Search:

Page 1 of 40 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Sticky: Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι ναι μεν η σονυ...

    Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι ναι μεν η σονυ εξαγόρασε την bungie, αλλά την άφησε να λειτουργεί ως ανεξάρτητη οντότητα.

    Μάλιστα είχε τονίσει ότι όλα τα παιχνίδια της θα παραμείνουν...
  2. Replies
    59
    Views
    6,526

    Θα ηταν τελειως λαθος (αποψη μου) να εβγαζε η...

    Θα ηταν τελειως λαθος (αποψη μου) να εβγαζε η Sony ενα PS5 Pro το οποιο θα ειχε δραστικες και ολοκληρωτικες διαφορες απο το απλο PS5. Απο ολες τις παντες λαθος.

    -Θα ηταν λαθος για τους original...
  3. Σας αγαπω ιντερνετικα ολους οσους ειστε στο...

    Σας αγαπω ιντερνετικα ολους οσους ειστε στο φορουμ αυτη τη στιγμη. Μπορει να ειμαστε ελαχιστοι αλλα πλεον αυτοι που ειμαστε το νιωθω σαν μια δυσλειτουργικη οικογενεια. Ιδιως με τους πολυ πολυ...
  4. Nαι καταλαβα πως το λες, απλα κι εγω προσπαθησα...

    Nαι καταλαβα πως το λες, απλα κι εγω προσπαθησα να σου "θυμισω" οτι η Naughty Dog αυτη ακομα υπαρχει, το Lost Legacy ειναι σχετικα "προσφατη δημιουργια τους" και γενικα αν θελουν να φτιαξουν κατι...
  5. Δεν νομιζω οτι εχει παει πουθενα βρε συ Λευτερη...

    Δεν νομιζω οτι εχει παει πουθενα βρε συ Λευτερη αυτη η Naughty Dog. Ειναι η ιδια Naughty Dog. Μην ξεχνας οτι το Lost Legacy αναπτυχθηκε παραλληλα με το TLOU2. Επισης πριν το TLOU2 ειχαμε το Uncharted...
  6. Replies
    14
    Views
    1,428

    Exclusive To παρακατω βιντεο που θα δειτε ειναι απο το hack...

    To παρακατω βιντεο που θα δειτε ειναι απο το hack που εγινε πριν λιγο καιρο στην Insomniac σχετικα με το παιχνιδι.

    Ειναι pre Alpha υλικο οποτε μην δωσετε σχεδον καθολου σημασια στα γραφικα. Το ολο...
  7. Replies
    3,261
    Views
    594,665

    Sticky: Η MS θελει να εξαφανισει τον ανταγωνισμο με...

    Η MS θελει να εξαφανισει τον ανταγωνισμο με μεγαλο οπλο το gamepass ως προς αυτο. Αυτη ειναι η επιθυμια της. Δεν μπλεκω κατι. Προφανως και αν τα ισοπεδωσει ολα θα σε βαζει να πληρωσεις παραπανω με...
  8. Thread: Xbox Series S | X

    by Slay
    Replies
    3,261
    Views
    594,665

    Sticky: Ποιο μεγαλύτερη PR μπούρδα δεν έχω ξαναδεί....

    Ποιο μεγαλύτερη PR μπούρδα δεν έχω ξαναδεί. Damage control του χειρότερου έιδους, γιατί λίγη ώρα αργότερα μάθαμε τα πραγματικά μαντάτα.
    4 παιχνίδια θα έρθουν στο PS5. Τα Hi-Fi Rush, Sea of thieves,...
  9. Replies
    2,175
    Views
    304,097

    Exclusive Ρε συ ξαναδιαβασα το ποστ σου, μα δεν γινεται...

    Ρε συ ξαναδιαβασα το ποστ σου, μα δεν γινεται καποιος να καταλαβει αυτο που μου λες στο τελευταιο σχολιο σου. Ετσι οπως το εθεσες ηταν να μην κανουν TLOU2 sized παιχνιδια, να κρατησουν την ποιοτητα...
  10. Replies
    2,175
    Views
    304,097

    Exclusive The Last of Us: Part II [SPOILER tag για SPOILERS]

    Εκπληκτικο πραγματικα, περασαν 2 ωρες νερακι.




    Προφανως και καταλαβαινει κανεις οτι η αναπτυξη παιχνιδιων σε αυτο το επιπεδο ειναι απειρως πιο δυσκολο εγχειρημα απο ταινιες/σειρες πια,...
  11. Sticky: Στο Twitter βλέπω διαφορετική εικόνα, κανονικό...

    Στο Twitter βλέπω διαφορετική εικόνα, κανονικό meltdown, καθώς κάποιοι έφτασαν στο σημείο να κάψουν την κονσόλα τους. ΔΕΝ το πήραν καθόλου καλά αυτό το νέο οι Xbox Fans.
  12. Sticky: Μη λυπάσαι καθόλου, γιατί οι φανατικοί ξεκινήσαν...

    Μη λυπάσαι καθόλου, γιατί οι φανατικοί ξεκινήσαν το τροπάρι:

    -Ε και τι έγινε που θα βγαίνουν σε 3ους? Εγώ έχω την gamepassαρα να παίζω τζαμπέ-ολέ.

    -Ε και τι έγινε αν στο τέλος βγει από το...
  13. Ανεκαθεν ειχα, αλλα τωρα τελευταια εχω αποκτησει...

    Ανεκαθεν ειχα, αλλα τωρα τελευταια εχω αποκτησει "τεραστιο" προβλημα με τους ανθρωπους που παιρνουν το ασανσερ για να πανε απο 3 στο 4 και απο 2 στο 1 κλπ.

    Δεν το αντεχω. Και μην μου πει κανεις:...
  14. Sticky: Το λέγαμε εδώ και χρόνια κάποιοι, και έχει και...

    Το λέγαμε εδώ και χρόνια κάποιοι, και έχει και λογική απο μια άποψη. Η Microsoft ειναι εταιρεία Software, αυτό ηθελε να πουλήσει απο την αρχή, δεν της έκατσε η φάση και μπήκε και στο χώρο των...
  15. Sticky: Πιο αδιάφορους και κακούς τίτλους δεν είχαν να...

    Πιο αδιάφορους και κακούς τίτλους δεν είχαν να παρουσιάσουν; Στο μεταξύ τα περισσότερα ήταν με γραφικά ps3.
  16. Thanks! Οχι δε θελω να το δω απο καμερα! Αλλα το...

    Thanks! Οχι δε θελω να το δω απο καμερα! Αλλα το τιπ ειναι useful οταν ερθει ο χρονος! :)
  17. Replies
    35
    Views
    4,525

    Sticky: Poll: Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των νικητών....

    Ανακοινώθηκαν τα ονόματα των νικητών. Συγχαρητήρια στους τυχερούς που κέρδισαν δώρα. Θα στείλω σήμερα στον Μάνο το email εγγραφής σας στο forum. Εαν αυτο ΔΕΝ ισχύει πλέον, στείλτε μου με PM το σωστό...
  18. Replies
    86
    Views
    6,458

    εγω πριν κανα διμηνο που το επαιξα στο ps5, σε...

    εγω πριν κανα διμηνο που το επαιξα στο ps5, σε performance mode δεν προσεξα κατι ιδιαιτερο. Μια χαρα επαιζε το παιχνιδι.
    ωραιο το παιχνιδακι. Μου αρεσε πολυ το level design του για open world...
  19. Replies
    86
    Views
    6,458

    Ξεκίνησα και εγώ το παιχνίδι, μεταχειρισμένο...

    Ξεκίνησα και εγώ το παιχνίδι, μεταχειρισμένο βεβαίως για να σβήσω το πάθος μου για καλό star wars παιχνίδι.

    Εκτός από το γνωστό 100αρι gigabyte κατέβασμα με το καλημέρα και η αναμονή μίας μέρας...
  20. Thread: Alan Wake 2

    by Valkyre
    Replies
    77
    Views
    5,694

    Τελος απο εμενα και πλατινα μετα απο 45 ωρες. Και...

    Τελος απο εμενα και πλατινα μετα απο 45 ωρες. Και λεω 45 ωρες για να δειξω οτι το παιχνιδι κυριολεκτικα το ξεζουμισα, δεν αφησα σημαδακι στον χαρτη ανεξερευνητο.

    Συνολικα το παιχνιδι μου αρεσε....
  21. Sticky: Μια ωραία συνέντευξη από έναν ΜΑΛΑΚΑ χαρτογιακά,...

    Μια ωραία συνέντευξη από έναν ΜΑΛΑΚΑ χαρτογιακά, υπεύθυνο για τις συνδρομητικές υπηρεσίες της ubisoft.
    ...
  22. Sticky: Δεν ξέρω αν έκανα σωστά που το έβαλα εδώ αλλά έχω...

    Δεν ξέρω αν έκανα σωστά που το έβαλα εδώ αλλά έχω πάθει πλάκα. Φοβερός ο τύπος απλά.

    https://youtu.be/W4PHhurAhwc?si=xBII8pZNbgWREmwa

    Στάλθηκε από το M2102J20SG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
  23. Ειδα το Poor Things του Λανθιμου στο σινεμα. ...

    Ειδα το Poor Things του Λανθιμου στο σινεμα.

    Σηκωσε τα λαβαρα του Φεμινιστικου ιδεωδους ο Γιωργος και εβαλε πλωρη για τα οσκαρ... συνταγη που σιγουρα φορτσαρει καλα.


    Η πληρης και ολοκληρωτικη...
  24. Sticky: Έγγραφα που διέρρευσαν, αποδεικνύουν αυτό που...

    Έγγραφα που διέρρευσαν, αποδεικνύουν αυτό που όλοι ξέραμε.

    Θα είχε παρα πολύ ενδιαφέρον να βλέπαμε και των άλλων εταιρειών.
    ...
  25. Replies
    8,678
    Views
    2,546,079

    Sticky: Εγω είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να μην...

    Εγω είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι να μην ανανεώσω το Plus τον Ιουνιο που λήγει. Πάντα έβαζα με τις προσφορές αλλά φέτος η Sony ντε και καλά να μας σπρώξει στην ακριβότερη συνδρομή. Στο black...
Results 1 to 25 of 1000
Page 1 of 40 1 2 3 4