Results 1 to 11 of 11

Thread: Reality fighters

  1. #1
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default Reality fighters

    [ame="http://www.youtube.com/watch?v=zipHSPewumA"]YouTube - ‪PS Vita - Reality Fighters‬‏[/ame]

    .

  2. #2
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Γενικά δεν είμαι πολύ των fighting παιχνιδιών, τόνοι από κουμπιά και συνδυασμούς που κάποτε μπορούσα να θυμάμαι όλους αλλά όχι πια, χώρια που είχα δύο τόμους με κινήσεις και κόλπα του Yoshimitsu και πολλές φορές ξαφνικά όλα έσβηναν εμπρός στο μανιασμένο button smashing άλλων παικτών.
    Αυτό όμως δείχνει πολύ ενδιαφέρον αλλά κυρίως πολύ ξεχωριστό. Αν έχει και multi κονσόλας vs. κονσόλας θα έχει πολύ χαβαλέ. Θα ξεχωρίσει κάπως από τα πολύ βαριά Tekken/Streetfighter/Soul Calibur/κλπ μέσα από το προσωπικό κυριολεκτικά αυτό στυλ. Κανείς για fight στην παραλιακή, επάνω στην άμμο ανάμεσα στις ξαπλώστρες;

  3. #3
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    παίδες θα χρειαστώ μια μικρή βοήθεια , όποιος το έχει το game , να παίξω μαζί του online ένα ματσάκι (δεν κρατάει πάνω από 1-2 λεπτά στην κυριολεξία) γιατί δεν υπάρχει ψυχή !!

    με τα βίας σήμερα έπαιξα με έναν, μετά από 3-4 μέρες που δεν έβρησκα κανέναν , τον νίκησα αλλά θέλω το τρόπαιο που πρέπει να νικήσεις 5 μέσα σε μια ώρα !

    (για την ώρα υπάρχει κόλπο γυρνάς το ρολόι του vita αν δεν βρεις κάποιον όπως εγώ μέσα σε μια ώρα...)

    όποιος μπορεί να βοηθήσει ας μου στείλει ένα π,μ

    tnx !

  4. #4
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Αντώνη μάλλον ο Σταύρος θα σε βοηθήσει, εγώ το πούλησα ήδη, το παιχνίδι είναι σαβούρα για τα αποβλήματα, κοινώς για τα μπάζα.

  5. #5
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    ^^ χαχα γιατι ρε φίλε τί σου έκανε ? χαχα

    κοίτα ναι δεν είναι κάτι τρομερό αλλά πιστεύω απλά παίζεται χωρίς να ξεχωρίζει !

    Τελικά το έβγαλα χθες μόνος μου και legit γιατί έψαχνα κανένα 3ωρο και βρήκα σύνολο 5 άτομα , απλά γύρναγα όλο την ώρα του vita πίσω για να είμαι μέσα στην 1 ώρα που θέλει το τρόπαιο...λολ οπότε είμαι οκ πήρα και την πλατίνα !

    ΥΓ. Τωρα άρχισα το wrc3 (είχα βγάλει μόνο το online) και όντως είναι αρκετά καλό τελικά όπως είπες !

  6. #6
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Μου την έσπασε που πατάς τα κουμπιά να παίξεις κι επειδή κουνιέται το Vita, κουνιέται και το φόντο της πίστας, ζαλάδα μ'έπιανε...

  7. #7
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Καλά αυτό που λέει ο Οδυσσέας είναι πολύ τραγικό πραγματικά, ξεκινάς παίζεις ευθεία και έχεις γυρίσει 180 μοίρες στο τέλος. Είπα και εγώ στο παιχνίδι ένα "άντε γεια" και σκονίζεται τώρα. Η μπούρδα.

    Αντώνη, αφού τα κατάφερες οκ. Θα κανονίζαμε σουβλακοκατάσταση πάλι
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


  8. #8
    Elite Gokussjin's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Ρόδος
    Posts
    887
    PSN ID
    Steva24
    Name
    Σταύρος

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Αντώνη μάλλον ο Σταύρος θα σε βοηθήσει, εγώ το πούλησα ήδη, το παιχνίδι είναι σαβούρα για τα αποβλήματα, κοινώς για τα μπάζα.
    Το ξέρεις ότι με αυτό το ποστ , δεν πρόκειται να το πιάσω..

  9. #9
    Moderator odytsak's Avatar
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    13,334

    Default

    Mε 5 ευρώ τι περίμενες να πάρεις?

  10. #10
    PS4forums Fanatic antoniss's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost in Space
    Posts
    2,711
    PSN ID
    auber002b
    Name
    Αντώνης

    Default

    Quote Originally Posted by odytsak View Post
    Μου την έσπασε που πατάς τα κουμπιά να παίξεις κι επειδή κουνιέται το Vita, κουνιέται και το φόντο της πίστας, ζαλάδα μ'έπιανε...
    ναι κατάλαβα οτι αυτό θα εννοούσες ! βέβαια δεν κουνιέται ακριβώς η πίστα , απλά αν ο χαρακτήρας σου πάει π.χ. τέρμα δεξιά θα πρέπει με το γυροσκόπιο του vita να κάνεις και εσύ κίνηση προς τα δεξιά για να τον βλέπεις τον χαρακτήρα σου , αλλιώς θα είναι "εκτός κάδρου" ας πούμε..

    Quote Originally Posted by Gazof View Post
    Καλά αυτό που λέει ο Οδυσσέας είναι πολύ τραγικό πραγματικά, ξεκινάς παίζεις ευθεία και έχεις γυρίσει 180 μοίρες στο τέλος. Είπα και εγώ στο παιχνίδι ένα "άντε γεια" και σκονίζεται τώρα. Η μπούρδα.

    Αντώνη, αφού τα κατάφερες οκ. Θα κανονίζαμε σουβλακοκατάσταση πάλι
    καλά ήτανε ! κοίτα σίγουρα θα το ξανα οργανώσουμε και σουβλάκια και πίτσες και ότι θες ! άσε που με vita δεν έχω πολλούς γνωστούς οπότε ένας λόγος παραπάνω...χαχα
    ειδικά στο modnation με βοήθησες πολυ΄με το ad hoc που έχουνε βάλει....
    (καρτούλα που λέγαμε βρήκα 32gb στα 64€ περίπου , οπότε θα γεμίσω games από το plus που δεν έχω καν κατεβάσει , ετοιμάσου... )

    Quote Originally Posted by Gokussjin View Post
    Το ξέρεις ότι με αυτό το ποστ , δεν πρόκειται να το πιάσω..
    Σταύρο , πίστεψέ με έχουμε παίξει πολύ χειρότερα απλά για πλατίνα ! χαχα
    μόνο η κάμερα όπως είπα πιο πάνω είναι ένα θέμα αλλά οκ εγώ το συνήθισα... αν το έχεις δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις , γούστα είναι αυτά !λολ

  11. #11
    PS4forums Addict Gazof's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Location
    Αthens
    Posts
    1,652
    PSN ID
    jimmy_mondeo

    Default

    Ναι, αλλά στο επόμενο παιχνίδι δε θα σε αφήσω σε φάση modnation, θα παίξουμε κανονικά... χαχαχα Τι λέω, μετά δε θα μου δίνεις σουβλάκι, οπότε... χούμορ, χούμορ
    Καλά την πήρες την κάρτα, πολύ καλά.
    Mega Drive, Sega Saturn, PS1, PS2, PS3, PS4, PSP, PSVITA, Xbox 360, Xbox ONE, Wii U. Games on


Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •