Search:

Page 1 of 14 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    279
    Views
    77,662

    Επειδή έχω το mini 3 pro (rc) fly more, δεν ξέρω...

    Επειδή έχω το mini 3 pro (rc) fly more, δεν ξέρω αν αξίζει να πάω σε αναβάθμιση. Νομίζω όχι, δεν είδα κάτι που με ρκανε να το ζηλέψω. Αν έπαιρνα κάτι θα ήταν πλέον κάποιο μεγαλύτερο πχ air 3 ή αν...
  2. Replies
    2,397
    Views
    2,683,584

    Sticky: Να πω και γω την εμπειρία μου. Έχω Μ1 macmini με...

    Να πω και γω την εμπειρία μου. Έχω Μ1 macmini με 8GB, 256ssd περίπου 2 χρόνια. Το χρησιμοποιώ για δουλειές γραφείου/browsing και επεξεργασία/μίξη ήχου ( LogicPro) και ελάχιστη επεξεργασία...
  3. Replies
    223
    Views
    33,443

    PS4/5 Exclusive Παιχνιδαρα. Τερματίστηκε σήμερα το main story. Το...

    Παιχνιδαρα. Τερματίστηκε σήμερα το main story. Το παλεύω απο τα χριστούγεννα να το τελειώσω. Οτι και να πω ειναι λίγο!Μoυσική, γραφικά ήχος, χαρακτήρες σενάριο...επος. Μπραβο στην SM. Μόνο γιαυτό...
  4. Replies
    1,348
    Views
    470,748

    Sticky: Σας ευχαριστώ και τους 2!! Τα μετέφερα και πήρε...

    Σας ευχαριστώ και τους 2!! Τα μετέφερα και πήρε το Luigi’s mansion
  5. Replies
    714
    Views
    76,700

    PS4/5 Exclusive Εγώ το είδα με την ησυχία μου 3-4 φορές. Φαίνεται...

    Εγώ το είδα με την ησυχία μου 3-4 φορές. Φαίνεται super immersive το παιχνίδι. Και σε αυτό που κατέληξα είναι ότι in motion και στο actual gameplay είναι πολυ πιο ζωντανό απτά cutscenes! Δυνατό...
  6. Replies
    636
    Views
    117,292

    Sticky: Ωραία αυμφωνω, ας μην τα ανακοινώσουν ξερά όπως...

    Ωραία αυμφωνω, ας μην τα ανακοινώσουν ξερά όπως το λέω, ας δουλέψει και το marketing τους πως θα τα ανακοινώσουν.
    Να υπάρχει μια ατμόσφαιρα ότι κάτι ΜΕΓΑΛΟ περιμένεις. Τώρα ειλικρινά ελπίζουμε και...
  7. Sticky: Είναι πάντως εντόνως εμφανές ότι η Sony έχει μπει...

    Είναι πάντως εντόνως εμφανές ότι η Sony έχει μπει σε άλλο κλίμα πλέον και νομίζω με ένα κατάλληλο corporate deal ανα περίπτωση θα κυκλοφορεί τα παιχνίδια της παντού. Είτε day 1 είτε σε μερικούς...
  8. Replies
    565
    Views
    68,173

    Exclusive Πρέπει ναμαι τελείως καφρος που δεν έχω...

    Πρέπει ναμαι τελείως καφρος που δεν έχω ενθουσιαστεί με τον τεχνικό τομέα και το animation? Έχω κάποιο ψυχολογικό πρόβλημα; Παιδιά δεν μου πολύ αρέσει το παιχνίδι μέχρι στιγμής (είμαι κανα 3ωρο στην...
  9. Exclusive Για ένα heavy story driven game το να βγει ένα...

    Για ένα heavy story driven game το να βγει ένα κομμάτι από την ιστορία πριν κυκλοφορήσει, περιέπλεξε πολύ την κατάσταση ενώ δρν υπήρχε ουσιαστικός λόγος. Προφανώς και ήταν εσκεμμένο όλο αυτό να κόψει...
  10. Replies
    883
    Views
    283,869

    Καλά κιαλλοι δεν την πάλεψαν που ξέρω, ο αδερφός...

    Καλά κιαλλοι δεν την πάλεψαν που ξέρω, ο αδερφός μου έπαιξε 2-3 ώρες και μου λέει βαρέθηκα.
    Γουστα ειβαι αυτά. Και πλέον τα παιχνίδια είναι υπερβολικά time consuming. Δεν μπορείς να αρχίσεις έτσι...
  11. Replies
    883
    Views
    283,869

    Νομίζω δικαίως Δεν ξέρω αν κάτσεις να ψάξεις...

    Νομίζω δικαίως
    Δεν ξέρω αν κάτσεις να ψάξεις πως να οργανώσεις τα deliveries, τον εξοπλισμό σου ναναι τόσο όσο πρέπει, κλπ κλπ αν δλδ σε νοιάζει να το κανεις με τον βέλτιστο τρόπο τότε αντίο....
  12. Replies
    883
    Views
    283,869

    Μιας και τελείωσα αυτές τις μέρες το παιχνίδι να...

    Μιας και τελείωσα αυτές τις μέρες το παιχνίδι να πω την άποψη μου,

    Μου πήρε περίπου 60 ώρες, απλά είναι καιρός που το έχω, σχεδόν από τότε που βγήκε. Άρχισα να παίζω όμως περίπου πέρσι τις...
  13. Sticky: Δεν πιατευω ότι οι νεαρότεροι σε ηλικία δέχονται...

    Δεν πιατευω ότι οι νεαρότεροι σε ηλικία δέχονται πιο εύκολα την κατήχηση πάντως. Απλώς επειδή η πληροφορία ρέει παρά πολύ εύκολα (και κυρίως η άχρηστη πληροφορία) δεν θα ψάξουν παραπάνω να ασχοληθούν...
  14. Να μην τους το αλλάξουν, μακάρι κοολας Άλλωστε...

    Να μην τους το αλλάξουν, μακάρι κοολας
    Άλλωστε το ότι είναι ασύμμετροι οι αναλογικοι του xbox είναι ότι καλύτερο αφπυ κάπως έτσι πάνε και τα χέρια μας ρε παιδί μου. Ένας αντίχειρας ψηλά ένας...
  15. Exclusive Καλή χρονιά, Για μένα άλλαξε και ξεκίνησε ο...

    Καλή χρονιά,

    Για μένα άλλαξε και ξεκίνησε ο νέος χρόνος παίζοντας το Last of Us 2. 39 ώρες περίπου μου πήρε να το ολοκληρώσω, με πολύ ψάξιμο/εξερεύνηση και πάλι έχασα κάποια δυστυχώς,

    Δεν ξέρω...
  16. Thread: DiRT 5

    by MajereMP44
    Replies
    88
    Views
    8,834

    PS4/PS5 Τα textures δεν είναι σωστά σίγουρα στο Xbox....

    Τα textures δεν είναι σωστά σίγουρα στο Xbox. Αυτό που θα μένει να δούμε είναι όταν θα το πατσαρουν αν το framerate φάει κιαλλο πλήγμα. Εκεί θα φανεί. Παρολαυτα το παιχνίδι δεν το λες όμορφο ούτε στο...
  17. Replies
    362
    Views
    44,705

    Exclusive Όπως αναφέρθηκε και παραπάνω έχει shortcuts τα...

    Όπως αναφέρθηκε και παραπάνω έχει shortcuts τα οποία όσο είχα παίξει είναι αριστουργηματικά τοποθετημένα. Νομίζω γενικά το μέγεθος του παιχνιδιού και η σημασία του είναι ιστορική πλέον και το να το...
  18. Replies
    362
    Views
    44,705

    Exclusive Δεν ξέρω αν αξίζει για έναν που το έχει βιώσει...

    Δεν ξέρω αν αξίζει για έναν που το έχει βιώσει ήδη στο ps3 να το ξαναπάρει. Ευτυχώς για εμένα ενώ το είχα το παιχνίδι δεν το έπαιξα τότε (είχα παίξει ελάχιστες ώρες) και μετά το είχα πουλήσει. Πλέον,...
  19. Replies
    3,261
    Views
    594,843

    Sticky: Η MS πάει ξεκάθαρα να κάνει το game-pass το...

    Η MS πάει ξεκάθαρα να κάνει το game-pass το βασικό της product. Είναι εμφανές εδώ και χρόνια ότι δεν την ενδιαφέρει να κοντραριστεί σε επίπεδο exclusivity διότι η φιλοσοφία της είναι τέτοια που δεν...
  20. Sticky: Η σειρά που με ενδιαφέρει είναι τα Elder Scrolls...

    Η σειρά που με ενδιαφέρει είναι τα Elder Scrolls μόνο και είμαι φανατικος μεν αλλά δεν θα αλλάξω οικοσύστημα για να παίξω μονο αυτό. Λυπαμαι που αν γινει exclusive της MS δεν θα ξανασχοληθω με τη...
  21. Γαμαει!κατα την άποψη μου Το χρωμα όχι αλλά...

    Γαμαει!κατα την άποψη μου Το χρωμα όχι αλλά γαμαει ο σχεδιασμός και ευτυχώς κράτησαν τους αναλογικούς παραδοσιακά όπως σε όλα τα ds! Νομίζω θα έχει πολύ ιδιαίτερο σχεδιασμό η κονσόλα και όχι ένα από...
  22. Replies
    883
    Views
    283,869

    Πάντως φίλε cocous το Shenmue ήταν ένα παιχνίδι...

    Πάντως φίλε cocous το Shenmue ήταν ένα παιχνίδι σταθμός για την εποχή που βγήκε το έπαιξα στο DC. Μου άρεσε και θέλω κάποια στιγμή να παίξω το 3. Απλά είναι λάθος να το συγκρίνεις με το Death...
  23. Replies
    2,266
    Views
    545,519

    Eμ βλεπεις γιατι μπορει να σταματησεις ενα...

    Eμ βλεπεις γιατι μπορει να σταματησεις ενα παιχνιδι να σε πιανει κατι σαν ψυχαναγκασμος - τυψεις να το τελειωσεις? Γιατι ξερεις τι χανεις επακριβως. Οπως σου ειπα τελειωσα ολα τα υπολοιπα Souls....
  24. Replies
    2,266
    Views
    545,519

    Σκεψου οτι μου αρεσουν τα rpg και ειναι ακριβως...

    Σκεψου οτι μου αρεσουν τα rpg και ειναι ακριβως του γουστου μου. Ετυχε και μου κοπηκε η ορεξη φαντασου.

    Τις τυψεις που μπορει να νιωσεις οταν παρατας ενα παιχνιδι ειναι επειδη ισως χασεις κατι...
  25. Replies
    2,266
    Views
    545,519

    Ακριβως αυτο επαθα και εγω. Το αφησα μετα απο 40...

    Ακριβως αυτο επαθα και εγω. Το αφησα μετα απο 40 ωρες περιπου διοτι μου περασε η ορεξη. Αν το μετανιωσα που το πηρα και αφιερωσα τοσο χρονο? Οχι. Καλο παιχνιδι ειναι και οσο επαιξα μου αρεσε. Αυτα τα...
Results 1 to 25 of 348
Page 1 of 14 1 2 3 4