Search:

Page 1 of 10 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    37
    Views
    2,214

    Exclusive Δεν είναι καθόλου παιδικό και μάλιστα είναι...

    Δεν είναι καθόλου παιδικό και μάλιστα είναι φοβερό παιχνίδι. Εννοείται ότι πρέπει να παιχτεί το πρώτο διότι τελειώνει ακριβώς όπου αρχίζει το rebirth. Μήν ξεχνάμε ότι πρόκειται για τριλογία και θα...
  2. Λοιπόν πήρα με PayPal 50αρα. Απλά μου κράτησε...

    Λοιπόν πήρα με PayPal 50αρα. Απλά μου κράτησε λόγο PayPal 83 λεπτά. Όλα καλά.

    Στάλθηκε από το POCOPHONE F1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  3. Sticky: Δεν ξέρω αν έκανα σωστά που το έβαλα εδώ αλλά έχω...

    Δεν ξέρω αν έκανα σωστά που το έβαλα εδώ αλλά έχω πάθει πλάκα. Φοβερός ο τύπος απλά.

    https://youtu.be/W4PHhurAhwc?si=xBII8pZNbgWREmwa

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  4. Replies
    102
    Views
    15,014

    Όσο προλαβαίνεις και καλύτερης ποιότητας χωρίς...

    Όσο προλαβαίνεις και καλύτερης ποιότητας χωρίς τελωνείο και γρήγορα με courier center. Δες και τα σχόλια.

    https://share.temu.com/Escrn60M3aA

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας...
  5. Replies
    34
    Views
    5,019

    https://youtu.be/ahSlaQ_1_6A?si=D1EgvN_pvh40Nmk6...

    https://youtu.be/ahSlaQ_1_6A?si=D1EgvN_pvh40Nmk6

    Ένα σχετικό βίντεο με την συναρμολόγηση. [emoji6]

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  6. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Μήπως αν πατήσεις την επανεστιαση με το μικρό...

    Μήπως αν πατήσεις την επανεστιαση με το μικρό κουμπάκι στο δεξιό χειριστήριο πατημένο στρώνει? Το δοκίμασες?

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  7. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Αχρειαστα βέβαια όλα αυτά αλλά είναι ένα σχετικά...

    Αχρειαστα βέβαια όλα αυτά αλλά είναι ένα σχετικά ακριβό περιφερειακό. Μπορεί πχ να σου πέσει καταλάθος ή οτιδήποτε άλλο. Γι αυτό και ρωτάω. Βέβαια εννοείται ότι δεν θα είναι τόσο ευαίσθητο αλλά ποτέ...
  8. Replies
    3,261
    Views
    594,493

    Sticky: Παιδιά εμένα πάντως μου άρεσε το Starfield αλλά...

    Παιδιά εμένα πάντως μου άρεσε το Starfield αλλά και πάλι κρατώ μία επιφύλαξη. Εντωμεταξύ είπαν ότι θα τρέχει στα 30fps και αρχισε γκρίνια. Βασικά χαίρομαι που το event ήταν σχετικά καλό μπας και...
  9. Replies
    34
    Views
    5,019

    Λογικά ναι. Gen 4 με read και write παραπάνω από...

    Λογικά ναι. Gen 4 με read και write παραπάνω από τα προβλεπόμενα. Το μόνο που μένει είναι το μέγεθος διότι μπορεί το heatsink που έχει να είναι χοντροκομμένο. Αν και πιστεύω ότι δεν θα έχεις πρόβλημα...
  10. Replies
    42
    Views
    6,541

    Χρόνια πολλά παιδιά. ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΈΣΤΗ. Υγεία αγάπη...

    Χρόνια πολλά παιδιά. ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΈΣΤΗ. Υγεία αγάπη και ευτυχία σε όλους.

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  11. Replies
    191
    Views
    20,092

    PS4/PS5 Συμφωνώ ότι είναι από τα καλύτερα αλλά πραγματικά...

    Συμφωνώ ότι είναι από τα καλύτερα αλλά πραγματικά βάζω στην λίστα και το RE7 το οποίο ναι μεν διαφέρει αλλά σε κάνει να νιώθεις κάπως παίζοντας το.


    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας...
  12. Sticky: Έχουν κάνει και αυτοί λάθος μάλλον. Εσύ πάρε η...

    Έχουν κάνει και αυτοί λάθος μάλλον. Εσύ πάρε η των 50 ή των 20 για σίγουρα. Μετά την αγορά θα σου στείλουν mail η μύνημα με τον ψηφιακό κωδικό. Λογικά το 60 και 25 αφορά την συνδρομή.

    Στάλθηκε από...
  13. Sticky: Λευτέρη θα βάλεις αυτό που λέει προσθήκη...

    Λευτέρη θα βάλεις αυτό που λέει προσθήκη χρημάτων. Των 50 και των 20 ευρώ ξέρω σίγουρα. Ίσως στα digital product ανέβασαν κι άλλο τα διαθέσιμα ποσά.
    Εσυ βάλε για σίγουρα των 50 και των 20 μήπως τα...
  14. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Ναι διαλέγεις να μπαίνουν random. Είναι εύκολο να...

    Ναι διαλέγεις να μπαίνουν random. Είναι εύκολο να το βρεις. Αν θυμάμαι καλά είναι αφού μπεις στο solo play menu δεξιά κάτω χαμηλά γράφει stages. Έχει αρκετά σκηνικά.
    Σχολάω αργά το βράδυ. Θα το...
  15. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Εννοείται να κάνεις ξεχωριστό μέρος γι αυτά τα...

    Εννοείται να κάνεις ξεχωριστό μέρος γι αυτά τα παιχνίδια. Αξίζει. Λοιπόν τώρα που λέμε για το Beat Saber λίγο που είδα δεν με πολύ εντυπωσιάζει το φωτόσπαθο σε σχέση με το Synth Riders. Μου φαίνεται...
  16. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Παιδιά δεν κρατήθηκα και πήρα το Les mills body...

    Παιδιά δεν κρατήθηκα και πήρα το Les mills body combat. Πραγματικά χαίρομαι που άκουσα και τον Φίλο Alex και πείστηκα και γι αυτό όπως και στο Synth Riders απο τον PDS. Πλέον δεν έχει να κάνει με...
  17. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Τα album είναι 10 αν θυμάμαι καλά. Τα experience...

    Τα album είναι 10 αν θυμάμαι καλά. Τα experience είναι 6 και έχει και 2 extra πίστες. Αυτό διαβάζω. Λες να έχει παραπάνω? Πάντως αυτά αξίζουν όλα διότι αλλάζουν όλο το σκηνικό. Λογικά τις πίστες θα...
  18. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Παιδιά το Synth Riders τι ωραίο που είναι? Σε...

    Παιδιά το Synth Riders τι ωραίο που είναι?
    Σε απορροφάει μιλάμε στην κυριολεξία. Χάνεσαι στον Ρυθμό και το όλο περιβάλλον.
    Απίστευτο. Να ναι καλά ο PDS με την ανάρτηση του διότι ούτε που θα πήγαινε...
  19. Replies
    464
    Views
    63,306

    PS4/5 Exclusive Ωχ ωχ ωχ. Δεν με βλέπω καλά...... Τέτοια διαβάζω...

    Ωχ ωχ ωχ. Δεν με βλέπω καλά...... Τέτοια διαβάζω και και τρελαίνομαι. [emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji16]

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  20. Replies
    464
    Views
    63,306

    PS4/5 Exclusive Σε ζηλεύω. Περιμένω να πέσει η τιμή. Ήλπιζα σε...

    Σε ζηλεύω. Περιμένω να πέσει η τιμή. Ήλπιζα σε προσφορά αλλά βλέπω μπήκαν καινούριες σήμερα χωρίς να είναι το GT7
    Τώρα στις επόμενες. Καλά να πάθω διότι απο τις 10 Φεβρουαρίου ηταν στα 50 ευρώ και...
  21. Replies
    464
    Views
    63,306

    PS4/5 Exclusive Με όλα αυτά που διαβάζω με έχει ψήσει άσχημα....

    Με όλα αυτά που διαβάζω με έχει ψήσει άσχημα. Πριν κάποιες μέρες ήταν σε προσφορά και δίστασα. Τώρα δεν την γλιτώνει. Στην επόμενη έκπτωση το τσιμπάω κατευθείαν. Τιμονιέρα δεν έχω βέβαια αλλά πιστεύω...
  22. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Πολλά μπράβο PDS. Πολύ καλά τα λες. Συμφωνώ σε...

    Πολλά μπράβο PDS. Πολύ καλά τα λες. Συμφωνώ σε όλα.[emoji106][emoji106] Απλά μερικές φορές κάποιες αμφιβολίες μας βάζουν σε τέτοιες εικασίες. Ίσως και εγώ το παρακάνω. Αλλά γενικά προσπαθώ να...
  23. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Προσωπικά εννοώ οτι δεν είναι το ίδιο καθαρά και...

    Προσωπικά εννοώ οτι δεν είναι το ίδιο καθαρά και μόλις γυρίσεις το κεφάλι καθαρίζει. Αν βάλεις κάποιο μενού ή παιχνίδι που να έχει σχετικά μικρά γράμματα με τις λοξές ματιές τα ξεχωρίζεις? Η πρέπει...
  24. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Μην βγάλουν κανένα revision καινούργιο και το...

    Μην βγάλουν κανένα revision καινούργιο και το έχουν βελτιώσει. Μετά θα τους πάρουμε με τις πέτρες [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας...
  25. Replies
    900
    Views
    106,773

    Sticky: Πριν λίγο το έβαλα και γω. Όντως πολύ μεγάλο σε...

    Πριν λίγο το έβαλα και γω. Όντως πολύ μεγάλο σε σχέση με το άλλο των χειριστηρίων. Πολύ futuristic όμως.

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Results 1 to 25 of 248
Page 1 of 10 1 2 3 4