Page 389 of 458 FirstFirst ... 289339379385386387388389390391392393399439 ... LastLast
Results 7,761 to 7,780 of 9148

Thread: Xbox One

  1. #7761
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Εχθες δεν μου επαιζαν ουτε σε offline.ειχα κλεισει τη συνδεση του ιντερνετ.Εβγαζε μηνυμα να τοποθετησω το δισκακι!

  2. #7762

    Default

    εγω παντως προσπαθω να κανω install applications 2 μερες τωρα κ δε μπορω. μου βγαζει error κ μου λεει να προσπσθησω ατγοτερα. μαυρα χαλια.

  3. #7763
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Αυτό με την εγκατάσταση εχει θέμα μερικές φορές και εμένα μου σπάει τα νεύρα.
    Τώρα κάτι άσχετο ετοιμάζεται ms να βγάλει και πληκτρολόγιο, αντε σε λιγο και και win 10 στο xbox να τελειώνουμε

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  4. The Following User Says Thank You to Christos33 For This Useful Post:

    Axilleas_GR (23-02-2016)

  5. #7764
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Στο αμερικανικο store εχει προσφορα και τα 2 Metro Redux πακέτο με 7.50 δολλάρια!!

  6. #7765
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Δε θα μπω σε λεπτομερειες αλλα μπορειτε με ενα απλο τροπο να παιρνετε φτηνοτερα τα παιχνιδια μεσω του store της αργεντινης. Πηραμε με φιλο το Division Gold Edition 42€. Για να παρετε μια ιδεα το Far Cry Primal εχει 31€. Αν δεν ειναι κατα των κανονων του φορουμ και ενδιαφερεται καποιος να γραψω και πιο αναλυτικα.

    Spoiler!

  7. The Following User Says Thank You to james9 For This Useful Post:

    Christos33 (24-02-2016)

  8. #7766
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,107
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Αν δεν ειναι κατα των κανονων του φορουμ και ενδιαφερεται καποιος να γραψω και πιο αναλυτικα.
    αν και δεν το θεωρω πιθανο, στειλε το μου σε pm.

  9. #7767

    Default

    ειδα υπάρχει ενας οδηγός στο insomnia

  10. #7768
    Advanced Member Alex's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    556
    PSN ID
    Alex_Hellas
    Name
    Αλέξης

    Default

    Απο ο,τι κατάλαβα διαβαζοντας και τον οδηγο του insomnia,μπορουμε να βλέπουμε σε ποιό store υπάρχει η καλλίτερη τιμή του παιχνιδιού που θελουμε και να το αγοράζουμε απο το αντιστοιχο store.
    Τιμες ολων των store μπορουμε να δουμε απο εδω. http://www.digitalgamesprices.com/xb...php?android=no

  11. #7769
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ακριβώς. Δεν έχει νοημα να κάνω copy paste τον οδηγό πάντως δουλεύει κ πραγματικά οι τιμές είναι χώμα.

    Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    Spoiler!

  12. #7770

    Default

    Δουλεύει για κάθε παιχνίδι ή μόνο για αυτό που αναφέρεται στον οδηγό;

  13. #7771

    Default

    ναι για οποιοδήποτε αλλα αυτο που πραγματικά εχει τεράστια διαφορά ειναι το division

    οδηγός:http://www.insomnia.gr/topic/601106-...D%CE%AE%CF%82/

  14. #7772
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,987
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Και στο far cry είναι μέγαλη διαφορά 35 ευρω με τα έξτρα, ψήνομαι να το τσιμπήσω

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  15. #7773

    Default

    Κάνω ό,τι λέει ο οδηγός, το δοκίμασα για αγορά από το αργεντίνικο και από το βραζιλιάνικο store. Όλα καλά, μέχρι που δοκιμάζω να αγοράσω ένα παιχνίδι και μου πετάει το μήνυμα ότι δεν έχω έγκυρο τρόπο πληρωμής στα ελληνικά.


  16. #7774

    Default

    εχεις αργεντίνικη ip;μπήκες στο site μέσω vpn;

  17. #7775

    Default

    καλησπερα παιδια.αγορασα μια συνδρομη 12μηνη απο το goldxbox.βαζω το κωδικο αλλα μου βγαζει αυτο το μυνημα. Click image for larger version. 

Name:	xbox live.jpg 
Views:	90 
Size:	105.8 KB 
ID:	8553

    πηρα τηλεφωνο το πωλητη και μου ειπε οτι ειναι προβλημα του live.το παιδι ειναι πολυ εξυπηρετικο παντως.εχει παθει ποτε καποιος το ιδιο θεμα ποτε;
    Last edited by adok13; 25-02-2016 at 22:39.

  18. #7776

    Default

    Μπήκα και με αργεντινικη και με βραζιλιάνικη. Χρησιμοποίησα το vyprvpn και το bearvpn. Δεν ξέρω τι παίζει, υποπτεύομαι κάτι με το mail μου φταίει και τη στιγμή της αγοράς μου πετάει τα ελληνικά.

  19. #7777

    Default

    εχει καποιος αλλος προβλημα με το Live παλι;μια βδομαδα ολο προβληματα ειναι.το ξεφτυλησανε το θεμα.

  20. #7778
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Ναι εχει θεμα εδω και μερες , αλλες φορες ειναι down , αλλες δεν μπορεις να μπεις store κλπ . Ο nelson νομιζω στο τουιτερ ζητησε συγνωμη αλλα βλεπω συνεχιζονται τα προβληματα.

    Spoiler!

  21. #7779

    Default

    ολα καλα με τη καρτα.το παλικαρι απο το goldxbox ειναι πολυ εξυπηρετικο.με πηρε 10 τηλεφωνα μεχρι να βρουμε λυση.πηρε ο ιδιος τηλεφωνο στη microsoft και διορθωθηκε το προβλημα αφου ητανε δικο τους λαθος μ τη καρτα.τωρα το προβλημα μου ειναι αλλο.ενω δεχτηκε τη καρτα,και στις συνδρομες μου μου δειχνει οτι εχω 12 μηνες gold.οταν μπαινω στο store den me αναγνωριζει σαν gold.στα games with gold παραδειγμα μου λεει να αγοασω συνδρομη για να γινω gold.

    τελικα απο τη κονσολα με βλεπει κανονικα gold αλλα απο deskrtop απο κανεναδε με βλεπει απο κανενα browser,και δε μπορω να αγορασω τα gold games του 360.οοοολο μα***ες αυτη η microsoft και προβληματα.μαρεσει που λεγανε καποτε οτι ειναι καλητερη υπηρεσια απο το psn.τετοια κολληματα με το psn δεν εχω αντιμετωπησει ποτε.ασε που μια βδομαδα ειναι ολο προβληματα το live.
    Last edited by adok13; 26-02-2016 at 18:36.

  22. #7780

  23. The Following User Says Thank You to Dragonpaul For This Useful Post:

    djpar (26-02-2016)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •