Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    2,175
    Views
    304,278

    Exclusive The Last of Us: Part II [SPOILER tag για SPOILERS]

    Εκπληκτικο πραγματικα, περασαν 2 ωρες νερακι.




    Προφανως και καταλαβαινει κανεις οτι η αναπτυξη παιχνιδιων σε αυτο το επιπεδο ειναι απειρως πιο δυσκολο εγχειρημα απο ταινιες/σειρες πια,...
  2. Replies
    2,175
    Views
    304,278

    Exclusive Το making of του part II, εκπληκτικο οπως και το...

    Το making of του part II, εκπληκτικο οπως και το πρωτο grounded. Το ξεκινησα για 5 λεπτα με την προοπτικη να το δω οταν εχω χρονο και και περασαν 2 ωρες χωρις να το καταλαβω.
    ...
  3. Thread: Silent Hill 2

    by hakoo
    Replies
    15
    Views
    1,798

    https://youtu.be/ayKICAIUHkA?si=xYUIznXiYrb84qxm...

    https://youtu.be/ayKICAIUHkA?si=xYUIznXiYrb84qxm

    Περασε αρκετα στα ψιλα απο το state of play και δικαιως νομιζω, πολυ μετριο φαινεται δυστυχως. Ελπιζω την επομενη φορα που θα το δειξουν να δουμε...
  4. Replies
    223
    Views
    33,446

    PS4/5 Exclusive Εχει παρει διθυραμβικα σχολια αυτο το update η...

    Εχει παρει διθυραμβικα σχολια αυτο το update η αληθεια ειναι. Το θεμα μου παντως ρε παιδια (και δεν ξερω αν ειμαι ο μονος) με τετοιου ειδους updates ειναι οτι τα βγαζουν τοσο καιρο μετα και ειναι...
  5. Avatar - Frontiers of Pandora (December 7, 2023)

    Εχω ριξει περιπου 50 ωρες, το παιχνιδι ειναι τιμιοτατο οπως αναμενοταν (για τα δικα μου γουστα τουλαχιστον). Τεχνικα ενταξει οφειλω να το πω, για 3rd party multiplatform game ειναι ισως ο,τι καλυτερο...
  6. Κι εγω αυτο καταλαβαινω Δημητρη, οτι μου κανει το...

    Κι εγω αυτο καταλαβαινω Δημητρη, οτι μου κανει το παιχνιδι.
  7. https://www.metacritic.com/game/avatar-frontiers-o...

    https://www.metacritic.com/game/avatar-frontiers-of-pandora/

    74% στο metacritic

    Δεν διαβασα εκτενως, ωστοσο απο οτι καταλαβαινω τα περισσοτερα reviews μιλανε για πανεμορφο κοσμο αλλα repetitive...
  8. Replies
    83
    Views
    8,817

    Exclusive Marvel's Spider-Man-2 (2023)

    Τελος κι απο εμενα, το παιχνιδι κατα την ταπεινη μου γνωμη εχει το καλυτερο single player campaign απο τα open world της Sony. Με διαφορά κιολας. Οι βασικες αποστολες (που ειναι και πολλες, μιλαμε...
  9. Replies
    83
    Views
    8,817

    Exclusive Ειμαι λιγο πριν το τελος, αυτο που με εχει αφησει...

    Ειμαι λιγο πριν το τελος, αυτο που με εχει αφησει εντελως μαλακα ειναι ξεκαθαρα το main κομματι του παιχνιδιου. Οι βασικες αποστολες ειναι ενα οπτικοακουστικο υπερθεαμα, πραγματικα η μια καλυτερη απο...
  10. Replies
    83
    Views
    8,817

    Exclusive Η συγκεκριμενη τεχνικη υπηρχε και στην ps5 εκδοση...

    Η συγκεκριμενη τεχνικη υπηρχε και στην ps5 εκδοση του miles morales, ουτε την παρατηρησα ποτε για να πω την αληθεια. Το παιχνιδι σιγουρα εχει τεχνικες νεας γενιας, κανει πραγματα που το ps4 ουτε να...
  11. Sticky: Μικρά νέα και rumors για το PS5 all-in-one Thread

    Δεν υπαρχει αμφιβολια για το αν ηταν επιτυχημενος, οι αριθμοι μιλουν μας αρεσει δεν μας αρεσει. Οι πωλησεις και το market share στην αγορα δινουν την απαντηση, δεν εχει να κανει με τη γνωμη του...
  12. Sticky: Νέα από την βιομηχανία των videogames!

    Ανεκδοτο εχουν καταντησει, του κοσμου τα δις σε εξαγορες και ειναι τριτοι και καταιδρωμενοι. Μονη λυση η εξαγορα της sony και της nintendo. Οπου βεβαια ικανοι ειναι και μετα απο αυτο να πουλανε ακομα...
  13. Replies
    83
    Views
    8,817

    Exclusive Το παιχνιδι ειχε παρουσια στο προσφατο state of...

    Το παιχνιδι ειχε παρουσια στο προσφατο state of play με trailer, περα απο αυτο ομως δοθηκε και playable υλικο στα μεσα οποτε εχουμε και διαφορα previews με gameplay και πληροφοριες.
    ...
  14. Replies
    3,261
    Views
    594,965

    Sticky: Η ασυλια προς την bethesda απο την κοινοτητα και...

    Η ασυλια προς την bethesda απο την κοινοτητα και τους reviewers εχει ληξει προ πολλου οποτε μαλλον το παιχνιδι ειναι καλο. Φαινεται οτι ανασκουμπώθηκαν εκει στην Bethesda, δεν ειχαν κι αλλη επιλογη...
  15. Thread: Baldur's Gate 3

    by hakoo
    Replies
    28
    Views
    2,184

    Πραγματικα εχει γινει Ο χαμος με το συγκεκριμενο,...

    Πραγματικα εχει γινει Ο χαμος με το συγκεκριμενο, δεν θυμαμαι απο ποτε εχει να γινει τετοιο buzz με κυκλοφορια. Σιγουρα το παιχνιδι θα ειναι καλο, δεν ξερω βεβαια κατα ποσο ολη αυτη η αποθεωση...
  16. Replies
    95
    Views
    11,098

    Exclusive Thank you Δημητρη, απο αποψη ελευθεριας πως ειναι...

    Thank you Δημητρη, απο αποψη ελευθεριας πως ειναι τα πραγματα; Ολη αυτη η chapter based προσεγγιση ειναι περιοριστικη και επισης ποσο open ειναι το παιχνιδι;
  17. Replies
    95
    Views
    11,098

    Exclusive Final Fantasy XVI (22 Ιουνίου 2023)

    Κοιτα, τον σεβομαι απολυτα και δεν το λεω ετσι για το πω, ο ανθρωπος (και ολοι εκει) το κανει επαγγελματικα και φυσικα ξερει τι λεει. Απλα εκτος του οτι ειπε κατα βαση αυτο που ειπα κι εγω (οτι δλδ...
  18. Replies
    14
    Views
    1,110

    Καταλαβαινω τι λες αλλα ακριβως γι αυτο το λογο...

    Καταλαβαινω τι λες αλλα ακριβως γι αυτο το λογο θεωρω οτι η καθε Ubisoft εχει χωρο στη βιομηχανία, παιζει ρολο και μαλιστα σημαντικοτατο. Ειναι απο τις εταιρειες που καλυπτουν τα χρονικα κενα με...
  19. Replies
    14
    Views
    1,110

    Ε ναι λοιπον θα το πω, Ubi I love you! lol Περα...

    Ε ναι λοιπον θα το πω, Ubi I love you! lol
    Περα απο την πλακα, κατανταει νομιζω λιγο γελοιο αυτο που γινεται με την συγκεκριμενη εταιρεια. Παραεχει γινει “in” το κραξιμο και η ισοπεδωση με το στανιο...
  20. Avatar - Frontiers of Pandora (December 7, 2023)

    https://youtu.be/CpFL1Ib77hE

    Παρα πολυ ομορφο, λιγο rough σε επιπεδο gameplay. Far cry on Pandora μου κανει και δεν το λεω για κακο απαραιτητα. Το know how με τα mechanics το εχουν, ο κοσμος ειναι...
  21. Replies
    14
    Views
    1,110

    Star Wars Outlaws

    Παρα πολυ ωραια γραφικα, αξιοπρεπεστατο animation, γενικα απο παρουσιαση με εντυπωσιασε μπορω να πω ειδικα απο τη στιγμη που προκειται για fullly open world παιχνιδι. Το shooting κομματι καπως...
  22. Replies
    29
    Views
    2,942

    Απο την πρωτη στιγμη που εσκασε η φημη για remake...

    Απο την πρωτη στιγμη που εσκασε η φημη για remake του snake eater μου εκανε καπως. Το οτι χρονολογικα ειναι πρωτο για μενα δεν λεει κατι, η ιστορια ξεκιναει απο το original MGS γιατι εχει αλλο impact...
  23. Replies
    714
    Views
    76,712

    PS4/5 Exclusive https://blog.playstation.com/2023/05/09/20-years-o...

    https://blog.playstation.com/2023/05/09/20-years-of-guerrilla-the-story-of-a-playstation-studio/

    8.4 εκ. το forbidden west
    32.7 εκ. συνολικες πωλησεις το franchise
    Εξαιρετικες πωλησεις το FW,...
  24. Replies
    223
    Views
    33,446

    PS4/5 Exclusive «Αναγκαζομαι» να επανελθω απλα για να πω οτι το...

    «Αναγκαζομαι» να επανελθω απλα για να πω οτι το παιχνιδι εχει ισως το καλυτερο side/late/post game υλικο που εχω παιξει. Απιστευτη δουλεια.
  25. Replies
    223
    Views
    33,446

    PS4/5 Exclusive God of War Ragnarok

    Διαβαζω τα τελευταια posts, σεβαστες φυσικα οι αποψεις, καταλαβαινω οτι για καποιους το πρωτο παιχνιδι ηταν ανωτερο.
    Ασχολουμαι πολυ καθυστερημενα με το παιχνιδι και προσωπικα εχω παθει σοκ, στα...
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4