Ben, London, UK
    --------------------------------
    Science fiction
    Fight to live an other day or live to fight another day (messi10,Dragonborn)




  2. #142
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,246
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^ σωπα ρε, δεν χρωστας τιποτα! Ευχομαι απλα να ευχαριστηθεις το παιχνιδι!

  3. #143
    PS4forums Addict tsakali GR's Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Athens
    Posts
    1,662
    PSN ID
    tsakali_gr
    Name
    Γιώργος

    Default

    Γνωρίζει κανείς έαν έχει ανακοινωθεί ή εάν υπάρχουν φήμες/πρόβλεψη ότι θα βγει κάποια έκδοση GOTY/Complete για το παιχνίδι; Το ψήνω για τα Χριστούγεννα, απλά επειδή έχω ούτως ή άλλως πολλά που περιμένουν, λέω μην το πάρω τώρα και σε 1-2 μήνες βγει έκδοση κομπλέ με τα DLC κ.λπ.

  4. #144
    Moderator enstikto's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Ampelokipoi
    Posts
    7,765
    PSN ID
    enstikto
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Το σιγουρο ειναι ότι ΑΝ βγει GOTY edition δεν θα βγει σε 1,2 μήνες αλλα πολυ αργότερα καθώς κ τα dlc του παιχνιδιού αργούν να κυκλοφορήσουν ακομα...

  5. #145
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    Το πρώτο παιχνίδι που τερμάτισα το 2013. Μου πήρε 24,5 ώρες (τόσες έχει γράψει το steam τουλάχιστον) σε ένα mix match run, ήτοι με λίγο απ' όλα :-)

    Καταπληκτικό παιχνίδι απλά και κατά πάσα πιθανότητα προσωπικό GOTY (εκθρόνισε τον Max Payne που βρισκόταν εκεί, μου μένουν μερικοί τίτλοι του 2012 ωστόσο ακόμα).

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=rpOSy7-dVqc"][HD] Dishonored Credit Song + Lyrics - YouTube[/ame]

    Respect για το κομμάτι στα credits.....από τις ελάχιστες φορές που κάθισα να δω μέχρι και αυτά.
    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  6. #146
    Forum GOD ilias78's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Αθήνα
    Posts
    6,515
    PSN ID
    ilias_78
    Name
    Ηλίας

    Default

    για δωστε μου τα φωτα σας λιγο πριν το ξεκινησω.
    το Game θελω να το πλατιναρω. διαβασα λοιπον πως για την πλατινα θελει 2 walkthought. ενα για το low chaos και ενα για το high chaos τροπαιο. επισης, εχει ενα τροπαιο στο οποιο δεν πρεπει να χρησιμοποιησεις καθολου μαγικα. σε ποιο walkthought ειναι ειναι καλυτερο να παρει καποιος αυτο το τροπαιο, δεδομενου οτι υπαρχουν τροπαια που για να σκοτωσεις καποιους πρεπει να χρησιμοποιησεις μαγικα. Θεωρώ πως τα μαγικά πρέπει να χρησιμοποιηθούν στο low chaos μιας κ δεν πρέπει να σκοτωθεί κάνεις.
    Last edited by ilias78; 23-01-2013 at 10:51.

    Spoiler!

  7. #147
    PS4forums Fanatic Chill's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Clouds
    Posts
    3,027
    Name
    PanoulisGOSU

    Default

    To ps3 είναι ερωμένη μα το PC επίσημη αγαπημένη!


  8. #148
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    You've played the role of the Empress' protector, and now you will experience Dishonored from the other side of the coin.
    Watch our newly released trailer for Dishonored: The Knife of Dunwall,
    which puts you in the role of Daud - the assassin responsible for Empress Jessamine's death.

    The Knife of Dunwall releases on Tuesday, April 16th on PlayStation Store for $9.99.


  9. #149
    Stealth Moderator Valkyre's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Outer Heaven
    Posts
    31,246
    Name
    Δημήτρης

    Default

    ^^looks awesome πραγματικα... και βλεπω ενα καρο καινουργιες δυναμεις τοσο φοβερες που κανουν αυτες του corvo να μοιαζουν παιδικες :/

    Μακαρι να τις ξεκλειδωνεις και για το main game!

  10. #150
    Advanced Member Venigre's Avatar
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    athina
    Posts
    370
    PSN ID
    Venigre
    Name
    Βαγγέλης

    Default

    Quote Originally Posted by ilias78 View Post
    για δωστε μου τα φωτα σας λιγο πριν το ξεκινησω.
    το Game θελω να το πλατιναρω. διαβασα λοιπον πως για την πλατινα θελει 2 walkthought. ενα για το low chaos και ενα για το high chaos τροπαιο. επισης, εχει ενα τροπαιο στο οποιο δεν πρεπει να χρησιμοποιησεις καθολου μαγικα. σε ποιο walkthought ειναι ειναι καλυτερο να παρει καποιος αυτο το τροπαιο, δεδομενου οτι υπαρχουν τροπαια που για να σκοτωσεις καποιους πρεπει να χρησιμοποιησεις μαγικα. Θεωρώ πως τα μαγικά πρέπει να χρησιμοποιηθούν στο low chaos μιας κ δεν πρέπει να σκοτωθεί κάνεις.
    Σε αφήνει για πλατίνα να πάρεις μόνο το blink lvl 1 που είναι ίσως και το πιο σημαντικό spell του game, οπότε θα επέλεγα στη high chaos για να σκοτώνεις οτι δε μπορείς να αποφύγεις. και τη lol chaos βγάλτη με τα spell σου τούμπανο και εντελώς sneak.

  11. #151
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Εσκασε και η GOTY. Δεν με ψηνει πολυ το παιχνιδι αλλα αν πεσει αρκετα θα το παρω. Η απλη εκδοση μυριζει Plus



    Bethesda has announced the Dishonored: Game of the Year Edition. It includes the full game as well as all of its add-on content: Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches and Void Walker's Arsenal.

    It's out in Europe on 11th October, and in North America on 8th October. Pricing is as follows: Europe for €39.99 / £29.99 / $69.95 AUD on Xbox 360 and PlayStation 3, €29.99 / £24.99 / $49.95 AUD on PC.

    Dishonored, developed by Arkane Studios, launched in October 2012 and was a critical and commercial success. The French arm of the developer is thought to be making a sequel.

    Dishonored was one of titles featured in Eurogamer's Games of 2012 series. "Dishonored wasn't my favourite game this year, then, and I'm not sure it was the best, either, but I think it might have been the one I found most interesting," wrote Tom Bramwell.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  12. The Following 2 Users Say Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    chronohill (12-09-2013),Nek_Food (13-09-2013)

  13. #152
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default



    τα DLC's αξίζουν παιδια?
    Λεωνιδα με προβληματισες που ειπες οτι μυριζεσαι Plus για την απλη εκδοση...θα περιμενω λιγο ακομα και αν δεν το βαλουν θα την παρω.μαρεσει και το εξωφυλλο...
    Spoiler!

  14. The Following User Says Thank You to chronohill For This Useful Post:

    stavros88 (07-10-2013)

  15. #153
    Elite stavros88's Avatar
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Afghanistan
    Posts
    910
    PSN ID
    ocelot14gr

    Default

    Το πρωτο DLC που εχω παιξει(the knife of dunwall) ειναι φανταστικο με νεες δυναμεις και καλη ιστορια.Το 2ο(the brigmore witches) ειναι η συνεχεια του 1ου και βγηκε τον Αυγουστο.Δεν το ηξερα παλι καλα μου το θυμισες

    Γενικα το παιχνιδι ειναι η ευχαριστη εκπληξη της χρονιας για μενα.Απο το πουθενα προεκυψε τετοιο διαμαντι

  16. #154
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by chronohill View Post
    Λεωνιδα με προβληματισες που ειπες οτι μυριζεσαι Plus για την απλη εκδοση...θα περιμενω λιγο ακομα και αν δεν το βαλουν θα την παρω.μαρεσει και το εξωφυλλο...
    Μην το δεσεις κομπο αλλα πιστευω οτι κατι θα μπει, ή αυτο ή το Borderlands 2. Οι GOTY editions και των δυο θα βγουν στις 11 του μηνα.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  17. #155
    PS4forums Fanatic chronohill's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Silent Hill
    Posts
    4,333
    PSN ID
    chronohill

    Default

    Quote Originally Posted by stavros88 View Post
    Το πρωτο DLC που εχω παιξει(the knife of dunwall) ειναι φανταστικο με νεες δυναμεις και καλη ιστορια.Το 2ο(the brigmore witches) ειναι η συνεχεια του 1ου και βγηκε τον Αυγουστο.Δεν το ηξερα παλι καλα μου το θυμισες

    Γενικα το παιχνιδι ειναι η ευχαριστη εκπληξη της χρονιας για μενα.Απο το πουθενα προεκυψε τετοιο διαμαντι
    Σταυρο αν ειναι αξιολογα τα DLC's θα το παρω το πακετακι.αξιζει να τις στηριζουμε αυτες τις προσπαθειες...

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Μην το δεσεις κομπο αλλα πιστευω οτι κατι θα μπει, ή αυτο ή το Borderlands 2. Οι GOTY editions και των δυο θα βγουν στις 11 του μηνα.
    Nαι ρε εννοειται οτι δεν το δενω κομπο!εκτος αν εχεις ακρες μεσα στην σονυ και δεν μας το λες!!!!
    Spoiler!

  18. #156

    Default

    Παιχνιδαρα απτις λιγες το συγκεκριμενο,με το μεγαλυτερο replay value σε single player παιχνιδι που θυμαμαι εδω και καιρο.Οποιος γουσταρει stealth-assassin gameplay(thief,deus-ex style) σε ενα πανεμορφο steampunk setting,με υπερφυσικες δυναμεις και open ended missions,this is your game φιλοι μου


    Για οποιον δεν εχει παιξει Dishonored,το GotY ειναι πακεταρα με τα ολα της και κυμαινεται σε λογικες τιμες αυτη τη στιγμη στην αγορα(35-40 γιουρο)

  19. #157
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Εγώ το είχα παίξει και προχτές το ξαναπηρα από το Store 17€ αν θυμάμαι καλά. Περιττό να πω ότι το έχω λιώσει.

    Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Spoiler!

Page 8 of 8 FirstFirst ... 45678

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •