Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 41 to 60 of 113

Thread: New Official Wireless Stereo Headset

  1. #41
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Δεν μας είπες τιμή για να μην βάλουμε τα κλάματα... σωστός. Πάντως γενικά παντού διαβάζω και ακούω θετικά λόγια και ψήνομαι άγρια αλλά είναι ps3 exclusive (άντε και PC μην το ξεχνάω), θα ήθελα κάτι που να είμαι σίγουρος ότι θα δουλεύει και με επόμενης γενιάς κονσόλα και θα ήταν ιδανικό να παίζει και με το 360 αλλά σιγά, ζητάω πολλά μου φαίνεται.


  2. #42
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Η μπαταρία μου κράτησε με full φόρτιση κάπου στις 6 ώρες, με το virtual suround on.
    Με το pc δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα.
    Είδα ότι έβγαλαν ακόμα 2 στο Αγγλικό amazon.
    [ame="http://www.amazon.co.uk/Sony-PS3-Wireless-Stereo-Headset/dp/B0053OLY9O/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1318690326&sr=8-1"]Sony PS3 Wireless Stereo Headset 7.1: Amazon.co.uk: PC & Video Games[/ame]

    EDIT
    Σε έξι ώρες η μπαταρία είχε 1/3 στο icon , προφανώς θα έχει κι άλλο να δώσει.
    Last edited by GedoGt; 16-10-2011 at 15:59.

  3. #43
    PS4forums Fanatic modecris's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Πάτρα
    Posts
    4,474
    PSN ID
    modecris
    Name
    Χρήστος

    Default

    Στο videogamesplus.ca τα έχει 71.5Ε + μεταφορικά (πρέπει να είναι 5.35Ε? λέει "Shipping Rate 5.35 euro").

    _____________________________________________
    Οι άνθρωποι δεν σταματούν να παίζουνε επειδή γερνάνε.
    Γερνάνε επειδή σταματούν να παίζουνε.

    __________________________________________________

  4. #44
    Member trialamp's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    serres
    Posts
    59
    PSN ID
    trialamp

    Default

    Καλημέρα τα έχω εδώ και 2 μέρες και μου άρεσαν πολύ απλώς κάποια πράγματα με χάλασαν ,οπός ότι ο ήχος βγαίνεi αποκλειστικά από τα ακουστικά και όχι και από την TV και πολύ πλαστηκουρα ,κατά τα αλλά από ηχώ είναι απλώς καταπληκτικά ,τα χρησιμοποιώ και στοcod και battlefield .

  5. #45
    Cool Member Ignition's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Thrakomacedones
    Posts
    181
    PSN ID
    Antonios_GR

    Default

    Τελικά Ελλάδα έχουν έρθει από κάποιο μαγαζί?
    This is not a toy !!

  6. #46
    Forum GOD Dragonpaul's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Αθήνα
    Posts
    13,925
    PSN ID
    Dragonpaul
    Name
    Παύλος

    Default

    Quote Originally Posted by trialamp View Post
    Καλημέρα τα έχω εδώ και 2 μέρες και μου άρεσαν πολύ απλώς κάποια πράγματα με χάλασαν ,οπός ότι ο ήχος βγαίνεi αποκλειστικά από τα ακουστικά και όχι και από την TV και πολύ πλαστηκουρα ,κατά τα αλλά από ηχώ είναι απλώς καταπληκτικά ,τα χρησιμοποιώ και στοcod και battlefield .
    Μα λογικό δεν είναι να βγαίνει μόνο απο τα ακουστικά ο ήχος;;;; Τι νόημα θα είχε αν ακουγόταν και η τηλεόραση;;;;;

  7. #47
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Υπάρχει επιλογή να βγαίνει ο ήχος από την τηλεόραση, αν και δεν έχει νόημα... και όχι, δεν έχει έρθει Ευρώπη.

  8. #48
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Υπάρχει επιλογή να βγαίνει ο ήχος από την τηλεόραση, αν και δεν έχει νόημα... και όχι, δεν έχει έρθει Ευρώπη.
    Ευρώπη έχει έρθει, Ελλάδα δεν έχει έρθει...

  9. #49
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by GedoGt View Post
    Ευρώπη έχει έρθει, Ελλάδα δεν έχει έρθει...
    Δεν λέω για παραεισαγωγές, λέω για επίσημη διάθεση.

    Κάποια προϊόντα επίσημα υπάρχουν μόνο στην Βόρεια Αμερική... δεν είναι τυχαίο ότι η ανακοίνωση υπάρχει μόνο στο US PS blog και όχι στο EU.

    ΥΓ: Παρατήρησε ότι στο Amazon UK το πούλαγε 3rd party seller και όχι το ίδιο το amazon.
    Last edited by psx3; 26-11-2011 at 19:15.

  10. #50
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Δεν λέω για παραεισαγωγές, λέω για επίσημη διάθεση.

    Κάποια προϊόντα επίσημα υπάρχουν μόνο στην Βόρεια Αμερική... δεν είναι τυχαίο ότι η ανακοίνωση υπάρχει μόνο στο US PS blog και όχι στο EU.

    ΥΓ: Παρατήρησε ότι στο Amazon UK το πούλαγε 3rd party seller και όχι το ίδιο το amazon.
    [ame="http://www.amazon.co.uk/Sony-Wireless-Stereo-Headset-PS3/dp/B005H59GM6/ref=sr_1_8?ie=UTF8&qid=1322331946&sr=8-8"]Sony Wireless Stereo Headset (PS3): Amazon.co.uk: PC & Video Games[/ame]


    Επίσημα το Αγγλικό Amazon από τις 18/11, απλά δεν έχει πλέον stock, έφυγαν όλα σε preorders.
    Όταν το πήρα εγώ 1-1,5 μήνα πριν, όντως το πήρα από συνεργάτη του Amazon.

  11. #51
    Member trialamp's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    serres
    Posts
    59
    PSN ID
    trialamp

    Default

    Επειδή παίζω στο σαλόνι και η γυναίκα μου άκου τον χαβαλέ που γίνετε στο cod έχουμε πολύ ωραία παρέα με πολύ χαβαλέ το να με βλέπει να γελώ στα καλά καθούμενα δεν είναι και το καλύτερο βλέπω να μου ρίχνει τίποτα χάπια στον καφέ για παν ενδεχόμενο

  12. #52
    Member trialamp's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    serres
    Posts
    59
    PSN ID
    trialamp

    Default

    Κάτια που παρατήρησα έχω την αίσθηση ότι μου κάνη παρεμβολές στο fragfx shark

  13. #53
    Cool Member Ignition's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Thrakomacedones
    Posts
    181
    PSN ID
    Antonios_GR

    Default

    Για ποιο λόγο να μην έρχεται επίσημα Ευρώπη? Επίσης θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο αλλά όχι wireless.
    This is not a toy !!

  14. #54
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by Ignition View Post
    Για ποιο λόγο να μην έρχεται επίσημα Ευρώπη
    Ρώτα την Sony/SCEE φίλε μου, δεν ξέρω.

    Όταν ένα αξεσουάρ προορίζεται να κυκλοφορήσει ΚΑΙ στην Ευρώπη, τότε θα δεις και σχετικό post στο EU PS blog... μέχρι στιγμής το Wireless 7.1 headset και το Bluetooth slim 2.0 headset δεν κυκλοφορούν επίσημα στην PAL αγορά, αλλιώς θα τα βλέπαμε σε πολλά μαγαζιά (από Amazon και TheHut μέχρι Πλαίσιο).

  15. #55
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by Ignition View Post
    Για ποιο λόγο να μην έρχεται επίσημα Ευρώπη? Επίσης θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο αλλά όχι wireless.
    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Ρώτα την Sony/SCEE φίλε μου, δεν ξέρω.

    Όταν ένα αξεσουάρ προορίζεται να κυκλοφορήσει ΚΑΙ στην Ευρώπη, τότε θα δεις και σχετικό post στο EU PS blog... μέχρι στιγμής το Wireless 7.1 headset και το Bluetooth slim 2.0 headset δεν κυκλοφορούν επίσημα στην PAL αγορά, αλλιώς θα τα βλέπαμε σε πολλά μαγαζιά (από Amazon και TheHut μέχρι Πλαίσιο).
    Άντε να τα ξαναγράψω...επίσημα στο ΑΓΓΛΙΚΟ amazon από τις 18/11, πιο πάνω έχω βάλει και το link.

    Στο παρακάτω link , όλοι οι sellers εκτός του επίσημου amazon.
    http://www.amazon.co.uk/gp/offer-lis...&condition=new
    Last edited by GedoGt; 30-11-2011 at 23:06.

  16. #56
    Banned Forum GOD psx3's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    8,378

    Default

    Quote Originally Posted by GedoGt View Post
    Άντε να τα ξαναγράψω...επίσημα στο ΑΓΓΛΙΚΟ amazon από τις 18/11, πιο πάνω έχω βάλει και το link.

    Στο παρακάτω link , όλοι οι sellers εκτός του επίσημου amazon.
    http://www.amazon.co.uk/gp/offer-lis...&condition=new
    Ξαναγράψε το όσες φορές θες φίλε μου, επίσημα στην Ευρώπη ΔΕΝ υπάρχει και το ότι έφερε λίγα κομμάτια (γι' αυτό και εξαντλήθηκε αμέσως) ΜΟΝΟ το Amazon δεν μετράει.

    Δηλαδή αν το φέρει ΜΟΝΟ (π.χ.) το EBW στην Ελλάδα, πάει να πει ότι κυκλοφορεί επίσημα στην Ελλάδα; Μάλλον δεν καταλαβαίνεις την διαφορά (επίσημη κυκλοφορία VS παραεισαγωγή). Θα πρέπει να το φέρει η Sony Hellas σε επαρκείς ποσότητες και από εκεί και πέρα να διατεθεί σε όλους τους λιανοπωλητές.

    Συν τοις άλλοις, δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένεις με το Amazon (καλό μαγαζί δεν λέω, κι εγώ έχω παραγγείλει από εκεί πολλές φορές), όταν υπάρχει φθηνότερο στο VGP.ca πολύ νωρίτερα από την παραεισαγωγή του Amazon... από εκεί το είχα πάρει day 1 και έκανε μια βδομάδα.

  17. #57
    Elite GedoGt's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Santa Friday
    Posts
    1,084
    PSN ID
    Geodion
    Name
    ΓΙΩΡΓΟΣ

    Default

    Quote Originally Posted by psx3 View Post
    Ξαναγράψε το όσες φορές θες φίλε μου, επίσημα στην Ευρώπη ΔΕΝ υπάρχει και το ότι έφερε λίγα κομμάτια (γι' αυτό και εξαντλήθηκε αμέσως) ΜΟΝΟ το Amazon δεν μετράει.

    Δηλαδή αν το φέρει ΜΟΝΟ (π.χ.) το EBW στην Ελλάδα, πάει να πει ότι κυκλοφορεί επίσημα στην Ελλάδα; Μάλλον δεν καταλαβαίνεις την διαφορά (επίσημη κυκλοφορία VS παραεισαγωγή). Θα πρέπει να το φέρει η Sony Hellas σε επαρκείς ποσότητες και από εκεί και πέρα να διατεθεί σε όλους τους λιανοπωλητές.

    Συν τοις άλλοις, δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένεις με το Amazon (καλό μαγαζί δεν λέω, κι εγώ έχω παραγγείλει από εκεί πολλές φορές), όταν υπάρχει φθηνότερο στο VGP.ca πολύ νωρίτερα από την παραεισαγωγή του Amazon... από εκεί το είχα πάρει day 1 και έκανε μια βδομάδα.
    Δεν επιμένω, αλλά μια και μιλάμε για Ευρώπη αυτό το έχει φέρει.
    Δεν έχω ψάξει σε άλλα Ευρωπαικά e -shop, πιθανόν να υπάρχει και αλλού.

  18. #58
    Cool Member Ignition's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Thrakomacedones
    Posts
    181
    PSN ID
    Antonios_GR

    Default

    Καλημέρα, γνωρίζει κανείς αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο αλλά με καλωδιο? Και ας είναι και από άλλη εταιρεία δεν με πειράζει. Ευχαριστώ.
    This is not a toy !!

  19. #59
    Cool Member Ignition's Avatar
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Thrakomacedones
    Posts
    181
    PSN ID
    Antonios_GR

    Default

    Τα βρήκα σε Ελλήνικο κατάστημα 109€.
    Δείτε εδώ...
    http://www.gameexplorers.gr/item.php?id=6028453
    This is not a toy !!

  20. #60
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Εχουμε εντυπωσεις απο παιδια που το πηραν?Mεχρι στιγμης υπαρχει μονο η αποψη του GedoGt.

    Τελικα ισχυει οτι δεν εχει υποστηριξη 7.1 σε blu ray Tαινιες?
    Συνδεεται και με την TV?πχ θελω να παρακολουθησω με δυνατη ενταση με ταινια στο Nova,γινεται?
    .

Page 3 of 6 FirstFirst 123456 LastLast

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •