Page 429 of 458 FirstFirst ... 329379419425426427428429430431432433439 ... LastLast
Results 8,561 to 8,580 of 9148

Thread: Xbox One

  1. #8561
    Forum GOD Christos33's Avatar
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,982
    PSN ID
    Christoforos7
    Name
    ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

    Default

    Η τιμή νομίζω αυτη θα είναι πιστεύω να βάλουν και κανένα άλλο παιχνίδι κραχτη και να μην είναι όπως τα λες ενα παιχνίδι μονο,σε δυο μήνες που θα μπει θα ξέρουμε.

    Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

    xbox:Christoforo7s

  2. #8562
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Όπως και να 'χει, μιλάμε μια για μια ανταγωνιστική υπηρεσία του Now και συγκριτικά με το Now, φαίνεται να έχει πλεονεκτήματα (κατέβασμα και όχι streaming, καινούργια παιχνίδια και όχι της προηγούμενης γενιάς, πιο διευρυμένο).

    Και εγώ είμαι της άποψης ότι καλό είναι να υπάρχει. Αν έχεις ελεύθερο χρόνο μέσα σε ένα μήνα μπορείς να παίξεις άνετα 3-4 παιχνίδια που δεν θες ντε και καλά να "έχεις" με 10€.
    Συμφωνώ! Εννοείται είναι πολύ καλύτερη υπηρεσία από το Now που για μένα το Now δεν αξίζει καν έτσι όπως είναι τη δεδομένη στιγμή.
    Και αυτό που λέει ο Χριστόφορος εννοείται πως κάποιος μπορεί να το βάλει για έναν μήνα μόνο.
    Εγώ την κρίνω στο σύνολο και λέω πως έτσι όπως το βλέπω δεν αξίζει για τα δικά μου γούστα.
    Σαφώς καλοδεχούμενη η νέα υπηρεσία, όσες περισσότερες επιλογές έχουμε τόσο το καλύτερο.
    Spoiler!

  3. #8563
    Advanced Member jimbrav's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    550
    PSN ID
    jimbrav
    Name
    Δημήτρης

    Default


  4. #8564
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Το Ryse μια χαρά μου κάθεται. Ήθελα κάποια στιγμή να το δοκιμάσω από περιέργεια. Δεν σκόπευα ποτέ να το αγοράσω, αλλά για free είναι ο,τι πρέπει
    Spoiler!

  5. #8565
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Μετα απο πολυ καιρο σκεψης δυστυχως πηρα την αποφαση - σε 1η φαση τουλαχιστον- να "παρατησω" το One. Κατοχος xbox απο το 1ο τουβλο ακομα σε καθε γενια το xbox μου εδινε πολυ παραπανω απο οτι ζητουσα. Μου εδωσε το live, τα gears, τα fable , τα halo, τα splinter cell , το lost odyssey , τα dead rising , τα forza και φυσικα το 360 ειχε καταφερει πολυ καιρο να ειναι η main κονσολα μου.

    Ετσι προχωρησα στην αποκτηση του xbox one παρολες τις ενστασεις μου με τα always online, τα γελοια kinect κλπ. Αρχικα ημουν ενθουσιασμενος , εξαλλου εφαγα μηνες παιζοντας dead rising 3, ryse, master chief collection, ήρθε αργοτερα το ori , το state of decay, τα μετρια quantum break , halo 5 , gears 4, το απιθανο forza horizon 3, ακομη και το προβληματικο recore ειχε την πλακα και την πρωτοτυπια του.

    Και καπου εκει....τοιχος. Ολοι περιμενουν το scorpio Λες και θα λυσει ολα τα προβληματα του One. Που ειναι ενα . Απουσία exclusives. Δεν ασχολουμαι καν με την δυναμη της κονσολας και τα 900p vs 1080p του ps4 . Δεν με αφορα , αν το παιχνιδι ειναι καλο στα δικα μου ματια το 900p ειναι αποδεκτο. Ομως πραγματικα δεν εχω τι να περιμενω απο παιχνιδια. Τον τελευταιο καιρο το One ανοιγει αποκλειστικα για plex και netflix. Ναι σαν media κονσολα einai αψογο αλλα εγω το πηρα για να παιζω παιχνιδια. Επενδυσα και σε χειριστηριο των 150€ το οποιο πραγματικα ειναι εκτος συναγωνισμου. Ως ποτε θα στηριζω ομως εγω την ms αντι η ιδια να μου δινει κινητρα για να μεινω πελατης?

    Επειδη δενομαι ευκολα με πραγματα το xbox ειναι κομματι της gaming ζωης μου , απειρες ωρες , παιχνιδια, 100Κ gamerscore και με λυπει να βλεπω αυτη την καταντια. Η τελευταια μου ελπιδα ειναι η Ε3 , αν εμφανισουν αξιολογα exclusives θα μεινω στο καραβι , αλλιως τελος εποχης. Αγγελια και αντιο.

    Δεν μπορω να πιστεψω οτι ο κοσμος περιμενει το "πανισχυρο σκορπιο" για να παιξει ενα multiplatform παιχνιδι σε καλυτερη θεωρητικα αποδοση. Για μενα ειναι βλακωδες. Αλλα οκ η αγορα δεν κινειται με βαση του τι σκεφτομαι εγω.

    Σκορπιες σκεψεις , μη δινετε και πολυ σημασια.
    Last edited by james9; 24-03-2017 at 16:39.

    Spoiler!

  6. The Following 4 Users Say Thank You to james9 For This Useful Post:

    kostasb13 (03-04-2017),Leon_DiZ (24-03-2017),Slay (24-03-2017),WolfRathmA (24-03-2017)

  7. #8566
    mihalis13's Avatar
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Χολαργός
    Posts
    8,540
    PSN ID
    mihalis_13
    Name
    Μιχάλης

    Default

    Συμφωνώ σε αυτό. Η MS αυτή τη γενιά έχει βγάλει πολύ ελάχιστα exclusives και αυτό είναι το μεγαλύτερο της πρόβλημα. Ούτε εγώ περιμένω πολλά πράγματα.
    Αλλά μιας και δεν ήμουν κάτοχος 360 και το One το πήρα αποκλειστικά σαν δεύτερη κονσόλα και να παίξω τα exclusives. Με το backwards compatibility μου έχει κάτσει μια χαρά και μπορώ να δοκιμάσω αρκετά παιχνίδια του 360 που δεν είχα την ευκαιρία να τα παίξω.
    Spoiler!

  8. #8567
    Επίτιμο Μέλος Forum GOD WolfRathmA's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Posts
    13,722
    PSN ID
    WolfRathmA_GR
    Name
    Αποστόλης

    Default

    James/Δημήτρη, είμαι ακριβώς τα ίδια με εσένα. Αλλά εγώ την πήρα αυτήν την απόφαση πολύ πιο νωρίς. Δεν περιμένω το Scorpio να λύση το πρόβλημα που έχει αυτή τη στιγμή η MS αν δεν αλλάξει κάτι με τα exclusives. Εγώ από ότι βλέπω η MS θέλει να κινηθεί προς άλλη κατεύθυνση, να δημιουργήσει δηλαδή ένα οικοσύστημα το οποίο θα μπορείς να παίξεις ότι παίζεις και στο PC σου το οποίο ακυρώνει όλη την έννοια της "κονσόλας". Συμφωνώ απόλυτα με κάθε γραμμή του κειμένου σου. Μακάρι κάτι να αλλάξει. αλλά δεν το βλέπω...
    LG OLED 65C3 | Marantz SR5015 | Klipsch R-620F , R-51M , R-34C - SVS SB1000Pro - Elipson IC6 [5.1.2] Dolby Atmos | PS5 |

    Follow me!



  9. The Following User Says Thank You to WolfRathmA For This Useful Post:

    james9 (24-03-2017)

  10. #8568
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Αναμενομενο ηταν απο τη στιγμή που ξεκινησε η γενια και αρχισε να χανει απο τη Sony. Πιστεψαν οτι θα υπηρχε brand loyalty, οτι θα ηταν κυριαρχοι και σε αυτή τη γενια και οτι θα είχαν 3rd party exclusives να καλύψουν την κονσολα.

    Τα western studios εχουν πεσει σε ενα creative drought, οι ιαπωνες έχουν παρει τα πανω τους και γραφουν το Xbox με αγριους ρυθμούς, τα exclusives franchise της Ms πλεον εχουν κουρασει..

    Εκανε την ιδια μαλακια που εκανε η Sony με το Vita. Θες studio και νεες ιδέες. Δεν επένδυσαν ποτε στην ουσια για κατι τετοιο και τωρα να το καναν θα δουμε τα αποτελεσματα της επενδυσης στην επομενη γενια.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  11. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    mihalis13 (24-03-2017)

  12. #8569
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post
    Πιστεψαν οτι θα υπηρχε brand loyalty, οτι θα ηταν κυριαρχοι και σε αυτή τη γενια και οτι θα είχαν 3rd party exclusives να καλύψουν την κονσολα
    Καλα δεν το λες οτι ηταν και κυριαρχοι την προηγουμενη γενια(εχασαν για λιγο συνολικα απο την sony σε πωλησεις), αλλα σιγουρα ειχαν την μεγαλυτερη δυναμικη τους ever.

    Τωρα για το VITA, θεωρω οτι εβγαλαν το καλυτερο φορητο ever, χωρις να εχουν καμια διαθεση να το υποστηριξουν...
    Sony...
    .

  13. The Following User Says Thank You to PDS For This Useful Post:

    Nikoladim (26-03-2017)

  14. #8570
    Homo Ludens Leon_DiZ's Avatar
    Join Date
    May 2011
    Posts
    14,940
    PSN ID
    Leon_DiZ
    Name
    Λεωνίδας

    Default

    Quote Originally Posted by PDS View Post
    Καλα δεν το λες οτι ηταν και κυριαρχοι την προηγουμενη γενια(εχασαν για λιγο συνολικα απο την sony σε πωλησεις), αλλα σιγουρα ειχαν την μεγαλυτερη δυναμικη τους ever.

    Τωρα για το VITA, θεωρω οτι εβγαλαν το καλυτερο φορητο ever, χωρις να εχουν καμια διαθεση να το υποστηριξουν...
    Sony...
    Χαχα γτ ηξερα οτι θα το σχολιαζες;

    Κατι πρέπει να εχεις ξαναγραψει στο θεμα και να μου χει μεινει

    Το εχω ξαναπει, προσωπικα τους θεωρω και τους 2 ισους απο αποψη επιτυχιας στην προηγούμενη γενια (ισως και λιγο πιο πανω τη sony).

    Απλα οπως εχω ξαναγραψει, η Microsoft εδραιωθηκε, εκανε παταγο στην Αμερική και εκανε πωλήσεις που δεν ειχε ξανακανει και η Sony επεσε στο μισο σε σύγκριση με την προηγούμενη γενια.
    Spoiler (παιχνιδια/ταινιες/βιβλια) -δεν πα να χει βγει 100 χρονια η ταινια- = -rep

  15. The Following User Says Thank You to Leon_DiZ For This Useful Post:

    PDS (24-03-2017)

  16. #8571
    Moderator PDS's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Athens
    Posts
    20,399
    PSN ID
    PDS_13

    Default

    Διαισθηση.

    Quote Originally Posted by Lnds500 View Post

    Το εχω ξαναπει, προσωπικα τους θεωρω και τους 2 ισους απο αποψη επιτυχιας στην προηγούμενη γενια (ισως και λιγο πιο πανω τη sony).

    Απλα οπως εχω ξαναγραψει, η Microsoft εδραιωθηκε, εκανε παταγο στην Αμερική και εκανε πωλήσεις που δεν ειχε ξανακανει και η Sony επεσε στο μισο σε σύγκριση με την προηγούμενη γενια.
    Mαζι σου, ο μεγαλος κερδισμενος ηταν η MS και ο μεγαλος χαμενος η Sony συμφωνα με την δυναμικη που υπηρχε το 2006-7.
    Απλα ηθελα να τονισω οτι ουσιαστικα δεν κερδισε την ''μαχη'' η MS. Το διαβαζω συχνα, για αυτο περισσοτερο απαντησα.

    Στην πραγματικοτητα το PS3 με ενα λιγοτερο χρονο στην αγορα πουλησε περισσοτερο απο το 360.

    .

  17. #8572
    Administrator Slay's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Πατρα
    Posts
    13,104
    PSN ID
    Slay2012

    Default

    Νομιζω οτι η MS το ίδιο ειχε κανει και στην προηγουμενη γενια στο θεμα exlusives , δηλαδη ξεκιναγε δυνατα, και μετα ξεμενε απο δυναμεις. Απλα αυτη την φορα δεν ειχε το πλεονεκτημα ενος χρονου για να εχει αποκλειστικα απο τριτους, και οσα απο αυτα πηρε, δεν απεδωσαν. Η σονυ λογω του εκπληκτικου 2013 στο ps3 ξεκινησε χλιαρα, αλλα με το πηραν μπροστα οι μηχανες, εχουμε παιχνιδαρες καθε χρονο.

  18. The Following User Says Thank You to Slay For This Useful Post:

    spartan (25-03-2017)

  19. #8573
    Moderator Nek_Food's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    Helghan after the bomb (aka Athens)
    Posts
    7,086
    PSN ID
    Nek_Food

    Default

    Εγώ το είχα δει το παραμύθι από πολύ νωρίτερα. Επί εποχής Xbox 360, είχα τις (πολλές) ενστάσεις μου για το που το πήγαινε όταν έβγαλε το kinect και άλλαξε πορεία και νοοτροπία (ας πούμε) η Microsoft. Όταν δε εμφάνισε το όραμα της για την επόμενη γενικά του Xbox brand έγινα ο γραφικός που γκρίνιαζε για την κατάντια της με τους περιορισμούς, τις απαιτήσεις της από εμένα, τα ενσωματωμένο κινέκτια και το τελικό κόστος της κονσόλας της παρέα με εμφάνιση, επιδόσεις, "αποκλειστικότητες" κλπ όμορφα, όπως και το για μία ακόμη φορά το θάψιμο της προηγούμενης γενιάς με την κυκλοφορία της νέας. Αν και όπως είπα ήδη την είχε ψιλό θάψει από καιρό με την κυκλοφορία του κινέκτ. Πήρα την απόφαση, "βοήθησε" και η κρίση και από τις 3 κονσόλες πέρασα σε μία αυτή του PS4 και δεν το μετάνιωσα ποτέ. Ποτέ δεν έδειξα κάτι που να με κάνει να ζηλέψω πολύ, να μου προκαλέσει την ανάγκη να αγοράσω την κονσόλα της. Ίσως στην επόμενη γενιά να τα ξαναπούμε ποιος ξέρει.

  20. #8574

    Default

    Οσον αφορα το 360 τα πραγματα οντως ειναι καπως περιεργα.
    Απο την μια ναι το 360 εγραψε παρα πολλες πωλησεις στις οποιες φυσικα ειχαμε και το γεγονος οτι το ps3 ηταν πανακριβο τα πρωτα χρονια +τα κακογραμμενα(ισως λογω cell δεν μας ενδιαφερει σαν πελατες βεβαια)παιχνιδια που ετρεχαν καλυτερα στο 360. Ειχε και το αντικειμενικα(περαν του σταυρου)ανωτερο controller οπως και το online, ε δεν ηθελε και πολυ.

    Βεβαια ακομα και στην 360 περιοδο μετα απο ενα διαστημα αρχισε ο κοσμος να κουραζεται απο τα λιγοστα exclusives. Δηλαδη μια ζωη forza,halo και gears of war? Ηδη απο το 2010-2011 οι μισοι συνδρομητες ειχαν σταματησει την online συνδρομη
    http://www.ign.com/articles/2010/12/...ld-subscribers.
    Προσωπικα σαν κατοχος των προηγουμενων κονσολων της MS αλλα και της sony φυσικα,το 360 γιαυτο ακριβως το λογο και το εδωσα.
    Με το που ειδα τοτε gears of war judgement ενω ειχε ηδη κλεισει ωραια η τριλογια και γενικα αλλα exclusives απλα δεν(+την πληρωμη για Online)λεω αντε γεια MS.

    Μια απο τα ιδια και στο XboxOne. Περαν του Sunset overdrive,ειναι τραγικο που το καλυτερο για πολλους παιχνιδι του xbox Oneειναι τα forza(οχι οτι εχουν τα παιχνιδια τιποτα αλλα ραλακι το καλυτερο παιχνιδι της κονσολας???).
    Ναι το controller ειναι φοβερο,ναι εχουν βγαλει του κοσμου τα bundles(σε black friday θυμαμαι xbox one 1tb με Quantum break στα 169ευρω),αλλα δεν γινεται δουλεια ετσι ρε MS. Ακυρωθηκε το Scalebound την ιδια στιγμη που οι κατοχοι ps4(και pc)απολαμβανουν αλλο ενα διαμαντι της Platinum games το Nier. Και βεβαια η λιστα ολο και μεγαλωνει.

    Για το 2017 ειμαστε στον Απριλιο και δεν υπαρχει τιποτα στον οριζοντα. Οσο τουμπανο και να ειναι το Scorpio και οσες πωλησεις και να κανει,χωρις παιχνιδια(exclusives κυριως)να αξιοποιουν την δυναμη του τι να το κανεις?
    Το ps4 pro εκει εχει βασιστει η επιτυχια του. Δεν ειναι το φοβερο 4κ που δεν προσφερει.Ειναι οτι εχει την γκαμα των τιτλων να το υποστηριξει.

    Τελος ο phil ειχε πει ο ιδιος οτι ο λογος υπαρξης του xboxOne ειναι στην ουσια για οσους δεν μπορουν να εχουν ενα (εστω και φθηνο)gaming pc.Που αλλου θα μπορεις να παιξεις multiplatform παιχνιδια με κονσολα κατω των 200ευρω. Δεν διαφωνω με το σκεπτικο του αλλα μετα μπαινει στο παιχνιδι και το Scorpio το οποιο βαφτιζουν και ως premium προιον οπως και το elite controller(μα καλα premium στις κονσολες,ειμαστε σοβαροι???)

  21. The Following 3 Users Say Thank You to Fulgore For This Useful Post:

    chronohill (27-03-2017),Leon_DiZ (27-03-2017),mihalis13 (27-03-2017)

  22. #8575
    PS4forums Fanatic james9's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Lamia
    Posts
    3,105
    PSN ID
    king_james9t
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Quote Originally Posted by Nek_Food View Post
    Εγώ το είχα δει το παραμύθι από πολύ νωρίτερα. Επί εποχής Xbox 360, είχα τις (πολλές) ενστάσεις μου για το που το πήγαινε όταν έβγαλε το kinect και άλλαξε πορεία και νοοτροπία (ας πούμε) η Microsoft. Όταν δε εμφάνισε το όραμα της για την επόμενη γενικά του Xbox brand έγινα ο γραφικός που γκρίνιαζε για την κατάντια της με τους περιορισμούς, τις απαιτήσεις της από εμένα, τα ενσωματωμένο κινέκτια και το τελικό κόστος της κονσόλας της παρέα με εμφάνιση, επιδόσεις, "αποκλειστικότητες" κλπ όμορφα, όπως και το για μία ακόμη φορά το θάψιμο της προηγούμενης γενιάς με την κυκλοφορία της νέας. Αν και όπως είπα ήδη την είχε ψιλό θάψει από καιρό με την κυκλοφορία του κινέκτ. Πήρα την απόφαση, "βοήθησε" και η κρίση και από τις 3 κονσόλες πέρασα σε μία αυτή του PS4 και δεν το μετάνιωσα ποτέ. Ποτέ δεν έδειξα κάτι που να με κάνει να ζηλέψω πολύ, να μου προκαλέσει την ανάγκη να αγοράσω την κονσόλα της. Ίσως στην επόμενη γενιά να τα ξαναπούμε ποιος ξέρει.
    Τα ειχαμε πει και τοτε , συμφωνουσαμε οτι αυτο που ηθελε να περασει η ms ηταν τραγικο και ηθελε να το περασει και με αλαζονεια. Θυμηθειτε δηλωσεις του αποκλειστικα υπευθυνου για το καζο της ανακοινωσης του One ,Don Mattrick, τυπου "για όσους δεν εχουν προσβαση στο ινετρνετ εχουμε κονσολα και τη λενε xbox 360" .

    Για μενα το κλιμα αλλαξε καπως οταν ηρθε στο τιμονι ο Phil Spencer και βγηκε απο την κονσολα το kinect. Αρχισα να βλεπω οτι καταλαβαν τι θελει ο gamer. Ηρθε και το master chief collection, ειχα και καποια παιχνιδια στο ρανταρ ε δεν ηθελα πολυ, το πηρα. Και δεν το μετανοιωσα στιγμη , μην λεω ψεματα. Επειδη ομως ειμαι αυστηρος οταν δινω τα ωραια μου λεφτα , εβλεπα εδω κ καιρο οτι οτι και να κανει ο φιλοτιμος Spencer δε γινεται να βγαλει νεα Ip απο το κεφαλι του οταν η ms εχει διαλυσει rare, οταν εχει βαλει τον μεγα παραμυθα των Fable , Μολινο να φτιαχνει παιχνιδακια για το Kinect και διελυσε την Lionhead , οταν εξαφανισε την MIstwalker των υπεροχων blue dragon και Lost odyssey, οταν ακομη θυμαμαι διαμαχες με τη remedy για το πως θα φτιαξουν το Alan Wake και πολλα αλλα που βαριεμαι να γραφω γιατι εχουν χιλιοειπωθει.

    Και ενω στην αρχη λεγαμε αντε θα ερθει το gears 4 , αντε το quantum break , αντε το Halo 5 , τελικα ηρθαν και ηταν μετρια. Ηρθαν ομως , ειχες κατι να περιμενεις , τωρα δεν υπαρχει απολυτως τιποτα. Εχω μεγαλη εμπιστοσυνη στον Spencer αλλα θεωρω αδυνατο να υπαρχει ετοιμο νεο Ip και να μην το εχει εκμεταλευτει για να δημιουργησει hype. Προφανως δεν υπαρχει τιποτα γιατο 2017. Προφανως το Scorpio θα παιζει multiplatform παιχνιδια σε ultra settings , τα οποια θα ειναι play anywhere. Αλλα οχι αυτο δε με αφορα.

    Σε αναμονη της E3 λοιπον , πιστευω οτι ειναι η τελευταια τους ευκαιρια. Δεν εχει αναγκη ο κοσμος καλυτερα γραφικα , παιχνιδια θελει και το βλεπουμε με το χαμο που γινεται για Zelda , Nioh, Horizon. Εκτος αν νομιζουν στην ms οτι θα επιλεξει καποιος να μην παρει το Horizon για να παρει πχ το For Honor στο scorpio και να το παιζει σε 4κ@60. Αυτο ισως το κανουν οι pcακηδες αλλα οι pcακηδες δεν θα αγορασουν scorpio.

    Spoiler!

  23. The Following User Says Thank You to james9 For This Useful Post:

    Nikoladim (27-03-2017)

  24. #8576

    Default

    Quote Originally Posted by james9 View Post
    Τα ειχαμε πει και τοτε , συμφωνουσαμε οτι αυτο που ηθελε να περασει η ms ηταν τραγικο και ηθελε να το περασει και με αλαζονεια. Θυμηθειτε δηλωσεις του αποκλειστικα υπευθυνου για το καζο της ανακοινωσης του One ,Don Mattrick, τυπου "για όσους δεν εχουν προσβαση στο ινετρνετ εχουμε κονσολα και τη λενε xbox 360" .
    Never forget



    Επισης εχει βγει σχετικη ανακοινωση απο πλευρας microsoft οτι τα επομενα(ναι πληθος)Halo παιχνιδια θα βγουν κανονικα και στο pc,αρα παει και αυτη η αποκλειστικοτητα.
    http://www.pcgamer.com/halo-6-will-r...on-windows-10/

  25. #8577

    Default

    ουτε καν αποκλειστικοτητες δεν εχει πλεον.οτι βγαινει στην κονσολα βγαινει κ για pc.οποτε κ αυτο το γαμησαν κ ψοφησε.
    ενα halo wars 2 εβγαλε κ αυτο προσωπικα εμενα μου ειναι τελειως αδιαφορο.περιμενω crackdown 3 και state of decay 2 αλλα ακομα δεν
    εχουν δωσει τιποτα να δουμε. ο δημιουργος του sod 2 στο fb κ στο twitter ολο μπλα μπλα κ κατι εικονες ειναι αλλα απο gameplay τπτ.
    απορω τι διαολο εχουν στο μυαλο τους εκει στη microsoft? ελπιζω στην παρουσιαση του scorpio,να δειξουν κ τιποτα καλες αποκλειστικοτητες,γιατι οπως ειπε κ παραπανω
    ο φιλος,αν νομιζουν οτι θα πιασουν μονο με το scorpio ειναι γελασμενοι.
    ο κοσμος θελει games games και games κ οχι αναβαθμισμενες κονσολες,ας το παρουν χαμπαρι επιτελους.
    τουλαχιστον η sony εβγαλε το αναβαθμισμενο pro αλλα εχει τρελαθει στα games. τα εχω ξαναπει αυτα κανα δυο σελιδες πριν...εχει πιασει σκονη το xbox one στο ραφι!

  26. #8578
    PS4forums Addict obione's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    San Fransisco CA
    Posts
    2,007
    PSN ID
    constantineobi

    Default

    Δεν θα εκπλαγώ να δω ακομα και το Scalebound για το skorpio.��
    Ειναι αυτη η τελικη του ονομασία?? Αν ναι τι να πω... Εχουν ξεμείνει απο ιδεες εκει.
    Υπαρχει παντως μια τάση απο ολα τα μαγαζια εδω στην Αμερική ,να θελουν να σου πουλήσουν το one σαν 4k player και μονο.

  27. #8579
    Advanced Member jimbrav's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Λάρισα
    Posts
    550
    PSN ID
    jimbrav
    Name
    Δημήτρης

    Default

    Έχει βγει το ανοιξιάτικο update !!

  28. #8580
    PS4forums Addict Giorgos78's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    LAMIA
    Posts
    1,323
    PSN ID
    Giorgos78GRE

    Default

    Και να ανακοινωθεί την επόμενη εβδομάδα , θέλω να δω ποιος τα έχει κουράγιο να το πάρει, όταν η Sony θα ανακοίνωση ένα μήνα πριν το release 12 teraflop ps5......

    http://wccftech.com/xbox-scorpio-sho...rly-next-week/


    Sent from my iPhone using Tapatalk

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •