Search:

Page 1 of 6 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    86
    Views
    6,456

    εγω πριν κανα διμηνο που το επαιξα στο ps5, σε...

    εγω πριν κανα διμηνο που το επαιξα στο ps5, σε performance mode δεν προσεξα κατι ιδιαιτερο. Μια χαρα επαιζε το παιχνιδι.
    ωραιο το παιχνιδακι. Μου αρεσε πολυ το level design του για open world...
  2. Replies
    7
    Views
    519

    PS4/5 Prince of Persia The Lost Crown

    Metroidvania στο δρομο που χαραξε το hollow knight. Εχω παιξει μερικες ωρες, φαινεται να εχουν κανει καλη δουλεια. Αρκετα καλη ποικιλια σε εχθρους.
    Ειναι πολυ κοντα στο στυλ του hollow knight σε...
  3. Replies
    223
    Views
    33,417

    PS4/5 Exclusive ναι ηταν πολυ ωραιο το valhalla και εγω το...

    ναι ηταν πολυ ωραιο το valhalla και εγω το ευχαριστηθηκα. Μου αρεσε ιδιαιτερα το οτι δουλεψαν στους διαλογους ενδιαμεσα της προοδου, με τις βαλκυριες κτλ.
    Το πηγαν οσο μπορουσαν κοντα στο hades με...
  4. Thread: Alan Wake 2

    by tomic20
    Replies
    77
    Views
    5,686

    νομιζω οτι η τελευταια προταση τα λεει ολα....

    νομιζω οτι η τελευταια προταση τα λεει ολα. :a050:

    τεσπα, κανεις δεν χρειαζεται να απολογειται για το γουστο του. στον καθενα μας αρεσουν αυτα που του αρεσουν. Η ιστορια που λεει το παιχνιδι και...
  5. Replies
    191
    Views
    20,090

    PS4/PS5 μπα, μαλλον ολοι συμφωνουμε για το ιδιο πραγμα,...

    μπα, μαλλον ολοι συμφωνουμε για το ιδιο πραγμα, απλα το λεμε με διαφορετικα λογια :a050:
  6. Thread: Alan Wake 2

    by tomic20
    Replies
    77
    Views
    5,686

    σιγουρα εχει πολυ twin peaks μεσα του το...

    σιγουρα εχει πολυ twin peaks μεσα του το παιχνιδι, αλλα εμενα δεν με ενοχλησε. Ισα ισα που το θεωρω ευπροσδεκτο για το gaming να υπαρχουν αυτες οι αναφορες. Και στο control υπηρχαν καποιες twin peaks...
  7. Sticky: Λοιπον, ο τροπος για να φτιαξεις την εμφανιση του...

    Λοιπον, ο τροπος για να φτιαξεις την εμφανιση του site στον chrome ειναι
    να ανοιξεις την ιστοσελιδα http://www.ps4forums.gr/vb/forum.php και να πας εκει που λεει μη ασφαλης και να πατησεις...
  8. Thread: Alan Wake 2

    by tomic20
    Replies
    77
    Views
    5,686

    εχει πολλες επικες στιγμες, αλλα οταν φτασεις σε...

    εχει πολλες επικες στιγμες, αλλα οταν φτασεις σε "εκεινο" (θα καταλαβεις), το επικο επιπεδο πες μας αποψη.
  9. Replies
    8,677
    Views
    2,545,855

    Sticky: μπορεις να βαλεις και κουπονακι απο εδω για να...

    μπορεις να βαλεις και κουπονακι απο εδω για να καλυψεις τις χρεωσεις της paypal
    https://gg.deals/vouchers/eneba/
  10. Sticky: για μενα πιστευω οτι θελουν να σμπρωξουν τις...

    για μενα πιστευω οτι θελουν να σμπρωξουν τις πωλησεις του νεου spiderman. Πιθανον να δουμε νεο showcase μετα τον οκτωβρη και την κυκλοφορια του παιχνιδιου.
    Δε δεχονται καμια πιεση απο τον...
  11. Replies
    223
    Views
    33,417

    PS4/5 Exclusive 2-3 ωρες στον κρατηρα?? εγω εκανα πολυ...

    2-3 ωρες στον κρατηρα?? εγω εκανα πολυ περισσοτερο εκει περα. (βεβαια πηγαινα για τη πλατινα)
  12. Sticky: https://www.piraeusbank.gr/el/idiwtes/kartes/campa...

    https://www.piraeusbank.gr/el/idiwtes/kartes/campaigns/kane-to-kalutero-dwro-gaming-mesw-winbank?utm_source=facebook.com&utm_medium=cpc&utm_campaign=digital_content&utm_term&utm_content=social_media&f...
  13. Sticky: ναι αλλα ενα παιχνιδι δε χρειαζεται να σπασει...

    ναι αλλα ενα παιχνιδι δε χρειαζεται να σπασει καποιο ρεκορ για να πουλησει καλα. Το horizon π.χ. που επεσε πανω στο elden ring, δεν εκανε καλα τρελο μπαμ στο launch, αλλα βλεπεις οτι ακομα και μεχρι...
  14. Replies
    8,677
    Views
    2,545,855

    Sticky: λογικα θα εχεις ηδη premium. Δεν προσφερουν...

    λογικα θα εχεις ηδη premium. Δεν προσφερουν εκπτωση στο downgrade. Εγω που εχω extra, δε βλεπω εκπτωση στο essential, αν ηθελα να κανω downgrade.
    τρωνε κραξιμο απο αρκετες μεριες ομως και πιστευω...
  15. ιδια εντυπωση και απο μενα.

    ιδια εντυπωση και απο μενα.
  16. α σορι, απλα για να μη παρεξηγηθει αυτο που...

    α σορι, απλα για να μη παρεξηγηθει αυτο που εγραψα πιο πανω δεν ειναι κατι που το εχει δειξει η σειρα. εγραψα οτι θα με χαλουσε αν ισχυε, που προσωπικα δε νομιζω να ισχυει.
    για αυτο δεν το εβαλα σε...
  17. Replies
    371
    Views
    77,734

    μπορω να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα το ιδιο ps4 και...

    μπορω να χρησιμοποιησω ταυτοχρονα το ιδιο ps4 και ps5 account, σε non primary ps4 και ps5 κονσολα?
  18. Replies
    3,261
    Views
    594,446

    Sticky: ο κοτζιμα για μενα λεει φανταστικες ιστοριες.

    ο κοτζιμα για μενα λεει φανταστικες ιστοριες.
  19. Replies
    636
    Views
    117,194

    Sticky: αν τον ηθελε η σονι αποκλειστικο, ας τον εκανε...

    αν τον ηθελε η σονι αποκλειστικο, ας τον εκανε first party, δικαιωμα του ειναι να δουλεψει για οποιον το πληρωνει.τα υπολοιπα ειναι χαζα.
  20. Replies
    636
    Views
    117,194

    Sticky: με το kojima να εχει ηδη ξεκινησει την παραγωγη...

    με το kojima να εχει ηδη ξεκινησει την παραγωγη του death stranding 2, δεν ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι κατι μεγαλο το παιχνιδι της ms. Μακαρι να ειναι κατι καλο και θα το παιξουμε στο pc.
  21. Replies
    3,261
    Views
    594,446

    Sticky: κανενα, αλλα μπορεις να παιξεις ολοκληρο το...

    κανενα, αλλα μπορεις να παιξεις ολοκληρο το κανενα με μια απλη συνδρομη.
  22. Thread: Elden Ring

    by tomic20
    Replies
    450
    Views
    48,912

    PS4/PS5 στο Dragonbarrow στο λοφο που βρισκεται ο Black...

    στο Dragonbarrow στο λοφο που βρισκεται ο Black Blade Kindred, μετα τη γεφυρα με το δρακο, εχει καμια 20αρια Vulgar Militiamen, που πεφτουν ευκολα και δινουν πολλα runes.
    απο εκει και περα το...
  23. Μπραβο slay, μονο δημοσιους υπαλληλους μπορουσα...

    Μπραβο slay, μονο δημοσιους υπαλληλους μπορουσα να φανταστω να βρισκουν το κουραγιο να συνεχιζουν στο ΕΑΠ. Αν δεν εισαι, ακομα μεγαλυτερα τα συγχαρητηρια.
  24. Thread: Elden Ring

    by tomic20
    Replies
    450
    Views
    48,912

    PS4/PS5 προκυπτει γενικα απο τον τροπο που δουλευουν τα...

    προκυπτει γενικα απο τον τροπο που δουλευουν τα sites κτλ. συνηθως οταν εχεις εναν τοσο αναμενομενο τιτλο και μεγαλο σε διαρκεια το δινεις σε καποιον που γνωριζει απο το αντικειμενο και μπορει να το...
  25. Replies
    3,261
    Views
    594,446

    Sticky: ναι αυτο ειναι το ΑΑΑΑ studio της MS...εχει καιρο...

    ναι αυτο ειναι το ΑΑΑΑ studio της MS...εχει καιρο που ειχα διαβασει οτι το παιχνιδι το δωσαν φασον στην crystal dynamics. Βεβαια δε ξερω τι σημαινει για τις σχεσεις τη MS με την square enix, ας...
Results 1 to 25 of 137
Page 1 of 6 1 2 3 4